Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2015 04 03, 20:32)
jei nemėginsit, tai ir nežinosit smile.gif
Siūlyčiau orientuotis į tuos paveikslėlius su testinėmis spalvomis.

blush2.gif Nebemoku sakyt "tu" mažai pažįstamam asmeniui  blush2.gif


Tikrovėje - taip. Aš irgi gyvai susitikus greičiausiai sakyčiau "jūs". Jeigu nesakyčiau, tada bent pradžioj būtų nejauku. Bet šitoje temoje, šitame kontekste mes labai daug žinome vienos apie kitas - temos ribose. Apie savo spalvas pasakome viena kitai netgi daugiau, nei didžiajai daliai tų žmonių, į kuriuos kreipiamės "tu". Žmogui, į kurį kreipiuosi "jūs", paprasčiausiai tokių dalykų nepasakočiau, rimtai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 20:54)
Ir po krempudros pabandžius mineralinę didžiausią įspūdį palieka lengvumas ant veido, nejauti tos maskės amžinos. O beje maskuot aš turiu ką ir esu visokių pudrų vartotoja su stažu biggrin.gif

O apie kokią konkrečiai firmą tu kalbi? Bare minerals ar kaip ji ten?

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 21:00)
Faktas, kad man reikia švariau ir šalčiau, nei WS, ir šilčiau bei ne taip ryškiai, kaip BS.

Nu, jooo, žinau, yra toksai tipažas lotuliukas.gif Laitas vadinasi lotuliukas.gif

O kokios spalvos skiria laitą ir warmą aplamai tai? g.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 03, 21:32)
blush2.gif Nebemoku sakyt "tu" mažai pažįstamam asmeniui  blush2.gif

Tai nepyk, kad kiti sakys "tu", nes forumuose taip įprasta biggrin.gif
Aš tai manau, jei man žmogus pinigų nemoka, nėra daug vyresnis arba kažkoks itin autoritetingas, ten tipo koks kunigas ar kas, tai tada "tu", ir gerai lotuliukas.gif

Taigi kai būna temų mytai. Sueina bobos, pirmą kartą gyvenime viena kitą matydamos. Bet viską viena apie kitą žino, ir užtai iškart būna "tu" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 20:58)

Nu, jooo, žinau, yra toksai tipažas lotuliukas.gif Laitas vadinasi lotuliukas.gif

O kokios spalvos skiria laitą ir warmą aplamai tai? g.gif



Įtariu, riūūžavos lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal, sakau, warmą nuo laito skirtų raudonai ruda - kaip kaštonas - ir barbiška rūžava, nei per šilta, nei per šalta, kaip arbūzas?

user posted image

user posted image


Papildyta:
Ojetus lotuliukas.gif Gera būti laitspingu, žinok. Mes su Bytte ir Dilukai neatsidžiaugiam biggrin.gif Galima va taip rengtis biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 21:06)
Gal, sakau, warmą nuo laito skirtų raudonai ruda - kaip kaštonas -  ir barbiška rūžava, nei per šilta, nei per šalta, kaip arbūzas?



Žinok, neišdegs, nes jei tiks arbūzinė, daugiau bus tikimybės, kad aš brightas, nei lightas, nes pagal kontrasto skales artimiau smile.gif Sėdėk savo rogėse sau ir karaliauk biggrin.gif aš mačiau tokių vaikų, kurie visiškai šviesučiai, aš nebuvau tokia nuo pat pradžių. Baltapūkė net kūdikis nebuvau. Naujagimė išvis tamsiais plaukais, kurie po to nuslinko. Vaikystėj buvo "geltoni". O tai ne baltapūkė. Greičiausiai ir buvo WS, bet ribinis su BS atvejis. Ryža niekas gyvenime nepavadino, o normalų WS, kad ir šviesų, ko gero pavadintų. Man bet kuriuo atveju reikia individualios paletės, nes su bendromis gaunasi nesąmonės. Neturiu, ką apsirengt hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 03 balandžio 2015 - 21:18
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 22:17)
Man bet kuriuo atveju reikia individualios paletės, nes su bendromis gaunasi nesąmonės. Neturiu, ką apsirengt  hihihi.gif

O jau gavus paletę tai manai, turėsi bigsmile.gif

Ot, kaip žmonės išsisukinėja, kad tik į laitus nepakliūt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 21:33)
O jau gavus paletę tai manai, turėsi bigsmile.gif

