Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Keliu viska kruvoj
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 15:21)
Ne, man tik trys atsidarė - su smėline, juoda ir tamsiai teal. Ta teal labai gražiai tinka  4u.gif Gal ir DA iš pažiūros galėtų būti, bet juoda "užmuša" - o būtent WA tai labai būdinga.



Jus teisi, juoda, balta, pilka ir navy labiausiai man netinkancios spalva.



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rock muse: 05 balandžio 2015 - 14:56
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 14:39)
Dėl drabužėlio - drabužėlis prieky - pati kažkur pradingsti (mano požiūriu kiek per aktyvu).
Kosmetika tikrai geriau, nei kad buvo WSpr.
Ir man vis vien norėtųsi pamatyt vasaros spalvas  blush2.gif 
Suprantu, kad BSpr patinka wink.gif Bet jei jau gilinamės į spalvų įtaką, siūlyčiau pamėgint aiškintis, kokia gi ta tiesa. O jau ką dėvėsi  - Tau pačiai rinktis smile.gif


Fotoaparatas automatiškai užgriebia rūbą, ryškias spalvas jis kažkodėl dar labiau nori paryškint. Nepatinka man tos BS spalvos, tikrai ne. Būtų mano valia - rinkčiausi rudens paletes, ten man išties gražu ir nešioti galima, ne vien pasižiūrėti. Bet stengiuosi ieškoti objektyviai, atmetusi "patinka-nepatinka". BS vienintelis tipas, kurį galiu svarstyti matydama, jog WS man per šiltas. O vasaros paletes aš labai puikiai pažįstu, jau ne kartą minėjau, kad apie metus laiko "buvau" vasara, ir kad baisiai trūko šiltesnių ir švaresnių spalvų. Dauguma vasaros spalvų mano odai padaro tai, ką įmanoma padaryti blogiausio. Va jos ir lavoną sugeba sukurti. Pradingsta visi kontūrai, tampu papilkėjus, pajuodus, pažaliavus. Ni to, kaip ryžos - pageltonavus ar parudavus, pageltonuoti ne visada yra labai blogai. Bet kadangi nematei manęs su vasaros spalvomis, šiek tiek pafotkinau, dar įmečiau šiaip kelias "ant durniaus", irgi ne savo tipo, bet nevasarines, kad būtų galima palygint - jos ne tokios blogos.

user posted image

user posted image

QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 14:52)
Keliu viska kruvoj

Jus teisi, juoda, balta, pilka ir navy labiausiai man netinkancios spalva.


Lieku prie ankstesnės versijos. Geltona priešpaskutinėj eilėj kaip gražiai thumbup.gif Tik labai prašau be daugiskaitos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 balandžio 2015 - 15:30
Dekui Erzebeth, neabejojau, kad esu ruduo. Atsimenu, kad viena kosmetologijos destytoja (tuo metu ji aktyviai domejosi BFAS teorijomis), sake, kad jei ne mano dazyti raudoni plaukai, buciau vasara, bet tikrai taip nemanau, naturali greiciausiai buciau soft autumn.
Na, jei niekas daugiau nepapriestaraus, busiu tuo, kas maniau esanti..:DDD labai patiktu.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 16:29)
Fotoaparatas automatiškai užgriebia rūbą, ryškias spalvas jis kažkodėl dar labiau nori paryškint. Nepatinka man tos BS spalvos, tikrai ne. Būtų mano valia - rinkčiausi rudens paletes, ten man išties gražu ir nešioti galima, ne vien pasižiūrėti. Bet stengiuosi ieškoti objektyviai, atmetusi "patinka-nepatinka". BS vienintelis tipas, kurį galiu svarstyti matydama, jog WS man per šiltas. O vasaros paletes aš labai puikiai pažįstu, jau ne kartą minėjau, kad apie metus laiko "buvau" vasara, ir kad baisiai trūko šiltesnių ir švaresnių spalvų. Dauguma vasaros spalvų mano odai padaro tai, ką įmanoma padaryti blogiausio. Va jos ir lavoną sugeba sukurti. Pradingsta visi kontūrai, tampu papilkėjus, pajuodus, pažaliavus. Ni to, kaip ryžos - pageltonavus ar parudavus, pageltonuoti ne visada yra labai blogai. Bet kadangi nematei manęs su vasaros spalvomis, šiek tiek pafotkinau, dar įmečiau šiaip kelias "ant durniaus", irgi ne savo tipo, bet nevasarines, kad būtų galima palygint - jos ne tokios blogos.



