Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 04 08, 10:59)
jaunystėj esu turėjus kokteilinę suknelę ultramarino spalvos, atrodžiau gražiai. Bet buvo vasara, aš įdegus... o Royal niekad nė nebūčiau užsimovus... kažkaip netraukė ji manęs... net nesimatuodavau, ar intuityviai, ar dar kaip... O dabar manau būtų abi ne į temą biggrin.gif

O kokia mėlyna būtų tobula? smile.gif
Atsakyti
...nežinau, bet ne tokia aktyvi. Dabar dėviu kažkokią ne tokią ryškią...

sudėjau akį į kito blogo undertonus (pamaniau vis vien ta rusė iš jos ėmė info...), ai nežinau net... labiausiai patinka antra eilutė vidurinė... t.y. 5-ta blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
bet čia reik bendrą spalvą surast biggrin.gif , ne tą kuri labiausiai pauošia, nes man tarkim visad patinka mano akis kai fonas tamsesnis...
Atsakyti
Su praejusiom sventem! 4u.gif

user posted image

Mute, atsakau del skaistalu: i Nars "Orgasm" is Artdeco labai panasus Nr.38, paskui dar i ta puse Nr.39, as juos turiu. Patarciau ir vienus ir kitus pasibandyt parduotuvej, tikrai universalus atspalviai. 4u.gif

Dilukai maciau klause kas naudoja spalvota tusa, tai as ji naudoju. mirksiukas.gif Buvau apie 10 metu isvis apie tokius pamirsus, tik juoda, kartais ruda tenaudojau, bet dabar sugrizus i mada spalvotiems nusipirkau vien kita atspalvi. smile.gif

Erszebeth, labai faini seseliai bigsmile.gif as patestavau juos parduotuvej, tiek kad sitoj auksinej paletej man truko kazkokio sviesaus atspalvio, (va toj rausvoj paletej jis yra ir labai vykes), ir ta tamsioji spalva galetu buti matine. As pati turiu ju keptus seselius is Smoky eyes linijos, senesnio leidimo, kazin ar jie dar gaminami. Irgi trys spalvos, pas mane tokie, sokoladiniai: biggrin.gif
user posted image

akoya_lt del nagu laku, raudona, baklazanines ir tamsiai melynos yra tos spalvos kurios tinka visiems, tai saugios klasikines spalvos taip sakant biggrin.gif o alyvine, melsva, ruda zalia geltona rozine reikia tiesiog atsitaikyt atspalvi. Ir dar man lakams labai svarbu sezoniskumas. Va pavyzdys, ant mano ranku tokia alyvine ziurisi siaip sau:
user posted image
O va tokia gerai:
user posted image

BET, as ja naudoju vasara, prie trumpu rankoviu ir idegusios odos. Ziema ji man visai nesiziuretu, nei i tvora, nei i mieta taip sakant butu. Kai tuo tarpu tamsios bordo ir tamsiai murzinai rudos man nesiziuri vasara prie idegio, tokias pasilieku rudeniui. smile.gif
Va is rudu pavyzdziui, tokia link kakavines ant manes negraziai, nors galiu kiek noriu grozetis ja is sono:
user posted image
O tokia labai gerai:
user posted image
Tiesiog reikia rasti savo atspalvi. mirksiukas.gif

Del byttes spalvinio tipo, kokia man mintis kilo... g.gif O negali taip but kad visos tos spalvos kur imaisyta baltos yra lightu spalvos?... Nes logiskai galvojant, (neimant tu pavyzdziu kad pavasariai su geltona, rudenys su ruda) darku spalvos turi maksimalu kieki juodos, ane? Softu spalvos turi maximaliai pilkos, brightu spalvos yra maksimaliai grynos, "pure pigment" taip sakant, (kaip priesingybe softams), o light iseitu maisytos su balta (kaip priesingybe darkams). Tai taip ratas ir gautusi - prasideda pure spalvomis bright tipuose, toliau po truputi maisomos su balta, paskui po truputi su juoda (50:50 gaunasi ties softais gal?) tuomet baltos mazeja, galiausiai lieka vien juoda. O nuo darku juodos mazeja kol lieka vien pure.


Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 08, 09:59)
Bet esmė kad royal blue yra su nežymiu nuokrypiu į žalią, na kiek žydra ji, o ultramarinas priešingai žalios neturi, bet turi nežymų nuokrypį į raudona, yra kiek violetinė ir atitinka rugiagėlių spalvą.

O kokia skaitosi scyliu spalva? Gal ji atitiktu royal blue? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
na taip klasikinės lako spalvos kažkaip žiūrisi visoms, gal akis pripratusi? Na ir jos šiaip visos raudonos ir raudonos draugės.
aš irgi nusilakuoju tokia tamsia bordo, kur light sezonui nė vienam - per tamsi, bet man kažkaip akių nebraižo, ypač jeigu nagai trumpi smile.gif

o nepastebėjote, man pvz atrodo, kad man perlamutriniai lakai nepaisanst spalvos netinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 08, 12:43)

Mute, atsakau del skaistalu: i Nars "Orgasm" is Artdeco labai panasus Nr.38, paskui dar i ta puse Nr.39, as juos turiu. Patarciau ir vienus ir kitus pasibandyt parduotuvej, tikrai universalus atspalviai. 4u.gif



Dėkui, užsirašiau, reiks kada prie progos išmėgint 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 08, 11:15)
na taip klasikinės lako spalvos kažkaip žiūrisi visoms, gal akis pripratusi? Na ir jos šiaip visos raudonos ir raudonos draugės.
aš irgi nusilakuoju tokia tamsia bordo, kur light sezonui nė vienam - per tamsi, bet man kažkaip akių nebraižo, ypač jeigu nagai trumpi smile.gif

o nepastebėjote, man pvz atrodo, kad man perlamutriniai lakai nepaisanst spalvos netinka g.gif


Perlamutras perlamutrui nelygu smile.gif Jeigu kalbet apie ta "mociutiska perlamutra" a la priviet 90-ieji, tai ne visas rankas jis papuos. Ant ju budavo matosi labai ruozeliai nuo sepetelio ir nago plokstele turi buti lygi, be "kalnagubriu", biggrin.gif pageidautina nagus nupoliruot pries lakuojant. Bet siuolaikiskam perlamutre naudojamos kitokios tos svytincios daleles gal, nes tikrai geriau jis atrodo. Beje, pastebejau kad perlamutriniai lakai grizo i mada, kartu su labai ispopuliarejusiais perlu papuosalais. Pries kokius 8 metus gi tai paskutinis mados klyksmas buvo tie visi aplink juoda, dabar jau tiesiog kaip klasika paliko. smile.gif
As pati siuo metu kaifuoju nuo sito:
user posted image
Ypac apsiniaukusiom dienom tie atspalviai labai graziai isryskeja. wub.gif



Papildyta:
QUOTE(Mute @ 2015 04 08, 11:36)
Dėkui, užsirašiau, reiks kada prie progos išmėgint  4u.gif  smile.gif

drinks_cheers.gif Kai isbandysi brukstelk kaip tau jie. mirksiukas.gif
Atsakyti
Hiver tokį jaunystėj tikrai pirkdavau ir lakuodavau biggrin.gif dar lakuodavau tamsiai žaliu (šaltu) tai kai prisimenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 08, 12:15)
o nepastebėjote, man pvz atrodo, kad man perlamutriniai lakai nepaisanst spalvos netinka g.gif

Aš kažkur skaičiau, kad su amžium nebetinka g.gif , na nei lakai, nei lūpdažiai ar blizgantys šešėliai.

Atsakyti
aš už tokius pasakymus, kad kažkas "su amžium" netinka tai einu akių draskyt biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 08, 11:43)
Del byttes spalvinio tipo, kokia man mintis kilo...  g.gif O negali taip but kad visos tos spalvos kur imaisyta baltos yra lightu spalvos?...  Nes logiskai galvojant, (neimant tu pavyzdziu kad pavasariai su geltona, rudenys su ruda) darku spalvos turi maksimalu kieki juodos, ane? Softu spalvos turi maximaliai pilkos, brightu spalvos yra maksimaliai grynos, "pure pigment" taip sakant, (kaip priesingybe softams), o light iseitu maisytos su balta (kaip priesingybe darkams). Tai taip ratas ir gautusi - prasideda pure spalvomis bright tipuose, toliau po truputi maisomos su balta, paskui po truputi su juoda (50:50 gaunasi ties softais gal?) tuomet baltos mazeja, galiausiai lieka vien juoda. O nuo darku juodos mazeja kol lieka vien pure.

