Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 18:54)
Jokia vasara, jokia žiema nebūsiu, kad ir kaip tau norisi tapti skandalinga atradėja.

Man tai kas smile.gif Rengtis ir gyvent tai Tau smile.gif
Atsakyti
Aciu, uz pamastymus, bet dark ar bright tikrai negaliu buti, o del warm spring irgi stipriai abejoju, LT trispalves niekaip neisnesciau, ypac skaisti geltona man netinka.
Pasirodysiu save pries 20 metu, kai dar naturali buvau..smile.gif
user posted image

Ir tos lasisines manes negadina, bet ir neipatingai puosia, kai buvau blondine, tiko labiau.
P.S.Negasdink, nenoriu buti warm spring..:DDDD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rock muse: 05 balandžio 2015 - 18:36
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 17:45)
user posted image
Kurios spalvos žaidžia už Tave, kurios  - prieš Tave? smile.gif

(už kokybę labai atsiprašau, visai nemoku dirbt tomis karpančiomis - klijuojančiuomis programomis)



Is viso sito meno, man antra eilute nepatinka, ir trecios melyna ne ypac.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 17:57)
Man tai kas smile.gif Rengtis ir gyvent tai Tau smile.gif


Tik prašau neįsižeisti, aš iš tiesų labai vertinu pastangas ir norą man pagelbėt atsirinkti 4u.gif Bet vasaros spalvos man iš visų tipų tinka blogiausiai, tai juk akivaizdu. Va, nusivaliau tuos antakius, specialiai dėl tavęs. Na, argi puošia mane tos vasaros spalvos, ar aš nerealiai sužibu su jomis? Taigi ne - ir ne tik, kad nepuošia (nepuošiančių spalvų yra daugybė), bet dar ir išdarko. Negi tau nesimato? Man atrodo, čia net įrodinėti nereikia.

user posted image

QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 18:21)
Aciu, uz pamastymus, bet dark ar bright tikrai negaliu buti, o del warm spring irgi stipriai abejoju, LT trispalves niekaip neisnesciau, ypac skaisti geltona man netinka.
Pasirodysiu save pries 20 metu, kai dar naturali buvau..smile.gif


Ir tos lasisines manes negadina, bet ir neipatingai puosia, kai buvau blondine, tiko labiau.
P.S.Negasdink, nenoriu buti warm spring..:DDDD


Sunku įžiūrėti spalvas, bet akys per tamsios softui - per didelis kontrastas su oda. Švarumo nemažai. Būtų ruduo su švaraus tipo įtaka - jeigu ne pavasario (trispalvę iš pavasarių paneštų visi, nebent tik light būtų sunkiau), tada žiemos - o tai dark autumn.

QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 18:40)
Is viso sito meno, man antra eilute nepatinka, ir trecios melyna ne ypac.


Man irgi taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 20:16)
Bet vasaros spalvos man iš visų tipų tinka blogiausiai, tai juk akivaizdu. Va, nusivaliau tuos antakius, specialiai dėl tavęs. Na, argi puošia mane tos vasaros spalvos, ar aš nerealiai sužibu su jomis? Taigi ne - ir ne tik, kad nepuošia (nepuošiančių spalvų yra daugybė), bet dar ir išdarko. Negi tau nesimato? Man atrodo, čia net įrodinėti nereikia.
user posted image

Man neakivaizdu sad.gif Todėl ir kabinėjuosi.
blush2.gif Ir iš šitų dviejų aš renkuosi pirmą. Neužsigauk, bet ta su geltona mano požiūriu reto blogumo blush2.gif
Pirma tiesiog per blyški, o antroje kažkas labai ne taip.
Reiks pažiūrėt dieną, gal be šviestuvinio apšvietimo kitaip atrodys.

Beje dėl antakių - mano požiūriu šitap geriau. Tiksliau - gal ryškumo ir per mažai, bet anksčiau kiek per daug buvo. Norėtųsi kažkokio viduriuko.

Dėl 6 mėlynos - ten iš BSpr paletės.

rock muse - gaila įdėto darbo, bet... Veidas šešėly arba pusiau šešėly, labai nevienodas apšvietimas. Vienur akys atrodo kaip ir pilkos, kitur - jau žaliai rudos. Gaunasi būrimas iš kavos tirščių...


Atsakyti
Prek, gal akys atrodo visaip, del to, kad jos ir yra nevienodos..smile.gif
user posted image

as prakstiskai isitikinau pati po sios fotosesijos, kad esu Warm autumn, nebent kas nors perkalbes..biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 19:36)
Man neakivaizdu sad.gif Todėl ir kabinėjuosi.
blush2.gif Ir iš šitų dviejų aš renkuosi pirmą. Neužsigauk, bet ta su geltona mano požiūriu reto blogumo  blush2.gif
Pirma tiesiog per blyški, o antroje kažkas labai ne taip.
Reiks pažiūrėt dieną, gal be šviestuvinio apšvietimo kitaip atrodys.

Beje dėl antakių - mano požiūriu šitap geriau. Tiksliau  - gal ryškumo ir per mažai, bet anksčiau kiek per daug buvo. Norėtųsi kažkokio viduriuko.

Dėl 6 mėlynos - ten iš  BSpr paletės.


