Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 04 04, 11:30)
O žinok, neveža. Manau. Nes kosmetikoj tai tikrai taip būna. Pagamina kas nors kokią šūstrą kolekciją, ryškią kaip švyturys, nueini į Kristutę, klausi - KUR? Sako, oi ne, oi nėr, neimam, neužsakom, lietuvės tokių spalvų neperka, kur paskui dėsim.



dėl to nevežimo kitokių spalvų ir gaunas kaip užburtas ratas. Esi priverstas pirkt tai ką atveža, jei nežiūri į spalvas, nes apsirengt tai reikia kažką ir taip įpranti prie tokių blankių, tamsių spalvų. O pardės neveža ryškesnių spalvų, nes prie ryškių nėra įpratę ir neperka... unsure.gif doh.gif nu nebent pradėtume pardėj kišt pardavėjai savo paletę ir rėkt, ką čia man siūlai, man reik tokių spalvų, o ne tų, kurių privežei.. per jus nėr kuo apsirengt, BS nori lavonu padaryt lotuliukas.gif ir dar skundus rašyt, ka jie parduoda biggrin.gif va jei susikoperuotume, gal tada pradėtų vežt g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 04 04, 10:54)
dėl to nevežimo  kitokių spalvų ir gaunas kaip užburtas ratas. Esi priverstas pirkt tai ką atveža, jei nežiūri į spalvas, nes apsirengt tai reikia kažką ir taip įpranti prie tokių blankių, tamsių spalvų. O pardės neveža ryškesnių spalvų, nes prie ryškių nėra įpratę ir neperka... unsure.gif  doh.gif    nu nebent pradėtume pardėj kišt pardavėjai savo paletę ir rėkt, ką čia man siūlai, man reik tokių spalvų, o ne tų, kurių privežei.. per jus nėr kuo apsirengt, BS nori lavonu padaryt lotuliukas.gif ir dar skundus rašyt, ka jie parduoda biggrin.gif   va jei susikoperuotume, gal tada pradėtų vežt g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif Aha, surašom peticiją ir padarom mitingą lotuliukas.gif Prie Akropolio lotuliukas.gif Susirašom transparantus lotuliukas.gif

"Pavasario grybus - į prekybą!"

"Daugiau įperkamų ir patogių pageltusių katinų!"

"Fuksiją - liaudžiai!"

"Soft autumn spalvos - šviesi žmonijos ateitis!"

"Laitspringas - tai ne vien rožinė!" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 balandžio 2015 - 10:40
QUOTE(Noa @ 2015 04 04, 12:39)
lotuliukas.gif Aha, surašom peticiją ir padarom mitingą lotuliukas.gif Prie Akropolio lotuliukas.gif Susirašom transparantus lotuliukas.gif

"Pavasario grybus - į prekybą!"

"Daugiau įperkamų ir patogių pageltusių katinų!"

"Fuksiją - liaudžiai!"

"Soft autumn spalvos - šviesi žmonijos ateitis!"

"Laitspringas - tai ne vien rožinė!" lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
va, ir lozungai jau yra, belieka suorganizuot mitingą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 04, 10:49)
Šitai mane labai stebina. O dar įdomiau, kad, tarkim, Kauno Chanel mergaitė dirba kartais Megoj, kartais Akropoly biggrin.gif Atvažiuoji, o jos nėr, važiuok kitur, jei konsultacijos nori lotuliukas.gif

Tai dar dirba... Teko užsukt į Klaipėdos Akropolį, ten Kristianoje manęs visas 40 min "nematė". Lygiai Vilniaus Akropolio Sarmoje - gal penkios sutūpę vienoje vietoje apie kažką šneka. Aš pabuvau supratinga - netrukdžiau gyventi, vis vien prisišaukus iš tokios konsultantės naudos nebus.
Papildyta:
QUOTE(Mute @ 2015 04 04, 10:54)
dėl to nevežimo  kitokių spalvų ir gaunas kaip užburtas ratas. Esi priverstas pirkt tai ką atveža, jei nežiūri į spalvas, nes apsirengt tai reikia kažką ir taip įpranti prie tokių blankių, tamsių spalvų. O pardės neveža ryškesnių spalvų, nes prie ryškių nėra įpratę ir neperka... unsure.gif  doh.gif 

Kad jie nors bazinius daiktus atvežtų normalius... Kad visiems spalviniams sezonams pasirinkimas būtų... va noriu lietpalčio. Galiu sau ir toliau norėt. Arba rudas, arba gal dar juodas, kuriuo prieš tai visą Akropolį išplovė, arba nėra.
Atsakyti
Na taip, pas vyrus BS irgi ne kažką...

