Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 04 07, 11:37)
vat neaišku kur dėt, sprendžiu ne tik pagal šituos dėliojimu, o pagal visus bandymus, rūbų nešiojimus ir t.t.:
- nes intensyvumas spalvos gan briglušintas turi būt;
- spalva negali būti daugiasluoksnė ar softinė, spalvinis migravimas tik +juoda ir +balta;
- kontrastas visgi yra nemažas;
- dėl salotinės tikimo, manau kad visgi esu labiau šiltas, nei šaltas tipas...

Viskas - nėra tokio tipo, nes savybės rodo į Bright, o bright spalvų neišvežu lotuliukas.gif

Man irgi gautųsi netoli brait - bet čia 12-oje tipų. O juk tipų tai tikrai ne 12 smile.gif
Tau būtina individuali paletė...

Arba dar vienas variantas - galbūt realiai būtų geresnė antru numeriu ne rudai geltona, o ciklameninė hue. Tai duotų žiemą - švari, tamsi. Bet jau nebe šiltas tipas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 07 balandžio 2015 - 11:08
QUOTE(prek @ 2015 04 07, 12:02)
Man irgi gautųsi netoli  brait - bet čia 12-oje tipų. O juk tipų tai tikrai ne 12 smile.gif
Tau būtina individuali paletė...

Arba dar vienas variantas - galbūt realiai būtų geresnė antru numeriu ne rudai geltona, o ciklameninė hue. Tai duotų žiemą - švari, tamsi.  Bet jau nebe šiltas tipas.

Ciklameninė gal gerai, bet vat šalia tos spalvos mane labai bjauroja (jai kalbant apie hue BFAS skareles), tai komplekte manau būt visai ne kas, bet sunku spręst. Aš ciklameną nebent mažą gabalėlį rasčiau, ir ant tokios tamsios šaltos raudonos užkabint... bet ir tai ar rasčiau nežinau g.gif

O kai su numeriais spalvos minėjai kad tiko true?

12-tipų svarbu kryptis, tavo atveju kryptis - šaltas ir kontrastas, t.y. True winter arba Cool winter. Pačias paletes vertint gan sunku, nes jos kompiuterinės, vadinasi šviečia, o ne atspindi.

Mano atveju nėra tikrai tamsios spalvos kryptis, aš gi vis dėl to netikėjau kad inc deep, nes jos kryptis ne deep, o vat hue rudeninė pagal BFAS. Užtat vis galvojau kas čia ni to... kai su sariu pamačiau jau suprtau, kad ryškios spalvos jai tinka, kad reik jai vengti pilkų, bet iki pavasario dar nedasiprotėjau. Nors gal laikui bėgant būt ir kilus tokia mintis. Beja aš su Inc turiu bendrų tinkančių spalvų mirksiukas.gif

Va jei būtų kryptis clear sutikčiau, nes man visos tokios švarios tinka... o švarus gi ne būtinai ryškus blush2.gif

Dabar čekinu paletes kur tinkamos spalvos... nu su lightu kaip sunku įvertint ta spalva ar ne doh.gif
Atsakyti
tinkančios BSp paletėsspalvos išmėgintos, dėl kitų nežinau... turiu tinkančių spalvų kurių nėra nė vienoje paletėje, pavyzdžiui geltona kuri išmėginta tinkanti panaši, bet negarantuoju ar tokia... žalios išvis nė į tą pusę nėra...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 07, 13:38)
O kai su numeriais spalvos minėjai kad tiko true?

12-tipų svarbu kryptis, tavo atveju kryptis - šaltas ir kontrastas, t.y. True winter arba Cool winter. Pačias paletes vertint gan sunku, nes jos kompiuterinės, vadinasi šviečia, o ne atspindi.


Man tiko ta paletė, kur įdėjau. Nežinau, ar atkreipei dėmesį - aš ją visą papildžiau savo paletės spalvomis. Skirtumas tarp tos paletės ir mano asmeninės paletės - visos šviesokos spalvos, kurios man netinka. Įtariu, Tavo atveju bus atvirkščiai. O kitos spalvos man sutampa - pažiūrėk - ten aplink visur pridėliojau kvadratų be numerių smile.gif

QUOTE(bytte @ 2015 04 07, 13:38)
Mano atveju nėra tikrai tamsios spalvos kryptis, aš gi vis dėl to netikėjau kad inc deep, nes jos kryptis ne deep, o vat hue rudeninė pagal BFAS. Užtat vis galvojau kas čia ni to... kai su sariu pamačiau jau suprtau, kad ryškios spalvos jai tinka, kad reik jai vengti pilkų, bet iki pavasario dar nedasiprotėjau.  Nors gal laikui bėgant būt ir kilus tokia mintis. Beja aš su Inc turiu bendrų tinkančių spalvų mirksiukas.gif

Va jei būtų kryptis clear sutikčiau, nes man visos tokios švarios tinka... o švarus gi ne būtinai ryškus blush2.gif

Dabar čekinu paletes kur tinkamos spalvos... nu su lightu kaip sunku įvertint ta spalva ar ne doh.gif

Šiaip true pažiūrėjus nėra tamsi paletė - jos VALUE kažkur per vidurį. Todėl aš jos ir baidžiausi žiūrėdama ekrane. Bet iškirpus šviesias spalvas, man ji tinka. Mano VALUE kažkur žemiau, šviesių spalvų man beveik neįdėjo. Įmetė kelias - kvapui smile.gif Kad pernelyg nuobodu nebūtų.

Gal rimtai pamėgint iš true paletės iškirpt tamsias spalvas ir pažiūrėt, kas lieka? Gal liekančios neužmuš? Arba analogiškai clear?

