Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2015 04 05, 20:49)
Va dar iš saugyklos smile.gif
https://cloud.mail.r.....irtumai 2.jpg

Aš kol kas nekomentuosiu, norėčiau sužinot, kaip iš šono atrodo smile.gif
Laikom, kad pirmoje eilutėje 1,2,3, o tas vidutinio dydžio bus 4 (antra eilutė)


Iš šešėlio kirpti nėra prasmės mirksiukas.gif Mano odai būdingas gelsvas atspalvis, jis matosi foto. O kas turi atrodyti?
Atsakyti
probėgom paskaičiau... daug rašot... su Vėlykom...

prek aš netikiu kažkokia paslaptinga odos reakcija, reakcija į spalva yra elementarus šviesos refleksas, visi kas mokėsi dailioškėj tai žino. Tai va... kai oda šilta ir audinys šiltas, atšvaitais irgi šiltas, ir vaizdo negadina, o kai viens šiltas, kits šaltas, gaunas purvas ir kiti blogiai. Taigi, kadangi šaltinantis telefono vaizdas žymiai blogesnis nei šiltinantis fotiko parodo kad šilta geriau nei šalta, ir tas pats turi būti su audiniu metančiu šiltą šviesą (tai ir yra ta paslaptinga reakcija).
Tarkim uždeda filtrą tokį šaltinantį vasarinį... psio visos pavasarinės spalvos tampa softinėmis, baisiau nei softinėmis, kaip ir žmonės pavasariai. Kalbu iš savo patirties - dieve dieve kokie vargšai mano vaikai buvo... baliui fotografijose su "meniniu" šaltu filtru... dzin ten veidukai, vaikai visgi... bet drapanėlės doh.gif , toks jausmas kad išmaldai vaikus aprėdžiau - nuskalbti, nublukę... baisu. Tas pats su Inc foto mergaičių - pavasarių ten nė nekvepia. Tik akys kartais išdavikės. Tai tiek apie foto dekustaciją...

Erszebeth tu dėk foto be audeklo - tada teisingesnė informacija eina, nes neįtakoja susidaręs jau susikurtas įvaizdis. Bet lieku prie nuomonės - kad neįsivaizduoju tavęs su pavasarinėm spalvom... kažkaip nedera man jos prie tavęs... spalvinis tipas spalviniu tipu, bet kai prasilenkia su vidum... nieko nesigauna gero. Aš manau reik ieškot kažkokių susiliejimo taškų ar dar ko... nes gaunas š... anei spalvos tos, anei sielai ramu... iš čia ir vaizdas + juoda geriau. Kartais pamąstau kad MB irgi pavasaris, bet tai anei jis rengsis taip, anei ką... tai parenki šilta juodą ir gana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 21:55)
Iš šešėlio kirpti nėra prasmės  mirksiukas.gif Mano odai būdingas gelsvas atspalvis, jis matosi foto. O kas turi atrodyti?


Ten ne visur šešėlis. Ten oda smile.gif Tokia, kokia buvo nesaulėtą dieną. Tik plotas padidintas.
Tiksliau -viena dalis imta iš skruosto, kita - nuo kaktos. (kur tikrai nėra šešėlio)
Man tai skirtumas akivaizdus tarp tų 4 gabaliukų.
Savo aš irgi vieną lopinį nuo skruosto ėmiau - kad ta pati vieta būtų. Kaktos nebuvo, kitas lopinys nuo krūtinės.
Atsakyti
Oooo, *****, kokios Musės akys! Kai gerai atrodo! Aš iš tolo įžvelgiau, kad ruda su žalia, ir maniau, kad abi tokios biggrin.gif
Nu jo, tada per šviesi tu DA, taip. O jei sakai, kad vėliavos spalvos ne tau, tai ir drožk į WA. Gal ten ta skalrelės foto tikrai prasta, va, ir Erszebeth ten dėjus foto, kur dėl foto atrodo numėlynavus, nors šiaip ji tokia nėr. Jei šiaip jau plika akim žiūrint ta 2 skarelė tau tinka, tada neturiu pretenzijų biggrin.gif


