Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 04 05, 22:21)
Hi hi hi gal light pasiūlyt?
...realiai nelabai pasinagrinėju foto, akys ryškios, šiltos, o plaukai per šviesūs tradiciniam Warm autumn...



Na, ka jau cia, per velu buti laitu.. beveik visa gyvenima raudona.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 22:21)
Tu ką??  Jei visi rengsis savomis spalvomis - kur biznis bus???  Va dabar paskelbiau, kad šiemet madinga oranžinė - ir marš visi oranžinės pirkti! Kitamet Tavo oranžinę pirštais visi badys - juk aš tai paskelbsiu, kad šiemet madinga ciklamenas! O jau po dviejų metų tai nei su ciklamenu, nei su oranžine nesirodyk - madoje bus salotinė! Ot taip va, bus čia Tau visą biznį griaut  lotuliukas.gif

Nu ir įsivaizduok dabar kietą deferį (metalistą tokį) su WSp spalvom?
...reikia nepamiršt kad spalva ne tik tinka ar netinka, ji dar rodo statusą, pažiūras, ir dar daug daug... iš ko susideda "patinka" .

va pavasarių oda labai skiriasi lauke ne lauke, vienoks fotikas, kitoks... net apsiniauke neapsiniauke... aš veik visose foto atrodau daug šaltesnė nei iš tiesų, mano vaikai taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 22:24)
Aha, ir aš bandydavau pixeliais nuotraukas išskaidyti. Pagal tai nieko neįmanoma nustatyti smile.gif

Mėginu dar kartą - nedidindama. Nieko netampiau.
https://cloud.mail.r.....irtumai 3.jpg
Tai galima ar negalima šitaip lygint?
Ir kaip tada iš viso lygint, jei akis skirtumus paprastai suvokia tik sudėjus spalvas šalia? Kodėl į parduotuvę nešamės ar tai audinio gabalėlį ar tai siūlus? Palyginimui?
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 22:32)
Na, ka jau cia, per velu buti laitu.. beveik visa gyvenima raudona.
user posted image

Nu kur jau per vėlu, pats laikas, pražyli - ir į laitus biggrin.gif
Ant foto netgi beveik laitiškas įvaizdis, nėra jis labai šiltas. Plaukai ryži, bet jie tokie šaltokai ryži, plytiniai. O ne oranžiniai - geltoni.

Ai, būk kas nori biggrin.gif Man žmogaus laitu išvadinti liežuvis neapsiverčia. O ir akys, mano suvokimu, per tamsios.
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 22:32)
Na, ka jau cia, per velu buti laitu.. beveik visa gyvenima raudona.


vuo... pavasario grybų spalvos paltas blink.gif ... ir plaukai WSp... ir sako nenori nė už ką būt WSp biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 05 balandžio 2015 - 21:36
QUOTE(Noa @ 2015 04 05, 21:08)
O dėl Prek aiškinimo apie Erszebeth tipą tai išvis nesuvokiu, kaip žmogus gali taip atvirkščiai viską matyti, ir net ginčytis nepradėsiu.

Žinai ką, Erszebeth. Tavo plaukai yra natūralūs. Kurio iš pavasarių  neutralios spalvos tau atrodo arčiausiai tavo plaukų? Na kad va tokia spalva dažyti galėtum?  tai va, sakyčiau, tuos ir imk.
Man vis tik atrodo, kad ne bright, nes braitai žemės spalvų išvis netoleruoja, o tu biskutuką toleruoji. Nu ne taip gerai, kaip rudeniai ir kurmiai, bet jau tikrai nėr tiek baisiai ant tavęs net ir rudens spalvos. Kaip ir Inc - nėr baisu, tik biskutuką rūstina. Braitą, man regis, žemės spalvos ne rūstintų, o išvis sugadintų.


Mane tai tiesiog stulbina biggrin.gif Bet žmogus, atrodo, taip nuoširdžiai aiškina, jog tada specialiai paimu, nusifotografuoju, kad vaizdžiai parodyčiau, jog tikrai klysta. Bet - vis tiek savo biggrin.gif Noras kažką įrodyti?

Vat patys plaukai tai arba iš true, arba iš light paletės. Pas bright rudo beveik nėra išvis. Gal visgi light, tik patamsintas, kiek sodresnis light variantas. Bet bent jau šiltumas panašus. O kas gaunasi, patamsinus ir paintensyvinus visą light, bent jau akis ir plaukus, o odą palikus? Spalviškai visgi ne bright, o kažkas kito, man rodos. Čia va tas ir bus - trūkstamas 75 chroma biggrin.gif Galim patentuoti ketvirtą pavasario tipą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 22:34)
Mėginu dar kartą - nedidindama. Nieko netampiau.
https://cloud.mail.r.....irtumai 3.jpg
Tai galima ar negalima šitaip lygint?
Ir kaip tada iš viso lygint, jei akis skirtumus paprastai suvokia tik sudėjus spalvas šalia? Kodėl į parduotuvę nešamės ar tai audinio gabalėlį ar tai siūlus? Palyginimui?


Man atrodo, kad taip negalima. Nešasi, aišku, kad lyginti. Bet tada turi lyginti arba daiktą su daiktu (siūlą ar paletę su daiktu parduotuvėj), arba spalvą foto su spalva foto. Bėda, kad foto kiekvienoje spalvos yra skirtingos, ypač visokių spalvų gudriais paviršiais (nesi mačius vestuvių foto, kaip neryškus mėlynas perlamutrinis šešėlis nuotraukoje tampa panašus į Verkos Serdiučkos makijažą?). Užtat galima lyginti nebent spalvas toje pat foto, ir tai dar su dideliu klaustuku...