Aš su kosmetika nesuprantu schmoll.gif sad.gif
Vaizdas fokusuojasi ant ryškių antakių ir geltonų išorinių akies kampų.
Žodžiu, tokiame komplekte tikrai atrodo tragiškai. Sorry.
Uždengus viršutinę galvos dalį ir akis galbūt toleruočiau 2, 5, 9, 10. Bet tai irgi gali būt dėl apšvietimo skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 15:50)
Dekui Erzebeth, neabejojau, kad esu ruduo. Atsimenu, kad viena kosmetologijos destytoja (tuo metu ji aktyviai domejosi BFAS teorijomis), sake, kad jei ne mano dazyti raudoni plaukai, buciau vasara, bet tikrai taip nemanau, naturali greiciausiai buciau soft autumn.
Na, jei niekas daugiau nepapriestaraus, busiu tuo, kas maniau esanti..:DDD labai patiktu.


Nemanau, kad būtum soft - akys per ryškios smile.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 05, 16:00)
Aš su kosmetika nesuprantu  schmoll.gif sad.gif
Vaizdas fokusuojasi ant ryškių antakių ir geltonų išorinių akies kampų.
Žodžiu, tokiame komplekte tikrai atrodo tragiškai. Sorry.
Uždengus viršutinę galvos dalį ir akis galbūt toleruočiau 2, 5, 9, 10. Bet tai irgi gali būt dėl apšvietimo skirtumo.


Taigi kad grybas puikiai tinka, nepamaišė įžiūrėt nei dažytos akys, nei lūpos. Sakė, kad matosi odos reakcija. O dabar jau antakiai maišo biggrin.gif Patingėjau nusivalyti, nes man jų dar reikia šiandien, tik lūpas nuvaliau. Jie pilki, pilka spalva padažyti - vasara nedažytų jų jokia kita. Kaip tada spalvas matuotų panos, kurių antakiai permanentiškai nudažyti? Taip, man vasaros spalvos tragedija, pats blogiausias variantas iš galimų. Kai mažai ką supratau, tai nešiojau sau mėlynas, kokia švaresnė - ir ok, gražuolė vasara biggrin.gif Bet atmetus mėlynas arba net ir tas pačias mėlynas gerai pamurzinus - jau lavonas. Net ir žiemos spalvos šito man nepadaro. Rudens irgi, jos, lyginant su vasaros, tik sąlygiškai netinka - kai žinai, kad yra geriau, o šiaip nebaisu. Su vasaros - baisu, tiesiog net lyginti su niekuo nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 17:18)
Bet atmetus mėlynas arba net ir tas pačias mėlynas gerai pamurzinus - jau lavonas. Net ir žiemos spalvos šito man nepadaro. Rudens irgi, jos, lyginant su vasaros, tik sąlygiškai netinka - kai žinai, kad yra geriau, o šiaip nebaisu. Su vasaros - baisu, tiesiog net lyginti su niekuo nereikia.

Prašau leidimo išdarkyt nuotrauką?
Paskui pasižadu išimti.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 16:20)
Prašau leidimo išdarkyt nuotrauką?
Paskui pasižadu išimti.


Darkyk į sveikatą biggrin.gif
Atsakyti
Tingiu gilintis, bet Musė man nelabai aiški smile.gif

Akys šiltos, veidas šiltas, tai arba ruduo, arba pavasaris. Veido šiltumas akių nebado, bet bent jau antroj eilėj ta tokia linksma chaki daug geriau, negu žieminė žalia smile.gif Kita vertus, kur ji neatrodys geriau, jei tai yra akių spalva iš esmės smile.gif Bet ir ta geltona tikrai gražiai atrodo, o šaltą tipažą ji užmuštų pati pirma. Ir tie visi šalti atspalviai - tokie, na, kitam žmogui. Tai dėl šiltumo lengva nuspręsti.