O dėl Prek aiškinimo apie Erszebeth tipą tai išvis nesuvokiu, kaip žmogus gali taip atvirkščiai viską matyti, ir net ginčytis nepradėsiu. Man, tarkim, tie šilti smėliniai šešėliai Erszebeth atrodo gerai, jie tikrai odos spalvos, o ant vasaros jie būtų geltoni plėmai. Ir ta salotinė prie Erszebeth labai tinka ir nieko blogo nemeta... O tos vasarinės spalvos - tai nė į tvorą. nė į mietą. Kaip šlavėja su jomis atrodo, bendrą vaizdą prastina visiškai. O kokio bb jį prastint, graži motera, puikiai išsilaikius, tai galima jį tiesiog palaikyti. Čia mes kalbam apie defektus bla bla, bet realiai bendrame vaizde jie labai menki, mizeris ten, bet kad nėr daugiau prie ko prisiknist biggrin.gif


Žinai ką, Erszebeth. Tavo plaukai yra natūralūs. Kurio iš pavasarių neutralios spalvos tau atrodo arčiausiai tavo plaukų? Na kad va tokia spalva dažyti galėtum? tai va, sakyčiau, tuos ir imk.
Man vis tik atrodo, kad ne bright, nes braitai žemės spalvų išvis netoleruoja, o tu biskutuką toleruoji. Nu ne taip gerai, kaip rudeniai ir kurmiai, bet jau tikrai nėr tiek baisiai ant tavęs net ir rudens spalvos. Kaip ir Inc - nėr baisu, tik biskutuką rūstina. Braitą, man regis, žemės spalvos ne rūstintų, o išvis sugadintų.



Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 22:02)
Ten ne visur šešėlis. Ten oda smile.gif Tokia, kokia buvo nesaulėtą dieną. Tik plotas padidintas.
Tiksliau -viena dalis imta iš skruosto, kita - nuo kaktos. (kur tikrai nėra šešėlio)
Man tai skirtumas akivaizdus tarp tų 4 gabaliukų.
Savo aš irgi vieną lopinį nuo skruosto ėmiau - kad ta pati vieta būtų. Kaktos nebuvo, kitas lopinys nuo krūtinės.


Prek, idėja gera, bet man atrodo, kad praktikoje ji nepritaikoma. Vien dėl to, kad foto apšvietimas skiriasi. Ir kontrastas. Nebent paimtum paletę, pridėtum prie veido ir tada nufotografuotum. O šitaip žiūrint - nebus niekada jokio tikslumo, tik žaidimai.

Arba gal imti 20 žmogaus foto, prie skirtingų apšvietimų, ir tada dėliot... Bet ir tai dar išmanyt reikia. Va, pati sakei, kad mano akys atrodo tamsios. O jos tamsios ant foto dėl to, kad yra giliai - na struktūra fizionomijos tokia - ir dažnai ant jų krenta šešėlis... Bet realiai tai spalva šviesi... Ot ir įvertink tokius dalykus ant foto...

Vertinant foto, galima daugmaž primesti iš lempos, jausmo, bendro vaizdo. Tikslumo iš foto nebus niekada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 balandžio 2015 - 21:08
QUOTE(Noa @ 2015 04 05, 22:08)
Prek, idėja gera, bet man atrodo, kad praktikoje ji nepritaikoma. Vien dėl to, kad foto apšvietimas skiriasi. Ir kontrastas. Nebent paimtum paletę, pridėtum prie veido ir tada nufotografuotum. O šitaip žiūrint - nebus niekada jokio tikslumo, tik žaidimai.

Gal galima detaliau - kodėl skiriasi apšvietimas? Foto lauke - abi. Saulės nėra. Kaip aš bedaryčiau savo odos foto, vis viena plius minus panašias paršiukiškas spalvas gaunu. Kai įdegu - gaunu daugiau į gelsvai oranžinę. Va pilkšva niekad nebūna.

