Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Gal nerasyta dar, Katia sake, kad vasaros tipai yra saltesni uz ziemos tipus.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 23:27)
Gaunasi nesusipratimas, kuris telpa ir į ten, ir į ten, arba niekur  lotuliukas.gif


Va būtent. Ir aš niekaip nesuprantu, dėl kokių priežasčių pradingsta CHROMA 75?

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 23:27)
Prie normalios šviesos pabandysiu, dabar iš atminties galiu pasakyti:
lašiša - oda geltono atspalvio, lygi, įdegusi, tamsoka, prislopinta
ciklamenas - oda pabalusi, raustelėjusi, gaivi, akys ryškėja, gyva

Pagal tipinį spalvinį vertinimą - oda geriau reaguoja į šaltą (gaivi, gyva)
Dar reikia žiūrėt į veido kontūrą - kartais spalva meta tokį įdomų fintą, kad kontūras "išplaukia", t.y. kažkaip tenka susikaupt ir dėt pastangas, kad tą kontūrą matyt. O būna, kad kontūras itin ryškus, net per akis pjauna.
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 23:27)
Iš esmės abu variantai man neblogi - galiu pasirinkti, kurio įvaizdžio labiau noriu. Blogumas prasideda, kai tenka rinktis neutralias spalvas. Ne marios jų nei pas WS, nei pas BS, bet jeigu ieškau jų ne ten, kur reikia, tai nė tų kelių tinkančių nesugebu rasti.

Žiūrėčiau neutralias vėsesnes, ne neutralias-šiltesnes. Vėlgi galima lyginti - imti panašias spalvas, tik vieną daugiau šiltą, kitą daugiau vėsią. Kažkuris variantas ant odos arba mes pilkumą (lyg debesis būtų užėjęs tuo momentu), kitas dar kažką kita blogo odai darys. Bet kuriuo atveju vienas kažkuris vis vien geriau atrodys.
O gal pačios HUE artėja link 50, ką gali žinot? smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 04, 23:33)
Gal nerasyta dar, Katia sake, kad vasaros tipai yra saltesni uz ziemos tipus.

Ta ciklameninė, kur hue drapiruotėse, ir yra kraštutinis šaltumo variantas smile.gif Jei hue 1-0, tai konkrečiai rodo vasarą smile.gif (1 - tai tos drapiruotės su ciklamenu, 1-0 reiškia, kad tiko tik vienintelė 1 drapiruotė)
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 22:45)
Dar reikia žiūrėt į veido kontūrą - kartais spalva meta tokį įdomų fintą, kad kontūras "išplaukia", t.y. kažkaip tenka susikaupt ir dėt pastangas, kad tą kontūrą matyt. O būna, kad kontūras itin ryškus, net per akis pjauna.

O gal pačios HUE artėja link 50, ką gali žinot? smile.gif

Papildyta:

Ta ciklameninė, kur hue drapiruotėse, ir yra kraštutinis šaltumo variantas smile.gif Jei hue 1-0, tai konkrečiai  rodo vasarą smile.gif (1 - tai tos drapiruotės su ciklamenu, 1-0 reiškia, kad tiko tik vienintelė 1 drapiruotė)


Kontūrą tai neabejotinai geriau fuksija meta. Lašiša sukuria tokį minkštumo, jaukumo, šiltumo, natūralumo, bet kartu ir šiokio tokio paplaukimo įspūdį. Šešėlis ar "apšviesta" vieta tampa panašiai tamsūs ir susilieja.

O tokio hue irgi nėra sąraše lotuliukas.gif Bet nemanau, visgi esu labiau šilta, nei šalta. Tik dėl kraštutinio, absoliutaus šiltumo čia bambu, kur mane įgrūdo biggrin.gif

Maniškė fuksija tikrai ne tokia šalta, kaip iš drapiruočių ciklamenas. Ta labiau link violetinės, o maniškė visgi link raudonos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 04 balandžio 2015 - 22:59
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 23:55)
Kontūrą tai neabejotinai geriau fuksija meta. Lašiša sukuria tokį minkštumo, jaukumo, šiltumo, natūralumo, bet kartu ir šiokio tokio paplaukimo įspūdį. Šešėlis ar "apšviesta" vieta tampa panašiai tamsūs ir susilieja.

O tokio hue irgi nėra sąraše  lotuliukas.gif Bet nemanau, visgi esu labiau šilta, nei šalta. Tik dėl kraštutinio, absoliutaus šiltumo čia bambu, kur mane įgrūdo  biggrin.gif

Maniškė fuksija tikrai ne tokia šalta, kaip iš drapiruočių ciklamenas. Ta labiau link violetinės, o maniškė visgi link raudonos.

