Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

55 ir pavargau, galima atrinkti tik reikia kiekvieną eilutę peržiūrinėt, bet jau akis plešia
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 12, 20:23)
Kaip manot, kokiems tipams kokia spalva butu geriausiai?
http://www.esprit.eu...-025EE1E047_613

Paskutine itariu soft autumn? Zalia pavasariams, ane? O kitos?


Mėlyna ir žalia - vasaroms, raudona gali būti BS, žiemoms, gal DA. O paskutinė gal SA, LSp, gal ir BSp g.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 12, 20:26)
55 ir pavargau, galima atrinkti tik reikia kiekvieną eilutę peržiūrinėt, bet jau akis plešia


swoon.gif
Atsakyti
dar 56 suradau, bet jau viskas nebematau biggrin.gif

suknelė paskutinė WS arba LSpr
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 12, 21:26)
55 ir pavargau, galima atrinkti tik reikia kiekvieną eilutę peržiūrinėt, bet jau akis plešia

Blin, o aš jau norėjau 34 girtis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kad visos tos suknelės, mano suvokimu, yra praskiestos baltu. Bet mano akys jau kvadratėlio formos, ne tik nuo to žaidimo, bet nuo to, kad dirbu nuo 8 ryto, ir nematau, kokia išeina ta finalinė biggrin.gif

Bet raudona ir mėlyna man tokia daugiau neutralios, nelabai šiltos, žalia - vasarinė tikrai, o geltona tai nežinau - rudeniui, pavasariui? Softams gal greičiau...
Atsakyti
O šitas megztukas LSp ar BSp? Prigriebiau išpardavime, kaip nekeista, spalva labai ramiai ir tvarkingai ant manęs atrodo g.gif Oranžinės, ryžos - pjauna savo ryškumu, o va tokios netgi gana neutraliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 12, 20:26)
55 ir pavargau, galima atrinkti tik reikia kiekvieną eilutę peržiūrinėt, bet jau akis plešia

Oho bigsmile.gif , bet tai kaip dar eilute spet perziuret? As vos speju su pele ant to kvadratelio uzeit, net ir matydama kuri zymet. biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2015 04 12, 20:34)
žalia - vasarinė tikrai

Tai smaguma. smile.gif O as jau buvau beveik isitikinus kad ji ne vasaru nosiai.


QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 12, 20:57)
O šitas megztukas LSp ar BSp? Prigriebiau išpardavime, kaip nekeista, spalva labai ramiai ir tvarkingai ant manęs atrodo  g.gif Oranžinės, ryžos - pjauna savo ryškumu, o va tokios netgi gana neutraliai  unsure.gif

Man jis pavasarinis, priskirciau clear spring 4u.gif
Atsakyti
LSp tokį turi biggrin.gif
Atsakyti

Klausykit, as gal nevisai i tema, bet gal zinot kada jamam Akropoliuose si pavasari? Kada jis pernai buvo? g.gif

Atsakyti
Pernai buvo kažkada balandį. Bet kad visiškas gūvnas tas Jamam, ar ten ką nors randi? Aš tai įsisabačinau - kai Akropolyje "Jamam", tada kitos parduotuvės tyliai irgi padaro nuolaidas, nes joms kitaip nepatogu, ir ten nėra grūsties. Tai ramiai nueini ir ką reikia nusiperki biggrin.gif
Atsakyti
kažkas klausė lygtai apie uoga uoga kosmetiką, tik nebepamenu kokią.
radau info apie jų kremą su atspalviu "Švytėjimas", jo įvertinimą 4u.gif
http://blog.kosmetik...jimas-apzvalga/

tam bloge yra info apie kitų gamintojų kosmetiką
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 13, 10:02)
Pernai buvo kažkada balandį. Bet kad visiškas gūvnas tas Jamam, ar ten ką nors randi? Aš tai įsisabačinau - kai Akropolyje "Jamam", tada kitos parduotuvės tyliai irgi padaro nuolaidas, nes joms kitaip nepatogu, ir ten nėra grūsties. Tai ramiai nueini ir ką reikia nusiperki biggrin.gif

Kodel gūvnas? biggrin.gif Tai kai nusiziuri daikta kokios nors parduotuves kuri vienintele visam mieste to brendo yra, ir luktelejus ji per jamam nusiperki su gera nuolaida, taigi ne sudas, o smagu. biggrin.gif

QUOTE(Mute @ 2015 04 13, 10:25)
kažkas klausė lygtai apie uoga uoga kosmetiką, tik nebepamenu kokią.
radau info apie jų kremą su atspalviu "Švytėjimas", jo įvertinimą  4u.gif


Dekui, 4u.gif as apie mineraline pudra klausiau. smile.gif Va sita:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 13, 13:33)
Kodel gūvnas? biggrin.gif  Tai kai nusiziuri daikta kokios nors parduotuves kuri vienintele visam mieste to brendo yra, ir luktelejus ji per jamam nusiperki su gera nuolaida, taigi ne sudas, o smagu. biggrin.gif

A, nu vat jei taip būtų, tai būtų smagu. Bet kiek aš kada mėginau, tai buvo taip:
1. Siaubinga grūstis, ieškai vietos mašinai valandą.
2. Įėjus pamatai minią.
3. Prasigrūdus pamatai, kad:
3.1. Tavo norimo daikto nebėr.
3.2. Tavo norimas daiktas nenupigintas.
3.3. Tavo norimas daiktas dar pabrangintas, tik šalia užklijuota dar didesnė perbraukta kaina!

Žo, skamba maloniai, bet praktikoj bent jau man - neišdega biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 13 balandžio 2015 - 12:44