Užtai normalūs žmonės tipus ir nustatinėja gyvai.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 22:36)
Galim patentuoti ketvirtą pavasario tipą  lotuliukas.gif

Dilukai į jį irgi eitų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 21:32)
Na, ka jau cia, per velu buti laitu.. beveik visa gyvenima raudona.



Puikiai plaukai thumbup.gif Tas grybas prie visko efektingai, nors spalviškai atrodytų gal per šaltas. Bet tas skirtumas užtat ir veža thumbup.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 05, 21:34)
Tai galima ar negalima šitaip lygint?
Ir kaip tada iš viso lygint, jei akis skirtumus paprastai suvokia tik sudėjus spalvas šalia? Kodėl į parduotuvę nešamės ar tai audinio gabalėlį ar tai siūlus? Palyginimui?


Nufotografavus tuo pačiu aparatu, tuo pat metu toje pačioje vietoje - ir kad automatas antrąkart spaudžiant nesudirbtų skirtingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 05, 22:31)
Nes iš esmės kas daroma spalvos pagalba? Daroma gražu - negražu.

Tu ne visai teisi. Spalvos/silueto/mados pagalba valdomos masės - daiktas labai greitai tampa "praėjusio sezono" ir išėjusiu iš mados. Tiesiog tai labai patogus būdas priversti pirkti vis naujus ir naujus daiktus. Nes labai aiškiai matyt, jog daiktas pernykštis.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 22:36)
Mane tai tiesiog stulbina  biggrin.gif Bet žmogus, atrodo, taip nuoširdžiai aiškina, jog tada specialiai paimu, nusifotografuoju, kad vaizdžiai parodyčiau, jog tikrai klysta. Bet - vis tiek savo  biggrin.gif Noras kažką įrodyti?

Vat patys plaukai tai arba iš true, arba iš light paletės. Pas bright rudo beveik nėra išvis. Gal visgi light, tik patamsintas, kiek sodresnis light variantas. Bet bent jau šiltumas panašus. O kas gaunasi, patamsinus ir paintensyvinus visą light, bent jau akis ir plaukus, o odą palikus? Spalviškai visgi ne bright, o kažkas kito, man rodos. Čia va tas ir bus - trūkstamas 75 chroma  biggrin.gif Galim patentuoti ketvirtą pavasario tipą  lotuliukas.gif

Ai tai būt mano dukros tipas blush2.gif , ana gi buvo light, o dabar neaišku kas... Kad yra 4-turi jau... netinka ir pagal keturis, ten ketvirtas neutralus, bet toks per vidurį su vasaros ir rudens įtaka, labai bliednas... ir palečių nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 22:36)
Mane tai tiesiog stulbina  biggrin.gif Bet žmogus, atrodo, taip nuoširdžiai aiškina, jog tada specialiai paimu, nusifotografuoju, kad vaizdžiai parodyčiau, jog tikrai klysta. Bet - vis tiek savo  biggrin.gif Noras kažką įrodyti?

Manau, kad čia akių ir monitorių skirtumas. Ir dar - kur kas gražu.

Pameni, kur aš tau rekomendavau kažkokią spalvą, prie kurios tu atrodei įdegus, nes man taip atrodė labai gražu, o tu spyriojeisi, nes tau gražiau, kur atrodai mažiau įdegus? O tai kas čia ateis ir taip vienareikšmiškai pasakys, kad va gražu taip, o ne kitaip. Tinka tas, o ne kitas.

Aš vis apie Bytte, kurią rudens spalvos rūstina. O jeigu jai rūstus įvaizdis gražu? Gal ji vadovė, ir jos rūpestis - atrodyti solidžiai ir profesionaliai? Gal, tarkim, jos vyrui būtent griežtos moterys patinka? O tokių vyrų yra masė, paprastai tie, kurių mamos buvo labai vadovaujančios, ir jie tokių žmonų ieško? Ir jinai tokiam patikti norėtų ir jį suvilioti? Tai tada gražu būtų ruduo ir jinai būtų ruduo.

Jau kur baisu, tai baisu, bet kad tas grožis toks pakankamai lankstus reikalas... Kitą sykį - išvis šakėm ant vandenio...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 05, 22:35)
Nu kur jau per vėlu, pats laikas, pražyli - ir į laitus biggrin.gif
Ant foto netgi beveik laitiškas įvaizdis, nėra jis labai šiltas. Plaukai ryži, bet jie tokie šaltokai ryži, plytiniai. O ne oranžiniai - geltoni.

Ai, būk kas nori biggrin.gif Man žmogaus laitu išvadinti liežuvis neapsiverčia. O ir akys, mano suvokimu, per tamsios.



Del idomumo, keiciu raudonos atspalvius kas pusmeti, taciua vengiu saltu atspalviu, jie mane dar labiau isblyskina. Siuo atveju dazau Wella 7/43, tai ir yra varis su auksu..smile.gif
Kai su makiazu, tai daugeli spalvu galima istempti.
Ar gali buti pavasario tipas pas zmogu, jei tevas vasara, (greiciausiai light), o mama dark autumn?
Delto, man ir atrodo, kad as kazkur tarpe galeciau buti.
Atsakyti