Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Visi nori į vasaras, o manęs neima.

Gerai, kad baltarusė atvažiavo, praspardė visiems uodegas, tai nors kiek tvarkos padarė biggrin.gif Kiek čia gali būti vienas nelaimėje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 09, 10:27)
Mano tamsiausia akies spalvą:
My Webpage

Mano kazkokia tokia butu biggrin.gif
http://www.color-hex.com/color/3d5157

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 04 09, 11:42)
Visi nori į vasaras, o manęs neima.

Gerai, kad baltarusė atvažiavo, praspardė visiems uodegas, tai nors kiek tvarkos padarė biggrin.gif Kiek čia gali būti vienas nelaimėje biggrin.gif


Gal dar karta atvaziuos, i Klaipeda, tai ir bytte su Erszebeth i pavasarius priskirs. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 09 balandžio 2015 - 11:52
QUOTE(Hiver @ 2015 04 09, 12:51)
Gal dar karta atvaziuos, i Klaipeda, tai ir bytte su Erszebeth i pavasarius priskirs. biggrin.gif

Aha biggrin.gif
O tu pati, klausyk, nenori į pavasa... Pas baltarusę? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 09, 12:22)
Aha biggrin.gif
O tu pati, klausyk, nenori į pavasa... Pas baltarusę?  lotuliukas.gif

biggrin.gif Nea, i pavasarius as nenoriu tongue.gif O pas baltaruse visai idomu butu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 09, 12:34)
Oho kokia melyna! Mano butu pilka pries taviske.

Derinyje su oranzine, man toks jausmas kad oranzine truputi uzgozia, reiktu gal svelnesnes? Cia ne su tamsiausia akies spalva derinys?

Nebutinai i vasaras, juk Erszebeth irgi i ta puse. smile.gif

Aš kai žiūriu šiaip, tai ji ne tokia visai lotuliukas.gif , čia paimtas tamsus kraščiukas tik. Užtat kai foto vyzdys didelis būna akys gaunasi labai tamsios, nors visai tokios ir nėra.
Oranžinė paimta su viduriu spalvos, bet nežinau kažkaip ne taip bendram vaizde vis vien jos atrodo g.gif pas mane yra dar tokie intarpai zelionkiniai, jie foto gaunas kažkokie tamsūs be spalvos. Bet vat kartais jie labiau matos, kartais mažiau ir akys tai žalesnės gaunas, tai visai be žalios. Ir dar yra toks purvinai pilkas ratas prie vyzdžio...
Bet man vis vien nesuprantama, kai žiūriu kad ir foto ji tokia žydresnė/šviesesnė atrodo, o kokia spalvą bekabinu gaunasi gan tamsi... kaip čia pavadinus... išvis sakyčiau pilkai mėlyna... šalta tokia, pilnai tiktų cool summer'iui.

Aš paėmiau oranžinę švarų variantą komplementarios spalvos iš tų variacijų, tik kitoje programoje, ten duoda daugiau monochromatinių variacijų.

Man dabar reik biggrin.gif ... ne po kelerių metų kai Katia atvažiuos
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 09, 13:51)
Man dabar reik biggrin.gif ... ne po kelerių metų kai Katia atvažiuos

Ji atvažiuos tada, kai aš vėl nusidažysiu šaknis biggrin.gif Dabar jau visai geros, betgi nelaikysiu taip - užsirašysiu į kirpyklą. Va, tada ir atvažiuos lotuliukas.gif
Atsakyti
Man pasirodė įdomu, gal kam šiaip pravers:
http://sonata.livejo...com/2014/12/16/
http://sonata.livejo...com/160978.html
http://sonata.livejo...com/2014/11/23/
Atsakyti
Čia, tose nuorodose, skaitau, kad yra visokių įdomybių! biggrin.gif Labai teisingai sako vidurinėj. Kad žmogaus špaklius priklauso ne tik nuo spalvų, bet ir nuo veido bruožų, ir netgi nuo charakterio.

Manau, iš dalies ir su rūbais tas pats.
Atsakyti
Apėjau parduotuves... nu pavasariai neturi teisės skųstis, kad NĖRA jų spalvų rūbų. Pilna... visur. Klausimas ar yra pageidaujamų rūbų pavasario spalvų... Mano atveju nieko neradau nesvarbu kokio sezono spalvas imt: arba aš per stora pasiūlai, arba šiaip rūbas ne man.

Taigi... kartais tiesiog nerandam ko norim.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 11, 11:36)
Apėjau parduotuves... nu pavasariai neturi teisės skųstis, kad NĖRA jų spalvų rūbų. Pilna... visur. Klausimas ar yra pageidaujamų rūbų pavasario spalvų... Mano atveju nieko neradau nesvarbu kokio sezono spalvas imt: arba aš per stora pasiūlai, arba šiaip rūbas ne man.

Taigi... kartais tiesiog nerandam ko norim.


Tai jau taip. Mūsų norai, vidus ir charakteris ir smegenų fazė ne visada sutampa su spalvų teorija biggrin.gif Jeigu vienam tinka ryškūs kontrastai, o kitam pastelės pagal spalvų teoriją, tai nebūtinai žmogaus vidus su tuo sutinka. Ir dar figūra nebūtinai leidžia. Ir kas, kad dabar dafiga koralinių maikių - o ką apie jas vasiljevas sako? Sako, kad jei storesnė, nei labai plona moteris dideliu kiekiu mausis ružavą, tai bus panaši į paršelį... Tai vat, kaip sakant, spalvų kaip ir yra, bet dėkui už dėmesį biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Nemalonu sakyt, bet riužava pavasarių gražiausia, jei rinktis iš šitų kvadratikų... Arba gal aš prie jos labiausiai pripratus? Žiemos dar nieko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 balandžio 2015 - 20:34