Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 12:31)
Šiuo atveju tai nebūtų nauja sistema. 12 tipų sistema sėkmingai egzistuoja - tai ją galima patobulinti, įterpiant tarpinius trūkstamus variantus ir taip priartinant prie vartotojo. Susiliejančiame spalvų rate, ar supjaustysim į 12 atkarpų, ar į 20, pats ratas (sistema) nepasikeis  smile.gif

Kažin ar ratu einant taip gautusi g.gif tarp bright ir warm spring nesigautų deep, nes jis būtų ne tik purvinesnis, bet ir šiltesnis, o tada nesigauna...
My Webpage
Gautusi nebent apskritimo vidurin lyst, bet išorėje vis vien liktų priklausomybė 12 tipų apskritimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 06 balandžio 2015 - 11:47
Dar vienas iš mano pamintyjimų, mes vis imam po vieną spalvą: tinka, netinka.
Bet realybės sąlygomis spalvos dirba derinyje (apie kontrasto poreikį kai kuriom apkalbėjom jau), bet ir pati spalva veikia kitą spalvą, kaip kad raštuotas audinys pvz., su tais deriniais į dar gilesnius vandenis galima išbristi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 12:31)
Šiuo atveju tai nebūtų nauja sistema. 12 tipų sistema sėkmingai egzistuoja - tai ją galima patobulinti, įterpiant tarpinius trūkstamus variantus ir taip priartinant prie vartotojo. Susiliejančiame spalvų rate, ar supjaustysim į 12 atkarpų, ar į 20, pats ratas (sistema) nepasikeis  smile.gif

mano giliu įsitikinimu galima tobulinimai įmanomi tada, kai iš pagrindų žinoma teorija - va kai galėsiu užsimerkus išrinkt ir surinkt automobilį, kai iš miego pažadinta susakysiu, ką kuris mazgas daro ir kaip - tada galėsiu šnekėt ir apie jo tobulinimą.
O mes dabar... Sėdim ir mėginam nuspėt, ką reiškia 4 skaičiai ant paletės ir kaip juos reiktų traktuot lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Dilukai @ 2015 04 06, 12:24)
ok čia įdomu, jeigu pratestavo milijonus, bet kaip nustatė kokios spalvos tiko, remiantis tik žmogaus akies stebėjimais?
aišku suprantu, kad čia reiktų patardyt kūrėjus tos sistemos su lempa į akis šviečiant biggrin.gif

Čia slepiama informacija smile.gif Aš galiu spėliot, kad ne tik akies stebėjimais (būtų kvaila suvest į kompą kažkokią statistiką ir vien ja remtis, kai egzistuoja normalios spalvinės teorijos ir kompas nesunkiai gali patvirtinti ar paneigti vienokias ar kitokias prielaidas), bet - tai ir liks tik mano spėliojimais smile.gif
O kūrėjos kiek žinau jau nebėra. O gaila - galbūt sistema būtų buvusi dar kažkaip patobulinta. Tad ši paslaptis taip ir liks neišaiškinta.
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2015 04 06, 11:42)
Kolkas ir vengiu ypac siltu spalvu, jauciu, kad turiu saltumo. Bet pagal tai ka intuityviai renkuosi, noreciau buti tarp warm ir soft.


Ruduo su vasaros ir pavasario įtaka - light autumn išeitų biggrin.gif Bet tu gi pasižiūrėk, kokios tavo akys ryškios, neturėtum būti į soft pusę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 06, 12:46)
Dar vienas iš mano pamintyjimų, mes vis imam po vieną spalvą: tinka, netinka.
Bet realybės sąlygomis spalvos dirba derinyje (apie kontrasto poreikį kai kuriom apkalbėjom jau), bet ir pati spalva veikia kitą spalvą, kaip kad raštuotas audinys pvz., su tais deriniais į dar gilesnius vandenis galima išbristi g.gif

Vat vat... kartais gali sužaist spalvomis ir gaut reikiamą rezultatą, nors pati spalva visai nepuošia.
Papildyta:
čia su undertonais? ratas:
user posted image
o čia kas per spalvos?
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 06, 12:41)
Šiek tiek orientuojantis kaip spalvos pernešamos iš vienos medios į kitą (pvz iš kompo į popierių, ar į tekstilės dažus ir tt.) tai aišku, kad net asmeninės paletės neįmanoma pagaminti pagal tą menamą spalvinį idealą. Nekalbant apie tai, kad kiekvienas suvokia spalvą skirtingai, kiekvienoje medžiagoje spalva pernešama skirtingai, lyginant du daiktus vienoje šviesoje jie vienodi, kitoje jie skirtingi. Net jeigu paletės iš audinio, drobės ar ko ten dar begamintų.

