Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2015 04 04, 15:47)
Taigi sakiau, kad mėginsiu perkraustyt, ir drastiškai smile.gif
Dėl cool - čia grynai imu dėl kraštutinumo - kad pažiūrėt, kaip reaguos oda.

Pokštai pokštais, bet bent pagal BFAS raudona ir ciklamenas nurodo arba žiemą, arba vasarą. Jei nėra ciklameno - bus kitas spalvinis tipas.
Va tokie va juokai smile.gif



Žiema? Vasara? Baik juokus biggrin.gif Tai gal žiemos ar vasaros įtaką gali nurodyti, nebūtinai jas pačias? Nors ko nepažaidus, kol kiaušai verda biggrin.gif Tik fotikas baigia išsikrauti.

Šiaip "ledinės žalios" savyje turi mėlynumo, o jis man gerai - dėl to irgi gali būti netikslus vertinimas. Praknisau vaiko spintą ir radau kažką į tą vasarinę pusę žalių. Greta - "kontrolinė" su žaliomis, tuo pat metu fotkinta.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 16:59)
Šiaip "ledinės žalios" savyje turi mėlynumo, o jis man gerai - dėl to irgi gali būti netikslus vertinimas. Praknisau vaiko spintą ir radau kažką į tą vasarinę pusę žalių. Greta - "kontrolinė" su žaliomis, tuo pat metu fotkinta.

user posted image


Beje, aš visada sau renkuosi spalvas, turinčias nors kiek mėlynumo smile.gif Nes aš tai šalta, ir man tas mėlynumas visad sužaidžia" į teigiamą pusę.


Vidurinė per aktyvi, negerai.
Pirma išskydo...
Ir su mėlynomis nežinau, jos visos sužais. Bet tiesos nenurodys. Būtų geriau kažkas iš tokių http://cdn.specktra....rCoolWinter.png - antro bloko antros eilutės antra spalva. Tokia sakyčiau vienareikšmiškai šalta.
Ir jei imant šitą paletę - kurios spalvos Tave garantuotai pribaigs?

O kuri čia kontrolinė buvo?

Tiesa, su automatiniais fotikais, kad geriau gautųsi spalvos, siūlo kartu dėti ar tai baltą popieriaus lapą, ar kažkokį daiktą (pvz margas žurnalo viršelis), turintį daug spalvų. Sako, kad tada automatas geriau spalvas perduoda.

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 16:59)
Žiema? Vasara? Baik juokus  biggrin.gif Tai gal žiemos ar vasaros įtaką gali nurodyti, nebūtinai jas pačias? Nors ko nepažaidus, kol kiaušai verda  biggrin.gif Tik fotikas baigia išsikrauti.


mano hue buvo: 1 vieta ciklamenas, 2 vieta - raudona. 3 ir 4 hue skarelės man buvo tragiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 04 balandžio 2015 - 16:20
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 16:11)
Vidurinė per aktyvi, negerai.
Pirma išskydo...
Ir su mėlynomis nežinau, jos visos sužais. Bet tiesos nenurodys. Būtų geriau kažkas iš tokių http://cdn.specktra....rCoolWinter.png - antro bloko antros eilutės antra spalva. Tokia sakyčiau vienareikšmiškai šalta.
Ir jei imant šitą paletę - kurios spalvos Tave garantuotai pribaigs?

O kuri čia kontrolinė buvo?

Tiesa, su automatiniais fotikais, kad geriau gautųsi spalvos, siūlo kartu dėti ar tai baltą popieriaus lapą, ar kažkokį daiktą (pvz margas žurnalo viršelis), turintį daug spalvų. Sako, kad tada automatas geriau spalvas perduoda.


