Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2015 03 29, 23:04)


Labai, labai ačiū thumbup.gif Reikės pasipraktikuoti. Kiek anksčiau bandydavau tepti ką tamsesnio ant nejudančios voko dalies, man tik išsimurzindavo. Ir dar pastebėjau, kad ten pas mane tiek daug vietos, jog labai lengva padauginti ir prisidažyt vulgariai. Kažkada dažydavau tą waterliniją, po to buvau pradėjusi lęšius nešioti ir mečiau. Akis iš apačios apvesti man būdavo aktualu, nes veidas pernelyg baltas, ir reikėdavo kažkaip tą akies obuolį nuo veido atskirti lotuliukas.gif doh.gif Gal dabar nebe toks baltas, kartais tik pašešėliuoju, ir tiek.

Tie šešėliai, kur ant manęs atrodo ryži, yra šitie:

user posted image

Ryža net ta šviesiausia spalva, kiek įsižiūriu, ji turi lašelį rausvumo. Dabar grįžau prie Artdeco, kur susirenku po vieną, kas man tinka - ten yra tokia šviesi geltona, ji kaip viršutinė spalva gerai susilieja su oda, tik bėda, kad yra blizgi, ne matinė.

user posted image

Kažin, man nešiotina šita spalva? Susirodė, kad panaši kaip iš WS paletės "nude", bet dabar padėliojau iškirpusi iš 1 puslapio paletės langelius - nėra ta spalva. Bet įtariu, kad mano paletė vis tiek būtų labai individualizuota. Visų pirma dėl to, kad retai pas WS būna tokios spalvos akys, net apskritai pas pavasarius akys turi daugiau žalumo, rudą žvaigždutę ar pan. - o maniškės yra tiesiog pilkai mėlynos, iš esmės tai šaltos spalvos. Dėl to natūralu, kad paletėje privalo būti daugumai šio tipo atstovų nebūdingų spalvų, daugiau mėlynų ir pilkų. Šiltųjų prašosi oda, o šaltų, mėlynų - akys. Kad spalva vienu metu pabrėžtų ir odą, ir akis, būna retai, ko gero tik aqua serijos atveju:

user posted image

Bet su tokia juk tik į kiemą ir į pliažą galima eiti.

Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 30, 21:52)

user posted image

Bet su tokia juk tik į kiemą ir į pliažą galima eiti.


o į žmones išeit tau jau ne? per prasta spalva? smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mute: 30 kovo 2015 - 20:15
QUOTE(Mute @ 2015 03 30, 20:05)
o į žmones išeit tau jau ne? per prasta spalva? smile.gif


Į žmones - kurorte biggrin.gif Šiaip esu ją rengusis į darbą, bet tiktai kartą ir paslėptą po juodu švarku, tik priekyje matėsi. Labai apmaudu, kai tiktai su tokiomis spalvomis gali "sužibėti", būti gražus tik rizikuodamas sudaryti infantilų ar nušokusį nuo proto įspūdį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 29, 16:14)
*Šiaip šešėlių ryžos spalvos tai skirtos mėlynakėms, rudos dar, persikai dar visokie. Labai mėlyną pabrėžia.


**O klausyk. Nėr taip, kad galima būtų palygint su rudens ryžomis? Nes labai lengva į rudens ryžas nusivažiuot, o kuo skiriasi, įdomu.


*Nu aš žaliaakė kažkokia, mėlynos akyse near, bet persikiniai šešėliai katės žalumo akis padaro smile.gif

**O čia tai būtų nais, nors man tos rudos tai svetimos kažkokios, neįmanoma atiderint, juoda tada geriau (rūbams).
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 03 30, 21:05)
o į žmones išeit tau jau ne? per prasta spalva? smile.gif

lotuliukas.gif Ne prasta, gera spalva, bet dideliam plote tikrai reikia drąsos ir ryžto lotuliukas.gif Aš turiu tokią odinę striukę. Užsidėjus lygiai vieną kartą lotuliukas.gif Pirkom Turkijoj, ten gi būtent kurortas, tai visai normaliai atrodė lotuliukas.gif Ir kodėl aš, višta, kokios rudos ar juodos neėmiau lotuliukas.gif

O va skarelė tokia panaši, na žalesnė daugiau, bet ne esmė, pas mane labai einama biggrin.gif Laikrodis su tokiu ciferblatu mėgiamas...
Papildyta:
QUOTE(akoya_lt @ 2015 03 30, 21:18)
*Nu aš žaliaakė kažkokia, mėlynos akyse near, bet persikiniai šešėliai katės žalumo akis padaro smile.gif

