Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Erszebeth tau bus bliednokas pagal foto, nebent apsirengtum tamsias rudas kelnes iš tų viršuj neutrals, ir dar kokią rankinę tamsiai rudą biggrin.gif
Papildyta:
iš kokios parduotuvės tas megztukas?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 06, 19:54)
Manau kad matai. Tik nežinau ar iššifruoji ką matai smile.gif
O kai būni smarkiai pavargus - kokia spalva raudonuoja veidas?
Aš asmeniškai darausi kažkokia bordo.

aš tai sakau kad kaip šaltybarščiai biggrin.gif , bet kai pavargstu aš neraudonuoju, aš išbalu, o va balu visaip, galiu ir pažaliuot.

Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 06, 19:05)
Erszebeth tau bus bliednokas pagal foto, nebent apsirengtum tamsias rudas kelnes iš tų viršuj neutrals, ir dar kokią rankinę tamsiai rudą biggrin.gif
Papildyta:
iš kokios parduotuvės tas megztukas?


Zara blush2.gif Peiki, nes pati nori jį sau nugriebti? biggrin.gif O gal neteisingai nufotkino?


Papildyta:
O ką, negi undertonas yra ta spalva, kuria raudonuoji kai sukaisti? Kaip tada su WS undertonu, kuris tiesiog geltonas? Ir su vasarų violetiniais, mėlynais? Aš raudonuoju gana stipriai, tokia aktyvia HOT PINK, bet kaip undertoną suvokiu kitką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 balandžio 2015 - 19:12
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 19:17)
O tau nebūna, kad spalvos tinkamumą bandai patikrint, ranką uždėjus? Juk ant vienų spalvų oda atrodo pilka, murzina, o su kitomis bent jau man matosi, kad tarsi sužiba - pašvarėja, atrodo gražiai. Ant vienų iš tų gražių - baltai su lengvu rausvumu, ant kitų - geltonu atspalviu. Beje, į ryžas irgi stipriai reaguoja, bet tokia rusvai oranžine ir "šviečia", dabar jau man atrodo, kad tai nėra geras ženklas. Vertinant veidą, galima suklysti, apie savo įvaizdį galvoti, o rankos - nesupainiosi. Tik negerai, kad per ranką nepamatysi spalvos reakcojos ir į akis, plaukus - vien tik į odą.

Ir nagų lakas neapgauna. Gana aiškiai matyti,  su kokiu rankos atrodo švariai, išpuoselėtai, su kokiu - kažkaip belenkaip, tik kad pats lakas gražus, bet ne ranka  biggrin.gif

Visad testinu spalvas su ranka pirma, paskui jau prie veido. Tik aš tai negarantuoju kur riba undertono ir overtono... su ranka kai testinu manau gal visgi overtonai labiausiai žaidžia.

Aš tai ilgą laiką nemėgau šviesių lakų, nes visi rankas bjaurojo. Tai dažydavau tik tamsiai mėlynai, dar labiau patiko gervuogine tokia... arba baltai visai. Taip kad nelabai apie lakus pasisakyt galiu.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 20:06)
aš tai sakau kad kaip šaltybarščiai  biggrin.gif , bet kai pavargstu aš neraudonuoju, aš išbalu, o va balu visaip, galiu ir pažaliuot.

Sakyčiau šaltai....
O lašiša ir ciklamenas ką veidui duoda? Nes kaip bebūtų, tai turbūt vienas iš geriausių būdų, skiriantis šaltą tipą nuo šilto. Kai ant neutraloko tipo dėliojo sezonines paletes, aš asmeniškai didelio skirtumo nemačiau (gal tiksliau - skirtumas buvo, bet buvo neaišku, kaip tą skirtumą reiktų traktuot). Bet hue matėsi - t.y. keitėsi veidas.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 20:11)
O ką, negi undertonas yra ta spalva, kuria raudonuoji kai sukaisti? Kaip tada su WS undertonu, kuris tiesiog geltonas? Ir su vasarų violetiniais, mėlynais? Aš raudonuoju gana stipriai, tokia aktyvia HOT PINK, bet kaip undertoną suvokiu kitką  g.gif

Undertono sąvokos tikrai nepaaiškinsiu - labai jau daug išvedžiojimų, kuriuose aš paprasčiausiai nė nemėginau atsirinkt. Hot pink mano požiūriu rodytų šaltą tipą - nes išlenda ta spalva, kurią turi, o ne ta, kurios kūne nėra. Mano mama pvz raudonuoja greičiau kaip barščiai. Nors tai nebūtų tikslus palyginimas. Tiesiog kažkokia raudona - bet šilta, nieko bendro nei su ciklamenu, nei su fuksija, nei su maniškiu bordo.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 19:11)
Zara  blush2.gif Peiki, nes pati nori jį sau nugriebti?  biggrin.gif O gal neteisingai nufotkino?



