Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 22:20)
Ouo, kad tokio išvis nėra lotuliukas.gif Braitui iš visų palečių vieninteliam absoliučiai visiškai nei gramo netinka žemės spalvos biggrin.gif Jiems žemė - tai kaip laitui juoda lotuliukas.gif Kažkur skaičiau net tokį skiriamąjį jų požymį biggrin.gif
Žo, norint neutralių spalvų braitas - bausmė už nuodėmes. Jis gerai, kas nori kontrasto ir ryškius mėgsta.


Negali būti. Noriu pamatyti BS vyrų paletę smile.gif
Man jau buvo bausmė už nuodėmes, kai iš paskutiniųjų stengiausi ryžą prisijaukinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 03 balandžio 2015 - 22:57
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 23:20)
O tai ką, kolega, įtariate, kokią diagnozę? biggrin.gif

Ketinu kelt kur nors šalčiau smile.gif Bet iš pradžių reikia pažiūrėt, ar įmanoma smile.gif

QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 23:20)
Nu čia dabar, žiemai neleis mat nešiot rožinių? blink.gif O šitaip visaip va - ne?

Bijau kad nelabai. Kontrastui priklauso geometrija, o čia viskas liejasi. Nesižiūrės. Aš iš viso kol kas su raštais sunkiai draugauju, žinau, ko man reikia, tačiau aišku eilinį kartą rasti negaliu. Tad imu vienspalvius daiktus.
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 23:20)

Pirmą spalvą imčiau. Gaminio ir faktūros - ne. Išvarytos iš namų mergaitės įvaizdis prie manęs nelimpa smile.gif Aš greičiau būčiau ta, kuri išvaro lotuliukas.gif
Antrą reiktų iš arčiau žiūrėt, kažkaip tas blizgus paviršius pilkina spalvą.
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 23:04)
Sakai, šaltų švarių nepūkuotų nėra? O čia? Mute kaip BS šito vis tiek nesiūlyčiau, bet žiemai - taip smile.gif


Detalė gali būt gerai, viso ploto tokios spalvos įtariu neištempsiu - per šviesu ir kiek pilkoka. Nors - reiktų matuot smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 23:54)
Negali būti. Noriu pamatyti BS vyrų paletę smile.gif
Man jau buvo bausmė už nuodėmes, kai iš paskutiniųjų stengiausi ryžą prisijaukinti.

Tuoj įkelsiu smile.gif Visai netyčia turiu savo archyvuose, tik reikia padaryt pasiekiamą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 04, 00:54)
Negali būti. Noriu pamatyti BS vyrų paletę smile.gif
Man jau buvo bausmė už nuodėmes, kai iš paskutiniųjų stengiausi ryžą prisijaukinti.

Spėju kad Noa tiesą sako apie BS neutralias, šviesias spalvas. Aš su jom kažkaip nelabai sudraugauju, niekaip neprisijaukinu pažiųrėt gražu, bet prisidedu sau ir nei šis nei tas schmoll.gif . Vis viena trūksta to ryškumo nors tu ką. Nebent neatitaikau tikrų spalvų pagal BS paletę. Dar spėju, kad tos BS šviesios spalvos galbūt labiau tinka šviesiaplaukėms BS, o tamsiaplaukėms ryškiosios spalvos g.gif
va šita turėtų būti BS vyrams

user posted image
Atsakyti
Ir taip - vyrukas BSpr.
(sakyčiau moterims dėl spalvų labiau pasisekė)
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Mute @ 2015 04 04, 00:47)
Spėju kad Noa tiesą sako apie BS neutralias, šviesias spalvas. Aš su jom kažkaip nelabai sudraugauju, niekaip neprisijaukinu pažiųrėt gražu, bet prisidedu sau ir nei šis nei tas  schmoll.gif . Vis viena trūksta to ryškumo nors tu ką.