Va tai tau biggrin.gif Mano akys kai tarp mėlynos ir žalios, toks vidutinis variantas su kaimo prūdo elementais, tai sakė - nori mėlynų, naudok persikinę, nori žalių - violetines biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 kovo 2015 - 20:23
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 30, 22:18)
Į žmones - kurorte  biggrin.gif Šiaip esu ją rengusis į darbą, bet tiktai kartą ir paslėptą po juodu švarku, tik priekyje matėsi. Labai apmaudu, kai tiktai su tokiomis spalvomis gali "sužibėti", būti gražus tik rizikuodamas sudaryti infantilų ar nušokusį nuo proto įspūdį  doh.gif

va va... kaip atrodys, ką kiti pasakys..... o po to ir sako, kad pas mus vaikšto vien pilkai ir juodai apsirengę , ir kad kitokių spalvų nėra pirkt apart tamsių doh.gif na kam tie žiūrėjimai ką kiti pasakys, dėl kitų ar dėl savęs to spalvinio tipo ieškot? ar spalvinį tipą nusistatot tam, kad atsirinkt tamsias spalvas? g.gif
pabumbėjau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 29, 19:42)
O tai kur man dumti??? Kas priims? Vienintelis neryžas kelias būtų į BS pusę, bet būtent ši ryža yra iš BS paletės  unsure.gif


Bet aš galvoju, kad nebūtinai visos spalvos iš tipo, kuriam priklausai, turi tikti... Mute BS, jai tinka tamsesnės spalvos, buvo tokia mergaitė Hypnotic Poison, irgi BS, jai šviesios tiko... Tai ryžai irgi sakau ne, netinka jin tau.
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 03 30, 21:28)
va va... kaip atrodys, ką kiti pasakys..... o po to ir sako, kad pas mus vaikšto vien pilkai ir juodai apsirengę , ir kad kitokių spalvų nėra pirkt apart tamsių doh.gif na kam tie žiūrėjimai  ką kiti pasakys, dėl kitų ar dėl savęs to spalvinio tipo ieškot? ar spalvinį tipą nusistatot tam, kad atsirinkt tamsias spalvas? g.gif
pabumbėjau 4u.gif  biggrin.gif


Aišku, kad dėl kitų! Pats savęs taigi nematai biggrin.gif Kiti į tave žiūri biggrin.gif Labai ten rūpintumeisi spalvomis, jei negyvenamoj saloj gyventum!

O nuo kitų požiūrio gi ir tavo gyvenimas kažkiek priklauso. Pvz. jei visi galvos, kad tu durnas, vargu ar paskirs į atsakingas pareigas! Pagal rūbą sutinka! Aišku, pagal protą išlydi, bet jei labai durnai atrodysi žmogus, tai gali išvis net neįsileist biggrin.gif

Tinkamai parinktos tamsios spalvos gi gražiau, negu netinkamai parinktos! biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 03 30, 21:05)
o į žmones išeit tau jau ne? per prasta spalva? smile.gif

Kai KL tai ir į žmones galim, pas mus gi net architektai juodai nesirengia biggrin.gif ... pas mus matyt juodžiausi žmogai - savivaldybėj... ir tai klaustukas, gal tik į konferenciją tokie susirinko, kai mačiau...






Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 03 30, 19:24)
O tarpe kitko, man va tokią auksinę buvo įprūdiję kaip būtent man asmeniškai tinkamą. Gal ir tinka, bet ką su ja konkrečiai daryt - neįsivaizduoju biggrin.gif Kur ją tepti biggrin.gif


Diorą ne tą aptarinėjom...

o va dėl aukso - aš mėgstu biggrin.gif , tiesa be jo dar tepu 3-4 dar spalvas, visaip tepu... O va pas mano mamaitę irgi aukso žvaigdė rainelėje, tai jai labai gražiai ji sužaidžia kai auksą tepi kamputyje (į spalvas nekreipiam dėmesio, tik kur auksas) arba per vidury (irgi nežiūrim kad auksas ne toks, ir visa kita ne light, tik į vietą dėmesys)... ir dar reik pirmą auksą užtept, o paskui visas kitas... bent aš taip darau, atvirkščiai kažkaip ne to gaunas...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 29, 20:42)
O tai kur man dumti??? Kas priims? Vienintelis neryžas kelias būtų į BS pusę, bet būtent ši ryža yra iš BS paletės  unsure.gif


Dumk tu verčiau į Minską biggrin.gif Nes mes čia matom WSp, kuris atkakliai grobia kitų tipų spalvas ir rėkia, kad jam netinka biggrin.gif O natūroj tave kas matė? Gi niekas. Nu tai ką čia tiksliai bepasakysi? O kai baltarusė pasakys aiškiai, tai ir žinosi.

