Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2015 04 06, 20:02)
g.gif  o monitorių reguliavai?
Aš buvau įdėjusi nuorodą - tikrai neblogai pagal ją susidėlioja.
Foto spalva nesakyčiau kad labai tobula, bet ir ne itin tragiška.


Man atrodo, kad teisingas tas monitorius. O kaip kitoms atrodo bytte tose nuotraukėlėse, nepageltus? Pagal tai, kaip tu vertinai mano sezono galimybes ir kaip visos kitos - atrodo, kad pas tave monitorius kažką rodo ne taip, negali juk pas visas klaidingai rodyti. Jeigu aš matau bytte geltoną, o tu baltą - reiškia, tu mano nuotraukas, kurios man atrodo normalios, matai be jose esančio geltonumo. Iš čia ir nesusikalbėjimas. Dabar esmė - ką mato dauguma?

QUOTE(Dilukai @ 2015 04 06, 20:16)
Erszebeth na gražiai tolygiai raustelėjus ir tiek, patikėk manim skaisčiai mėlynai raudona nosis baltam veide yra daug blogiau...
Papildyta:
va kokį radau paspėliojimą:
but maybe this means that undertone is not a real colour at all, and could not be found anywhere in the biological layers of skin. It is a reactionary term.

biggrin.gif


Na žinoma, būna ir blogiau lotuliukas.gif Reikia džiaugtis, kad ne mėlynanosė lotuliukas.gif

Iš dalies tai ir gali būti kažkas tokio, ne pati odos spalva, o tam tikras jos atspalvis, bet neįžiūrimas grynu pavidalu. Kaip ten dar sakoma, jeigu venos atrodo žalios, tada undertonas turi geltonos, jeigu mėlynos, pilkos - iš tų vasarinių undertonų. Jeigu violetinės - tada turbūt iš raudonųjų, rožinių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 balandžio 2015 - 20:37
tai va o aš gyvenu su ta mėlyna nose biggrin.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 21:36)
Man atrodo, kad teisingas tas monitorius. O kaip kitoms atrodo bytte tose nuotraukėlėse, nepageltus? Pagal tai, kaip tu vertinai mano sezono galimybes ir kaip visos kitos - atrodo, kad pas tave monitorius kažką rodo ne taip, negali juk pas visas klaidingai rodyti. Jeigu aš matau bytte geltoną, o tu baltą - reiškia, tu mano nuotraukas, kurios man atrodo normalios, matai be jose esančio geltonumo. Iš čia ir nesusikalbėjimas. Dabar esmė - ką mato dauguma?

Aš tai monitorių reguliavau smile.gif Pagal tuos nurodytus nustatymus.

Ir kai šiandien dariau savo paletės nuotraukas, monitoriuje mačiau gana patenkinamą vaizdą. (.t.y paletė monitoriuje pagal spalvas nelabai nutolo nuo tiesos) Aišku prieš tai gerokai pašokinėjau su fotiku, kad spalvos bent pusiau normaliai gautųsi.
Kitas gi klausimas - o kokia iš tiesų yra odos spalva? Galbūt ji ir turi šiek tiek geltonos? Tiksliau - geltonos įspūdžio? Nes akis tai matau kažkokias tarp mėlynos ir teal. Akių baltymai balti. Neužmušančiai, normaliai balti.

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 21:36)
Iš dalies tai ir gali būti kažkas tokio, ne pati odos spalva, o tam tikras jos atspalvis, bet neįžiūrimas grynu pavidalu. Kaip ten dar sakoma, jeigu venos atrodo žalios, tada undertonas turi geltonos, jeigu mėlynos, pilkos - iš tų vasarinių undertonų. Jeigu violetinės - tada turbūt iš raudonųjų, rožinių.


