Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 03 30, 00:24)
Aš tai ten matau jos akių spalvą. Daugmaž. O akių spalva niekada nebūna visai ryški.

Šiaip tai teisybė. Su akių spalva susišaukia.

Bet tarp rudeniškų labai neblogai "įkrenta". O gal dryžuotumas su juodu kuria tą "muted" įspūdį. Jei jau pavasariui, tai noretųsi švaresnės.
user posted image
Mėlyną ėmiau iš WA ir DA palečių.

Atsakyti
Mano akys dar geriau negu stalonės užkritę ir kampai žemyn ir ką tu joms, kai būna proga pasidažau su tom gudrybėm, bet kasdienai - ai....
Palyginus tai Erszebeth visai ten neužkritę biggrin.gif
Papildyta:
ir šaliką koralinį ištraukiau iš archyvų, reik pateisint savo vardą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 30, 11:18)
Jo, čia minusas biggrin.gif Bet kaip tu gražiai aprašei, tai net man įdomu paskaityt, nors pas mane ne visai ta problema biggrin.gif Pas mane irgi kampučiai eina žemyn, bet ne patys savaime, o dėl užkritusio voko... Nu tai irgi špaklius mano draugas šiuo atveju biggrin.gif tarpe kitko, būtent BFAS konsultantė mane mokino špakliuotis tada, seniai (mat jos ten ir špaklių pardavinėjo). Tai vieną prijomą iki dabar naudoju, o kitus žinojau iš anksčiau biggrin.gif


o koks prijomas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 29, 22:45)
Man kaip keptos morkos ji atrodo  biggrin.gif

Medžiaginė graži. Bet ir vėl - jeigu bandysiu imti ne tas ryškiąsias, o "normalias" - tamsiąją chaki iš 4-tos (skaičiuojant nuo viršaus), iš 7-tos - nr. 1, 4, 5, iš paskutinės - tris vidurines rudas, ar ir vėl nesigaus, kad rudens spalvas paėmiau?

Bet pilkos kokios gražios sudėtos pirmame lapelyje  wub.gif Ir rašalinė mėlyna yra, ir net "jogurtinė" žydra (4 lape paskutinė), kuri man, kaip pastebėjau, tinka. Čia labai individualizuota paletė? Nes atrodo, kad paimta nemaža dalis spalvų iš kitų giminingų tipų.

nežinau kiek individualizuota... man ji visai WS. Bet tos pilkos - mano tėčio švarkų spalvos, taip laikui bėgant atsirinko savaime. Anei spalviniais tipais domėjosi, anei ką, tik dar kol vaikas buvau klausdavo manes kaip jam kokia spalva tinka (bo su mama niekaip jie nesusikalbėdavo, šitai vis prisimenu, kai žmonos aiškina, kad jų vyrai daro savaip, nors kuolu tašyk... )... jis labai kompleksavo dėl savo baltos odos, įtariu pats pastebėjo, kad su kitom spalvom geriau atrodo, o manim pasitikėjo, kaip nešališka nuomone.

O pilkos su tom intensyviom rudom labai gražūs deriniai gaunasi, tik jie labiau aksesuarams (diržas, batai... raštas) aš galvoju čia ne topams skirtos spalvos, o akcentinės labiau... nes tai labai aktyvios spalvos, jos negali manau eiti kaip basic.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 03 30, 10:30)
Mano akys dar geriau negu stalonės užkritę  ir kampai žemyn ir ką tu joms, kai būna proga pasidažau su tom gudrybėm, bet kasdienai - ai....
Palyginus tai Erszebeth visai ten neužkritę biggrin.gif

Pas Erszebeth visai neužkritę, pas ją akių orientacija tokia. Nieko ten blogo, gražios akys, tik patarė, kaip geriau dažytis, kad būtų dar geriau. Pas mane tai užkritę, kaip pas kinietį biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Kamelija* @ 2015 03 30, 10:39)
o koks prijomas? bigsmile.gif

Ai nieko ten gudro, strėlytes taip gudriau paišyt, storint išoriniuse kampuose taip kitaip, negu aš darydavau. Bet tai buvo prieš 20 metų, kai nebuvo interneto, ir aš tada to nežinojau, pana buvau. Dabar, manau, maždaug 11metės tokius dalykus sužino ir naudoja praktikoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 03 30, 00:04)
Neryskinciau apatinio voko ties blakstienom, demesi sutelkciau ties virstinio voko isorine dalimi prie blakstienu, taipogi ties nejudancia isorine virsutinio voko dalimi. Tavo akys yra is to vadinamojo downturned eyes tipo, tad pravedimas ties apatinem blakstienom prie isorinio kampo tik dar labiau sustiprina liudnai ziurinciu zemyn isoriniu kampuciu ispudi.

