Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2015 04 13, 14:33)

Dekui,  4u.gif as apie mineraline pudra klausiau. smile.gif Va sita:


prasom , uoga uoga 4u.gif
http://www.kosmetiko...ralines-pudros/

SM dar yra tema apie uoga uoga, skyrelyje kosmetikos gamintojai mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne į temą, bet koks tai labai neblogas blogas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 13, 13:43)
A, nu vat jei taip būtų, tai būtų smagu. Bet kiek aš kada mėginau, tai buvo taip:
1. Siaubinga grūstis, ieškai vietos mašinai valandą.
2. Įėjus pamatai minią.
3. Prasigrūdus pamatai, kad:
  3.1. Tavo norimo daikto nebėr.
  3.2. Tavo norimas daiktas nenupigintas.
  3.3. Tavo norimas daiktas dar pabrangintas, tik šalia užklijuota dar didesnė perbraukta kaina!

Žo, skamba maloniai, bet praktikoj bent jau man - neišdega biggrin.gif

Na, mano situacija kitokia, smile.gif Vaziuoju viesuoju transportu tai parkavimo problema atkrenta. Is tikruju niekad as ir neidavau i tuos jamam. Nes butent, bijojau tos minios. Bet paskui kazkada atsitiktinai pakliuvau i jamam siaip, eilini sestadieni sugalvojus apsipirkt, net nezinojau kad jis vyksta. Galvoju ko cia zmoniu tiek daug? bigsmile.gif Bet ne kazkokia minia kaip per koki life koncerta, o daugiau nei iprasta ir tiek, panasiai kai per koki kaledini buma. Realiai suvokimas atejo tada kai nuejom i bara ir neradom vietu atsisest, tada dasuto. lotuliukas.gif Ir tiesa sakant su kuo is savo aplinkos pakalbu, visi spjaudosi ant to jamam, niekas nesiruosia eiti. Tai gal jau dabar ir mazeja tu apsipirkinejanciu, gal tas pirkimo bumas per jamam jau praejes etapas kad taip?
O minia ir pirkimo karstlige mane labiau pries Kaledas veikia, todel tenka pasukt galva kada ir kur susipirkt dovanas, kad tas prekybcentriu surmulys negadintu man prieskaledines ramybes.
Kad daikta specialiai pabrangintu pries darant nuolaida, nu netikiu biggrin.gif Cia nepriklausomybes pradzioj tokias machinacijas gal dare?.. Dabar visai tiketina, kad padarys nuolaida, o jau nukainotiems daiktams nuolaidas taikys ne nuo jau esancios, o nuo pradines kainos? Ir kad ne visoms prekems taikys apskritai.
Tai ir galvoju dabar kad jei norisi kokio daikto kurio kaina be nuolaidos labai didele ir as uz tokia jo nepirksiu, tai jei ir neliks, tiek tos bedos, kaip ir nieko neprarandi, tegul jo ir neber. O jeigu pirktum net ir be nuolaidos, tada taip, jau verta pagalvot, ar verta laukt. drinks_cheers.gif

QUOTE(Mute @ 2015 04 13, 13:44)
prasom , uoga uoga 4u.gif
http://www.kosmetiko...ralines-pudros/

SM dar yra tema apie uoga uoga, skyrelyje kosmetikos gamintojai mirksiukas.gif

Aciu labai thumbup.gif butinai reikes ja nusipirkt siai vasarai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 14, 11:25)
Kad daikta specialiai pabrangintu pries darant nuolaida, nu netikiu biggrin.gif Cia nepriklausomybes pradzioj tokias machinacijas gal dare?...

