Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 12:51)
čia va prie munselio privesta, galim tipintis kur nori biggrin.gif
bet paletės tai tikrai su spalvų numeracija... ir šiaip gražios su koliažais... gal į pirmą puslapį jas 4u.gif


Kokia faina sistema thumbup.gif Pagal ją to paties spalvinio tipo plotelyje gali būti poslinkiai tiek tamsumo-šviesumo, tiek kitomis kryptimis, nustačius, kuriame taške esi, galima įvertinti gretimų tipų įtakas. Tik kaip tai pritaikyti praktiškai?

Aš pati save matyčiau jos sistemoje greičiausiai warm langelyje prie paribio su bright ir pasistūmusią žemyn (nors ne į visišką apačią) link tamsių. Beje, tai, kad ant paribio prie BS, rodo, kad gerokai nutolus nuo WA - štai dėl ko negerai per ryžos ir per šiltos spalvos.

QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 12:59)
čia ale deep bright spring... nu gal ir man tudy g.gif , visai nieko būtų paletė wub.gif


Bet kaip įdomiai nustatinėja g.gif Vienintelė tikrai deep jos charakteristika - plaukai, bet jie akivaizdžiai dažyti. Bright charakteristika dar būtų galima laikyti švarią šviesią odą. Akys gana šviesios, jose nėra nei deep, nei bright. Ir nepanašu, kad šitos merginos natūralūs plaukai į tą pusę, kaip nudažyti g.gif

QUOTE(Dilukai @ 2015 04 06, 14:47)
o čia šiaip patiko spalvos, pasidalijam megztukus bigsmile.gif
(spėju reiktų dalintis su Noa, bet ji neims ir už dyką, tai liks daugelis man)
user posted image


Intuityviai imčiau 2,6,7. Žiūriu, visus tamsiausius išsirinkau biggrin.gif Jeigu būtų galima tik vieną, tokį, kur mažiausiai tikimybės, jog nepataikysiu spalvos - imčiau 7. Gal kad arčiausiai mano akių spalvos - o su rudomis galima labai prašauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 balandžio 2015 - 15:42


Imčiau 7, dar akys krypsta į 8, bet toks ant abejonės g.gif
Atsakyti
user posted image
8-ta imčiau... dėl kitų labai šviesių žiūrėąiau, o va 7-ta tikrai ne mano pilka...
Atsakyti
man šita pilka apyšiltė atrodo, bet nelabai graži... man vis dar gražios šaltos pilkos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 17:26)
8-ta imčiau... dėl kitų labai šviesių žiūrėąiau, o va 7-ta tikrai ne mano pilka...

7 laikyčiau pavasarine pilka? Ar klystu? Nes sau niekaip neimčiau - šilta.

Iš visų jei kažką ir imčiau, tai 8. Bet ir tai su išlygomis - balta nepuošia. Nešioti galiu, bet tamsios spalvos geriau.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 16:36)
Kokia faina sistema  thumbup.gif Pagal ją to paties spalvinio tipo plotelyje gali būti poslinkiai tiek tamsumo-šviesumo, tiek kitomis kryptimis, nustačius, kuriame taške esi, galima įvertinti gretimų tipų įtakas. Tik kaip tai pritaikyti praktiškai?


Praktiškai reiktų žiūrėt kuriam skyriuje atsiduria nuosavos spalvos, taves į deep nieks neįleis... nu pas tave nėr visgi deep išorėje, sieloje yra, o išorėje ne schmoll.gif

blogai kad tame puslapyje sunku ieškoti kur kokia tema...
Atsakyti
user posted image

Padėliojau savo paletės spalvas (foto tikrinau su tuo, ką matau monitoriuje ir faktiškai) - sakyčiau įsipaišau? Tik aišku nėra odos-plaukų-akių ir pasigendu savo superinių žalių intensifikatorių.

O kur reiktų įlįsti, kad gauti šituos skaičiukus, kurie virš spalvų surašyti? Tiksliau kur ir kaip suvesti skaičiukus, kad gauti spalvą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 16:32)
Praktiškai reiktų žiūrėt kuriam skyriuje atsiduria nuosavos spalvos, taves į deep nieks neįleis... nu pas tave nėr visgi deep išorėje, sieloje yra, o išorėje ne schmoll.gif 

blogai kad tame puslapyje sunku ieškoti kur kokia tema...


Oi neee, aš į deep ir netaikau, kad ir kaip man patiktų lotuliukas.gif doh.gif Tik sakau, arčiau ko pasislinkus būčiau. Va taip maždaug savo vietą tame žemėlapyje žymėčiau:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 balandžio 2015 - 16:43
rašyk į googlą spalvos kodą plius žodis pantone
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 06, 17:45)
rašyk į googlą spalvos kodą plius žodis pantone

ačiū smile.gif
Atsakyti
Bet dabar tik pastebėjau, pagal tuos gaublius pvz. light springai gali ribotis ne tik su kitais pavasariais ir light summer, bet dar ir su pora rudens tipažų unsure.gif g.gif
Atsakyti
va toks light springas su rudens įtaka
ten paskui nuorodos yra į pinterest albumukus, oi kokie ten man grožiai sudėti wub.gif , bet ne mano verysad.gif
beja blogere mini kad mūsų pradžioje dėtos paletės profo darytos bigsmile.gif

Papildyta:
Man tai Erszebeth norisi dėt kažkur tai ant bright link light ir warm... toks riboje su warmu ir lightu... bet vis vien brightas g.gif čia taip sugalvojau po tavo paskutinių fotosesijų...
Atsakyti