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 07, 13:53)
tinkančios BSp paletėsspalvos išmėgintos, dėl kitų nežinau... turiu tinkančių spalvų kurių nėra nė vienoje paletėje, pavyzdžiui geltona kuri išmėginta tinkanti panaši, bet negarantuoju ar tokia... žalios išvis nė į tą pusę nėra...
user posted image

O jei žiūrėtum BW paletę? Jos skiriasi tik šiluma. Įdomu, kiek "pataikymų" būtų joje?

Ir panaši šviesi žalia yra DW paletėje - įtariu, kad man tokia "neįkandama" būtų.

Pažiūrėjau į paukščiukus dar kartą. Naudoju beveik visas tas spalvas, išskyrus geltoną, šviesiai žalią ir rožinės šviesesnius variantus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 07 balandžio 2015 - 13:06
biežinių šviesių nevertinau, nes sunku pasakyt taip tiksliai kurios ten kurios mano, taip pat nevertinau tamsių mėlynų, nes nematau kurios ten geriau, kurios blogiau, tai šios spalvos kaip "tinkamos" ir buvo kitų sezonų paletėse.
Atsakyti
user posted image
ištryniau kas abejoju ar negadina jos manęs, pridėjau geltoną kurią pati padariau ir įkėliau pora salotinių ir rusvą iš TW paletės (pasitikrinau turimas salotines)... palikau spalvas kurių nesu matavus, bet gal jos ir tinka...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 07, 16:15)
ištryniau kas abejoju ar negadina jos manęs, pridėjau geltoną kurią pati padariau ir įkėliau pora salotinių ir rusvą iš TW paletės (pasitikrinau turimas salotines)... palikau spalvas kurių nesu matavus, bet gal jos ir tinka...

user posted image

Įdomus dalykas gaunasi - alyvinė CW šiltesnė, nei BSpr lotuliukas.gif
Ir CW kaip ir švaresnė nei BSpr - man kažkaip tokia mintis nebuvo kilusi.
Priklijavau detalių, kai kurias (Tavo pridėtas) dar ir uždubliavau netyčia.
Bendrai imant, nesakyčiau kad šių palečių skirtumas jau toks ženklus? Kažkaip aš buvau nusiteikus žymiai didesniam skirtumui.
Prametus tas šviesias žalias ir padėjus paletę atskirai - kažin ar identifikuočiau kaip pavasarį.

Atsakyti
Ui, ateinu belekaip pavėlavus, pas mane šeimoj bėdos, tai internetas tik vakarais. Nes dienomis lakstau kaip išdurnėjus.

Raudonuoja, žmonės mielieji, kiekvienas baisiai, ir visi raudonai, nuo to ir pavadinimas - raudonuoti biggrin.gif Kaip tu paraudonuosi mėlynai? biggrin.gif Tai joks undertonas biggrin.gif Aišku, undertonas yra ir raudonavime, ir pabalime, ir pažaliavime, jis net plaukuose yra, jei nedažyti. Ir akyse. Tai yra bendras nepastebimas jūsų fizionomijos "filtras", geriausiai matomas tada, kai stovima greta "kitaip filtruotų". Bet mes čia tai seniai išsiaiškinom, nežinau, kur prek buvo.

Kadangi Prek nesupranta sezonų teorijos, o aš nesuprantu BFAS, tai man niekas absoliučiai neatitinka, ką ji šneka biggrin.gif Skaitau ir ausim karpau, ir nesuprantu, kodėl žmogus taip mato biggrin.gif Lygi ir viskas protingai, argumentuotai, bet aš kitaip matau biggrin.gif

O va Bytte nematau visai, nes jau nebėr. Tai nieko ir nepasakysiu biggrin.gif

O tas zara megztukas tai gal ir tikrai Erszebeth mėgintinas? Bet jei jis bus tikrai tokių spalvų, ir jai tiks, tai galės tada drožt į laitus ir ten tupėt. nes bet koks laitas tą megztuką imtų su riksmu "valio!". Išskyrus tokį durną, kaip aš biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Noa @ 2015 04 07, 19:07)
O tas zara megztukas tai gal ir tikrai Erszebeth mėgintinas? Bet jei jis bus tikrai tokių spalvų, ir jai tiks, tai galės tada drožt į laitus ir ten tupėt. nes bet koks laitas tą megztuką imtų su riksmu "valio!". Išskyrus tokį durną, kaip aš biggrin.gif


Bytte analizų taip ir nepamačiau. Ėjau to megztuko matuoti. Bet neradau, kur jie jį užkišę g.gif Užtat kitą radau, jau toookį šviesų, kad anam nėr ko lygintis lotuliukas.gif Noa, tau tiktų? biggrin.gif O krito į akį visų pirma dėl odos reakcijos - nes ėjau ir braukiau ranka per viską iš eilės. Apsivilkau, na ir ką manai? Plaukai iš rudų patapo šviesūs geltoni, akys net kažkokios skaidrios, nors realiai jos absoliučiai matinės biggrin.gif Šiaip tai, aišku, dėl rankovių jį pirkau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 07, 20:07)
O va Bytte nematau visai, nes jau nebėr. Tai nieko ir nepasakysiu biggrin.gif

Čia pas mane vieną visus Bytte eksperimentus teberodo? Ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 07, 20:22)
Čia pas mane vieną visus Bytte eksperimentus teberodo? Ar kaip?


Tikriausiai dėl to, kad tavo kompas juos "įsiminė", todėl kurį laiką tau (ir kitiems, kas buvo atsidarę) rodys, nors jie jau ištrinti.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 07, 21:39)
Tikriausiai dėl to, kad tavo kompas juos "įsiminė", todėl kurį laiką tau (ir kitiems, kas buvo atsidarę) rodys, nors jie jau ištrinti.

Nežinojau kad taip gali būt.
Gal dar įkels pakartotinai.
Atsakyti