Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

mano manymu, svorio augimas nestumo metu priklauso nuo organizmo.
jei pries pastojant buvai linkusi priaugti koki kg tai nestumo metu irgi priaugsi, bet jei pries nestuma buvai smulkute, kudute ir medz apykaita gera ir valgei kiek nori o i kg nejo, tai ir nestum metu neturetu buti problemu...
mano atveju, as nei pries pastojant nei nestumo metu nemegau ir nemegstu valgyti saldumy, manau tai padejo man nepriaugti nereikalingu kg... o saldumynus gi galima pakeisti vaisiais... mano draugas kas vakara buvo ananasas ir kiviai smile.gif dar biski apelsinu (bet neperdaug), braskes... visa nestuma valgiau labai daug vaisiu ir darzoviu... ir sveika ir kuo puikiausiai jauciames...
pabandyk vietoj kokio sosokaldo ar badneles pasigaminti svieziu vaisiu salotu arba pavalgyk geriau dziovintus vaisius ar razinas, gi irgi saldu, bet simta kartu geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sinja @ 2008 05 23, 14:00)
Sveikos, man dar tik 16 savaiciu, o jau 4 kg priaugau. Pries savaite gavau velniu nuo gydytojo ir liepe man mesti svori. Nu ka, pradejau mazai valgyti, nuo 18 val. isvis nevalgau, beveik jokiu saldumynu.... svoris ne tik kad nenukrito, bet per savaite padidejo dar 300 g. Tai va, ar valgiau tortus ar nevalgau, niekas nesikeicia. Vaikstau 60 kg backa ir nezianu ka daryti.

irnesakyk.gif man irgi gine sake per daug priaugu o ka daryt? dietos 2 menesius laikiausi, kankinausi... ir ka... visivien priaugdavau per 2 sav po kilograma su biskiu doh.gif nusispjoviau i dietas(tik saldumynu privengdavau), nu aisku priaugiau 25 kg ax.gif bet jie jau patys kazkur beveik dingo be dietu thumbup.gif na aisku kita situacija kai buna silpna sveikata. o as visa nestuma islaksciau be jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -->BLOOONDINKA<--: 23 gegužės 2008 - 13:24
mums 30-ta savaitele ir priaugau jau18 kg blush2.gif valgau tikrai ne daugiau nei pries nestuma, tik judu maziau.Dare gliukozes tyrima-rezultatai thumbup.gif As manau,kad dabar svarbiausias leliukas yra wub.gif o ta svori paskui pamesim assa.gif
Atsakyti
O mums dar tik 12 sav., bet jau nebetelpu i savo rubus doh.gif Ir baisiausia tai, kad prievarta turiu valgyti, nes su tusciu skrandziu taip pykina, kad tik gulet ir inkst galiu.O i darba eit tai reikia..Taip ir kramsnoju vis kazka. Baisiausia, kad nuo darzoviu vis tiek pykina, o nuo vaisiu pilva siaubingai pucia verysad.gif O vat suvalgau kokia nesamone, pvz.cipsu, ir pagereja!Kadangi esu turejus paersileidimu, tai gydytoja uzdraude sportuot. Bijau ir ant svarstykliu lipt. Gerai dar, kad bent i saldainius net ziuret negaliu smile.gif
Atsakyti
sveikutes, mums dar tik 7 savaites, tai kilogramu dar nepiaugom, bet liemens linija akyse mazeja labai greitai siaip jau, ar cia taip ir turi buti???ir nuo kada pradeda augti svoris vidutiniskai ar kaip kam???aciu biggrin.gif
Atsakyti
O mums jau beveik 25 sav, bet nuo pradzios priaugom tik 3kg. Kazkaip pergyvenau del to, bet gydytoja sake kad tikrai nesijaudinciau nes kiekvienam savaip. Pilvukas gana didelisie tikrai neatrodo kad buciau priaugusi tik 3 kg. Paziurejau internete tai radau daug visokios info. Tiesiog kiekviena yra skirtinga ir kiekviena priaugam skirtingai. Nors apie save nepasakyciau kad labai as jau liekna buvau pries, ir auksta ir sveriau normaliai. Kai sverdavo kur tai vis paziuredavo ir sakydavo kur tavyje tiek telpa, svoris didelis o atrodau normaliai. Turbut kaulai mano sunkus smile.gif Na manau kad jei bus kas blogai tai gydytoja pasakys ka daryt. thumbup.gif
Atsakyti
As per pirmą nėštumą priaugau 23 kg, nors maistu tikrai nepiktnaudžiavau doh.gif
Tuo labiau, kad buvo karšta vasara, ir taip nieko nesinorėjo valgyti. Įdomu, kaip bus šį nėštumą? smile.gif Manau, kad cia nuo organizmo priklauso.
Atsakyti
QUOTE(bombioske @ 2007 07 06, 12:12)
sveikos nieštukės  smile.gif
aš labai laukiu savo mažylio ir jau dabar jį labai myliu, bet , manau, labai aktuali problema yra nepageidaujamas svoris, kuris sukelia daug problemų schmoll.gif
gal kokių patarimų, kad ts svoris taip sparčiai neaugtų? ax.gif