Nežinau, bet bendrose paletėse light kadangi su vasaros įtaka gan pilkos spalvos ten. Kai lyginau paletes, tai geltonos sakyčiau veik nesiskiria, kaip ir dar dalis spalvų, užtatai kažkokių pilkai smėlinių pilna, kurios man tragedija...
Šiaip tai ta teorija tiktų pagal 16-lika tipų...
O aš visai susimakalavau ir su mielu noru grįžčiau į vasaras verysad.gif
Atsakyti
Dar maciau apie mineraline kalbejot, tai man vienintele beda kad jos neina kaip gyvai paziuret atspalvio. Va ziuriu inc rase kad medium nusipirko ir jai ciut tamsokas, bet jos oda gi patenka i light kategorija, tai pudra tik is light reiktu rinktis. Bet kaip su atspalviais susiorientuot? Nes man tai nuotaika ziauriai sugenda ne toki pudros atspalvi nusipirkus, baisiai erzina tas mane, jeigu nors kiek per tamsi, per geltona, ar per ruzava. Del sios priezasties taip ir nenusipirkau Inika pudros, nors jos ir Lietuvos internetinese parduodamos. Bet va nueit ir pasibandyt nera galimybes. Turejau tik tas turbut "netikras" mineralines, Loreal, Smashbox. Beje, su Smashbox veidas labai graziai atrodydavo pradzioj, o paskui ant veido kaip koks perlamutrinis luobas atrodydavo, unsure.gif Bet siaip ji nebloga visu kuom ten, kartu ir anti-aging poveikiu:
user posted image

paskui kiek bandziau aiskintis tai cia atseit mineraliniu tokia savybe, jos visos turi savyje daugiau ar maziau blizgesio, kuris riebiaodems peilis. unsure.gif Bet va vienur raso kad buva grynai matiniu, nesuprasi...

Beje, o kaip uoga uoga, ar yra bandziusiu? ax.gif Galvoju gal susigundyt vasarai? Nes galima gyvai pasibandyt tose ju prekybos salelese, nusiziurejau spalva "sampanas", jis mano odos atspalviui geriausiai tiko. smile.gif

Noa, taip, drinks_cheers.gif ja tiesiog ant sepetelio galo imi ir sukamaisiais judesiais paskirstai ant veido. Tinka tie buki sepeteliai, kabuki visokie. Pradzioj veido kremu pasitepi. Ypac patogu vasara. Tik sepeteli reikia pastoviai plaut.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 08, 13:08)
aš už tokius pasakymus, kad kažkas "su amžium" netinka tai einu akių draskyt biggrin.gif  tongue.gif

Ta prasme kad prideda metų blizgėjimas ne tik makiaže, bet ir rūbuose (na tie blizgučiai visokie, ne pats satininis žvilgesys), kas liečia šėšėlius suprantu - visi defektai išlenda... o daugiau nežinau. Bet jau peržengiau matyt tą ribą, kad pradėjau pastebėt kad tikrai prideda metų... draskyk akis ne draskęs prideda, kaip ir šviesios spalvos svorio ant šikynės.

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 08, 13:11)
Nežinau, bet bendrose paletėse light kadangi su vasaros įtaka gan pilkos spalvos ten. Kai lyginau paletes, tai geltonos sakyčiau veik nesiskiria, kaip ir dar dalis spalvų, užtatai kažkokių pilkai smėlinių pilna, kurios man tragedija...
Šiaip tai ta teorija tiktų pagal 16-lika tipų...
O aš visai susimakalavau ir su mielu noru grįžčiau į vasaras verysad.gif

save papildau:
čia kaip daromos paletės
tik man vis vien neaišku kam tada pas light tos smėlinės atsiranda g.gif
Atsakyti