Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Sveikos gal zinot ar jau gautos dezutes 397 iv. miestai?
Atsakyti
mergaitės, pasakykit, kur kuprinių pirmokui žiūrėti?
Atsakyti
Laba diena,

gal kas gali greit prakonsultuoti - ar labai žemas liemuo Jcrew factory šortų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2015 04 13, 12:07)
mergaitės, pasakykit, kur kuprinių pirmokui žiūrėti?

Bent jau aš esu pirkus iš Landsend, dar populiarios Potterybarnkids 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDASSU @ 2015 04 13, 12:02)
Sveikos gal zinot ar jau gautos dezutes 397 iv. miestai?

Gautos mirksiukas.gif Susimokėjusių siuntinukai šiandien iškeliavo į paštą. Jūsų taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2015 04 13, 11:07)
mergaitės, pasakykit, kur kuprinių pirmokui žiūrėti?

Aš tai saviškiams pati siunčiausi iš Vokietijos - schulranzen.com- Step by Step kuprines-kokybiškos, ergonomiškos, nesunkios (jeigu, aišku, apie tokios klasikinės pirmoko kuprinės ieškot, tai Step by Step tikrai rekomenduoju-kokybės požiūriu su Herlitz kur kas geresnės) mirksiukas.gif Be to, būna išpardavimai, tai gera kaina galima pagaut ir kur kas pigiau nei pas mus, siuntimas labai greitas, o nuo 49 eurų ir nemokamas mirksiukas.gif Taip pat pirmam apsipirkimui, užsisakius naujienlaiškį galima gaut 5 Eur nuolaidą, berods mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 13 balandžio 2015 - 11:33
QUOTE(sandrixxx @ 2015 04 13, 11:17)
Bent jau aš esu pirkus iš Landsend, dar populiarios Potterybarnkids  4u.gif

o koki dydi imt is Landsend small ar medium? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2015 04 13, 11:17)
Bent jau aš esu pirkus iš Landsend, dar populiarios Potterybarnkids  4u.gif

Ačiū 4u.gif tos antrosios parduotuvės ir ieškojau. Gal žinote, kaip tų kuprinių vertinimai? Kuprinės kokybiškos, ergonomiškos?
QUOTE(Ditele @ 2015 04 13, 11:29)
Aš tai saviškiams pati siunčiausi iš Vokietijos - schulranzen.com- Step by Step kuprines-kokybiškos, ergonomiškos, nesunkios (jeigu, aišku, apie tokios klasikinės pirmoko kuprinės ieškot, tai Step by Step tikrai rekomenduoju-kokybės požiūriu su Herlitz kur kas geresnės) mirksiukas.gif Be to, būna išpardavimai, tai gera kaina galima pagaut ir kur kas pigiau nei pas mus, siuntimas labai greitas, o nuo 49 eurų ir nemokamas  mirksiukas.gif Taip pat pirmam apsipirkimui, užsisakius naujienlaiškį galima gaut 5 Eur nuolaidą, berods  mirksiukas.gif

na, tikiu, kad geros, bet beveik 200 eurų už kuprinę pirmokui doh.gif čia visur tokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2015 04 13, 07:53)
taiko,bet nevisoms

Not valid on the following Gap merchandise: Final Sale, Jeans, Premium Pants, Leather and Suede Apparel and Accessories, Women's Swimwear, Men’s Urban Active, Men’s Gym Issue, Kid’s, Baby & Toddler Sleepwear, Kids’ School Uniforms, Baby Organics Collection, Shoes, GapBody Underwear, GapFit Breath and Motion Tops, Junk Food™, Umbro™, MLB®, Teva®, SunnyLIFE®, Woodstock, Birchbox & Jean-Michel Basquiat and Keith Haring for GapKids and babyGap.



O sitai tasytei pvz taiko 4u.gif

http://www.gap.com/b...t.do?pid=516097
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2015 04 13, 12:07)
mergaitės, pasakykit, kur kuprinių pirmokui žiūrėti?

dar puikios yra HERLITZ firmos, is tos pacios Vokietijos gaima atsisiust.
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2015 04 13, 13:19)

netaiko
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2015 04 13, 09:29)

aciu. gaila
Atsakyti