Su ta pilkai rausva oda tampa ne blyški, o dėmėta doh.gif Kažkokia su rudais, pilkais. Anaiptol nepašviesina ji man odos. Fuksija pašviesina, padaro gaivesnę - galbūt todėl, kad tai yra švari spalva. Aišku, foto ne viskas matosi, juolab kai ta mano technika grybauja. Geltona - išlygina, pageltonina, bet sveikumo ribose. Ir sukuria tą "akių žibėjimą". Geltona nemurzina manęs - murzina ryžos. Jos irgi nešvarios, šiltos nešvarios. Vasarinės - šaltos nešvarios. Ir tai, ir tai blogai. Jeigu spalva švari - ji manęs negadina, nesvarbu, šilta ar šalta. O dažnu atveju ir papuošia - paprastai papuošia šiltos. Šaltos nešvarios gadina labiau, nei šiltos nešvarios. Mano kryptis gana aišku, tik niuansus reikia išsiaiškinti.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 20:53)
Su ta pilkai rausva oda tampa ne blyški, o dėmėta  doh.gif Kažkokia su rudais, pilkais. Anaiptol nepašviesina ji man odos. Fuksija pašviesina, padaro gaivesnę - galbūt todėl, kad tai yra švari spalva. Aišku, foto ne viskas matosi, juolab kai ta mano technika grybauja. Geltona - išlygina, pageltonina, bet sveikumo ribose. Ir sukuria tą "akių žibėjimą". Geltona nemurzina manęs - murzina ryžos. Jos irgi nešvarios, šiltos nešvarios. Vasarinės - šaltos nešvarios. Ir tai, ir tai blogai. Jeigu spalva švari - ji manęs negadina, nesvarbu, šilta ar šalta. O dažnu atveju ir papuošia - paprastai papuošia šiltos. Šaltos nešvarios gadina labiau, nei šiltos nešvarios. Mano kryptis gana aišku, tik niuansus reikia išsiaiškinti.


Va dėl technikos - galbūt ji kažkaip yra reguliuojama?
Nes kol kas atrodo grybas gaunasi
https://cloud.mail.r...4/languota2.jpg
(eksperimentuoju su nauja saugykla - ar atsidaro?)

QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 20:52)
Prek, gal akys atrodo visaip, del to, kad jos ir yra nevienodos..smile.gif
user posted image

as prakstiskai isitikinau pati po sios fotosesijos, kad esu Warm autumn, nebent kas nors perkalbes..biggrin.gif


Jei foto spalvos teisingos, ruduo tikrai tikėtinas. Va ką puoš visokios morkos ir gadins ciklamenai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 20:04)
Va dėl technikos - galbūt ji kažkaip yra reguliuojama?
Nes kol kas atrodo grybas gaunasi

(eksperimentuoju su nauja saugykla - ar atsidaro?)



Sakoma, kad geriausiai spalvos persiteikia apsiniaukusią dieną lauke. Dedu tokią, kur matosi visi "undertonai", čia šiek tiek įdegusi. Ir kur yra "kontrolinė" balta - ji tokia nelieso pieno baltumo, ne sniego - bet tai ir matosi foto. Nėra pas mane niekur, nei odoje, nei plaukuose to vasaroms reikalingo pilkumo. Ir žiemiško šaltumo nėra. Yra šiiltumas, tik neaišku, kokio laispnio. Vienintelis klausimas - tai kraštutinis šiltumas ar vis dėlto būna ir šilčiau?

user posted image

Saugykla atsidaro smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 balandžio 2015 - 20:14
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 21:14)
Sakoma, kad geriausiai spalvos persiteikia apsiniaukusią dieną lauke. Dedu tokią, kur matosi visi "undertonai", čia šiek tiek įdegusi. Ir kur yra "kontrolinė" balta - ji tokia nelieso pieno baltumo, ne sniego - bet tai ir matosi foto. Nėra pas mane niekur, nei odoje, nei plaukuose to vasaroms reikalingo pilkumo. Ir žiemiško šaltumo nėra. Yra šiiltumas, tik neaišku, kokio laispnio. Vienintelis klausimas - tai kraštutinis šiltumas ar vis dėlto būna ir šilčiau?

user posted image

Kurioje vietoje laikai, kad undertonas matosi?

Dėl baltumo - akies baltymas geras.
Ir kitos spalvos panašu kad realios.

blush2.gif Ir vis viena ciklamenas man gaunasi labai gerai. Geriau, nei raudona. Ir šilumos nerandu...
Dar pažiūrėsiu ryt, be lempos.
Gausi importuotis Katią, kitaip čia nieko nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 19:52)
Prek, gal akys atrodo visaip, del to, kad jos ir yra nevienodos..smile.gif
user posted image

as prakstiskai isitikinau pati po sios fotosesijos, kad esu Warm autumn, nebent kas nors perkalbes..biggrin.gif

Wow, kkokios akys!!!! Apie tokias svajojau visą gyvenimą, tik kad viena būtų mėlyna, o kita ruda arba spalvota!!! Labai gra-žios ir retai sutinkamos akys, jų spalva. Ir manau, kad esi warm autumn, nes DA mano akiai per mažai spalvos atvyje, per blyški esi. Iš jaunystės foto gal dar galvočiau apie SA, bet irgi nesiklijuoja kažkas (vertinu subjektyviai pagal savo sesę, kuri, kaip aš mąstau, o ji neprieštarauja, yra SA). Tai va, dar vienas ruduo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 21:14)
Sakoma, kad geriausiai spalvos persiteikia apsiniaukusią dieną lauke.

Va dar iš saugyklos smile.gif
https://cloud.mail.r.....irtumai 2.jpg

Aš kol kas nekomentuosiu, norėčiau sužinot, kaip iš šono atrodo smile.gif
Laikom, kad pirmoje eilutėje 1,2,3, o tas vidutinio dydžio bus 4 (antra eilutė)
Atsakyti