Pačiai irgi kontrasto reikia smile.gif Kaip ir man.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 01:53)

Pačiai irgi kontrasto reikia smile.gif Kaip ir man.

bet va kad su rožine nedraugauji, tai man keista ax.gif man tai gera spalva, nors anksčiau žiūrėdavau skersai biggrin.gif tik va tos šviesios, barbiškos rožinės tai nea, nemėgėja schmoll.gif labiau link fuksijos tinka.
Kur Noa įkėlė, kaip žiemai manau turėtų tikt. Man jos jau šiek tiek per tamsios atrodo
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 04 04, 01:03)
bet va kad su rožine nedraugauji, tai man keista ax.gif  man tai gera spalva, nors anksčiau žiūrėdavau skersai biggrin.gif  tik va tos šviesios, barbiškos rožinės tai nea, nemėgėja schmoll.gif labiau link fuksijos tinka.
Kur Noa įkėlė, kaip žiemai manau turėtų tikt. Man jos jau šiek tiek per tamsios atrodo


Aš net labai draugauju smile.gif
http://tadaastudio.c...a_bamboo_bf.jpg
tokią griebčiau ir pagal spalvą ( nors kiek tamsesnė man būtų geriau), ir pagal faktūrą.
http://www.sewingstu.....J Fuchsia.jpg
va tokia būtų iš viso super.
Bet kai susideda visi parametrai - spalva, faktūra (matinė, o ne skaidri), linijos (geometrija) - paaiškėja kad pirkti tai nėra ką smile.gif
Viena paguoda - dabar aš jau bent daugmaž žinau, ko man reikia. Belieka tai surasti smile.gif

Kitas klausimas - kartais juk norisi kažko tokio lengvo... Rožinio... Tokio ramaus ir nekalto įvaizdžio.. Ir visai man deja netinkančio lotuliukas.gif
Nes mano rožinė labai aktyvi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 04 balandžio 2015 - 00:47
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 01:41)
Viena paguoda - dabar aš jau bent daugmaž žinau, ko man reikia. Belieka tai surasti smile.gif

Man sykiais atrodo, kad čia jokia ne paguoda, o prakeikimas kažkoks greičiau lotuliukas.gif

Ateitų pas mane koks pons Zyla, aš jam tuoj pat aiškiai pateikčiau, ko man reikia, visą kapsulę, ir netgi dvi biggrin.gif Na ir kas? To nėra lotuliukas.gif Aš vat kuo stebiuosi, tai kaip Vasiljevas ten tas bobas aprengia - atranda kažkaip, ir modelius, ir faktūras, ir spalvas. O aš tai žinočiau, ko man reikia, bet kad nėra to pirkti!!! Kas sako, kad stilistas - tai ne darbas, tas asilas!!! lotuliukas.gif

Būna, sumanau aš ko man reikia - dažnai būna biggrin.gif Kad ir kokios ryškios spalvos užsimanau. O tokios nėr. Jei noriu robins egg, tai aplinkui dafiga mint, je noriu pink, tai aplink daxera koralinės, jei noriu neon geltonos, tai pilna neon ružavos.
O po metų ta mano norima ateina, ir tampa pilna jos.
O aš jau jos nebenoriu biggrin.gif
O paskui sako - ko perki neutralias, lietuviai pilki kaip cepelinai, o tu pavasaris, tau tinka rūžavos, tai ko, ko??? dry.gif Ko ko, juodos/pilkos/tamsiai mėlynos bent jau neužknisa ir būna, kai jų reikia dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 04 04, 00:47)
Spėju kad Noa tiesą sako apie BS neutralias, šviesias spalvas. Aš su jom kažkaip nelabai sudraugauju, niekaip neprisijaukinu pažiųrėt gražu, bet prisidedu sau ir nei šis nei tas  schmoll.gif . Vis viena trūksta to ryškumo nors tu ką. Nebent neatitaikau tikrų spalvų pagal BS paletę. Dar spėju, kad tos BS šviesios spalvos galbūt labiau tinka šviesiaplaukėms BS, o tamsiaplaukėms ryškiosios spalvos g.gif


Jei kalbam apie šviesas spalvas, tai manau, kad jos tau tinka, bet kaip ir daugeliui, mažais plotais. Pvz. tokia suknelė tau būtų užmušantis dalykas, nes nebūtų kontrasto. Jos, manau, tiesiog tinka prie kitų spalvų ir tiek..

Pvz. užsinorėtum tu lininių kelnių vasarai. Tai neimsi gi raudonų. Nes nebūtų, tai kaip imsi, jei nėra. Imtum iš tų šviesių spalvų, dar tokias basutes, o tada jaaaaablynkšt kokią žalią tuniką, arba fuksijos, ir rauni sau visa linksma!