Šiaip tai aš ketinau tiesiog pažiūrėt, kiek Erszebeth oda skiriasi nuo manosios, nes ji atrodė panaši. Pasirodo ne taip jau ir panaši.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 05 balandžio 2015 - 21:16
QUOTE(bytte @ 2015 04 05, 21:58)
Bet lieku prie nuomonės - kad neįsivaizduoju tavęs su pavasarinėm spalvom... kažkaip nedera man jos prie tavęs... spalvinis tipas spalviniu tipu, bet kai prasilenkia su vidum... nieko nesigauna gero. Aš manau reik ieškot kažkokių susiliejimo taškų ar dar ko... nes gaunas š... anei spalvos tos, anei sielai ramu... iš čia ir vaizdas + juoda geriau.


Čia tai gili teisybė. Kai tas tipas iš išorės vienoks, o iš vidaus kitoks, reikia kažkaip suktis per abu. nes žmogus ne saldainių dėžutė, kad gražu - ir gerai, jis savo rūbais kažką sako, kažką išreiškia. Savo spalvas gerai yra žinoti, kai žinai, kad norėtum melsvos skarelės, ir nori išsirinkti konkrečią. Bet suabsoliutint tų spalvų negalima. Jei tai būtų taip svarbu, tai tą naudotų ir visokie žymūs stilistai, ir dizaineriai, o kodėl jie nesipuola? Žino, netikiu, kad nežino, bet nesipuola kaip išprotėję. Tai negi dabar visi Rafai Simonsai ir Armaniai ir Lagerfeldai yra durniai?
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 22:14)
Gal galima detaliau - kodėl skiriasi apšvietimas? Foto lauke - abi. Saulės nėra. Kaip aš bedaryčiau savo odos foto, vis viena plius minus panašias paršiukiškas spalvas gaunu. Kai įdegu - gaunu daugiau į gelsvai oranžinę. Va pilkšva niekad nebūna.

O ką aš žinau? Bet skiriasi. pala, einu paieškosiu savo foto, kokią čia pačią pirmą įkėliau, ir dėjau ją su pareiškimu, kad aš vasara - niekas ir neprieštaravo biggrin.gif O fotografuota tai prie lango biggrin.gif

Arba Erszebeth foto tuo pat metu fotoaparatu ir telefonu. Skirtumas siaubingas, o kodėl? O galas žino, fototechnika turi savo protą, ir kartais akis mato vienaip, o ji kitaip. Ir nieko čia nepadarysi, visas mokslas būti fotografu iš to susideda, kad išmokt matyt, kaip fotikas, o ne kaip akis mato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 balandžio 2015 - 21:18
[quote=Noa,2015 04 05, 22:08]
Oooo, *****, kokios Musės akys! Kai gerai atrodo! Aš iš tolo įžvelgiau, kad ruda su žalia, ir maniau, kad abi tokios biggrin.gif
Nu jo, tada per šviesi tu DA, taip. O jei sakai, kad vėliavos spalvos ne tau, tai ir drožk į WA. Gal ten ta skalrelės foto tikrai prasta, va, ir Erszebeth ten dėjus foto, kur dėl foto atrodo numėlynavus, nors šiaip ji tokia nėr. Jei šiaip jau plika akim žiūrint ta 2 skarelė tau tinka, tada neturiu pretenzijų biggrin.gif


Aciu, merginos uz pagiras akims, neslepsiu jos man irgi patinka..smile.gif))
Ta skarele man siaip sau, bet greiciausiai del rasto, pacio margumo ar blizgesio sau keistai atrodau (net pati oda atrodo blizganti), nes 8 foto, praktiskai identiskas rudumas, tik matinis, neblizgus.
Del Warm autumn abejojau ar isnesa oda ir plaukai, nes ryzai nudazyti plaukai istempia bendra vaizda, taciau nuraminot, kad ir be ju, esu pakankamai siltas tipas.
Dekui visoms..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rock muse: 05 balandžio 2015 - 21:21
QUOTE(Noa @ 2015 04 05, 22:15)
Čia tai gili teisybė. Kai tas tipas iš išorės vienoks, o iš vidaus kitoks, reikia kažkaip suktis per abu. nes žmogus ne saldainių dėžutė, kad gražu - ir gerai, jis savo rūbais kažką sako, kažką išreiškia. Savo spalvas gerai yra žinoti, kai žinai, kad norėtum melsvos skarelės, ir nori išsirinkti konkrečią. Bet suabsoliutint tų spalvų negalima. Jei tai būtų taip svarbu, tai tą naudotų ir visokie žymūs stilistai, ir dizaineriai, o kodėl jie nesipuola? Žino, netikiu, kad nežino, bet nesipuola kaip išprotėję. Tai negi dabar visi Rafai Simonsai ir Armaniai ir Lagerfeldai yra durniai?

