Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

o sakykit Levis akcija 40% nuo kainų, kurios baigiasi 0,90 ar 0,97 dar galioja papildoma 40% nuolaida ar jau kainos pateiktos krepšelyje galutinės?
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2015 04 09, 09:13)
Dėkui komandai už siuntinuką  wub.gif
JustArm ir  sandrixxx už persiuntimą  aciuks.gif  smile.gif

Ar Alytus jau gavo?
Atsakyti
renkame 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Hialurona su -15% papildoma nuolaida

Maxi-Hair su -12% papildoma nuolaida

Vitaminus su -12% papildoma nuolaida

Papildyta:




QUOTE(AstaRaud @ 2015 04 09, 10:20)
o sakykit Levis akcija 40% nuo kainų, kurios baigiasi 0,90 ar 0,97 dar galioja papildoma 40% nuolaida ar jau kainos pateiktos krepšelyje galutinės?

papildomos nuolaidos nera,kainos krepselyje galutines
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2015 04 09, 10:34)
papildomos nuolaidos nera,kainos krepselyje galutines

supratau, ačiū
Atsakyti
laba diena merginos kur perkate gelinius lakus? ar taip priemones siam reikalui? smile.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(awsra @ 2015 04 09, 10:54)
laba diena merginos kur perkate gelinius lakus? ar taip priemones siam reikalui? smile.gif aciu

amazon
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 04 09, 06:09)
ir aš tavo galiu kassyk paimt kai ateina, juk mano vaikas eina į darželį tavo kieme, o tavo vyras turbūt mano namų kieme tebedriba  biggrin.gif



Ot Vilnius mazas kaimas pasirodo biggrin.gif biggrin.gif

Viskas vyksta vienos-arba kitos kiemuose biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo troliuke: 09 balandžio 2015 - 10:40
QUOTE(JMD @ 2015 04 09, 09:09)
ir aš tavo galiu kassyk paimt kai ateina, juk mano vaikas eina į darželį tavo kieme, o tavo vyras turbūt mano namų kieme tebedriba  biggrin.gif


Aš pagalvojau apie tave, bet mažkodėl neparašiau ***** biggrin.gif Dabar kitą kart TIKRAI sulauski iš manęs tokio prašymo smile.gif

QUOTE(troliuke @ 2015 04 09, 10:39)
Ot Vilnius mazas kaimas pasirodo  biggrin.gif  biggrin.gif

Viskas vyksta vienos-arba kitos kiemuose  biggrin.gif  thumbup.gif


Aha, tai jau tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2015 04 09, 11:39)
Ot Vilnius mazas kaimas pasirodo  biggrin.gif  biggrin.gif

Viskas vyksta vienos-arba kitos kiemuose  biggrin.gif  thumbup.gif

ja ja biggrin.gif dar Banionis ir Radzis mano kaimynai lotuliukas.gif Radzis net su tokia pat kaip mano auto vazinejo biggrin.gif bet dabar seniai bemaciau, gal issikrauste biggrin.gif

kazkada dar broviausi i ta jo auto doh.gif stoviu ir niekaip atidaryt negaliu ir nesuvokiu kodel kazkur toliau pypsi kai paspaudziu pulteli lotuliukas.gif paskui isrisau kad auto ne mano, nes ant kapoto pas ji plunksna uzdeta doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 09 balandžio 2015 - 10:50
Gal kas pakomentuos kaip naudojamas šis haluronas, ar reikalingos dar kokios papildomos priemonės?
http://www.amazon.co...d=A5C9JSAUMUB5Z
Atsakyti
QUOTE(formulė @ 2015 04 09, 12:08)
Gal kas pakomentuos kaip naudojamas šis haluronas, ar reikalingos dar kokios papildomos priemonės?
http://www.amazon.co...d=A5C9JSAUMUB5Z

aha reikalingos, svelnios pirstuku pagalveles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(formulė @ 2015 04 09, 12:08)
Gal kas pakomentuos kaip naudojamas šis haluronas, ar reikalingos dar kokios papildomos priemonės?
http://www.amazon.co...d=A5C9JSAUMUB5Z


tepkit ant svarios odos, o ant virsaus tepkite savo iprastus kremus, vieno nerekomenduoju naudot, nes oda "traukia", o ir efektas geresnis, kai ant jo kitas priemones tepi, jis padeda pasisavinti juose esancias medziagas ir vitaminus. As nakciai ant jo argano alieju tepu 4u.gif
Atsakyti