Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

bet man klausimas, ko ji pasidarė tą abortą, nu blyn blyn, įtariu pabaiga nekokia, ane?
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2015 05 27, 10:27)
bet man klausimas, ko ji pasidarė tą abortą, nu blyn blyn, įtariu pabaiga nekokia, ane?

Turkiška
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2015 05 27, 13:09)
Turkiška

aš nežinau kaip atrodo turkiška pabaiga, tai ir klausiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2015 05 27, 13:12)
aš nežinau kaip atrodo turkiška pabaiga, tai ir klausiu doh.gif

turkiškos pabaigos yra liūdnos pabaigos
Atsakyti
Tiką baigiau žiūrėti Seref Meselesi, likau sužavėta patariu pasižiūrėti toms kurios mėgsta kriminalinius siužetus turėtu ir jums patikti smile.gif
Gal yra jau žiūrėjusiu jį?
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2015 05 27, 15:44)
turkiškos pabaigos yra liūdnos pabaigos

kaip baigsis?
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2015 05 27, 16:50)
kaip baigsis?


Ar tikrai norisi žinoti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 05 27, 16:40)
Tiką baigiau žiūrėti Seref Meselesi, likau sužavėta patariu pasižiūrėti toms kurios mėgsta kriminalinius siužetus turėtu ir jums patikti smile.gif
Gal yra jau žiūrėjusiu jį?

As pirmas kelias serijas maciau ir paskutine biggrin.gif man nelabai patiko. Bet cia turbut del to, kad mane erzina Kerimas Bursinas biggrin.gif Mano nuomone, ne jam krutus mafijozus vaidinti. Siaip sis serialas Italisko kopija. Pasak rusiu, italiska versija labai gera. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 05 27, 17:30)
As pirmas kelias serijas maciau ir paskutine biggrin.gif man nelabai patiko. Bet cia turbut del to, kad mane erzina Kerimas Bursinas biggrin.gif Mano nuomone, ne jam krutus mafijozus vaidinti. Siaip sis serialas Italisko kopija. Pasak rusiu, italiska versija labai gera.  4u.gif


O man kaip tik labai jis tiko, gal dėl to kad pats patinka man biggrin.gif Aha taip Itališka kopija aš irgi skaičiau kad labai gera itališka versija, bet kažkaip prie turku likau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 05 27, 17:35)
O man kaip tik labai jis tiko, gal dėl to kad pats patinka man biggrin.gif Aha taip Itališka kopija aš irgi skaičiau kad labai gera itališka versija, bet kažkaip prie turku likau smile.gif

O jus nezinote ar yra itališką versija rusiškai įgarsinta? Aš kažkaip nesidomejau, bet vasara paziureciau jeigu yra. Nes tokie siužetai man patinka. smile.gif
O Bursinas mėgstamas daugumos. Ant bangos Turkijoje dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 05 27, 18:30)
man nelabai patiko. Bet cia turbut del to, kad mane erzina Kerimas Bursinas biggrin.gif Mano nuomone, ne jam krutus mafijozus vaidinti. Siaip sis serialas Italisko kopija. Pasak rusiu, italiska versija labai gera.  4u.gif

drinks_cheers.gif Pirmas 4 serijas jis tik mirksejo lotuliukas.gif Man Kiubra ir Darja labiausiai patiko siame filme biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 27 gegužės 2015 - 17:55
QUOTE(lauravala @ 2015 05 27, 17:47)
drinks_cheers.gif  Man Kiubra ir Darja labiausiai patiko siame filme  biggrin.gif

as is to ka maciau, tai man Darja smile.gif ir Emiras nieko. Paskutinej serijoj, labai graudziai verke vargsas verysad.gif
Atsakyti