Nu arba reiktų kaip nors labai žėlabnai atrodyt, nes tave, tarkim, išrinktų prezidente ir reiktų susitikti su Obama. Turėtum, kaip visoms prezidentėms dera, tamsiai mėlyną kostiumėlį, ania. Na tai marškinukus imtum šviesius, o ką darysi! Būtų marškinukai balti, atrodytum kaip pakaruoklė, ogi Obamos išgąsdint nenorėtumei. Tai imi mažiau gąsdinančius, ir tiek!

Bet kai paprastu atveju, tai žmogus galvoji. Aha, turiu tamsiai mėlyną kostiumėlį. Aha, prie jo viskas tinka, tai kodėl turėčiau rengtis kažką 10kart nuskalbto ir triskart išvirinto su babytės kolconais? Ir imi sau linksmai wizz ružavą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 balandžio 2015 - 08:36

prieš pora mėnesių vaikščiojau po Akrą, ieškodama ko nors tinkančio BS.... ir tragedija doh.gif nėra ko pirkt, nes visos spalvos kažkokios mutnos, blankios, nublukusios buvo schmoll.gif vienintelės labiau spalvotos pardes buvo Promod, Next, dar HM galima kažką rast, pilką sijoną pagriebiau. O kitos pardės visos kaip susitarusios tų pačių spalvų ir atspalvių prikabinę.. nu ir ką rengtis g.gif

Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 02:41)
Aš net labai draugauju smile.gif
http://tadaastudio.c...a_bamboo_bf.jpg
tokią griebčiau ir pagal spalvą ( nors kiek tamsesnė man būtų geriau), ir pagal faktūrą.
http://www.sewingstu.....J Fuchsia.jpg
va tokia būtų iš viso super.



pirmą ir aš griebčiau bigsmile.gif o va antroji jau per tamsi, turiu tokią vieną bliuzelę, tai nežinau, nelabai ji man , nepritaikau kitos spalvos
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 04 04, 09:49)
prieš pora mėnesių vaikščiojau po Akrą, ieškodama ko nors tinkančio BS.... ir tragedija doh.gif  nėra ko pirkt, nes visos spalvos kažkokios mutnos, blankios, nublukusios  buvo schmoll.gif

O žinok, neveža. Manau. Nes kosmetikoj tai tikrai taip būna. Pagamina kas nors kokią šūstrą kolekciją, ryškią kaip švyturys, nueini į Kristutę, klausi - KUR? Sako, oi ne, oi nėr, neimam, neužsakom, lietuvės tokių spalvų neperka, kur paskui dėsim.

Tai man ir paslaptis, kokias spalvas tos lietuvės vis tik perka, jei niekas neranda lotuliukas.gif


Nors kada čia ėjau per Akropolį ir galvoju - reikia pažiūrėt, kaip rengiasi gražios moterys - derina jos spalvas, nederina. Tai ilgai nežiūrėjau, tik kol ėjau iki mašinos, bet realiai, atmetus paaugles ir šiaip jaunas personas, ieškant tokių 30+, tai ne kažką tų gražių moterų ir mačiau biggrin.gif Tokių, kad va eina moteris, ir tu galvoji - va, čia tai jau tikrai graži moteris!

Baisių siaubingų mačiau. Tokių storų ir su per trumpais megztiniais, kur šaknys ataugę per sprindį, o galai nudeginti. Tokių, kad nu vat eina ir tiek, nei baisu, nei gražu, nei aplamai matosi - irgi mačiau, daugumą. Bet tokių, kad gražios, tikrai ne kažką. Trumpai buvau, bet pafiksavau tris smile.gif
Tai viena buvo tikrai nusidažius tamsiai) ne savo sezonu ir aplamai visus bruožus nusipiešus naujai, bet labai įdomiai apsirengus ir prisižiūrėjus, tokia jau matosi, kad skiria laiko aprangai, ten kirpimai pas ją kažkokie įdomūs ir detalės, ir kažkaip labai viskas suderinta. Juoda su kažkokia smėlio.