Ot, kaip žmonės išsisukinėja, kad tik į laitus nepakliūt lotuliukas.gif


Oi ne, aš iš tiesų net labai ne prieš light, nes ten ne toks kraštutinis šiltumas, kurio aš "neišvežu". Ir grybų-avižų spalvos light gal teisingesnės, kas žino. Tik kad man sunku išvežt ir šviesias spalvas. Teoriškai, jei mano plaukus imt kaip [buvusius] light, turėčiau turėti 2 pliusus šviesiame ir 1 pliusą medium arba dark (akių) lygmenyje, Vat tai ir balamūtija. Nes plaukai, ar light, ar medium, nekeičia esmės - odos ir akių skirtumo.
Atsakyti
Viskas, įtikinot, dabar tujinsiuos smile.gif Bent tiek, kiek pagal sugebėjimus gausis smile.gif)

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 22:17)
Greičiausiai ir buvo WS, bet ribinis su BS atvejis. Ryža niekas gyvenime nepavadino, o normalų WS, kad ir šviesų, ko gero pavadintų. Man bet kuriuo atveju reikia individualios paletės, nes su bendromis gaunasi nesąmonės. Neturiu, ką apsirengt  hihihi.gif

Turiu didelių įtarimų, kad pati jokia ne WS. Ir dėl didelės šilumos irgi įtarimų turiu. Tik sunku atrinkt su nuotraukomis, kuriose geriau perduotos spalvos ir kuriose prasčiau. Dar visai neaišku, ar nesigautų taip, jog ciklamenas bus geriau, nei lašiša. Arba koks laaabai "pasienio" tipas, kur neatrinkt, geriau į šiltas ar į šaltas spalvas reaguoja.

O dėl tų rožinių spalvų - kartais ir tokių norisi. Minkštų ir pūkuotų. Šviesių ir lengvų. Bet va dėvėt tokių visiškai negaliu. Tiktų - spjaučiau į visų aplinkinių nuomonę apie mano psichinę būklę ir dėvėčiau. Juoda atsibodo. Šaltų švarių vis viena nėra. Iš viso. Tų pūkuotų tai vis kartas nuo karto ant prekystalių pasirodo...
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 21:52)
Viskas, įtikinot, dabar tujinsiuos smile.gif Bent tiek, kiek pagal sugebėjimus gausis smile.gif)
Turiu didelių įtarimų, kad pati jokia ne WS. Ir dėl didelės šilumos irgi įtarimų turiu. Tik sunku atrinkt su nuotraukomis, kuriose geriau perduotos spalvos ir kuriose prasčiau. Dar visai neaišku, ar nesigautų taip, jog ciklamenas bus geriau, nei lašiša. Arba koks laaabai "pasienio" tipas, kur neatrinkt, geriau į šiltas ar į šaltas spalvas reaguoja.

O dėl tų rožinių spalvų - kartais ir tokių norisi. Minkštų ir pūkuotų. Šviesių ir lengvų. Bet va dėvėt tokių visiškai negaliu. Tiktų - spjaučiau į visų aplinkinių nuomonę apie mano psichinę būklę ir dėvėčiau. Juoda atsibodo. Šaltų švarių vis viena  nėra. Iš viso. Tų pūkuotų tai vis kartas nuo karto ant prekystalių pasirodo...


Tujink, tujink, nes kitaip mes įsižeisim, bo galvosim, kad mus per distanciją laikai biggrin.gif

Na pabandysiu pafotkint iš to, ką namie rasiu, jei bus normalus apšvietimas. Gal net tą patį dalyką su skirtingom foto priemonėm.

Sakai, šaltų švarių nepūkuotų nėra? O čia? Mute kaip BS šito vis tiek nesiūlyčiau, bet žiemai - taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 03 balandžio 2015 - 22:06
O tu pasimatuok spalvas ir nuspręsk biggrin.gif Jei žmogus žino, kad yra pavasaris, bet nežino kuris, tai manau, kad jis laisvas rinktis, kokį nori, tik į spalvas žiūrėt kritiškai.