Pernai bigsmile.gif Kažkurioj iš tų mažesnių parduotuvių, jeigu konkrečiai. Rankinukus kur parduoda... Mat, aš užpernai ir pernai nuoširdžiai patikrinau biggrin.gif Vienok tikrai visi tą patį daro... Na daugelis. Gal Zara ir Mango ne, bet visokie mažesni - cha! Tiktai taip biggrin.gif Ir netgi dabar tai populiarėja, anksčiau visi nuoširdžiau nuleisdavo - dabar išgudrėjo biggrin.gif

Arba nedaro tų nuolaidų tokių jau labai kažkokių, tik simbolines. Parašo - iki 80 proc. - ir taiko vienam kokiam šūdui 80 proc., o kitkam - 5 proc gal biggrin.gif Nuolaidos - visokiam šlamštui, kokio prieš tą jamam aplamai parduotuvėje nebuvo! Vero moda konkrečiai biggrin.gif
Mango kokiam - jei kas įdomu, nebūtinai tam bus nuolaida. Ten nuolaida tik kaip kam, ir visada ne tam, kam reikia biggrin.gif
Arba dar, kaip Bodyshop - išvis niekam nedaro, palieka tas akcijines prekes, kurios ir taip tą mėnesį akcijinės biggrin.gif Tai ir per jamam tas pats, ir prieš, ir po biggrin.gif
Arba kokia Kristiana su Douglas biggrin.gif Jokių akcijų, pirk, gausi daugiau, nei įprašta taškų į kortelę, viskas biggrin.gif O kada aš tuos taškus panaudosiu, jei viską, ką jie turi, perku už pigiau internetu? biggrin.gif
Dar Trollbeads buvo įdomu. Tai irgi biggrin.gif Nuolaidos, kurios buvo visada, o didesnės - auksui (kuris kainuoja gal 5 kartus daugiau, negu pas kitus, na tai tampa 3 kartus brangiau),labai ten kas, manai, griebia? biggrin.gif

Gi tu pati logiškai pagalvok. Kokia tau prasmė tą dieną daryti dideles nuolaidas, kai ir taip eis minia ir viską nušluos? Tai kai neina, tada reikia daryt, kad pritraukt. Būtum parduotuvės savininkė, tai irgi padarytum simbolines nuolaidas - tikėtumeisi, kad visi kiti padarys rimtas, o tu viena mažas, o minia vis tiek visur eis, tai ir pas tave užsuks. O kai dabar jau daug tokių gudročių, tai tas jamam gaunasi šūdo vertas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 balandžio 2015 - 11:45
Pakelia kainas per jamam, esu tikrinus ir aš... arba išvis išima iš prekybos drinks_cheers.gif ... ima lauk ne per patį jamam, viskas dingt pradeda parą prieš dar... žo išmeta viską kas guli skladukuose, o einamas prekes paslepia, tada nuolaidą daro biggrin.gif . Čia dauguma parduotuvių...
Tie kurie daro rimtesnes nuolaidas, plius minus nesukčiaudami (nes sandėlius visi išsišluoja) jau iš vakaro paleidžia tas nuolaidas, jai ne prieš savaitę, ir nėra tikslo per jamam grūstis.
Paskui dar... aš einu kai tikrai žinau ko, ir tiesiai. Neparkuojuos, ibo man pėsčiai netoli, tai dėl to nežinau. Bet seniau pats antplūdis būdavo maždaug kai viskas jau atsidaro. O aš jai jau einu į tą jamam tai planuoju tarkim kojines susipirkt, ar dar ko iš maksimos, einu prieš 10-tą val. paskui einu kitur. Bet paskutiniu metu nebeeinu, nes kaip sakiau iš parduotuvių iš vakaro nusipirkt galim. O va kojinėms ir taip būna tos nuolaidos, tai vis nereik.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 13, 12:43)
A, nu vat jei taip būtų, tai būtų smagu. Bet kiek aš kada mėginau, tai buvo taip:
1. Siaubinga grūstis, ieškai vietos mašinai valandą.
2. Įėjus pamatai minią.
3. Prasigrūdus pamatai, kad:
  3.1. Tavo norimo daikto nebėr.
  3.2. Tavo norimas daiktas nenupigintas.
  3.3. Tavo norimas daiktas dar pabrangintas, tik šalia užklijuota dar didesnė perbraukta kaina!