nepulčiau ant jo, bet visai įdomu būtų pasimatuoti biggrin.gif aš kol kas dar nieko iš tokio pavasarinio nepradėjau matuotis, parduotuvėse nebuvau. Tik į spintos asortimentą naujom akim bandau pažiūrėt smile.gif


ne ne undertonai gi būna ir oranžiniai ir geltoni ir mėlyni, nebus čia raudonavimo spalva
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 06, 19:22)
Undertono sąvokos tikrai nepaaiškinsiu - labai jau daug išvedžiojimų, kuriuose aš paprasčiausiai nė nemėginau atsirinkt. Hot pink mano požiūriu rodytų šaltą tipą - nes išlenda ta spalva, kurią turi, o ne ta, kurios kūne nėra. Mano mama pvz raudonuoja greičiau kaip barščiai. Nors tai nebūtų tikslus palyginimas. Tiesiog kažkokia raudona - bet šilta, nieko bendro nei su ciklamenu, nei su fuksija, nei su maniškiu bordo.


Gal aš neteisingai spalvas įvardiju. Tiesiog labai baisiai raudonuoju doh.gif Radau foto su dar senu fotoaparatu darytą - va taip ir raudonuoju.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 06, 20:38)
ne ne undertonai gi būna ir oranžiniai ir geltoni ir mėlyni, nebus čia raudonavimo spalva

Mėlynas - tai ciklamenas smile.gif mėlyniau nebebūna. Juk pačiai dėliojo? Ir oda "atsiliepė" į raudoną? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 06 balandžio 2015 - 19:43
user posted image
aš sau gražiausiai geltonoje atrodau g.gif , bet geltona tai man ne ah... nėr taip kad imi ir tinka... dažniau netinka.
O va šaltybarščius aš matau ir plaukuose ir lūpuose, ir odoje ...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 19:43)
aš sau gražiausiai geltonoje atrodau g.gif , bet geltona tai man ne ah... nėr taip kad imi ir tinka... dažniau netinka.
O va šaltybarščius aš matau ir plaukuose ir lūpuose, ir odoje ...


Tai kad foto netiksli, pati kažkokia pageltusi. Argi čia tikra tavo odos spalva, neiškraipyta? Bet šiaip bruožus paaštrina pirmoji.

Akių baltymai, ir tie pageltę! Visų pirma normaliai nufotografuok, tada rodyk biggrin.gif (aišku, aš ta pati, kuri turi teisę taip sakyti lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 balandžio 2015 - 19:49
QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 20:43)
user posted image
aš sau gražiausiai geltonoje atrodau g.gif , bet geltona tai man ne ah... nėr taip kad imi ir tinka... dažniau netinka.
O va šaltybarščius aš matau ir plaukuose ir lūpuose, ir odoje ...

Įtariu, kad į geltoną "atsiliepia" akys.

Neženkliai, bet pirmas geriau?
Ne be reikalo taip vargsti įtariu, gana neutralu gaunasi.

Dabar pati žiūrėk į veidą: (šiaip tai reiktų su gyvu veidu ir gyva spalva)
Veidas turi fokusuotis, turi atsirast "pašvietimas", lūpos natūralesnės spalvos, oda šviežesnė - nes susišaukia skudurėlio spalva ir ta spalva, kuri odoje slypi.

Beje, geltonoje aš matau tik spalvą, pati kažkur toli toli.. Fone lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 20:47)
Tai kad foto netiksli, pati kažkokia pageltusi. Argi čia tikra tavo odos spalva, neiškraipyta? Bet šiaip bruožus paaštrina pirmoji.

Akių baltymai, ir tie pageltę! Visų pirma normaliai nufotografuok, tada rodyk biggrin.gif (aišku, aš ta pati, kuri turi teisę taip sakyti  lotuliukas.gif )

g.gif o monitorių reguliavai?
Aš buvau įdėjusi nuorodą - tikrai neblogai pagal ją susidėlioja.
Foto spalva nesakyčiau kad labai tobula, bet ir ne itin tragiška.

Papildyta:
Bytte, pamėgink save klijuot ant tokios - ji panašesnė į testinę http://www.15min.lt/...db941c9ab9b.jpg

Ir dar kai žiūri, pramesk geltoną langelį - jis "numušinėja"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 06 balandžio 2015 - 19:50
undertones
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
Erszebeth na gražiai tolygiai raustelėjus ir tiek, patikėk manim skaisčiai mėlynai raudona nosis baltam veide yra daug blogiau...
Papildyta:
va kokį radau paspėliojimą:
but maybe this means that undertone is not a real colour at all, and could not be found anywhere in the biological layers of skin. It is a reactionary term.

biggrin.gif
Atsakyti