Lozungai geri biggrin.gif

Pabandžiau pafotkint tas spalvas, tik labai sunku jas teisingai perteikti. Dariau ir fotoaparatu, ir telefonu. Fotoaparatas viską pageltonina, telefonas pažaliuoja ir papilkina. Lašišos spalva teisingesnė fotoaparate, fuksijos - telefone, bet mano veidas iš tiesų nėra toks zombiškas, kaip rodo telefonas biggrin.gif Pirmoji - lašiša (lengva oranžinė), antroji - fuksija, trečioji palyginimui - tiesiog raudona.

user posted image

user posted image

Nežinau, ar įmanoma padaryti kokias nors išvadas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 04 balandžio 2015 - 13:58
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 14:54)
Na taip, pas vyrus BS irgi ne kažką...

Lozungai geri  biggrin.gif

Pabandžiau pafotkint tas spalvas, tik labai sunku jas teisingai perteikti. Dariau ir fotoaparatu, ir telefonu. Fotoaparatas viską pageltonina, telefonas pažaliuoja ir papilkina. Lašišos spalva teisingesnė fotoaparate, fuksijos - telefone, bet mano veidas iš tiesų nėra toks zombiškas, kaip rodo telefonas  biggrin.gif Pirmoji - lašiša (lengva oranžinė), antroji - fuksija, trečioji palyginimui - tiesiog raudona.

user posted image

user posted image

Nežinau, ar įmanoma padaryti kokias nors išvadas.

Telefono "neužskaitau" - labai jau mėlyna, ir akivaizdžiai.
Ir man patinka fotoaparatinė fuksija - "žaidžia ta pačia kryptimi".
Veidas tapo šviesesnis, pailsėjęs, mažiau matosi veido nelygumai.
Užskaitau smile.gif
O ką Jūs matot? Ant savęs ir nuotraukose?

Ir gal galit surast internete, kokia toks fuksijos reali spalva, jei sakot, kad foto pageltoninta?

p.s. aš ir vėl jūsinuosi lotuliukas.gif smile.gif Keičiu klausimą - ką pati matai?



Sakai telefoninė fuksija - spalva tikresnė?
Išvados peršasi pačios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 04 balandžio 2015 - 14:17
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 14:10)
Telefono "neužskaitau" - labai jau mėlyna, ir akivaizdžiai.
Ir man patinka fotoaparatinė fuksija - "žaidžia ta pačia kryptimi".
Veidas tapo šviesesnis, pailsėjęs, mažiau matosi veido nelygumai.
Užskaitau smile.gif
O ką Jūs matot? Ant savęs ir nuotraukose?

Ir gal galit surast internete, kokia toks fuksijos reali spalva, jei sakot, kad foto pageltoninta?


Man fuksija nepatinka kaip spalva, turiu vieną šaliką (su juo ir nusifotkinau) - bet kaip spalva pati savaime ji niekada nebuvo iš tų, kuri su manim kažką labai negražaus padaro. Gal kiek pabaltina, parausvina skruostus, tik tiek, kad to rausvumo ir baltumo ne visada norisi. Oranžinės, lašišinės, ryžos - jau anksčiau skundžiausi, kad labai nugeltonina odą, o kai kurios dar ir numurzina. Nors jeigu noriu atrodyti labiau įdegusi, tada gerai.

Tikroji spalva tokia gana intensyvi, "akinanti", šiek tiek neoninė, bet ne 100 proc. šalta.