Bet žinok, net turėdama savo paletę, lygiai tokių spalvų nerasi, imsi gretimas, kurios, pasirodo, yra kito sezono, ir niekas iš esmės nepasikeis biggrin.gif

Dėl tų spalvų tikimo... Tai kitą sykį veidrodis nekaltas, kad snukis kreivas lotuliukas.gif Čia aš globaliai, čia yr liaudies išmintis... Be to, ir akcentines spalvas su pagrindinėm ir net brait spalvom maišyti nereikia. Taigi jau ne sykį apie tai rašiau, yra BFAS išskirstyta paletė. Ten yra tokios spalvos "accents". Auskariukams, gėlytėms, skarelėms, krašteliams. Bet ne megztiniui, ne paltui, ne suknelei. Užsidėčiau aš kokią lašišą dideliam plote - tikrai išvežtų ir uždarytų. O va skarelė tokia atrodo labai gražiai. Žo, ne kiekviena spalva iš paletės bet kur tinka.

O dėl to tikimo vienam sezone - tai esu tikra, kad du vieno sezono žmonės vis viena bus skirtingi. Pvz. du warmspringai. Tai dėl to BFAS ir turi tų tipų belekiek... Ir tikrai vienam geriau bus žalios, kitam mėlynos. Gi tas tipas nėr kažkokia panacėja, tai yra tiesiog kryptis, o negalvot vis viena negali. Žėk, du vegetarai, ir abu vis tiek ne tą patį ryja, vienas ės kokį baklažaną, kitas morką... Abu gali ir tą, ir aną, bet ir skaniau jiems skirtingai, ir organizmas gal kitaip reikalauja...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 30, 22:46)
Aišku, kad dėl kitų! Pats savęs taigi nematai biggrin.gif Kiti į tave žiūri biggrin.gif Labai ten rūpintumeisi spalvomis, jei negyvenamoj saloj gyventum!

O nuo kitų požiūrio gi ir tavo gyvenimas kažkiek priklauso. Pvz. jei visi galvos, kad tu durnas, vargu ar paskirs į atsakingas pareigas! Pagal rūbą sutinka! Aišku, pagal protą išlydi, bet jei labai durnai atrodysi žmogus, tai gali išvis net neįsileist biggrin.gif

Tinkamai parinktos tamsios spalvos gi gražiau, negu netinkamai parinktos! biggrin.gif

ir tegul žiūri, akis juk turi biggrin.gif bet rengiuos tikrai ne del kitų, o dėl savęs. Tikrai neatrodysiu gražiau su tamsiom spalvom, nes tada blogiau jausiuos, nešvytėsiu ir kas iš to kad kitiems tos spalvos patinka. schmoll.gif O durnam ir su tamsiom spalvom atrodysi durnas, taip kad.... smile.gif


Inc, radau BS paletę su spalvų pavadinimais smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 03 30, 20:28)
ar spalvinį tipą nusistatot tam, kad atsirinkt tamsias spalvas? g.gif
pabumbėjau 4u.gif  biggrin.gif


Iš tiesų tai naudingiausia spalvinio tipo nustatymo dalis biggrin.gif Su kuriomis tamsiomis, neutraliomis spalvomis atrodysi puikiai. Aišku, gal kitiems tipams, kur kaip tik neutralių dauguma, didesnė nauda sužinoti savo gražiąsias šventines, kurortines spalvas. Bet, galvojant praktiškai, kiek ten pas žmogų būna švenčių, kiek atostogų? Kokia vasara kasdienybėje gali be problemų gražiai atrodyti, o pavasariui ką? Va, net ir ryžos netinka. Tai tik pirmadienį grybas, antradienį grybas, trečiadienį tamsiai mėlyna, ir vėl grybas biggrin.gif Arba rengtis tai, kas taves pernelyg nepapuošia.
Atsakyti