Šiaip visiškai sutinku. Todėl man kelia juoką kai kurių uždarbiaujančių siūlymai nustatyti tipą iš nuotraukos arba įsigyti kompiuterinę paletę, kurią esant norui namuose laisvai galima atsispausdinti lotuliukas.gif
Beje, BFAS paletėje kai kurie lapeliai būna iš audinio. Daugiau ar mažiau ten tikslu - sunku pasakyt. Bet sayčiau bendras vaizdas veido spalvos tikrai negadina smile.gif
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 06, 12:41)
Bet pati sau skaitau, kad gilinamasis į visus šituos tipus atsiperka, kažkiek atsiveri akis apie savo personos kontrastingumą, šviesumą, spalvingumą ir tt. ir vien tai jau padeda tą personą gražiau aprėdyt ar nudažyt biggrin.gif

Irgi tiesa smile.gif Vakar kai pradėjau eksperimentus su odos foto, paskui pripleckinau visą lapą odos gabaliukais - iš įvairiausių foto, svarbu, kad būtų lauke darytos. Išvada - arba būnu paršiukiška, arba keistai oranžiška, jei įdegusi. Dar išvada - veido ir kūno oda (išskyrus krūtinę, kuri kažką bendro su veidu turi) gana smarkiai skiriasi pagal spalvą. Jei kas parodytų atskirai lopą iš kūno ir lopą iš veido - mėginčiau išsigint, kad kažkuris ne mano lotuliukas.gif

Turiu mintį - palyginti odos spalvų koliažus? Įdomu, ar gautųsi kažkokie kryptingumai?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 06, 12:05)

Turiu mintį - palyginti odos spalvų koliažus? Įdomu, ar gautųsi kažkokie kryptingumai?

naudojamo fotiko kryptingumai tai tikrai gautųsi, juokauju biggrin.gif
šiaip bjauru, bet tikrai viską tie fotikai pagal save nudažo, nebent išvedinėt kokius vidurkius, bet nemanau, kad duos apčiuopiamos naudos.
Atsakyti
o čia mano galva taip ir turi atrodyti BSp vyresniame amžiuje My Webpage... ją taip ir nutipizavo... bet aš ne tokia schmoll.gif , o tos kitos kur nesuprantu kodėl BSp man nesiskaito... labiau klaidina, nei kažką parodo.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 13:02)
o čia kas per spalvos?

Man gaunasi, kad čia kaimynystė? Ir ne taip išreikšti tipai pavadinti neutraliais?

QUOTE(bytte @ 2015 04 06, 13:02)
čia su undertonais? ratas:
user posted image

Va čia prasmės nelabai sugaudau. Gal kas gali pakomentuot?
Atsakyti
tas paskutinis ratas nzn ar undertonų, bet panašu, kad informatyviausia lyginant gretimus tipus pagal tai kas nurodyta skliausteliuose.
Atsakyti
Jau jūs čia, bobos, išvis į pievas lotuliukas.gif Reformatorės mat atsirado biggrin.gif O išvada - rengsimės kaip rengėmės, tik turėsim sau pateisinimą ir jausimės labai protingomis ir intuityviai gerai spalvas jaučiančiomis biggrin.gif


Jei taip, aš už 90 eu + 3 eu (čia tos kontoros kaina, kokia juokinga biggrin.gif) galiu pagal man atsiųstas nuotraukas kiekvienai surašyti, kodėl jūs rengiatės teisingai ir kaip tai yra gerai biggrin.gif O už tuos + 3 eu galiu parašyti šiaip komplimentą, nesusijusį su spalvų naudojimu biggrin.gif Kreipkitės, taip bus paprasčiausia biggrin.gif



QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 06, 11:07)
Ką tu, nesupranti, taigi čia koks biznis būtų  bigsmile.gif

Gal būtų neblogai. Tik reiktų smulkiom raidytėm prirašyt, kad mes neatsakom už foto kokybę ir už jo monitoriaus nustatymus - jei netiks, pats bus kaltas biggrin.gif

O aplamai tai manau, kad finansiškai būtų geriausia, jei tai nedaug skirtųsi nuo to, ką aš siūlau biggrin.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 06, 11:23)
O kam taip sudėtingai? smile.gif Va ateini, atsisėdi, ir pasako, kokias spalvas nešiot smile.gif)
http://tavostilius.c...spalvu-analize/
Dar ir kompiuterinę spalvų paletę pasiūlo smile.gif)

Arba galima tipizuotis pvz pagal 3 ar 5 nusiųstas foto. Mokamai žinoma.

O kažin kas čia per kontora, kad tiek daug lupa? Nebus vėl kokia stora ryža boba?

QUOTE(prek @ 2015 04 06, 11:38)
Manau kad ten, kur scena, kur šou, spalvų teorija netinka. Juk scenai dažomasi specialiai -kad iš salės matytųsi. Gatvėje gi toki makiažą priskirtum atitinkamos seniai gerai žinomos profesijos atstovėms smile.gif

Tai tada netinka ir profesiškai. Nes seniausios profesijos atstovės yra profesija, yra profesinis įvaizdis, ir ta spalvų teorija belieka namų šeimininkėms biggrin.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 06, 13:05)
Beje, BFAS paletėje kai kurie lapeliai būna iš audinio.

O ką, ne visi? Mano tai visi buvo, išskyrus akių/plaukų/odos.
Atsakyti
o šitoje paletėje neįžiuriu, bet ne spalvų koordinatės sužymėtos? būtų kaip ir tikslu... dėl iškraipymo.

jo tas ratas paaiškina hue, chroma, volue kaip keičiasi... bet neradau paaiškinimo kodėl tokios spalvos, kažkaip primena undertonus...
user posted image
pagal jį gaunas light per vidurį tarp warm ir bright... vuo aš ten ir būčiau biggrin.gif o volue light kai didėja tai šviesėja?
Atsakyti