Tu ką?? Jei visi rengsis savomis spalvomis - kur biznis bus??? Va dabar paskelbiau, kad šiemet madinga oranžinė - ir marš visi oranžinės pirkti! Kitamet Tavo oranžinę pirštais visi badys - juk aš tai paskelbsiu, kad šiemet madinga ciklamenas! O jau po dviejų metų tai nei su ciklamenu, nei su oranžine nesirodyk - madoje bus salotinė! Ot taip va, bus čia Tau visą biznį griaut lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 19:21)
Aciu, uz pamastymus, bet dark ar bright tikrai negaliu buti, o del warm spring irgi stipriai abejoju, LT trispalves niekaip neisnesciau, ypac skaisti geltona man netinka.
Pasirodysiu save pries 20 metu, kai dar naturali buvau..smile.gif

Ir tos lasisines manes negadina, bet ir neipatingai puosia, kai buvau blondine, tiko labiau.
P.S.Negasdink, nenoriu buti warm spring..:DDDD

Hi hi hi gal light pasiūlyt?
...realiai nelabai pasinagrinėju foto, akys ryškios, šiltos, o plaukai per šviesūs tradiciniam Warm autumn...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 05, 22:17)
O ką aš žinau? Bet skiriasi. pala, einu paieškosiu savo foto, kokią čia pačią pirmą įkėliau, ir dėjau ją su pareiškimu, kad aš vasara - niekas ir neprieštaravo biggrin.gif O fotografuota tai prie lango biggrin.gif

Nieko nebus, tos abi foto - lauke, ieškok ir Tu tokios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 05, 20:58)
probėgom paskaičiau... daug rašot... su Vėlykom...

prek aš netikiu kažkokia paslaptinga odos reakcija, reakcija į spalva yra elementarus šviesos refleksas, visi kas mokėsi dailioškėj tai žino. Tai va... kai oda šilta ir audinys šiltas, atšvaitais irgi šiltas, ir vaizdo negadina, o kai viens šiltas, kits šaltas, gaunas purvas ir kiti blogiai. Taigi, kadangi šaltinantis telefono vaizdas žymiai blogesnis nei šiltinantis fotiko parodo kad šilta geriau nei šalta, ir tas pats turi būti su audiniu metančiu šiltą šviesą (tai ir yra ta paslaptinga reakcija).
Tarkim uždeda filtrą tokį šaltinantį vasarinį... psio visos pavasarinės spalvos tampa softinėmis, baisiau nei softinėmis, kaip ir žmonės pavasariai. Kalbu iš savo patirties - dieve dieve kokie vargšai mano vaikai buvo... baliui fotografijose su "meniniu" šaltu filtru... dzin ten veidukai, vaikai visgi... bet drapanėlės doh.gif , toks jausmas kad išmaldai vaikus aprėdžiau - nuskalbti, nublukę... baisu. Tas pats su Inc foto mergaičių - pavasarių ten nė nekvepia. Tik akys kartais išdavikės. Tai tiek apie foto dekustaciją...