Bet va tarp rudens ir pavasario man sunku nuspręsti. Man rudens spalvos lyg geriau žiūrisi, bet kad būčiau labai tikra, negaliu pasakyt. Pirmiausia, ta chaki yra rudens spalva, bet ji ir akių spalva, o akių spalvos pas visus mūtnos smile.gif Žo, ji ir pavasariui irgi gerai.

Jei pavasaris, tada galvočiau apie warmą, nes laitui, mayčiau, akys tamsokos, o braitas lengviau išvežtų juodą. Kita vertus, warmas gal ir negalėtų būt, nes nėr tos labai šiltos šilumos, ir ta antroj foto esanti ryža, man regis, jau per ryža (o gal ji rudeninė, ir dėl to per ryža? Nes ta apačioj geltona tai gerai. Kita vertus, gal ten foto kažkokia nušaltinta? Jei iš tikro prie jos veidas nešaltėja, tada gal ir warmas gali būti?)

Man dar labai gražiai atrodo abi plytinės, bet jos yra ir pas pavasarį, ir pas rudenį. Su kažkokiom variacijom. Šitos konkrečiai gal net daugiau pas pavasarį, rudens gal rudesnės?...

Kas kelia abejonių dėl rudens - kad visai neprastai atrodo šiltos, bet švarios spalvos. Pvz. tos dvi lašišinės ir raudona, man visai atrodo neblogai ir nieko blogo veidui nedaro. O Ruduo su jom turėtų atrodyt kaip iš vaikų darželio. O neatrodo.

Neutralios spalvos man visai nieko, o jos yra arba soft autumn, arba bright spring.

Warm spring. Dėl tos geltonos, žalios chaki tikimo - ryškios, švarios, bet šiltos spalvos, taip pat raudona, lašišinė.

Soft autumn. Bet galas žino... Vis tik gal ne, nes kodėl tada tinka tokios ryškios spalvos? Softus jos dusintų, o čia aš jokio dusinimo nematau. Ir kontrastas yra. Ne, manau kad ne.

Warm autumn. Bet kodėl tada netinka antra skarelė, kur logika? Kita vertus, ten prasta foto. Galas žino, man regis, ne.

Dark autumn. Darkams juoda netinka. Man regis, akių - odos kontrastas išvežtų, gaila, ant foto tų tamsių spalvų beveik nesimato. Užtat būtų pagrįsta tos raudonos ir lašišinių tikimas, vis tik greta žiema, ryškesnius lengviau toleruoja.

Žo, nesu tikra dėl WSp, WA ir DA. Jei plaukai leidžia, tai gal net DA? Akys tai ryškios? Įtariu, ir plaukai iš prigimties ne juodi, bet potamsiai, netoli juodos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 balandžio 2015 - 16:42
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 17:18)
Su vasaros - baisu, tiesiog net lyginti su niekuo nereikia.

user posted image


Kurios spalvos žaidžia už Tave, kurios - prieš Tave? smile.gif

(už kokybę labai atsiprašau, visai nemoku dirbt tomis karpančiomis - klijuojančiuomis programomis)
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 16:45)
Kurios spalvos žaidžia už Tave, kurios  - prieš Tave? smile.gif

(už kokybę labai atsiprašau, visai nemoku dirbt tomis karpančiomis - klijuojančiuomis programomis)


Šiaip tai nuolat pabrėžiama, kad nėra prasmės veido iš nuotraukos apspalvinti spalvomis, nes jam jau būna toną uždavusios rūbų, vilkėtų fotogarfuojant, spalvos. Na bet šiaip, žiūrint į šituos paveikslėlius, negalėčiau pasakyti, kad labai jau tinkamos man spalvos. Dauguma - gana negyvą veidą, odą padaro. Už mane gal geriausiai iš jų žaidžia žalia iš viršutinės eilutės, taip pat gal iš bėdos, jei visai nebūtų, ką rengtis - rausvoji iš apatinės. Keista, bet ta melsva viršutinė man tik trečioje vietoje atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 18:16)
Šiaip tai nuolat pabrėžiama, kad nėra prasmės veido iš nuotraukos apspalvinti spalvomis, nes jam jau būna toną uždavusios rūbų, vilkėtų fotogarfuojant, spalvos. Na bet šiaip, žiūrint į šituos paveikslėlius, negalėčiau pasakyti, kad labai jau tinkamos man spalvos. Dauguma - gana negyvą veidą, odą padaro. Už mane gal geriausiai iš jų žaidžia žalia iš viršutinės eilutės, taip pat gal iš bėdos, jei visai nebūtų, ką rengtis - rausvoji iš apatinės. Keista, bet ta melsva viršutinė man tik trečioje vietoje atrodo.