Mano dukros tokios akys - liūdnos. Tai pastebėjom abi, kad apatinio voko negalim dažyt, ir "katės akys" pagerina vaizdą. Reiks parodyt tavo surinktą medžiagą, nes aš tai nemoku anei paaiškint, anei suieškot parodymui blush2.gif .

O Erszebeth dar dėl akių - ryži šešėliai negali būti naudojami ten kur reikia šešėlio (kaip ir kontūravime ryži bronzeriai), nes tai šilta, kylanti spalva, pagal šitą galim naudot kaip 4 ir 2. Na ir dėl antakių - mano pastebėjimu jie gražiai natūraliai atrodo tamsesni ir šaltesni už plaukus, tamsesnės tik blakstienos gali būt. O šėšėliavimui visada būna tokie pamėlinti ir purvini, nes gi šešėliai. Noa pademonstruokite savo šešėlius, kad ne papūginiai blush2.gif

Beja, aš tai pati labai mėgstu ryškius šešėlius, aišku tik srityje prie vokų (pageidautina dažyt ir apatinį voką)...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 03 30, 11:39)
Noa pademonstruokite savo šešėlius, kad ne papūginiai blush2.gif

Katruos?
Aš senas ligotas žmogus, turiu jų kokius... 800 gramų, gal kilogramą blush2.gif

Bet teisybę pasakius, daugelis nudiniai, ir manęs niekas nesupranta, kam sveikam žmogui galėtų reikėti tokio kiekio nudinių šešėlių biggrin.gif
Atsakyti
Kalbant apie tušą, ar kas nors dažosi ne juodu tušu?

Kaip vasaroms pilką siūlo, pavasariams rudą?

Aš dažiausi rudu, kai padovanojo tokį, ką žinau tamsiai rudas nelabai skiriasi nuo juodo, jeigu nežinosi tai ir nepastebėsi.
Atsakyti
Aš dažau juodu , bet ne tuo juodžiausiu, nesu mačius normalaus rudo, visi gan šviesūs. O va pravedimą turiu tokį juodai rudą.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 30, 11:42)
Katruos?
Aš senas ligotas žmogus, turiu jų kokius... 800 gramų, gal kilogramą blush2.gif

Bet teisybę pasakius, daugelis nudiniai, ir manęs niekas nesupranta, kam sveikam žmogui galėtų reikėti tokio kiekio nudinių šešėlių biggrin.gif

...dioro kur džiaugiaisi kad tiko, bet bijojai kad bus per pilki ir per murzini, nu softiniai... nepamenu kurio čia leidimo jie...
arba kad ir nudinius, iš esmės gi visiems pavasariams nudiniai tie patys... bet iš kur tu jų gauni? aš dukrai vis ieškau, tai visi šilti kažkokie rudeniams... o šalti vasaroms... anei žiemoms, anei pavasariams rodo kad negamina. Aš pati sau tai prisimakaloju, kad gautusi reikiama spalva, o dukra tai taip jau dažos- brūkšt viena spalvą, na dar antrą šiaip taip... bet nemaišo kaip aš kad vos nepeizažą kai dedu. Užtat noriu kad turėtų tinkamas spalvytes.
Atsakyti
Man irgi įdomu nudiniai šešėliai visos šviesumo/tamsumo skalės, nelabai kuo kitu ir yra dažytis. O šiaip taupe spalvos skaitysis vasarinės, auksinių geltonų ryžų nenoriu tai kas čia lieka g.gif
Papildyta:
pagal šitą tai labai neutralios tos rusvos, nei šiltos nei šaltos
user posted image
Papildyta:
pas bright spring kaip viskas šalta
user posted imageuser posted image
Papildyta:
norit pasijuokti, va jums bright spring biggrin.gif
http://inventyourima...ridal-White.jpg
http://inventyourima...ter-iYi-BSp.jpg
bet akių spalva pas moterį ypatinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 30 kovo 2015 - 12:22
Aš apie tas apdrapiruotas esu blogos nuomonės - išpaišo ir pritempia prie ko nori...

Aš į nudinius kažkokius tokius dukrai dairaus, ant rankos va kokie swatches'ai:
user posted image

o sau nežinau... reik man tokio gal g.gif , nes tokias tepu, išskyrus antrą rudą, bet taip tokia šešėlinė ji visai...
Atsakyti