Kaip išgyventi pereinamąjį laikotarpį?
Tarpsezoniniu laikotarpiu žmonės labiau linkę konfliktuoti. Šiuo periodu neplanuokite daug darbų, daugiau ilsėkitės. Ruduo ir pavasaris pereinamasis laikotarpis ne tik gamtoje. Rudenį keičiamas vasaros laikas į žieminį. Ypač sunku nerimauti linkusiems žmonėms, būsimoms mamoms. Kaip kovoti su rudenine depresija? Padėkite sau paprasčiausiais būdais:
Pirmiausiai, jokios rudeninės prietemos! Patalpose, kuriose praleidžiate daug laiko, turi būti daug šviesos.
Antra jokių pilkų spalvų! Nepaisant to, kad pilka, ruda, juoda populiariausios rudeninių drabužių spalvos, pasistenkite, kad jūsų garderobe atsirastų daugiau baltos ir kitų ryškių spalvų, kad į jūsų organizmą per regėjimo analizatorius patenkanti informacija nebūtų niūri ir liūdna.
Grožis rudeninis
Niekas nesuteikia moteriai tiek geros nuotaikos, kiek rūpinimasis savimi. Rudenį mūsų užduotis tokia:
Neutralizuoti neigiamą vasaros saulės spindulių poveikį;
Pamaitinti odą natūraliais vitaminais ir paruošti ją žiemai.
Ultravioletinių spindulių poveikis suaktyvina laisvuosius radikalus, daleles, kurios labai neigiamai veikia odos ląsteles, greitina senėjimo procesą, ant odos atsiranda pigmentinių dėmių, smulkių raukšlelių.
Atstatyti drėgmės ir vitaminų balansą gali padėti drėkinančios ir maitinančios kaukės bei losjonai. Tam tiks visos rudens padovanotos daržo ir sodo gėrybės. Pasigaminsite jų greitai ir paprastai. Kaukę ant odos laikykite 15-20 min. Vaisių minkštimą sutrinkite šaukšteliu, išmaišykite jį su natūraliu jogurtu ar kefyru.
Obuolių kaukė (tonizuojanti)
Smulkia trintuve sutriname obuolį, įmaišome 1 šaukštelį medaus, 1 kiaušinio trynį ir 1 šaukštelį aliejaus. Viską gerai pertriname ir uždedame veido kaukę 15-ai min. Kaukę nuplauname šaltu vandeniu.
Kriaušių kaukė (šveičiamoji, maitinanti)
Nesūdytame vandenyje išverdame 100 g ryžių. Trintuve sutriname 1 didelę kriaušę. Nupilame vandenį, kuriame virė ryžiai, ir išmaišome juos su kriaušės piurė. Šiltą masę tepame ant veido. Po 15 min nusiprausiame šiltu vandeniu.
Aguročių kaukė (drėkinanti)
Imame 1 nedidelį agurotį, permalame jį mėsmale ir palaukiame, kol išsiskirs sultys. Įmušame 1 kiaušinio trynį, išmaišome. Tepame ant veido šią masę storu sluoksniu. Po 15 min nuplauname šiltu vandeniu.
Baklažanų kaukė (tonizuojanti, maitinanti)
Nedidelį baklažaną permalame mėsmale, palaukiame kol išsiskirs sultys, įdedame 1 šaukštą obuolių sulčių ir gerai išmaišome. Ištepame veidą ir kaklą. Po 15 min nuplauname šiltu vandeniu ir pasitepame maitinančiu kremu.
Galima pasigaminti ne tik kaukių, bet ir vitaminizuotų losjonų:
Vynuogių losjonas (tonizuojantis)
Sutriname vynuoges, po 2 valandų į stiklainį nupilame 400 ml išsiskyrusių sulčių. Įdedame 1-2 medaus šaukštelius. Perkošiame. Į mišinį įpilame 1 vandens stiklinę. Kosmetinę vatą suvilgome šiuo losjonu ir tepame juo švarią veido odą. Nenusivalome1-2 val. Losjoną galima laikyti šaldytuve iki 1 metų.
Arbūzų losjonas (tonizuojantis)
Taip pat galima pasigaminti ir losjoną iš arbūzo. Jei sumaišytume arbūzų, agurkų sultis ir spiritą lygiomis dalimis, gautume puikų losjoną, kuris labai tinka išbertai odai.
Šaltinis: 7ya.ru