Žo, skamba maloniai, bet praktikoj bent jau man - neišdega biggrin.gif


drinks_cheers.gif Man tos jamam ar kas ten tai juokina tik, tiksliau labiau pykina, nes nu sorry, 20 proc nOlaida???? blink.gif WTF? Aš nuolaidas suprantu, kai būna bent jau 50 off, o dabar... Daiktas kainuoja tarkim 400 lt, 20 proc nu 80, bus 320 lt, nu vistiek daug... Aisku, pigiau, bet vistiek daug, o jei reikia tarkim vyrisko kostiumo normalaus, už jį prašo nuo 1,5 k LT, galima ir už tiek eurų rast, no problem bigsmile.gif , bet jiems nuolaidų nebūna. Išvis sakyčiau tos jamam dienos skirtos pacukėm visokiom, kur new yorkery apsipirkinėja ar dar ten kokioj kitoj brandinėj pardėj. Nes būna ir taip, ir labai dažnai, kad nuolaidos taikomos ne visiems drabužiams, prekėms, o dažniausiai kažkokiam šlamštui. Jau tada tikrai nuvažiuot į kokią kitą pardę ir ramiai be griūties išsirinkti kažką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 04 14, 23:09)
drinks_cheers.gif Man tos jamam ar kas ten tai juokina tik, tiksliau labiau pykina, nes nu sorry, 20 proc nOlaida???? blink.gif WTF? Aš nuolaidas suprantu, kai būna bent jau 50 off, o dabar... Daiktas kainuoja tarkim 400 lt, 20 proc nu 80, bus 320 lt, nu vistiek daug... Aisku, pigiau, bet vistiek daug, o jei reikia tarkim vyrisko kostiumo normalaus, už jį prašo nuo 1,5 k LT, galima ir už tiek eurų rast, no problem  bigsmile.gif , bet jiems nuolaidų nebūna.

Tai dar kad 20 duotų, o duoda išvis dažniausiai kokius 5... Kas išvis, mano suvokimu, jokia ne akcija, tiek šiaip gali duot tiems, kas labai derasi. Sako, kad būna, kas derasi ir tiek išsimuša, paprastoj parduotuvėj biggrin.gif

Jo, vat kostiumų su nuolaida tai gali rasti nebent XXS dydžio. Arba kokios žalios spalvos, kurį užpernai atvežė ir niekas neima nė už dyką. Dar su nuolaidomis būna kokie ryškiai geltoni arba rožiniai vyriški marškiniai XXXL dydžio, nes tokie diedai pirmiausia geltonus marškinius stveria, ir dar tokie, kur susegami su kulionikais, ir nosinės kištis į kišenę, nes labai reikalingas daiktas.

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 14, 22:32)
Tai dar kad 20 duotų, o duoda išvis dažniausiai kokius 5... Kas išvis, mano suvokimu, jokia ne akcija, tiek šiaip gali duot tiems, kas labai derasi. Sako, kad būna, kas derasi ir tiek išsimuša, paprastoj parduotuvėj biggrin.gif

Jo, vat kostiumų su nuolaida tai gali rasti nebent XXS dydžio. Arba kokios žalios spalvos, kurį užpernai atvežė ir niekas neima nė už dyką.  Dar su nuolaidomis būna kokie ryškiai geltoni arba rožiniai vyriški marškiniai XXXL dydžio, nes tokie diedai pirmiausia geltonus marškinius stveria, ir dar tokie, kur susegami su kulionikais, ir nosinės kištis į kišenę, nes labai reikalingas daiktas.



Tikiu, kad būna, bet čia jau reikia neeilinių derybinių sugebėjimų thumbup.gif Mano viena pažįstama kada tik nueina kaulina nuolaidų, bet, jei nenuleidžia, tai tada bent mėginukų parsineša (iš kosmetikos pardžių), kad gali pudros nebepirkt.

Jo, su marškiniais tai skausminga tema, atrodo, kas čia diedui marškinius į darbą kožnai dienai trynimui nupirkt, pfff.... Bet kai pradedi ieškot tai vargo vakarienė. Su kostiumais irgi.
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 04 14, 23:43)
Tikiu, kad būna, bet čia jau reikia neeilinių derybinių sugebėjimų  thumbup.gif Mano viena pažįstama kada tik nueina kaulina nuolaidų, bet, jei nenuleidžia, tai tada bent mėginukų parsineša (iš kosmetikos pardžių), kad gali pudros nebepirkt.