Antroji nėra intensyvi, ji gana švelni - bet fotikas "sužaidė" ir beveik aqua padarė. Pabandžiau nufotkint šalia monitoriau - gali pasigrožėti, ką padarė iš tavo įdėtos cool summer paletės lotuliukas.gif doh.gif

user posted image

Manau, be šansų čia ką teisingo nustatyti, verčiau kol kas niekur nesikraustysiu ir lauksiu, kada Katia vėl atvažiuos, tikėkimės, savaitgalį biggrin.gif

Iš tų dviejų palečių tikrai žinau, kad pribaigia tos visos "dulkėtos rožės" - vasaros rausvųjų viršutinė eilutė, gal išskyrus pačią paskutinę.

Kaip kontrolinė ta trečioji, kuri nevasarinė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 04 balandžio 2015 - 16:25
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 17:23)
Antroji nėra intensyvi, ji gana švelni - bet fotikas "sužaidė" ir beveik aqua padarė. Pabandžiau nufotkint šalia monitoriau - gali pasigrožėti, ką padarė iš tavo įdėtos cool summer paletės  lotuliukas.gif  doh.gif



Pašiltino, bet nesakyčiau, kad itin drastiškai?
user posted image

Šiaip teisybė, žalias ir mėlynas spalvas foto paprastai perduoda bjauriai.


QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 17:23)
Manau, be šansų čia ką teisingo nustatyti, verčiau kol kas niekur nesikraustysiu ir lauksiu, kada Katia vėl atvažiuos, tikėkimės, savaitgalį  biggrin.gif


Katią galima "importuotis", susitarus iš anksto ir apmokėjus jai vizą bei transporto išlaidas. Aš klausiau smile.gif Vienam brangu, bet susikooperavus keliese - ką aš žinau? Gaila, kad nepavyko pasinaudot proga, kai ji pati buvo atvažiavusi. Vilniuje sakė daugiau neplanuoja būti. Lieka nebent pajūris.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 16:41)
Pašiltino, bet nesakyčiau, kad itin drastiškai?


Šiaip teisybė, žalias ir mėlynas spalvas foto paprastai perduoda bjauriai.
Katią galima "importuotis", susitarus iš anksto ir apmokėjus jai vizą bei transporto išlaidas. Aš klausiau smile.gif Vienam brangu, bet susikooperavus keliese - ką aš žinau? Gaila, kad nepavyko pasinaudot proga, kai ji pati buvo atvažiavusi. Vilniuje sakė daugiau neplanuoja būti. Lieka nebent pajūris.


Ne drastiškai - žalių raudonomis nepaverčia biggrin.gif Bet jeigu svarbūs yra spalviniai niuansai, milimetrai šiltumo, intensyvumo - tai klaidina kaip reikiant. Vasarinę dulkėtą melsvai žalią pateikia kaip pavasarinę aqua - matai, kad netinka prie veido. Ir sakai - pavasaris netinka. Nors iš tiesų ten vasara. O kaip tas spalvas tiksliai nufotografuoti? Kuo tas popieriaus lapas padėtų? Tik parodytų patį faktą, jog spalvos iškraipytos, o kaip, kokios jos iš tiesų - vis vien neįmanoma būtų susigaudyti...

Atsivežti Katią savaitgaliui biggrin.gif Visai įdomi mintis smile.gif Kiek susidarytų norinčių? Aš, veikiausiai Noa, bytte, dar kažkas rašė, kad labai norėjo, bet negalėjo.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 19:17)
Kol dažiausi krempudrom tai sunku man buvo šviesių rast, kalbant apie kokius 7m atgal ir maždaug drogo asortimente. Buvo viena tobula krempudra, bet jau man žiauriai brangi. Užtat dabar su mineraline tai nėra bėdų, visada būna dar 1-2 atspalviai šviesesni už mano ir dar visų undertonų, kokių tik nori.
pvz iš čia imčiau trečią eilutę nuo viršaus, nes pirmos dvi labai jau gotiškai atrodo biggrin.gif
user posted image


o kokią konkrečiai spalvą imi?
aš paskutiniu metu turiu bareminerals medium beige, tai man ji vos per ruda
prieš tai benecos, tai irgi lyg buvom medium beige, tai buvo gerai

QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 20:54)
aš kalbu apie mineralines kur sudėtis tik mineralai, mačiau daug firmų pridarę a la mineralinių, bet, kad ten paprasta pudra ir tiek.
Maskuoja gerai, kai kurių gamintojų galima rinktis būna iš kelių dengimo variantų (atseit matinis, pusiau matinis ir tt), tai stipriai maskuojančių aš neperku, nes taip dengia, kad nenatūraliai atrodyt ima. Tepama spec šepetuku (dar nuo šepetuko dengimas gali skirtis) ant įprastai paprastu kremu patepto veido, gali tik norėtis kremo kiek gausiau, nes mineralinė linkusi sugerti.
Ir po krempudros pabandžius mineralinę didžiausią įspūdį palieka lengvumas ant veido, nejauti tos maskės amžinos. O beje maskuot aš turiu ką ir esu visokių pudrų vartotoja su stažu biggrin.gif


man tai sakyčiau kiek mažokai maskuoja-norėčiau daugiau
p.s. fotkes nepamiršau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 15:47)

Ar tos chaki nebuvo panašios į kai kurias iš šių spalvų?



Tik dabar pastebėjau papildymą.
Įvairios būdavo, bet labiau mėgdavau į žalsvumą. Gal ir nepuošė labai, bet ir negadino. Neutrali, nebloga spalva smile.gif

Kalbant apie šiltą-šaltą ir kontrastą, įdomumo dėlei galiu parodyti save su juodais plaukais.

user posted image

user posted image
Papildyta:
Kuo daugiau žiūriu ir lyginu, visgi atrodo, kad būsiu tas nelemtas BS, nors į senatvę jau ir apibrūžintu kontrastu, belikusiu mažiausiu iš didelių ar didžiausiu iš vidutinių. Kad galėčiau būti žiema ar vasara, griežtai atmetu, neišsitekčiau vien šaltose spalvose, man tikrai reikia ir šiltų, netgi stipriai šiltų. Bet ir šaltų kažkiek reikia. Jeigu iš tiesų aš BS, tuomet aišku, kodėl man taip nesisekė rasti neutralių spalvų, kai žiūrėdavau į "50 ryžų atspalvių". Visgi reikėtų labiau dairytis į pilkas, grybo, tamsiai mėlynas - o per didelio šiltumo vengti. Reikia dabar pabandyti pagyventi su BS palete - gal po kurio laiko irgi išlįs neatitikimai, tada jau beliks į cool summer migruoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai tyliu, ir nuomonės nekeičiu ir neketinu biggrin.gif Braitui neužtenka kontrasto, jokio šaltumo nėra, coolsummer, dovanokitės, kaip iš šūdo kulka...

Yra veido raustelėjimai nosies srity. Tai ne odos šaltumo įrodymas, o tiesiog išsiplėtusios kraujagyslės, odos defektas. Taip, su jais ta šaltesnė kiek susižaidžia, bet man regis, ne vieta, kad tai būtų naudinga biggrin.gif Tu dar paimk kandžiulninką su mėlyna nosim ir prie jos priderink violetinį šlipsą biggrin.gif Prie kaklo, skruostų reik derint, taigi tas defektas po lašu krempudros paslepiamas. Ypač prie kaklo, nes iš esmės gi ir krempudrą prie jo derina!

Ta fuksija nėr labai tragiškai, kaip ji būtų vasarai - vasarą ji numarintų, letai ir skausmingai, nes ryški. Tik man ji lyg ir pošiltė atrodo, tarp fuksijos ir hot pink. Jinai gal būtų gerai taip, kaip Chromčenka sako - lūpdažis ir tokios pat spalvos šalikėlis atrodys gerai net tuo atveju, jei spalva ne visai jūsų.

Oranžinė man irgi lyg ryškoka, bet fig čia suprasi, jei sakai, kad neina fotografuoti tų spalvų. Tikiu, jei net Lindex savo katalogui nesugeba...

