QUOTE(VilkasPilkas @ 2015 05 07, 11:25)
Cibuli, kaip einasi stogo siltinimo darbai ?
Šią savaitę ar kitos pradžioje turėtų pabaigti pirmą sluoksnį. Aptikau šešiuose vietose
ties murlotu nedidelius oro tarpus. Teko vyrams sodinti vatą žemyn. Šiek tiek užtruko, dar tas ilgas savaitgalis iškrito. Daug laiko visokių išsikišusių detalių apėjimas
užima. Labai daug laiko atėmė stygos ir gegnės
susikirtimo taškas. Tenka net tokias
figūras pjaustyti. O tada aš dar viską patikrinu ir jei randu tarpų, tai vyrams tenka užkišinėti vatos gabaliukais. Tiesa, darbus vykdome taip: visu namo perimetru deda vata po vieną sluoksnį. Aš priimu darbus, tada gali dėti antrą eilę vatos iš viršaus. Žaidimas, bet tikiuosi, kad tikrai gerai padarys.
Daug laiko suvalgys ir šoninių
trikampių šiltinimas. Čia reikia ne tik įvairias
figūras išsipjauti, bet ir dėl nepatogaus priėjimo ir vienam
kitą prilaikyti.
Dar mąstau kaip šioje vietoje
pastorinti gegnes, nes iš karto nesudėjome dvitėjų sijų (nebuvo minties stogo šiltinti iki kraigo).
Yra du variantai. Pirmas, perku tokias pačias medines gegnes (tik jos bus nedžiovintos džiovykloje, o 2-3 mėnesius gulėjo lauke po stogu) ir vieną gegnę su kita suklijuoju ir prisuku 32 cm ilgio medvarščiais. Dėl šventos ramybės galima ir perforuotą juostą iš abiejų pusių pridėti. Arba galvoju daryti metalinį karkasą su viengubu profiliu panašiai kaip daro GKP. Su medžiu lyg ir mažiau šalčio tilto būtų, bet metalinis karkasas (laikikliai) būtų 20 cm vatos gylyje nuo išorės, o profilis net 37 cm vatos gylyje. Lyg ir nebūtų šalčio tilto. Gal bus kokios mintys, kuris variantas geresnis?
Aišku, geriausiai būtų skersuoti su 10 cm aukščio gegnėmis, bet tokios vatos neturiu, o taip paprastai Knauf Unifi TI 132 Lietuvoje nenupirksi. Sakiau paimkite 20 cm vatos ir atvežkite 10 cm vatos. Realiai reikėtų apie 3 kubų, bet paletėje apie 9 kubus. Tai štai kas būna su tais ne specialiais, eiliniais užsakymais.