Ir dar ryžto irgi biggrin.gif
Aš vieną kartą prašiau nuolaidos, Fielmane. Nes ten visa šeima akinius darosi. Tai kai diedas pasidarė, mažas pasidarė, pati pasidariau, o vyresnėliui užsakinėjau akinius, kurie kainavo 1200 Lt (pas jį didelės dioptirijos, ir dėl to vien stiklai kainuoja apie 1000), tai jau sakau - blin, mes didmeniniai pirkėjai, duokit nuolaidą.
Tai šūdą ką gavau biggrin.gif
Ne, bendrai gavau. Davė Fielman vardo žibintuvėlį biggrin.gif Nieko, neblogas, iki dabar veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 14, 23:32)
Jo, vat kostiumų su nuolaida tai gali rasti nebent XXS dydžio. Arba kokios žalios spalvos, kurį užpernai atvežė ir niekas neima nė už dyką.  Dar su nuolaidomis būna kokie ryškiai geltoni arba rožiniai vyriški marškiniai XXXL dydžio, nes tokie diedai pirmiausia geltonus marškinius stveria, ir dar tokie, kur susegami su kulionikais, ir nosinės kištis į kišenę, nes labai reikalingas daiktas.

O va aš priešingai, kol dar patcaniško sudėjimo MB buvo, rasdavau su nuolaida kostiumų g.gif , nu kai ūgis pas taviškius ne mažas, tai ir nėr su nuolaidom biggrin.gif . O dabar tai net nežinau iš kur gaut kasdieninį kostiumą, ne į operą tarkim... bijau pagalvot... o reikia. Dar jai atsižvelkt į spalvinį tipą doh.gif , jau nuolaidoms vietos galvoj nebėr visai.
Atsakyti
Ui, maniškiams tai nerealu... Vyresnėliui pirkau Baltmane kostiumą, nes abiturientas, šimtadienis buvo ir panašiai. Tai iš dviejų vienetų rinkomės lotuliukas.gif Buvo iš viso du jo dydžio, ir labai tuo džiaugiamės, nes asortimentas (vienas modelis netiko tragiškai). Apie jokias spalvas išvis nėjo kalba (pagal jas galima imti marškinius ir šlipsą), o jau juo labiau - apie nuolaidas... Tai už kostiumą su marškiniais, bet be šlipso ar ne 1600 litais suplojau, nu ir juos nafig, kaip brangiai man kainuoja šitas vaikas lotuliukas.gif Auksinis berniukas, *****, akiniai už milijoną, kostiumai už milijoną, batai už milijoną (50tas dydis, asortimento Lietuvoje išvis nėr ir batų tokių nėr lotuliukas.gif ), džinsai už milijoną (ilgis 36), tik va ant maikučių ir bliuzoniukų galima pataupyt.

Nes jam pačiam px, galima iš maximos per nuolaidas, pirkti vieną per 3 sezonus lotuliukas.gif Mažos skylutės, jo suvokimu, nesiskaito lotuliukas.gif

Apie mano kalbas tipo "tinka- netinka-pasimatuok dar kartą- pasimatuok va šitą" (perkant rūbą) jis žiūri kaip į kokias mišias - nu va yra katalikai, yra jų tokie papročiai, reikia prabūti, yra mama, ji kažką burba, atburbės, išrinks, kažką nupirks arba ne, bet pabaigs, ir būsiu laisvas lotuliukas.gif

Jei jo kokia nors žmona turės griežtą nuomonę apie tai, kaip vyras turi atrodyti, tai jai bus gerai, nes kaip pasakys, taip ir bus lotuliukas.gif O sau galės pirkti išvis ką nori, nes jai bus suteikta visiška laisvė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 15, 08:28)
O va aš priešingai, kol dar patcaniško sudėjimo MB buvo, rasdavau su nuolaida kostiumų g.gif , nu kai ūgis pas taviškius ne mažas, tai ir nėr su nuolaidom biggrin.gif . O dabar tai net nežinau iš kur gaut kasdieninį kostiumą, ne į operą tarkim... bijau pagalvot... o reikia. Dar jai atsižvelkt į spalvinį tipą doh.gif , jau nuolaidoms vietos galvoj nebėr visai.