Bijau burt, bet - mėginčiau aiškinti taip (kas susipažinęs su dailės teorija, galbūt paaiškintų ir žmoniškiau)
Bet kokia spalva šalia veido duoda atšvaitą ant veido. Ir tas atšvaitas " žaidžia" arba ta pačia kryptimi, kaip turimos spalvos, arba priešinga. Aiškinimas buvo toks: akis pagauna panašią spalvą ir ją išryškina arba neradusi panašios "užmeta" kažkokią spalvą iš spalvinio rato (kokią - nepasakysiu, žinau tik, kad užmeta netinkamą)
Atsakyti
foto sumažinta tik, bet viena iš tokių realesnių, labiau link gyvenimo, kitose dar geltonesnė būnu... arba raudonuoju... nebent jau apšvietimas išvis išbalina, tada balta kažkokia. Nu be šansų nusipaveiksluot biggrin.gif


Šaltas ciklamenas mane užmuša, mano spalva šaltybarščių arba tikriau sakant silkės patale, t.y. burokėliai su majonezu, spalva. Ji nėra šalta, ibo iš kur pas virtą burokėlį šalta? Aš čia ne šiltumą testinaus, o tą undertoną, aš sakau kad jis foto nesimato... ibo fotikas undertono neperduoda, jis tik overtoną užfiksuoja + savo toną uždeda.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 23:17)
Šaltas ciklamenas mane užmuša, mano spalva šaltybarščių arba tikriau sakant silkės patale, t.y. burokėliai su majonezu,
Ji nėra šalta, ibo iš kur pas virtą burokėlį šalta? Aš čia ne šiltumą testinaus, o tą undertoną, aš sakau kad jis foto nesimato... ibo fotikas undertono neperduoda, jis tik overtoną užfiksuoja + savo toną uždeda.

Šiaip burokėlis šalta ir man labai tinkanti spalva, svarbu rudos prikrauta nebūtų.

Iš visų šitų https://cloud.mail.r...ia-1024x371.jpg
spėju kad Tau tikrai tiktų 2 (raudona)
Pagrindinis klausimas - kuri būtų antra spalva (antras komplektas)? Oranžinę turbūt galima atmesti?

Jei undertonu laikyt odos reakciją - tai matosi ir ant foto. Jei kažkokį kitą parametrą - tada nežinau, man būtų gerai sužinot kas tai yra smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 20:38)
Gal aš neteisingai spalvas įvardiju. Tiesiog labai baisiai raudonuoju  doh.gif Radau foto su dar senu fotoaparatu darytą - va taip ir raudonuoju.

Kad raudonis šiltas, kaip kad mano mamos, negalėčiau pasakyt. Kad labai šaltas - irgi ne. Irgi gaunasi link neutralaus?
Atsakyti
na reik įsivaizduot kad oda yra kaip stikliukai spalvoti, pirmas - undertonas, paskui eina kraujegyslių ir viso kito gėrio sluoksnis, o dar paskui jau viršutinis epitelis... kai fotkinam iš esmės fotikas "paima" tik viršų... tam tikru kampu kartais išlenda tas undertonas... bet tikrai ne su blicu. Geriausiai undertonai matosi ant juodų, kai jas reik suderint, bet foto gi tų subtilybių neperduoda.

kažko sumažina man foto...
sudėjau į visus undertonus (beja pastebėjau kad ant palečių, kur pirmame puslapyje, tipų pavadinimai į undertonus sudėti)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 04 06, 23:39)
Iš visų šitų https://cloud.mail.r...ia-1024x371.jpg
spėju kad Tau tikrai tiktų 2 (raudona)
Pagrindinis klausimas - kuri būtų antra spalva (antras komplektas)? Oranžinę turbūt galima atmesti?

...kad man visi raudoną išbrokijo... kai bus proga persipaveiksluosiu...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 23:49)
na reik įsivaizduot kad oda yra kaip stikliukai spalvoti, pirmas - undertonas, paskui eina kraujegyslių ir viso kito gėrio sluoksnis, o dar paskui jau viršutinis epitelis... kai fotkinam iš esmės fotikas "paima" tik viršų... tam tikru kampu kartais išlenda tas undertonas... bet tikrai ne su blicu. Geriausiai undertonai matosi ant juodų, kai jas reik suderint, bet foto gi tų subtilybių neperduoda.

