Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

aš tokią žiūrėjau, bet paskui galvoju būtų iš tos serijos kur naudoju tris spalvas, o kitos rūdyja biggrin.gif
Khaki, auksinės ir tos tamsios gal nereikalinga
user posted image
user posted image
Papildyta:
pavažiavus žemyn kiek mergina prisitipizavus ir palečių prisipirkus ir dar kažko ieško, kažko nelaiminga lotuliukas.gif
https://lightmarigol...ss.com/2015/03/
Atsakyti
...patiko mėlinoms akims... gal reik ir man kokio gold pencilo water linijai bigsmile.gif
Papildyta:
Man tos khaki kažkaip žaliaakėm labiau, ir visa paletė tokia žaliaakėms... vat visos šiltos kažkaip žaliaakėms, lyg mėlynakės visos būtų vasaros doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 30, 14:00)
pavažiavus žemyn kiek mergina prisitipizavus ir palečių prisipirkus ir dar kažko ieško, kažko nelaiminga lotuliukas.gif

neapsisprendžia kuo nori būt, vat ir mėtosi pagal Noa teorija - kas patinka, tas ir tinka.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 30, 13:20)
norit pasijuokti, va jums bright spring biggrin.gif
http://inventyourima...ridal-White.jpg
http://inventyourima...ter-iYi-BSp.jpg
bet akių spalva pas moterį ypatinga

Plaukai dažyti, veidas dažytas... Tikslumo pagal tokį testavimą... Tik tiek, kad šilta.
Akys žalios smile.gif Šilta žalia.

user posted image

Panašu? (ten buvo žaliaakė True Exuberant Spring)

Atsakyti
Aš tai pavyzdžiui norėčiau kad ją būt išdažę tomis šalčiausiomis ryškiosiomis BSp spalvomis, o tai nelabai aišku kodėl ji visgi BSp... o ne WSp... nors man ir čia tie šešėliai visai ne į temą prie akių spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 30, 13:00)
aš tokią žiūrėjau, bet paskui galvoju būtų iš tos serijos kur naudoju tris spalvas, o kitos rūdyja biggrin.gif
Khaki, auksinės ir tos tamsios gal nereikalinga


O kodėl tau auksinė negerai? Mudviejų akys gi tig gramelį skiriasi. Aš tai visai mėgstu auksinės uždėt. Pas tave gi link centro akis daug ale auksinės turi, ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 30, 15:07)
Aš tai pavyzdžiui norėčiau kad ją būt išdažę tomis šalčiausiomis ryškiosiomis BSp spalvomis, o tai nelabai aišku kodėl ji visgi BSp... o ne WSp...  nors man ir čia tie šešėliai visai ne į temą prie akių spalvos.

O ją čia padažė? Aš tai maniau kad čia tiesiog paletę pridėjo bet foną paletei pakeitė blush2.gif
Atsakyti
Aš šiandien bandžiau nusipirkt pirmą daiktą dabar jau kitam sezonui - skarelę. lotuliukas.gif Tik turiu įtarimą, jog ji daugiau LS. Beje, jūs gal geriau įžiūrit, ar pas BS yra beveik balta spalva paletėje?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 30, 18:20)
Aš šiandien bandžiau nusipirkt pirmą daiktą dabar jau kitam sezonui - skarelę.  lotuliukas.gif  Tik turiu įtarimą, jog ji daugiau LS. Beje, jūs gal geriau įžiūrit, ar pas BS yra beveik balta spalva paletėje?

Ha, ha, ateik, ateik pas tėtuką!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 30, 14:00)
aš tokią žiūrėjau, bet paskui galvoju būtų iš tos serijos kur naudoju tris spalvas, o kitos rūdyja biggrin.gif
Khaki, auksinės ir tos tamsios gal nereikalinga

O tarpe kitko, man va tokią auksinę buvo įprūdiję kaip būtent man asmeniškai tinkamą. Gal ir tinka, bet ką su ja konkrečiai daryt - neįsivaizduoju biggrin.gif Kur ją tepti biggrin.gif