Kitos buvo šviesios, manau, ir tikrai šviesios, bet dar pasišviesinę; apsirengę viena kaštoniniu švarku, šviesiu megztuku ir kažkuo ten dar - lyg ir ne visai savo spalvom, bet nelabai ir nugrybauta, man regis, ji pati pavasaris, bet ne tas, kuriuo apsirengus, bet bendras vaizdas visai geras. O antroji apsirengus juodai nuo galvos iki kojų su pilkais džinsais tik. Žo, spalvos neatitaikytos visai arba nelabai atitaikytos, neidealiai. Bet tos abi babcės buvo iš veido gražios, plaukai gražūs, kosmetika protingai naudota, plius pas abi buvo geros figūros daugiau mažiau, o ypač - laikysenos ir eisienos. Iš tikro, laikysenos ir eisenos buvo pas visas tris, nes pirmosios nelabai figūra ir matėsi per tuos visus gudrius kirpimus biggrin.gif

Paskutinei, juodai geros figūros babcei, tai išvis, sakyčiau, spalvos pofigu - vis viena visi atsisuka. Vaizdas toks - puiki boba puikiais plaukais, bet veido niekas nemato, visi žiūri į kojas biggrin.gif Tai kam jai prie veido ką nors derint? biggrin.gif

Padariau išvadą, kad toj alternatyvinėj temoj reikia gilintis ne į spalvas, bet į tuos visus dramatinus gaminus chrieninus, kaip jie ten vadinasi. Stilius gal net svarbiau už spalvas - fiziomordiją gali pataisyti špaklium, o bendrą vaizdą kuo pataisyt?

Plius eit sportuot, nes gali spalvas būt susiderinus idealiai, bet jei ant pilvo - trys gelbėjimosi ratai ir keturgubas pagurklis, arba moteriškė susikūprinus kaip klaustukas, tai tos spalvos vis viena neišgelbės...

Žo, nustačiau spalvų teorijos reikšmę gyvenime biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 04, 09:19)
Man sykiais atrodo, kad čia jokia ne paguoda, o prakeikimas kažkoks greičiau lotuliukas.gif 

Mano požiūriu vis tik paguoda, ne prakeikimas smile.gif Žiūrėk: jei aš iš viso nesuprantu, kokių spalvų man reikia, kokie siluetai ir faktūros yra būtent mano, tai aš sugaištu žiauriai daug laiko mėgindama kažką surast ir tų paieškų rezultatas būna "niekas man netinka, su viskuo aš baisiai atrodau, į veidrodį pažiūrėt nesinori, apima depresija". Dabar gi einu pro parduotuvę, metu akį, kad ten iškabinta arba visokie grindų skudurai, arba terakota, ir einu savais keliais - kam laiką gaišt? Jei matau, kad galima rast kažką tinkamo pagal spalvą - vėlgi nesimatuoju visko iš eilės -daiktų, kurie man visiškai netinka. Atmetant visiškai netinkamus variantus vien pažiūrėjus, atsiranda daugiau laiko normalaus, tinkamo daikto paieškai. Būna, kad kartais ir pavyksta. Be to, spintoje nesimėto daiktai, kurių vis vien nenešiosiu o ir piniginė jų sąskaita lieka šiek tiek pilnesnė smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 04 04, 10:30)
Tai man ir paslaptis, kokias spalvas tos lietuvės vis tik perka, jei niekas neranda lotuliukas.gif

Perka tas, kurios yra smile.gif Ir visai nenuostabu, kodėl kai kurios moteriškės vaikšto plytos spalvos veidais - kas yra, tą ir tepa. O ir konsultacijos normalios negausi - mergaitės kaip supratau atsako už savo stendą. Gal tai ir nėra blogai, tačiau - ta mergaitė visai nežino viso asortimento ir aš gaištu laiką kiekvienai iš naujo pasakodama, KO gi aš noriu. Ir taip nuo vieno stendo prie kito... Idiotizmas kažkoks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 04 balandžio 2015 - 09:45
QUOTE(prek @ 2015 04 04, 10:42)
Perka tas, kurios yra smile.gif Ir visai nenuostabu, kodėl kai kurios moteriškės vaikšto plytos spalvos veidais - kas yra, tą ir tepa. O ir konsultacijos normalios negausi - mergaitės kaip supratau atsako už savo stendą. Gal tai ir nėra blogai, tačiau - ta mergaitė visai nežino viso asortimento ir aš gaištu laiką kiekvienai iš naujo pasakodama, KO gi aš noriu. Ir taip nuo vieno stendo prie kito... Idiotizmas kažkoks.

Šitai mane labai stebina. O dar įdomiau, kad, tarkim, Kauno Chanel mergaitė dirba kartais Megoj, kartais Akropoly biggrin.gif Atvažiuoji, o jos nėr, važiuok kitur, jei konsultacijos nori lotuliukas.gif
Atsakyti