sveika.

pora naudingu nuorodu:
http://supermama.lt/.../view/3293/141/
straipsnis SM apie svori ir nestuma.

http://mamka.ru/calendars/ves.html
cia lentele normalaus svorio priauginimo.

skaiciuoji taip: virsuje i pirma langeli ivedi svori iki pastojimo,ar vos pastojus, i antra - ugi savo.
ismeta kuno mases indeksa. ir pagal ta indeksa susiandi savo svorio kategorija lenteleje.
prie jos ir ziuri - kelinta savaite kiek turi buti priaugus mazdaug... mirksiukas.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SGT @ 2008 05 23, 13:23)
mano manymu, svorio augimas nestumo metu priklauso nuo organizmo.
jei pries pastojant buvai linkusi priaugti koki kg tai nestumo metu irgi priaugsi, bet jei pries nestuma buvai smulkute, kudute ir medz apykaita gera ir valgei kiek nori o i kg nejo, tai ir nestum metu neturetu buti problemu...

Nieko panašaus schmoll.gif Prieš nėštumą visada man trūko svorio, galėjau šlamšti viską - rezultatas tas pats. Besilaukdama priaugau beveik 30 kg blink.gif . Nors iki paskutinės valandos ištisai judėjau - ir daržus apeidavau, ir namus. Bendradarbės prognozavo, kad jau dabar tai kokie 10 kg liks amžiams doh.gif Baisoka buvo. Svoris negreitai krito, bet va kai mažė tapo "nesugaunamąja" žiemos pradžioj supratau, kad neturiu, kuo apsirengti, nes viskas krenta, o senųjų rūbų nemažai susinervijus buvau ištrenkusi lotuliukas.gif Dabar sveriu tiek, kiek prieš nėštumą, jei ne mažiau,nes ir toliau bėgu paskui savo gražuolę, plius dar ji pusę skanumynų iš manęs atima, plius nebevalgom visai tokių nesąmonių kaip traškučiai dėl mažosios. Taip kad taisyklių čia nėra - organizmas pats reguliuojasi
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklausti ar galima nesciai daryti atsilenkimus - pilvo raumenims stiprinti? Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zebre @ 2008 05 31, 12:52)
Sveikutes, norejau paklausti ar galima nesciai daryti atsilenkimus - pilvo raumenims stiprinti? Aciu smile.gif

NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nebent uzsimanei persileidimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 05 31, 14:29)
sveika.

pora naudingu nuorodu:
http://supermama.lt/.../view/3293/141/
straipsnis SM apie svori ir nestuma.

http://mamka.ru/calendars/ves.html
cia lentele normalaus svorio priauginimo.

skaiciuoji taip: virsuje i pirma langeli ivedi svori iki pastojimo,ar vos pastojus, i antra - ugi savo.
ismeta kuno mases indeksa. ir pagal ta indeksa susiandi savo svorio kategorija lenteleje.
prie jos ir ziuri - kelinta savaite kiek turi buti priaugus mazdaug...  mirksiukas.gif

sekmes  4u.gif


Man pagal ta antra nuoroda kur reikia ivest kuno svori ir ugi, tas KMI per mazas gaunas....ir lenteleje nera jokios info verysad.gif
Atsakyti