Man šešėlių prasme asmeniškai tai labiausiai patinka vis tik ne Dioro, bet Urban Decay paletė naked Basics, pirma (gal ir antra nieko, tiesiog jos neturiu):
http://www.urbandeca...e...t=8&cgid=14
Mano labiausiai naudojama - 4ta spalva (naked 2), panaudoju iš bėdos ir antakiams, antra, kurioje dar dugno nesimato, bet duobė jau - antra (foxy).
Bet UD pasižymi tuo, kad man regis, jų paletės yra visiems tinkamos. Aš šešėliuose tokias mėgstu smile.gif

Ne taip seniai papirkau jų šitą paletę:
http://www.urbandeca...n...t=1&cgid=14

Labai abejojau dėl spalvų, maniau sau, kad yra didelis šansas gauti nenaudojamas. Bet nė velnio, visos daugmaž padoriai...

Man atrodo, iš Dioro palečių būtų neutraliausia ir visiems tinkamiausia Grege (jos neturiu, tik vis ketinu):user posted image
Bet Dioras baisiai mėgsta blizgučius. O aš - ne taip labai biggrin.gif Jei man reikia blizgučių, tai galiu nusipirkti Inglot pigmentų biggrin.gif O šešėlių noriu matinių, aš ne kokia jaunamartė, kad pas mane viskas blizgėtų, noriu atrodyt kaip garbus žmogus biggrin.gif

O vat spalvotose paletėse nieko nepatarsiu, nes spalvų nemėgstu tiek rūbuose, tiek šešėliuose biggrin.gif Tušą naudoju juodą, nes turiu juodų rūbų. Vienu metu pirkau rudą - kai savo spalvom apsirengi, gal ir geriau... Dar turiu žydrą ir mėlyną, bet jį naudoju tik jau nudažytų juodai blakstienų galiukams, ir tai apatiniam voke. Hm, naudojau vasarą, gal jau išdžiūvo, nežinau biggrin.gif Dar iš spalvų man tinka turkio spalvos akių pieštukai - prasivesti apatinę waterliniją arba kartu ir apatinio voko kontūrą, nes pas mane akys ne kaip Erszebeth dydžio, užtai tik waterlinija jas sumažintų iki kurmio akių didumo biggrin.gif

Dar dalinausi čia kada tai atradimu, kad gerai atrodo akis vidurio, kur aplinkui vyzdį, spalvos šešėliai (pas mane chaki) ir akių išorinės spalvos apatinis vokas ir waterlinija (pas mane mėlyna).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 kovo 2015 - 18:32
Na turi mano akis geltona saulyte smile.gif bet man turbut dar reikia priprast prie minties apie auksus, ir as taip pat mieliau matinem "nespalvotom" spalvom dazausi ")
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 03 30, 19:20)
Aš šiandien bandžiau nusipirkt pirmą daiktą dabar jau kitam sezonui - skarelę.  lotuliukas.gif  Tik turiu įtarimą, jog ji daugiau LS. Beje, jūs gal geriau įžiūrit, ar pas BS yra beveik balta spalva paletėje?


yra kazkas panasaus i baltą, nors labiau kreminę ją pavadinčiau. Ji labiau tinka, nei grynai balta. Kai testavausi koks tipas esu, man tos spalvos neišpeikei, turiu toki megstukėlį vasarai smile.gif

user posted image

user posted image

bright yellow skirt, gray button down, cream cardigan, bright yellow bauble necklace, nude heels

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mute: 30 kovo 2015 - 19:13
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 30, 19:52)
Na turi mano akis geltona saulyte smile.gif bet man turbut dar reikia priprast prie minties apie auksus, ir as taip pat mieliau matinem "nespalvotom" spalvom dazausi ")

Aš labai nuoširdžiai mėginau priprasti, bet man neišėjo biggrin.gif Ilgus metus mėginau, paskui išmečiau tą auksą načiort. Gal Hiver galėtų pasakyt, kur jį dėt, kad neatrodytum kaip iš haremo, nes man ta spalva nesuvokiama... Kodėl laitspingui??? Kodėl ne dark rudeniui??? Nu ten dar įsivaizduočiau, o ką mums su juo daryt, man fantazija netempia.

Dar būtų kokia beveik balta su auksiniu blizgesiu, nu tai dar dar. Tipo, mac Vanilla. O tą geltoną auksą vat kaip ant tos tavo paletės, kur jį kišt padoriam laitspringui???
Atsakyti