Nu kaip čia pasakius, ūgis ne ūgis, svoris ne svoris, bet nuolaidų tai nelabai. O jei dar į spalvas, medžiagas pradedi žiūrėti... Kosmosas.

Noa, nu ***** ir kainos nu rimtai, aš prisimenu, dieduliui pirkom šliūbinę visą eilutę, Sunset Suits (jų jau nebėra) prieš (OMG) 6 metus biggrin.gif Tai suplojom apie 1000 litų. Tada atrodė nerealiai daug. Anais metais vasarą pirkom darbui kostiumą, kelnes, marškinių krūvą, tai jofana, atrodo, kad iš aukso. Ir aū nežinau, kokiam dydžiui/ūgiui yra tada tų skudurų, nu rimtai. Dabar maniškis patukęs gerokai, du vaikai, žmona vistik, reikalauja padėtis biggrin.gif tai didelis dydis aukštam vyrui, keblumai. Prieš 6 metus buvo aukštas atletas, vistiek buvo problemos, žodžiu... Ten gerai (ir pigu), kur mūsų nėra.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 04 15, 11:16)
Ui, maniškiams tai nerealu... Vyresnėliui pirkau Baltmane kostiumą, nes abiturientas, šimtadienis buvo ir panašiai. Tai iš dviejų vienetų rinkomės lotuliukas.gif Buvo iš viso du jo dydžio, ir labai tuo džiaugiamės, nes asortimentas (vienas modelis netiko tragiškai). Apie jokias spalvas išvis nėjo kalba (pagal jas galima imti marškinius ir šlipsą), o jau juo labiau - apie nuolaidas... Tai už kostiumą su marškiniais, bet be šlipso ar ne 1600 litais suplojau, nu ir juos nafig, kaip brangiai man kainuoja šitas vaikas lotuliukas.gif Auksinis berniukas, *****, akiniai už milijoną, kostiumai už milijoną, batai už milijoną (50tas dydis, asortimento Lietuvoje išvis nėr ir batų tokių nėr lotuliukas.gif ), džinsai už milijoną (ilgis 36), tik va ant maikučių ir bliuzoniukų galima pataupyt.

Nes jam pačiam px, galima iš maximos per nuolaidas, pirkti vieną per 3 sezonus lotuliukas.gif Mažos skylutės, jo suvokimu, nesiskaito lotuliukas.gif

Apie mano kalbas tipo "tinka- netinka-pasimatuok dar kartą- pasimatuok va šitą" (perkant rūbą) jis žiūri kaip į kokias mišias - nu va yra katalikai, yra jų tokie papročiai, reikia prabūti, yra mama, ji kažką burba, atburbės, išrinks, kažką nupirks arba ne, bet pabaigs, ir būsiu laisvas lotuliukas.gif

Jei jo kokia nors žmona turės griežtą nuomonę apie tai, kaip vyras turi atrodyti, tai jai bus gerai, nes kaip pasakys, taip ir bus lotuliukas.gif O sau galės pirkti išvis ką nori, nes jai bus suteikta visiška laisvė lotuliukas.gif


Baltman kokybė nuprastėjusi, kiek pastebėjau... O kainos tai blink.gif Marškiniai po 200 lt, o lyginasi tai niekaip, dėmės irgi prastai skalbiasi, nu karočia.
Bet kaip gerai, kai tiek problemų atkrenta. Įsivaizduok, turėtum dukrą, o jinai ateina ir sako- mama, mano suknelė, pirkta prieš dvi savaites, jau reikalauja pamainos, nes... bla bla bla kažkas ten jai biggrin.gif Ir iš maxės per salus turbūt netiktų... lotuliukas.gif

Atsakyti