kažko sumažina man foto...
sudėjau į visus undertonus (beja pastebėjau kad ant palečių, kur pirmame puslapyje, tipų pavadinimai į undertonus sudėti)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Bijau kad man per sudėtingai, aš verčiau mėginsiu kaip BFAS smile.gif
Nes ten bent žinau, kokias reakcijas spalva duoda ir koks turi gautis geras vaizdas smile.gif
jei numeruoju
1 2 3
4 5 6
tai gaunasi taip:
1 -susižaidžia su akimis, iš karto pliusas, todėl neaišku, gerai dėl akių ar gerai dėl atspalvio
2 - nėra gerai
3 - visai prastai
4 - gerai
5 - spalva per aktyvi. Jei laikom, kad tai turi būt spalva Tavyje - logiškai mąstant ji negali Tavęs palikt antrame plane.
6 - spalva per aktyvi. Ir įtariu, kad ir per šilta.
7 - gerai
8 - veidas už spalvos, negerai
9 - nėra gerai
10 - nėra gerai
11 - nėra gerai
12 - negerai.

iš 4 ir 7 kas geriau - sunku suprast. 1 irgi neatmetu - jei į foną žiūrėt kaip į tinkamą spalvą, tai ji geriausia, nes neužgožia veido ir su juo nesikerta. Bet - iš kur man žinot, kad tai ne dėl akių spalvos? smile.gif

Dar papildysiu - 9 blogai pagal spalvą, bet gerai pagal spalvos aktyvumą - neužgožia, (4 ir 7 vis tik gožia. Bet reakcija gera)
10 irgi veidas pirmame plane.
Nežinau, ar iš viso šito galima daryt kažkokias išvadas, bet - kad didelio spalvų ryškumo tikrai nereikia - faktas.

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 23:55)
...kad man visi raudoną išbrokijo... kai bus proga persipaveiksluosiu...

Tos raudonos nei šiltos, nei šaltos - gal čia ir esmė? Nes va langelių raudona tikrai nepatiko- per aktyvi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 06 balandžio 2015 - 23:20
Mano turima raudona irgi labai aktyvi, o kur man tinka neturiu... dar pomidorinę raudoną verysad.gif

Ta 1-a man visgi nepatinka, nelabai dabar turiu pigmentinių dėmių, bet ir tai su ja jos išlenda labiausiai g.gif

Toliau panašiai vertinčiau, 4-ta cool winter g.gif , iš kitos pusės ji labai artima madžentai, kuri manęs IMHO negadina jokiame pavidale (ta prasme nesvarbu su juoda, pilka ar balta), tiesa negali būt itin ryški.
Kai testavausi tipo žiema ar vasara ėmiau skaisčią raudoną ir madžentą (ji realiai šiltesnė nei ciklamenas, bet vis vien gi tai raudona su nukrybimu į violetinę), tai madženta žymiai geriau buvo. Toliau grafitas laimėjo prieš juodą... visos su rudumu šiltos irgi labai netiko - išvada vasara. Tada ilgus metus sėdėjau osinkoi vasarų temoje ieškodama savo spalvų - nes pagrindinės paletės didžioji spalvų dalis man ne tai kad netiko, bet visai netiko, o kur tiko užmušdavo spalvas, likdavau pilka. Bet turėtų gi būt atvirkščiai, visos vasarėlės savo spalvose sužiba taip, kad norisi sakyt, kokia gi tu vasara, tokios ryškios akys ar dar kaip...
Tai ir sėdžiu be vietos... BSp man visgi per ryšku, bet labai artima spalvinė gama, o pavasariukių temoje pagal individualias paletes randu labai daug savo spalvyčių.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 07, 09:59)
Mano turima raudona irgi labai aktyvi, o kur man tinka neturiu... dar pomidorinę raudoną  verysad.gif

Ta 1-a man visgi nepatinka, nelabai dabar turiu pigmentinių dėmių, bet ir tai su ja jos išlenda labiausiai g.gif

