{mosimage}Manoma, kad už motinos pieną mažyliui nėra nieko geresnio. Motinos piene yra baltymų, angliavandenių, riebalų, naudingų mineralų ir vitaminų, fermentų ir kt. medžiagų, tokių naudingų augančiam vaikui. Ir tai dar ne viskas! Naujausi tyrimai parodė, kad motinos piene yra cheminių komponentų, kurių yra ir ... raketinio kuro sudėtyje.
Raketa paskutinis dalykas, kuris ateitų į galvą žiūrint į maitinančią motiną... Tačiau tyrinėjant motinos pieną buvo aptiktas, tiesa labai mažos koncentracijos, perchloratas (toksinė medžiaga), esanti raketinio kuro sudėtyje. Pasirodo, žmonės buityje gauna šios toksinės medžiagos kartu su vandeniu, užterštu pramoninėmis atliekomis, arba kartu su produktais, išaugintais užterštose sąlygose. Galiausiai, šie toksinai kartu su motinos pienu perduodami kūdikiui.Buvo tiriamos 36 maitinančios mamos iš 18 pasaulio šalių. Jų piene aptikto perchlorato lygis 5-8 kartus viršijo maksimalią leistiną normą. Specialistų nuomone, dauguma mažylių, kurių mamos gyvena pramonės rajonuose, yra veikiami perchlorato koncentracijos. Pirmiausiai, tai gresia skydliaukės susirgimais ir neigiamai veikia protinį bei fizinį vaiko vystymąsi; galiausiai tai gali baigtis intelekto sutrikimais.
Situaciją apsunkina tai, kad šiandien dar neegzistuoja būdai, nukenksminantys perchlorato poveikį vandeniui ir maisto produktams, bei metodai jį atskirti.
Reikia atsiminti medikų bei sociologų rekomendaciją- kad būtumėte sveiki, reikia sugrįžti prie savo protėvių gyvenimo būdo bei mitybos įpročių.
Šaltinis: rusmg.ru