Bet ta pirma abiem atvejais geriau, ir fotoaparato, ir telefono variante. Kūlsumeriui tokią uždėjus, manau, jis čia pat vietoj apsivožtų ir numirtų. O čia - dar ir komplimentų sulauktų!

Išvis, prek, Dievo bijok, žmogus natūraliais plaukais su geltonu atspalviu, o jinai - į kūlsumerius doh.gif Ar tu išvis ižiūri jos undertoną? Ar jis tau mėlynas?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 04, 21:48)
Išvis, prek, Dievo bijok, žmogus natūraliais plaukais su geltonu atspalviu, o jinai - į kūlsumerius doh.gif Ar tu išvis ižiūri jos undertoną? Ar jis tau mėlynas?

Oda gerai reaguoja į šaltą spalvą...O kaip sužinot tą reagavimo laipsnį, jei nedėt kraštutinių spalvų?
Ir tai, ką aš matau ekrane - lašišą - man aktyviai nepatinka. O dėl plaukų - "užskaitau" tik odos reakcijas. Visa kita gali būt visaip. Būna ir šviesios žiemos. Nors pagal logiką tai lyg ir nonsensas būtų. Žiemos tikrai nesiūlau, bet Erszebeth kur kas vėsesnė, nei WSpr.
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 16:59)
Šiaip "ledinės žalios" savyje turi mėlynumo, o jis man gerai

Girdžiu kaip save lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 19:07)
Kalbant apie šiltą-šaltą ir kontrastą, įdomumo dėlei galiu parodyti save su juodais plaukais.

Juoda - svetima, t.y. per tamsi. Bet kad labai baisintų, negaliu sakyt. Tiesiog svetima, ir tiek. Ar veidas kosmetikuotas? (pati oda?)

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 04 04, 21:48)
Yra veido raustelėjimai nosies srity. Tai ne odos šaltumo įrodymas, o tiesiog išsiplėtusios kraujagyslės, odos defektas. Taip, su jais ta šaltesnė kiek susižaidžia, bet man regis, ne vieta, kad tai būtų naudinga biggrin.gif Tu dar paimk kandžiulninką su mėlyna nosim ir prie jos priderink violetinį šlipsą biggrin.gif Prie kaklo, skruostų reik derint, taigi tas defektas po lašu krempudros paslepiamas. Ypač prie kaklo, nes iš esmės gi ir krempudrą prie jo derina!


Ne derinti reikia schmoll.gif
Reikia žiūrėt, ką padaro su oda vienos ar kitos spalvos audinys - KOKIA pasidaro oda. Kokiais žodžiais tą odą galima apibūdinti.
Mėginam taip: pasakyk po 5 apibūdinimus pirmai ir antrai foto - ką matai? Ką pasakytum apie veidą? Koks jis su lašiša ir koks jis su ciklamenu?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 04, 20:48)
Aš tai tyliu, ir nuomonės nekeičiu ir neketinu biggrin.gif Braitui neužtenka kontrasto, jokio šaltumo nėra, coolsummer, dovanokitės, kaip iš šūdo kulka...

Yra veido raustelėjimai nosies srity.


Vadink kaip nori, o spalvas man nešiot. Ir visa ta ryžoji paletė ne mano, tos spalvos ant manęs negerai - didelę klaidą padariau, kad patikėjusi visus metus nešiojau. Grįžtu prie pilkų ir mėlynų - o ryškios akcentams, šalikėliams ar šiaip egzotikai tiek iš vieno, tiek iš kito pavasario mažai skirsis.

Raustelėjimą tikrai ne nosies išryškina biggrin.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 04, 21:26)

Juoda - svetima, t.y. per tamsi. Bet kad labai baisintų, negaliu sakyt. Tiesiog svetima, ir tiek. Ar veidas kosmetikuotas? (pati oda?)



Ne, pačios odos aš niekada nedažau, išskyrus vakarinį variantą.