Kontūras irgi deda pliusą šaltoms spalvoms. Kiek šaltoms - bala žino smile.gif

Hue 50 šiuo atveju reikštų absoliutų neutralumą - tad sezonų sąraše ir būt negali smile.gif
Žiūrėk tarp +/- neutralių. T.y. kad nei šiluma, nei šaltis nebūtų akivaizdūs. Jei jau turi išrinktas labai geras sau spalvas - kaitaliok (tuo pačiu principu dedi/patrauki) jas su tomis, kurios neaiškios, skirtumą irgi matysi. Ir gal kada pribręsi normaliai konsultacijai, va tada ir sužinosim, kas tokia smile.gif Jei pagal BFAS - spėju bus arba kažkokia pavasarinė vasara, arba vasariškas pavasaris smile.gif
Atsakyti
Spalvotų Velykų visiems tipams biggrin.gif 4u.gif

user posted image

QUOTE(prek @ 2015 04 04, 23:09)
Jei pagal BFAS - spėju bus arba kažkokia pavasarinė vasara, arba vasariškas pavasaris smile.gif


Hm, bet pavasaris su vasaros įtaka ar vasara su pavasario įtaka yra light'ai g.gif Mano atveju tai nelabai įmanoma, be to, ir šiaip šviesios spalvos man vaizdą "sugadina" schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 10:21)
Spalvotų Velykų visiems tipams  biggrin.gif  4u.gif

user posted image
Hm, bet pavasaris su vasaros įtaka ar vasara su pavasario įtaka yra light'ai  g.gif Mano atveju tai nelabai įmanoma, be to, ir šiaip šviesios spalvos man vaizdą "sugadina"  schmoll.gif



SU VELYKOMIS! smile.gif

Dėl vasarinio pavasario - kalbu apie BFAS, t.y. spėju, kad paletė bus pavasariškai vasariška ar vasariškai pavasariška. Su kitomis sistemomis BFAS mažai ką bendra turi, negaliu komentuot. Man iš viso tas skirstymas, kuriame tarsi prapuola kažkurios pozicijos (kaip su tuo CHROMA 75), yra mažų mažiausiai neaiškus. Su BFAS teorija aš daugmaž atsirinkau. O kitur su teorija... Arba jų nėra, arba tos teorijos labai jau gerai paslėptos, tad ir spręst nieko neįmanoma.


https://s-media-cach...5f8897224ac.jpg
Čia pavasarinės, manau pavasariui puikiai tiktų bazei. Tik va neaišku koks pavasaris smile.gif
Va dar pamąstymui smile.gif
http://i066.radikal....173a746ae15.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 05 balandžio 2015 - 09:49
QUOTE(prek @ 2015 04 05, 09:47)

Čia pavasarinės, manau pavasariui puikiai tiktų bazei. Tik va neaišku koks pavasaris smile.gif



Tokios neblogos smile.gif

Šiandien dar kartą pasidėliojau lašišą ir fuksiją - dabar jau nebežinau, gal ir lašiša man labiau patinka. Lašiša švelnina, fuksija griežtina. Vėlgi - o kas yra geriau? Lavonu nė viena iš jų nepadaro, kažkokių didelių trūkumų neišryškina. Smakrą pakontūruoja tiek viena, tiek kita. Ar nebus taip, kad kaip tarpinis tipas galiu draugauti tiek su WS, tiek su BS paletėmis, tik galbūt vengiant kiekvieno iš jų kraštutinumų. WS atveju tai itin šiltos spalvos (kaip ryža). BS atveju ryškumo neigiamo poveikio nesu pastebėjusi, bet šio tipo šviesiausios "jogurtinės" man per šviesios.

Pasimatavau šiandien tuos šešėlius - iš tiesų pagaliau tikri "nude" thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutes, matau diskusijos verda visu pajegumu. esu tylusis stebetojas jau ilga laika, bet jau neistveriau, gal padesite uztvirtinti tai, kas manau esanti?..biggrin.gif
Gali buti, kad perziura bus nepatogi, bet dusiu dekinga jei uzmesite aki. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rock muse: 05 balandžio 2015 - 14:17
QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 14:06)
Sveikutes, matau diskusijos verda visu pajegumu. esu tylusis stebetojas jau ilga laika, bet jau neistveriau, gal padesite uztvirtinti tai, kas manau esanti?..biggrin.gif
Gali buti, kad perziura bus nepatogi, bet dusiu dekinga jei uzmesite aki. 4u.gif
http://www.part.lt/galerija/8479


Man atrodytų ruduo, greičiausiai su pavasario įtaka - WA smile.gif Akys kokios daugiaspalvės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 balandžio 2015 - 14:17
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 15:16)
Man atrodytų ruduo, greičiausiai su pavasario įtaka - WA  smile.gif Akys kokios daugiaspalvės  thumbup.gif

Atsiprasau, o Jums nuoroda atsidaro? Matosi visos 30 foto? Mokinuosi kelti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2015 04 05, 14:19)
Atsiprasau, o Jums nuoroda atsidaro? Matosi visos 30 foto? Mokinuosi kelti blush2.gif


Ne, man tik trys atsidarė - su smėline, juoda ir tamsiai teal. Ta teal labai gražiai tinka 4u.gif Gal ir DA iš pažiūros galėtų būti, bet juoda "užmuša" - o būtent WA tai labai būdinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 balandžio 2015 - 14:23
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 05, 14:58)

Dėl drabužėlio - drabužėlis prieky - pati kažkur pradingsti (mano požiūriu kiek per aktyvu).
Kosmetika tikrai geriau, nei kad buvo WSpr.
Ir man vis vien norėtųsi pamatyt vasaros spalvas blush2.gif
Suprantu, kad BSpr patinka wink.gif Bet jei jau gilinamės į spalvų įtaką, siūlyčiau pamėgint aiškintis, kokia gi ta tiesa. O jau ką dėvėsi - Tau pačiai rinktis smile.gif
Atsakyti