Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 04 07, 19:54)
Bendrai imant, nesakyčiau kad šių palečių skirtumas jau toks ženklus? Kažkaip aš buvau nusiteikus žymiai didesniam skirtumui.

Toks pat kiek ultramarinas skiriasi nuo karališkos mėlynos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 07, 20:59)

Tiktų. Tik tokia spalva mano paletėje kažkodėl buvo ne prie lights, nes tikrai šviesi, o prie basics. Gal kad su pilkumu... Prie lights buvo tiesiog gelsvos.
Tik aš nelabai jos noriu biggrin.gif

O, matau bytte.

Pirma eilė - violetinė gal nieko. Mėlynos irgi nieko, bet akių spalva, nekreipiam dėmesio biggrin.gif
Antra eilė - violetinė ir raudona gal kiek ryškokos, bet tokios visai nieko.
Trečia eilė - ta ružava gal kiek ryškoka, bet nieko. Geltonos man gal lašeliu mažiau ryškios norėtųsi... Tu žinai, ir tą persikėlį irgi biskutuką atskiesčiau. Labai naglas. Nors negali sakyt, kad visai tragedija.
Ketvirtam trejete man tik ta plytinė patinka. Kažkaip kitos rūstina ar tai pilkina gal... O gal šiaip bjaurios biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 07, 22:26)
Toks pat kiek ultramarinas skiriasi nuo karališkos mėlynos cool.gif

user posted image
Kuri iš visų šitų 4 yra tikroji royal?
Niekada nežinojau pavadinimų smile.gif


ta trupinuota tai užvardinta buvo kaip ultramarine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 07 balandžio 2015 - 22:00
Man vienareikšmiškai pats gražiausias vaizdas - pirmoje eilėje trečioji, ta mėlynai pilka . Fantastiškas derinys su akimis, ir su oda viskas labai gražiai. Kartu su oda susidaro įspūdis dramatiškos teal spalvos biggrin.gif O kieno ta spalva? Visos kitos, kiek žiūriu - arba aplink lūpas žali šešėliai ryškėja, arba akys kažkur į antrą planą dingsta.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 07, 23:59)
user posted image
Kuri iš visų šitų 4 yra tikroji royal?
Niekada nežinojau pavadinimų smile.gif
ta trupinuota tai užvardinta buvo kaip ultramarine

i royal blue labiau pirma panaši, nes royal blue yra ryški mėlyna

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 19:12)
Visad testinu spalvas su ranka pirma, paskui jau prie veido. Tik aš tai negarantuoju kur riba undertono ir overtono... su ranka kai testinu manau gal visgi overtonai labiausiai žaidžia.

Aš tai ilgą laiką nemėgau šviesių lakų, nes visi rankas bjaurojo. Tai dažydavau tik tamsiai mėlynai, dar labiau patiko gervuogine tokia... arba baltai visai. Taip kad nelabai apie lakus pasisakyt galiu.


Tų overtone ir undertone nu niekaip nesuprantu, nei kas jie, nei kam jie, taigi svarbiausiai spalvos, kurios puošia ir nesirinkti tokių, kurios bjauroja.

Dėl lakų tai sutinku drinks_cheers.gif Mano rankas išdarko mėsos spalvos lakas, paskui visokie šviesiai violetiniai, kaip alyviniai tokie, manau, vasaros, paskui šviesi šviesi žydra ir riūūūžava, irgi šviesi, paskui kakavinė, spalva graži man, nu o rankos tai bože bože pasidaro. O puošia tikra raudona, bordo, tamsiai mėlyna, kaip naktis kažkur, baklažaninė, labai tinka tokia koralinė ryški (iš ilgalaikių). Iš tikro kas labai netinka, pasimato ant kojų nagų labiau.

O skudurus rinktis pagal ranką nedaėjo galvon, reikės pracheckint, kaip veikia. Tik kad nerandu net kas akin kristų, tai tik praeinu praeinu, ir visas šopingas.
Atsakyti
Va kodėl man nepatinka pilka eilė, kad sakot kad kaip akių spalva. Mano akys ne tokios visai spalvos gi, o va prie tokių tampa kažkokios pilkos.
reiks į undertoną akį įmest biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(akoya_lt @ 2015 04 08, 00:53)
Tų overtone ir undertone nu niekaip nesuprantu, nei kas jie, nei kam jie, taigi svarbiausiai spalvos, kurios puošia ir nesirinkti tokių, kurios bjauroja.

Dėl lakų tai sutinku  drinks_cheers.gif Mano rankas išdarko mėsos spalvos lakas, paskui visokie šviesiai violetiniai, kaip alyviniai tokie, manau, vasaros, paskui šviesi šviesi žydra ir riūūūžava, irgi šviesi, paskui kakavinė, spalva graži man, nu o rankos tai bože bože pasidaro. O puošia tikra raudona, bordo, tamsiai mėlyna, kaip naktis kažkur, baklažaninė, labai tinka tokia koralinė ryški (iš ilgalaikių). Iš tikro kas labai netinka, pasimato ant kojų nagų labiau.

