8 proc. karštąja linija skambinančiųjų (pranešimai apie tokius atvejus) yra vyrai. Nors tyrimo rezultatai rodo, jog vyrai mažiau linkę skųstis, nei moterys. Vis dėlto, į jų nusiskundimus turėtų būti pažvelgta labai rimtai.
Seksualinis priekabiavimas darbe labai neigiamai veikia tiek vyrus, tiek moteris, sukelia stresą, sveikatos sutrikimus ir kartais finansinius sunkumus, nes bėgant nuo persekiojimo tenka išeiti iš darbo.
Priekabiavimas turi daugybę formų, tai ne tik nepageidaujami prisilietimai, bet ir kitos lyties darbuotojo žeminimas. Vyrai neretai skundžiasi moterimis-vadovėmis, kurios žymiai palankiau elgiasi su savo lyties atstovėmis, o vyrus nuolat kritikuoja.
Britanijoje 0,7 proc. vyrų ir 1,1 proc. moterų teigia, kad yra patyrę seksualinį priekabiavimą darbe per pastaruosius 2 metus. 6,9 proc. visų apklaustųjų mano, kad su jais darbe neteisingai elgiamasi vien dėl to, kaip jie kalba - dėl akcento ir pan.
Šaltinis: Rol.ru
Naujausias amerikiečių tyrimas rodo, jog du iš penkių seksualinio priekabiavimo aukų yra vyrai! O juk iki šiol manyta, kad seksualinio priekabiavimo aukomis dažniausiai tampa moterys, ir priekabiautojai yra vyrai, kurių socialinės ir ekonominės galios yra didesnės už moters. Ketvirtadalis apklaustų vyrų teigia, kad yra patyrę klienčių priekabiavimus, ir jiems teko tenkinti jų interesus.