Erszebeth tu dėk foto be audeklo - tada teisingesnė informacija eina, nes neįtakoja susidaręs jau susikurtas įvaizdis. Bet lieku prie nuomonės - kad neįsivaizduoju tavęs su pavasarinėm spalvom... kažkaip nedera man jos prie tavęs... spalvinis tipas spalviniu tipu, bet kai prasilenkia su vidum... nieko nesigauna gero. Aš manau reik ieškot kažkokių susiliejimo taškų ar dar ko... nes gaunas š... anei spalvos tos, anei sielai ramu... iš čia ir vaizdas + juoda geriau. Kartais pamąstau kad MB irgi pavasaris, bet tai anei jis rengsis taip, anei ką... tai parenki šilta juodą ir gana biggrin.gif


Aš per šitą diskusiją bent tiek suvokiau, kad su šiltumu man reikia kiek pristabdyti - per daug neusišiltinti, nes nežinau, dėl ko - ar kad mano tipas iš kito pavasario, ar kad galimos variacijos to paties pavasario viduje, - mane per didelis šiltumas veikia nekaip. Ir kad mėlynas visgi galiu nešioti, nes akys - pati tamsiausia ir ryškiausia (ir šalčiausia) mano dalis - jas "išveža", net jeigu odai tokia mėlyna per šalta. Kurios spalvos puošia, kurios bjauroja - matau gana akivaizdžiai. Tik neutralių tarp tų puošiančių nelabai yra, tai tiesiog praktinė bėda. O juodą nešioju ir taip, čia jau niekas neatbaidys. Paderinus su "spalvingesnėmis" spalvomis visai normaliai atrodo. Tegul ir ne taip, kaip ant manęs gali būti gražiausiai - bet gana gerai.


QUOTE(prek @ 2015 04 05, 21:02)
Ten ne visur šešėlis. Ten oda smile.gif Tokia, kokia buvo nesaulėtą dieną. Tik plotas padidintas.
Tiksliau -viena dalis imta iš skruosto, kita - nuo kaktos. (kur tikrai nėra šešėlio)
Man tai skirtumas akivaizdus tarp tų 4 gabaliukų.
Savo aš irgi vieną lopinį nuo skruosto ėmiau - kad ta pati vieta būtų. Kaktos nebuvo, kitas lopinys nuo krūtinės.


Aha, ir aš bandydavau pixeliais nuotraukas išskaidyti. Pagal tai nieko neįmanoma nustatyti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 22:21)
Tu ką??  Jei visi rengsis savomis spalvomis - kur biznis bus???  Va dabar paskelbiau, kad šiemet madinga oranžinė - ir marš visi oranžinės pirkti! Kitamet Tavo oranžinę pirštais visi badys - juk aš tai paskelbsiu, kad šiemet madinga ciklamenas! O jau po dviejų metų tai nei su ciklamenu, nei su oranžine nesirodyk - madoje bus salotinė! Ot taip va, bus čia Tau visą biznį griaut  lotuliukas.gif

Tai aš kaip tik tą biznį ir palaikau biggrin.gif

Vat madinga oranžinė, visi bėgte oranžinės. O mano, tarkim, įvaizdis itin madingas (realiai jis neturinčios ką apsirengti bobos įvaizdis, bet tarkim biggrin.gif). O oranžinė mano modografijai per oranžinė. Šiandien.

Tai betgi galima, oranžinei masiškai tapus dideliai gražiu reikalu, vis tiek nešioti oranžinę, pasiderinus fizionomiją špakliaus pagalva, arba galima nusipirkti tokį, tarkim, rankinuką, nagų laką ir tris apyrankes!

Nes iš esmės kas daroma spalvos pagalba? Daroma gražu - negražu. O gražu - negražu labai veikia mada. Kai aš dabar pasižiūriu savo jaunystės foto, kur spiralinis cheminis ir akys pravestos kaip pas Kleopatrą, plius baltas perlamutrinis lūpdažis - ima gūdus žvengas lotuliukas.gif Aš tą mergą ant foto pirmiausia nuprausčiau biggrin.gif O TADA ta mano foto buvo sulaukusi tokio pasiskekimo, kad stačiai draugai plojo atsistoję, o priešai - priešės - griežė dantimis dėl mano nuostabaus grožio lotuliukas.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 05, 22:23)
Nieko nebus, tos abi foto - lauke, ieškok ir Tu tokios smile.gif

Oi, aš lauke tau galiu pasiūlyt tokių foto, kur mano akys bus kaip Čingischano biggrin.gif Kur tiesioginė šviesa krenta ir šešėlis ryškus lotuliukas.gif O realiai jos - pošviesio kaimo prūdo spalvos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 balandžio 2015 - 21:32