O skudurus rinktis pagal ranką nedaėjo galvon, reikės pracheckint, kaip veikia. Tik kad nerandu net kas akin kristų, tai tik praeinu praeinu, ir visas šopingas.

Sakau man geriausiai paaiškint kai va reik kokią juodą suderint - visos juodos, ir visos skirtingos, nes undertonai tie jų nevienodi. Prie dirbtinio apšvietimo dažniausiai nesimato.

Kakavinė šalta, o tos visos riužavos visokios būna, kaip ir žydros. Kai aš dažiau nagus dar nebūdavo tokio pasirinkimo, visos riužavos su sidabriniu perlamutru biggrin.gif , žydrų tai išvis nė kvapo. Dabar tai nagai visai nuėję, lakas nesilaiko, tai negaliu pasisakyt labai. Bet praitais metais radau riužavą kuris man tiko thumbup.gif . O kojų nagai kodėl? Aš tai va turiu laką kuris kaip ir gerai ant kojų kol basučių juodų neapsiaunu, tai suku galva ar prašoviau su spalva, ar su juoda taip sužaidžia g.gif

Aš spalvas testinu skuduryne vienam, kur sukabina rūbus pagal spalvas, yra dideli langai ir dienos apšvietimas. Tiesiog ranka viską imu, imu... jai lyg gerai, rimčiau žiūriu. Taip atradau nemažai sau tinkančių spalvų. Paskui imu ir nusiperku, net jai rūbas išvis ne į temą, kai išparduoda ten už centus. Tiesa ne daug ką esu nusipirkus lotuliukas.gif . Blogiau kai nusiperku kas tinkama nešiot, nes nunešioji ir spalva nebetinka pasilikt paletei. Bet manau po n metų gal turėsių paletę individualią rolleyes.gif
Atsakyti
Va su nagų lakais nudiniais yra tas pats kaip su tom special grybo ir kitom smėlinėm spalvom.
Jau senai pastebėjus renkies renkies parduotuvėj iš penkių praktiškai identiškų, o nusilakuoji ir tinka maždaug kas antras nusipirktas biggrin.gif O spalva "be spalvos" vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 07, 22:59)
user posted image
Kuri iš visų šitų 4 yra tikroji royal?
Niekada nežinojau pavadinimų smile.gif
ta trupinuota tai užvardinta buvo kaip ultramarine

Sunku taip pasakyt... Tamsumas šviesumas kiek gali skirtis tiek vienos, tiek kitos manau. Bet aš visad parduotuvėj matau tą skirtumą... O kompe visi visaip užvardina, būna ultramariną užvardija kaip royal blue ir atvirkščiai.
ultramarinas turi raudonos
o karališka neturi
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 08, 10:43)
Sunku taip pasakyt... Tamsumas šviesumas kiek gali skirtis tiek vienos, tiek kitos manau. Bet aš visad parduotuvėj matau tą skirtumą... O kompe visi visaip užvardina, būna ultramariną užvardija kaip royal blue ir atvirkščiai.
ultramarinas turi raudonos
o karališka neturi

aš tą karališką pavadinčiau navy, o ne royal blue g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 08, 09:43)
Sunku taip pasakyt... Tamsumas šviesumas kiek gali skirtis tiek vienos, tiek kitos manau. Bet aš visad parduotuvėj matau tą skirtumą... O kompe visi visaip užvardina, būna ultramariną užvardija kaip royal blue ir atvirkščiai.
ultramarinas turi raudonos
o karališka neturi

O kuri Tau labiau prie veido?
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 04 08, 09:49)
aš tą karališką pavadinčiau navy, o ne royal blue  g.gif

čia royal pagal Wikipedija, kada ji tokia atsirado ir t.t... dar mini kad dabar įvardijama kaip royal kiek šviesesnė. Bet esmė kad royal blue yra su nežymiu nuokrypiu į žalią, na kiek žydra ji, o ultramarinas priešingai žalios neturi, bet turi nežymų nuokrypį į raudona, yra kiek violetinė ir atitinka rugiagėlių spalvą. O navy neturi nei į vieną pusę nuokrypio, tiek R=0%, tiek G=0%...

QUOTE(prek @ 2015 04 08, 10:13)
O kuri Tau labiau prie veido?

jaunystėj esu turėjus kokteilinę suknelę ultramarino spalvos, atrodžiau gražiai. Bet buvo vasara, aš įdegus... o Royal niekad nė nebūčiau užsimovus... kažkaip netraukė ji manęs... net nesimatuodavau, ar intuityviai, ar dar kaip... O dabar manau būtų abi ne į temą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 08 balandžio 2015 - 10:02