Teko nulėkt iki parduotuvės, ir kokį įdomų dalyką radau - Bourjois Nude smoky šešėlius. Nebuvau anksčiau atkreipusi dėmesio. Pasibandžiau ant rankos - tie geltonoj dėžutėj kokie faini, kaip visos trys spalvos - du grybai, viena auksinė, - su mano odos atspalviu susilieja, įkyriai neblizga, tiesiog kaip man gaminti biggrin.gif Ant akių nebandžiau, nes jau dienos šviesos nebėra, nieko nesuprasiu - pabandysiu rytoj. Čia jie, yra du variantai smile.gif
Atsakyti
Ir dar truputis susisteminimo. Tokios santykinės spalvinio tipo kordinatės smile.gif
Imu paletes iš pirmo puslapio ir žiūriu aprašymus

Light Spring HUE 75 VALUE 0 CHROMA 50
Bright Spring HUE 75 VALUE 50 CHROMA 100
True Spring HUE 100 VALUE 50 CHROMA 75

Light Summer HUE 25 VALUE 0 CHROMA 50
True Summer HUE 0 VALUE 50 CHROMA 50
Soft Summer HUE 25 VALUE 50 CHROMA 0

Soft Autumn HUE 75 VALUE 50 CHROMA 0
True Autumn HUE 100 VALUE 50 CHROMA 50
Dark Autumn HUE 75 VALUE 100 CHROMA 75

Dark Winter HUE 25 VALUE 100 CHROMA 75
True Winter HUE 0 VALUE 50 CHROMA 75
Bright Winter HUE 25 VALUE 50 CHROMA 100

Dabar klausimas - jei HUE ir VALUE atitinka BSpr, t.y. yra 75 ir 50, koks spalvinis tipas bus esant CHROMA 75?




Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 22:50)
Vadink kaip nori, o spalvas man nešiot.

Noriu paprašyt tos pačios treniruotės, tik pagal faktines, ne foto spalvas smile.gif Pasakyk po 5 apibūdinimus lašišai ir ciklamenui - ką matai? Kaip apibūdintum veidą? Koks jis su lašiša ir koks jis su ciklamenu? Reikia kaitalioti spalvas vieną po kitos - ant vienos dedam kitą, patraukiam, vėl dedam ir vėl traukiam - ir žiūrėt odos reakciją - būna šviesėja, būna pilkėja, būna griežtėja, būna kad ir išskysta.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 22:19)

Dabar klausimas - jei HUE ir VALUE atitinka BSpr, t.y. yra 75 ir 50, koks spalvinis tipas bus esant CHROMA 75?
Papildyta:

Noriu paprašyt tos pačios treniruotės, tik pagal faktines, ne foto spalvas smile.gif  Pasakyk po 5 apibūdinimus lašišai ir ciklamenui - ką matai? Kaip apibūdintum veidą? Koks jis su lašiša ir koks jis su ciklamenu? Reikia kaitalioti spalvas vieną po kitos - ant vienos dedam kitą, patraukiam, vėl dedam ir vėl traukiam - ir žiūrėt odos reakciją - būna šviesėja, būna pilkėja, būna griežtėja, būna kad ir išskysta.


Gaunasi nesusipratimas, kuris telpa ir į ten, ir į ten, arba niekur lotuliukas.gif

Prie normalios šviesos pabandysiu, dabar iš atminties galiu pasakyti:
lašiša - oda geltono atspalvio, lygi, įdegusi, tamsoka, prislopinta
ciklamenas - oda pabalusi, raustelėjusi, gaivi, akys ryškėja, gyva

Iš esmės abu variantai man neblogi - galiu pasirinkti, kurio įvaizdžio labiau noriu. Blogumas prasideda, kai tenka rinktis neutralias spalvas. Ne marios jų nei pas WS, nei pas BS, bet jeigu ieškau jų ne ten, kur reikia, tai nė tų kelių tinkančių nesugebu rasti.
Atsakyti