Radau būdą parodyti lotuliukas.gif Panaši į šitą, gal vos vos vėsesnė:

user posted image

Čia ta pati spalva atidaryta mano monitoriuje ir šalia pridėtas šalikas lotuliukas.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 15:30)
Man fuksija nepatinka kaip spalva, turiu vieną šaliką (su juo ir nusifotkinau) - bet kaip spalva pati savaime ji niekada nebuvo iš tų, kuri su manim kažką labai negražaus padaro. Gal kiek pabaltina, parausvina skruostus, tik tiek, kad to rausvumo ir baltumo ne visada norisi. Oranžinės, lašišinės, ryžos - jau anksčiau skundžiausi, kad labai nugeltonina odą, o kai kurios dar ir numurzina. Nors jeigu noriu atrodyti labiau įdegusi, tada gerai.

Tikroji spalva tokia gana intensyvi, "akinanti", šiek tiek neoninė, bet ne 100 proc. šalta.

Radau būdą parodyti  lotuliukas.gif Panaši į šitą, gal vos vos vėsesnė:

user posted image

Čia ta pati spalva atidaryta mano monitoriuje ir šalia pridėtas šalikas  lotuliukas.gif

user posted image

Būdas pademonstruot - liuks. Tikrai patiko smile.gif O fuksija tai reto šaltumo ir aktyvumo... smile.gif Man būtų per šviesi. Bet ne per šilta.
Nežinau kaip paaiškint, ką matau. Fuksija "surinko" veidą. Belieka kosmetika paryškint pageidaujamus bruožus ir viskas.
O kokios spalvos Tavo natūralūs plaukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 04 balandžio 2015 - 14:47
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 14:45)
Būdas pademonstruot - liuks. Tikrai patiko smile.gif O fuksija tai reto šaltumo ir aktyvumo... smile.gif
Nežinau kaip paaiškint, ką matau. Fuksija "surinko" veidą. Belieka kosmetika paryškint pageidaujamus bruožus ir viskas.
O kokios spalvos Tavo natūralūs plaukai?


Jie ir yra natūralūs. Riešutu gal reikėtų vadinti, tokie rudi. Jaunystėje, vaikystėje buvo šviesūs - "geltoni".

Dabar kažkas panašaus, kaip pirmoje eilutėje paskutinis-priešpaskutinis. Arba dar tas "sunkissed brown". Per trumpi galai, kad galėčiau prikišt prie monitoriaus ir sulygint lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 15:51)
Jie ir yra natūralūs. Riešutu gal reikėtų vadinti, tokie rudi. Jaunystėje, vaikystėje buvo šviesūs - "geltoni".

Dabar kažkas panašaus, kaip pirmoje eilutėje paskutinis-priešpaskutinis. Arba dar tas "sunkissed brown". Per trumpi galai, kad galėčiau prikišt prie monitoriaus ir sulygint  lotuliukas.gif

user posted image


Dabar gali mušt, gali rėkt - siūlyčiau matuotis vasarą smile.gif BSpr patiktų visos rožinės, bet manau kad visai neprilips žalios (nors jei turi kažką skaisčiai žalio, kaip BSpr - kodėl gi neprimatuot šalia kokio ledinio žalio?). Mėlyna Tau iš visų (arba beveik visų) palečių tiks, vadinasi tai nėra kriterijus. O jau kadangi atlaikai tokio intensyvumo fuksiją - gal vertėtų pradėt nuo kraštutinumų, t.y. nuo cool summer? g.gif
Atsakyti
Kai prieš daugiau nei metus man išrinko WS, atrodė, kad pagaliau pataikyta. Nes prieš tai, kai galvojom, kad esu vasara, visąlaik jaučiau, kad vien šaltomis spalvomis negaliu apsiriboti, man gerai tinka ir šiltos spalvos, pvz. raudona. Ir žalia visai nevasarinė tinko, ir chaki mielai nešiojau - ir neatrodė baisu. Bet "pagyvenus" ilgesnį laiką su WS spalvomis pradėjo lįsti "nesueinantys galai". Vis atrodė, kad dalis spalvų per šiltos, kad visai geros ir šaltesnės. Į BS manęs "neleido" dėl bendro vaizdo - mažkoko kontrasto. Iš tiesų, sudėjus į kontrasto liniuotę, taip ir iki galo neaišku, ar tas kontrastas vidutinis, ar jau didelis. Jeigu didelis - tai pats mažiausias iš didelių. Jeigu vidutinis - tai pats didžiausias iš vidutinių. Ko gero esminis sprendimas tokiu atveju priklauso nuo spalvų šiltumo-šaltumo. Ir ko tuo metu labiau norisi - pabrėžti odos baltumą ar "įdegį".
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 15:05)
gal vertėtų pradėt nuo kraštutinumų, t.y. nuo cool summer? g.gif