Sakai, braitas per ryškus. Ir spjaunam tada į jį, jis kitoks. O laitas su warmu - vienas link rudens, kitas link vasaros, o tu gal link rugsėjo pirmosios biggrin.gif

Tada žiūrim tas spalvas. Imam pagrindines paletes, nelakstom kriūgais ir neimam jokių įtartinų, nes internete daug nupezėjimų.
Atmetus kaštoną ir atmetus visą eilę rožinių arbūzinių, likę spalvos ne kažkuom, atvirai pasakius, ir skiriasi. Bent jau parduotuvėj rinkimosi prasme - tas pats biesas... Bet tu gi ne kokia farykt, tau įdomiausia yra neutralios spalvos, ibo žalią maikoną tai čia ir be paletės papirkt eis.

Taigi ir lieka tau, gerbiamoji ponia, medžio kamieno ruda (tokia ruda link chaki), du nenagli kupranugariai (kažkokie prablukę, iš warmo, bet jie būtų tau link plaukų), nu ir kokie penki daugiau ar mažiau nugelsvėję katinai biggrin.gif Labai mėlyni katinai, paruošti parodai - netinka biggrin.gif

Jokia konjako, medaus, tikro verbliūdo tau negresia, jos per naglos visiškai, tinka tik tos smėlio spalvos, kokiomis sveikas žmogus dažytų plaukus. Ryžai ir geltonai nedažytų gi! Kaip pusprotis atrodytų.

Taipogi tamsiai mėlyna link teal, ne link violetinės, ne per tamsi. Idealo atveju. Praktiškai - kokią gauni biggrin.gif

O jau ten visokių aqua tai iš bet kokios bangos vietos! Tik tokia visai nagla turginė markerinė žydra yra jau per nagla, atiduodam Mutei ir prek, nesipešam. Imam ramesnes, keliskart skalbtas, kuklumas dabina biggrin.gif

Dar visokius koraliukus imam, persikiukus, pudrytes, alyvas, šviežią žolytę, naudojam ant gėlyčių, kringeliukų, auskariukų...

Niu ir viskas, daugiau mums niekas netinka, iš patirties sakau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 22:05)
Sakai, braitas per ryškus.



Tai va ir būtent, kad negarantuoju - man tik taip norisi. Nepatinka ryškiosios BS spalvos, kaip ir kitų pavasarių nesveikai ryškios, įskaitant WS. Bet gal kaip tik BS neutraliosios man būtų atradimas? Kuo BS grybas skirsis nuo kitų pavasarinių grybų?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 22:52)
Turiu didelių įtarimų, kad pati jokia ne WS. Ir dėl didelės šilumos irgi įtarimų turiu.

O dėl tų rožinių spalvų - kartais ir tokių norisi. Minkštų ir pūkuotų. Šviesių ir lengvų. Bet va dėvėt tokių visiškai negaliu. Tiktų - spjaučiau į visų aplinkinių nuomonę apie mano psichinę būklę ir dėvėčiau. Juoda atsibodo. Šaltų švarių vis viena  nėra. Iš viso. Tų pūkuotų tai vis kartas nuo karto ant prekystalių pasirodo...

O tai ką, kolega, įtariate, kokią diagnozę? biggrin.gif

Nu čia dabar, žiemai neleis mat nešiot rožinių? blink.gif O šitaip visaip va - ne?

At tai čia:
http://shop.mango.co...s=1428091927878

http://shop.mango.co...s=1428091927878

Ne?
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 23:13)
Bet gal kaip tik BS neutraliosios man būtų atradimas? Kuo BS grybas skirsis nuo kitų pavasarinių grybų?

Tuo, kad tokio išvis nėra lotuliukas.gif Braitui iš visų palečių vieninteliam absoliučiai visiškai nei gramo netinka žemės spalvos biggrin.gif Jiems žemė - tai kaip laitui juoda lotuliukas.gif Kažkur skaičiau net tokį skiriamąjį jų požymį biggrin.gif

Užtat pas juos nėr jokių rudų. Tik vienas mažas grybelis, tas pats, kuris ir pas kitus du pavasarius, pilka ir ruda beveik juodos - čia geras daiktas, bet praktikoj rask, kad gudrus, ir pora mažiau nugeltusių katinų.
Bet kadangi praktiškai imsi tokius katinus, kokius gausi, nebus tau ten pasirinkimo iš penkių skirtingo nugeltimo, tai iš esmės jokio skirtumo ir nėra.

Na gal dar ryškus, beveik geltonas kupranugaris...
Žo, norint neutralių spalvų braitas - bausmė už nuodėmes. Jis gerai, kas nori kontrasto ir ryškius mėgsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 22:21