Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(jottauute @ 2015 04 03, 13:54)
Nea,visai ne gaivus ,ir nesaldus ...Man atrodo sunkokas ,tamsokas .Bet nera is tu dusinanciu ..Plius nera tie masiniu ,kur kiekviena devi ...
Cia pradzioje jauciasi patciuole ,kuri veliau pasidaro pudruota ,islenda vos jauciamas vaisiu saldumas..
Kvapas toks senoviskas,vintazinis ,man toks taurus ,prancuziskai ,senoviskai elegantiskas ..
Kaina juokinga uz 100 ml ..

Kaip tik prisipurskus sedziu wub.gif Aciu, kad uzrodei, labai man jie wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniu6ka @ 2015 04 03, 14:08)
Mergaites,o koki dydi imti situ sportbaciu su pedute 14.5 cm? 4u.gif  PAtarkite prasau 4u.gif
http://www.ralphlaur...rentPage=family

Su 14 cm turime 7 dydi tik ne tokiu 4u.gif tai jums turbut 7.5 jei ant isaugimo 8 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2015 04 03, 15:08)
Mergos ,imkit kedukus ,naujausia mada ,as jau nusiunciau savo vyrukams visiems po kedukus ...
Dingsta dydziai .. bigsmile.gif
http://www.barneys.c...r...t=2&start=4

Kad puoliau žiūrėt, ką jau čia taip giri lotuliukas.gif
Atsakyti

TURIM PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU. KVIECIU JUNGTIS drinks_cheers.gif


RUBAI, AVALYNE:



Guess
www.converse.com
www.ae.com
www.macys.com
www.swarovski.com
www.shoemetro.com
www.bloomingdales.com
www.finishline.com-$20 nuo $200
www.uniqlo.com-$20 nuo $150
www.gap.com
www.talbots.com
www.levis.com -40% nuo $250
www.anntaylor.com-40%
www.victoriassecret.com-$50 nuo $250
www.saksoff5th.com
www.jcrew.com
www.polo.com
www.zozi.com
www.hautelook.com
www.landsend.com
www.wrangler.com
www.yoox.com
ww.lee.com


PREKES MUSU VAIKUCIAMS:


www.mattel.com
www.birthdayexpress.com-20%
www.carters.com
www.gymboree.com


PREKES MUSU GROZIUI:


GNLD
www.iherb.com
www.sheaterraorganics.com-30%
www.vitacost.com
www.luckyvitamin.com
www.stockngo.com -$20 nuo $100
www.puritan.com
www.lilydirect.com
www.misshaus.com
www.theperfumespot.com
www.paulaschoice.com
www.fragrancenet.com-20%
www.drugstore.com


labai laukiam prisijungianciu prie siu Vitaminu su -12% papildoma nuolaida
Atsakyti
Rudaplauke, ar bus skaičiukai už eos iš drugstore? Užsakyta kovo 11 d. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2015 04 03, 12:40)
Pasiulysiu ir cia ,dar draugei paemiau Annick Goutal kvepaliukus situos ,purkstelejosi ir nutare ,kad ne jai..Ji silpnus megsta  ax.gif
Palikciau mamu sventei mamukui bet jau ir ja aprupinus  biggrin.gif
Gal kas norit 35€ -100 ml
http://www.fragrance...par-camille/edt
http://www.fragranti...ille-12321.html

o jus tokiu saldesniu rafinuotesniu gerbeja kaip matau, o gal turite nuziurejus koki gaivu kvapa su geliu akcentu, kazkas panasaus i bijuno dvelksma ax.gif gal galite ka rekomenduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2015 04 03, 14:30)
Kad puoliau žiūrėt, ką jau čia taip giri  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif aš irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites ar issiusta i iv 395 miestu siuntos?Nes siandien uzlekiau i pasta paklausti,sake net nera issiusta mano pavarde jokio siuntinuko ,o taip tikejaus iki svenciu gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(villtė @ 2015 04 03, 15:07)
Rudaplauke, ar bus skaičiukai už eos iš drugstore? Užsakyta kovo 11 d.  ax.gif

man irgi idomu, nors man labiau sampuniukas aktualus is to uzsakymo biggrin.gif

ir dar VS blizgiuku vienu skaiciuku uzilaukiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 04 03, 15:17)
Kaip tik prisipurskus sedziu  wub.gif  Aciu, kad uzrodei, labai man jie  wub.gif

Net neabejojau,kad tau patiks ir labai tuo dziaugiuosi wub.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(sandrixxx @ 2015 04 03, 15:30)
Kad puoliau žiūrėt, ką jau čia taip giri  lotuliukas.gif



QUOTE(gaikaSJ @ 2015 04 03, 16:13)
o jus tokiu saldesniu rafinuotesniu gerbeja kaip matau, o gal turite nuziurejus koki gaivu kvapa su geliu akcentu, kazkas panasaus i bijuno dvelksma ax.gif  gal galite ka rekomenduoti smile.gif


Nea ax.gif nezinau geliniu ,nelabai jas skiriu ,kadangi stiprus kvapai patinka ..Gaila,bet tikrai nepatarsiu nieko naudingo ax.gif
Gal kvepalu temuteje uzklauskit ,ten daugiau ,ivariu skoniu mergaiciu susirenka ,plius lyg kazkas buvo rasyta apie bijunus ..
Siaip atkreipsiu demesi ,jei uzmatysiu kazka ,butinai pasakaysiu drinks_cheers.gif
QUOTE(Ditele @ 2015 04 03, 16:21)
lotuliukas.gif aš irgi  lotuliukas.gif

biggrin.gif
Kaip su vaikais zvengem is tu kedu ..Sakau ,gal norit mano saunuoliai madingu ..is tevelio kreditkes griebiam ir uzsisakom biggrin.gif nes dabar kaip tik reklama gavau su jais biggrin.gif
Ot pirkinys butu ..vienam sezonui ... biggrin.gif
Papildyta:
Mergaites,paliksiu kvepaliukus Goutalio pas Sandriuka ,kai gaus siuntinuka ,jei priims ,dar neklausiau ax.gif
Galesit pauostyt ... ax.gif Kvapas tikrai ne kiekvienam ,gal kuriai patiks ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal yra kokiu nos ziniu apie babiators akinukus kur buvo uzsakyti 19d?kazi spesim uzregistruoti koduka kol iki musu atkeliaus
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2015 04 03, 16:13)
o jus tokiu saldesniu rafinuotesniu gerbeja kaip matau, o gal turite nuziurejus koki gaivu kvapa su geliu akcentu, kazkas panasaus i bijuno dvelksma ax.gif  gal galite ka rekomenduoti smile.gif

l'occitane turi bijūnų kvepalus, mano nosiai labai gražus kvapas 4u.gif ir čia galite pasidairyti http://www.fragranti.../Peony-155.html
Atsakyti