Iš WS - į Cool summer? bigsmile.gif lotuliukas.gif Čia jau kaip pokštas skamba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 16:11)
Iš WS - į Cool summer?  bigsmile.gif  lotuliukas.gif Čia jau kaip pokštas skamba   biggrin.gif

Taigi sakiau, kad mėginsiu perkraustyt, ir drastiškai smile.gif
Dėl cool - čia grynai imu dėl kraštutinumo - kad pažiūrėt, kaip reaguos oda.

Pokštai pokštais, bet bent pagal BFAS raudona ir ciklamenas nurodo arba žiemą, arba vasarą. Jei nėra ciklameno - bus kitas spalvinis tipas.
Va tokie va juokai smile.gif
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 16:11)
Kai prieš daugiau nei metus man išrinko WS, atrodė, kad pagaliau pataikyta. Nes prieš tai, kai galvojom, kad esu vasara, visąlaik jaučiau, kad vien šaltomis spalvomis negaliu apsiriboti, man gerai tinka ir šiltos spalvos, pvz. raudona.

Raudona yra ir mano paletėje - ji neutrali.
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 16:11)
Ir žalia visai nevasarinė tinko, ir chaki mielai nešiojau - ir neatrodė baisu.


Chaki irgi būna beveik žieminė, jei rasiu archyvuose - įmesiu. Nors aš prie veido tokių spalvų nedėlioju. Nemanau, kad ir Tave puoštų.
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 16:11)
Bet "pagyvenus" ilgesnį laiką su WS spalvomis pradėjo lįsti "nesueinantys galai". Vis atrodė, kad dalis spalvų per šiltos, kad visai geros ir šaltesnės. Į BS manęs "neleido" dėl bendro vaizdo - mažkoko kontrasto. Iš tiesų, sudėjus į kontrasto liniuotę, taip ir iki galo neaišku, ar tas kontrastas vidutinis, ar jau didelis. Jeigu didelis - tai pats mažiausias iš didelių. Jeigu vidutinis - tai pats didžiausias iš vidutinių. Ko gero esminis sprendimas tokiu atveju priklauso nuo spalvų šiltumo-šaltumo. Ir ko tuo metu labiau norisi - pabrėžti odos baltumą ar "įdegį".


Kontrastas neturi reikšmės. Pažiūrėk aukščiau, buvau įdėjus dvi paletes kartu - BW ir BSpr. Vienintelis jas skiriantis dalykas - šiluma. Ir nieko daugiau.

Dėl įdegio Tau pačiai geriau žinot, Tu juk save matai gyvai, o mes matom foto. Foto man geltonumas ant veido nepatinka, negeros asociacijos - tarsi kažkoks ligonis. Ir lūpoms uždeda ne rausvumą, o kažką senatvinio blush2.gif

Bet čia vėlgi - tai matosi keliose foto. Reikia matuotis ir stebėt, kas gaunasi. Tinkamos spalvos veidą "surenka", kontūras gaunasi neišpleręs, jausmas toks, tarsi iš apačios - kažkur palei smakrą - apšvietimas atsiranda. Kai spalva netinkama, veidas pasidaro raudonomis dėmėmis, tarsi žmogus būtų su aukšta temperatūra, veido kontūras nesifokusuoja, veidas gelsta, pilkėja.


Ar tos chaki nebuvo panašios į kai kurias iš šių spalvų?

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 04 balandžio 2015 - 16:00