Bet sutik, kad veidas rėmeliuose skiriasi. O nuotrauka tai ta pati.
Jei numeruot nuotraukas taip:
1 2
3 4
5 6

tai mano požiūriu eiliškumas būtų toks: 5, 3-4 (abi maždaug vienodai), 1, 6 ir 2. Ta žalia mano požiūriu per ryški ir užmeta nelygų raudonumą. Ir pažiūrėjus - iš pradžių matau spalvą, paskui tik veidą.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 17:35)
Bet sutik, kad veidas rėmeliuose skiriasi. O nuotrauka tai ta pati.
Jei numeruot nuotraukas taip:
1 2
3 4
5 6

tai mano požiūriu eiliškumas būtų toks: 5, 3-4 (abi maždaug vienodai), 1, 6 ir 2. Ta žalia mano požiūriu per ryški ir užmeta nelygų raudonumą. Ir pažiūrėjus - iš pradžių matau spalvą, paskui tik veidą.


2 ir ypač 3 - vienareikšmiškai blogai, labai nesveikai. Pražūčiau. Nereikia čia ieškot po s***nę sliekų, aš jau praėjusi tą kelią, ir kitos šios temos dalyvvės puikiai atsimena, nėra prasmės ratais vaikščioti, jau ir varginti pradeda. Ne vasara aš ir iš viso ne šaltas sezonas. Jeigu būtų bent į tą pusę, tada nemaišytų tie papilkinti antakiai, atrodytų su oda viskas ok, tik antakiai kažkokie per pilki. Kaip būdavo, kai dažiau juos ryžai - matydavosi, kad rūbas tinka, nors antakiai ar ryži šešėliai prašosi nuvalomi. WS spalvos man +- tinkamos, bet, kiek spėjau per metus pastebėti, kai kurios (ne visos toli gražu) per šiltos - ir kalbama visų pirma apie neutralias. Mano odos undertonas geltonas, matosi plika akimi ant riešo, ant kaklo. Jokia vasara, jokia žiema nebūsiu, kad ir kaip tau norisi tapti skandalinga atradėja. Tie keliai jau pravaikščioti. Man viso labo reikia kažkur pasislinkti pavasariuose, kažkur link vos vėsesnio, ar į bright, ar galbūt (neatmetu to varianto, nors ir sunkiai tikėtina) į light pusę. Galbūt pasislinkus ir neperžengčiau, vis tiek likčiau WS ribose, bet su dalimi vėsesnių spalvų.

Aš tyčia nedėjau iš tos pačios fotosesijos dar vienos spalvos, kuri vienintelė yra iš šiuokart matuotų, su kuriomis "sužibu". Kad nesutrukdyčiau objektyviau įvertinti, nelyginant tų spalvų su "mano" spalva, ir iš dalies todėl, kad fotoaparatas, kaip ir tos žydros atveju, vėl automatiškai fokusavo spalvą, o ne veidą, jį padarė rudą šešėlyje. Sudedu dabar, kokia gavosi, ir šiek tiek pašviesintą. Bet kuriuo atveju, matyti, kad čia jau harmonija yra. Ir visai ne su pilkais antakiais, ne jie čia esminė trukdanti ar padedanti dalis. Tačiau šita spalva gali būti bet kurio iš trijų pavasarių. Eilinį kartą pasikartosiu, man svarbu žinoti, tarp kurio pavasario neutralių man ieškoti ramių, bet mane papuošiančių variantų. Kad ir kiek jų ten mažai būtų, bet vienąkart pataikyti.

user posted image user posted image
Atsakyti