Toliau panašiai vertinčiau, 4-ta cool winter g.gif , iš kitos pusės ji labai artima madžentai, kuri manęs IMHO negadina jokiame pavidale (ta prasme nesvarbu su juoda, pilka ar balta), tiesa negali būt itin ryški.
Kai testavausi tipo žiema ar vasara ėmiau skaisčią raudoną ir madžentą (ji realiai šiltesnė nei ciklamenas, bet vis vien gi tai raudona su nukrybimu į violetinę), tai madženta žymiai geriau buvo. Toliau grafitas laimėjo prieš juodą... visos su rudumu šiltos irgi labai netiko - išvada vasara. Tada ilgus metus sėdėjau osinkoi vasarų temoje ieškodama savo spalvų - nes pagrindinės paletės didžioji spalvų dalis man ne tai kad netiko, bet visai netiko, o kur tiko užmušdavo spalvas, likdavau pilka. Bet turėtų gi būt atvirkščiai, visos vasarėlės savo spalvose sužiba taip, kad norisi sakyt, kokia gi tu vasara, tokios ryškios akys ar dar kaip...
Tai ir sėdžiu be vietos... BSp man visgi per ryšku, bet labai artima spalvinė gama, o pavasariukių temoje pagal individualias paletes randu labai daug savo spalvyčių.


Kaip nebūtų keista, pagal BFAS man gaunasi pavasaris. Ciklamenas per šaltas, raudona gerai, gelsvai rudos prasčiau nei raudona, lašiša nepatiko.

O pagal šitą dėliojimą gaunasi kone vasara - nes dieną pažiūrėjus, aš beveik linkusi reabilituot 2 spalvą (nėra gerai, bet kentėt galima). Galbūt dėl intensyvumo? Tiksliau jo nebuvimo?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 07, 10:11)
O pagal šitą dėliojimą gaunasi kone vasara - nes dieną pažiūrėjus, aš beveik linkusi reabilituot 2 spalvą (nėra gerai, bet kentėt galima). Galbūt dėl intensyvumo? Tiksliau jo nebuvimo?

Nu va nėr manęs niekur... kartais pagalvoju kam man reik to... vis vien nieko nenusiperku nieko spalvoto apart šalikėlių, o tuos visad prie veido taikau.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 07, 10:29)
Nu va nėr manęs niekur... kartais pagalvoju kam man reik to... vis vien nieko nenusiperku nieko spalvoto apart šalikėlių, o tuos visad prie veido taikau.

Tai daug tokių neutralių tipų smile.gif
O su tokiu dėliojimu ant undertono kaip mes dabar padarėm - tai čia būrimas kavos tirščiais. Iš to tik spalvos intensyvumas gavosi aiškus - tai irgi pliusas žinoma. Bet kokie požymiai lemia šitaip dėliojant - mes juk nežinom?
Labai sunku suvokt, kai pateiktos skirtingo intensyvumo ir skirtingo šaltumo-šiltumo spalvos. Kai lemia keli kriterijai, o ne vienas - pagal ką reiktų spręsti, kuris gadina? Ir ar tas gadinantis neužgožia to teigiamo, kuris yra toje pačioje spalvoje? Juk ne be reikalo naudojamos konkrečios testavimo spalvos - jos skirtingos pagal šilumą, bet vienodos pagal spalvos intensyvumą. T.y. tokiu atveju lemia vienas faktorius, o ne visa krūva vienoje vietoje. Ir jei jau kažkuris komplektas bjaurina - iš karto galima sakyt, kad bjaurina jis dėl perteklinio šalčio ar dėl šilumos
Atsakyti
vat neaišku kur dėt, sprendžiu ne tik pagal šituos dėliojimu, o pagal visus bandymus, rūbų nešiojimus ir t.t.:
- nes intensyvumas spalvos gan briglušintas turi būt;
- spalva negali būti daugiasluoksnė ar softinė, spalvinis migravimas tik +juoda ir +balta;
- kontrastas visgi yra nemažas;
- dėl salotinės tikimo, manau kad visgi esu labiau šiltas, nei šaltas tipas...

Viskas - nėra tokio tipo, nes savybės rodo į Bright, o bright spalvų neišvežu lotuliukas.gif
Atsakyti