Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 19:40)
Jaunystėj galėjo būti contrasting, plius oda dar šviesesnė buvo, bet ir dabar panašu, kad šviesiau nėra kur. Bet dabar gal ir true kontrastas (suvokiu, kad ta kontrasto apibrėžtis nereiškia šiltumo - true/warm spring, kitaip sakant). Bet tas "ant ribos" visgi išlieka. Kiek čia man buvo priekaištų dėl ne taip pasirinktų spalvų - nuolat kartojama, kad per murzinos. Išeina, kad jeigu man kaip ir tiktų WS spalvos, jos turi būti švaresnės, nei paprastai WS. Nežinau, kaip tai įmanoma, čia turbūt gautųsi kažkokia labai reta paletė  doh.gif  lotuliukas.gif

Kontrastas neturi nieko bendro su murzinumu ar švarumu. Tiesiog arba geriau atrodo kontrastiniai spalvų deriniai, arba monochromas. Švaru-murzina tai čia chroma, kontrastas yra value (žiūrėti Munsell paveikslėlį).
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 17:15)
Plaukai buvo tokio pat šviesumo.

Plaukai (palei šaknis) pagal kontrastingumą pataikytų į trečią langelį? Ar žemiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 03 balandžio 2015 - 19:13
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 19:09)
O sako, kad tipas nesikeičia mastau.gif  Va, kame įdomumas mastau.gif


Tai gal ir nesikeičia. Jaunystėj būčiau pvz. koks contrasting honey spring, o dabar true honey spring, bet abiem atvejais "grubioje" 12 tipų paletėje tai išeitų WS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 20:12)
Kontrastas neturi nieko bendro su murzinumu ar švarumu. Tiesiog arba geriau atrodo kontrastiniai spalvų deriniai, arba monochromas. Švaru-murzina tai čia chroma, kontrastas yra value (žiūrėti Munsell paveikslėlį).
Papildyta:

Plaukai (palei šaknis) pagal kontrastingumą pataikytų į trečią langelį? Ar žemiau?

Manau, kad būtų ir į antrą patekę, nes aš juos painiodavau. Tada. Akys tai mėlynos, o tie du gelsvi - kuris plaukai, kuris oda dar ir pagalvot reikdavo biggrin.gif

Bet jie ėmė ne pagal šaknis ir ne pagal galus (natūralių blondinių gi jie nevienodi), bet irgi pagal bendrą vaizdą kažkokį.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 20:14)
Tai gal ir nesikeičia. Jaunystėj būčiau pvz. koks contrasting honey spring, o dabar true honey spring, bet abiem atvejais "grubioje" 12 tipų paletėje tai išeitų WS  biggrin.gif

Ania? tai gal man dabar, po 100 metų, ir tikrai būtų racijos pasitestuot pas tą baltarusę... Vdrug ir aš jau true? biggrin.gif
Bet pala, o kokia man iš to nauda? Pfff biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 20:15)
Manau, kad būtų ir į antrą patekę, nes aš juos painiodavau. Tada. Akys tai mėlynos, o tie du gelsvi - kuris plaukai, kuris oda dar ir pagalvot reikdavo biggrin.gif

Bet jie ėmė ne pagal šaknis ir ne pagal galus (natūralių blondinių gi jie nevienodi), bet irgi pagal bendrą vaizdą kažkokį.

Tada jau laitas. Nebent tiksliai žinot, jog akių kontrastingumą žiūri pagal tamsiausią spalvą.

Papildau. Bet jei tikėt ta sena nuotrauka, tai plaukai palei šaknis gali būt ir 4.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 03 balandžio 2015 - 19:27
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 20:19)
Tada jau laitas. Nebent tiksliai žinot, jog akių kontrastingumą žiūri pagal tamsiausią spalvą.

Papildau. Bet jei tikėt ta sena nuotrauka, tai plaukai palei šaknis gali būt ir 4.

Oi ne. Aš nusistačiau, dar neturėdama vaikų. O čia jau, kaip aiškiai matyti iš turimo vaiko, po gimdymo. 10 mėnesių, kaip plaukai jau kiti, pakeitę spalvą ir dažyti smile.gif Ir apsirengus tamsiai mėlynai, kas man atsitiko, kai jau žinojau, kaip reikia biggrin.gif

Be to, ta foto yra fotografo - Rakausko - tai su visokiais ten filtrais ir kažkuo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 19:30
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 19:19)

Ania? tai gal man dabar, po 100 metų, ir tikrai būtų racijos pasitestuot pas tą baltarusę... Vdrug ir aš jau true? biggrin.gif



True, bet pagal 12 tipų vis tiek light lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 20:32)
True, bet pagal 12 tipų vis tiek light  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Tfū ***** lotuliukas.gif Aš yr prasmė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 18:50)
O klausyk, kaip ta mineralinė? Ko nebandžius, to nebandžius. Kaip ją - taip ant veido tiesiai ir tepi, ant kremo? O kaip maskuoja?


aš kalbu apie mineralines kur sudėtis tik mineralai, mačiau daug firmų pridarę a la mineralinių, bet, kad ten paprasta pudra ir tiek.
Maskuoja gerai, kai kurių gamintojų galima rinktis būna iš kelių dengimo variantų (atseit matinis, pusiau matinis ir tt), tai stipriai maskuojančių aš neperku, nes taip dengia, kad nenatūraliai atrodyt ima. Tepama spec šepetuku (dar nuo šepetuko dengimas gali skirtis) ant įprastai paprastu kremu patepto veido, gali tik norėtis kremo kiek gausiau, nes mineralinė linkusi sugerti.
Ir po krempudros pabandžius mineralinę didžiausią įspūdį palieka lengvumas ant veido, nejauti tos maskės amžinos. O beje maskuot aš turiu ką ir esu visokių pudrų vartotoja su stažu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 19:12)
Kontrastas neturi nieko bendro su murzinumu ar švarumu. Tiesiog arba geriau atrodo kontrastiniai spalvų deriniai, arba monochromas. Švaru-murzina tai čia chroma, kontrastas yra value (žiūrėti Munsell paveikslėlį).



Bet ar tikrai tai nesusiję? Kontrastingumo priešingybė yra minkštumas, kuris savaime nebus švarus. Kontrastas yra švarus. Net dvi nešvarios, bet stipriai besiskiriančios šviesumu spalvos viena šalia kitos atrodo švaresnės. Gal ne veltui 12 tipų paletėje kontrastingas pavasaris vadinamas arba bright (ryškus), arba clear (švarus).

Savo atveju sunku būtų įvertinti, ar labiausiai išreikšta savybė yra šiltumas, ar ryškumas. Bet ko gero švarumas labiau būdingas už šiltumą. Nežinau, ar iš to galima padaryti kokias išvadas. Faktas, kad man reikia švariau ir šalčiau, nei WS, ir šilčiau bei ne taip ryškiai, kaip BS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 03 balandžio 2015 - 20:14
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 21:00)
Bet ar tikrai tai nesusiję? Kontrastingumo priešingybė yra minkštumas, kuris savaime nebus švarus. Kontrastas yra švarus. Net dvi nešvarios, bet stipriai besiskiriančios šviesumu spalvos viena šalia kitos atrodo švaresnės. Gal ne veltui 12 tipų paletėje kontrastingas pavasaris vadinamas arba bright (ryškus), arba clear (švarus).

Pagal BFAS - Contrasting yra value. T.y. pagrindinė ašis. Ir pagal BFAS ruduo manau laisvai bus kontrastingas.

Nepatingėkit padaryt foto su fuksija ir lašiša? Gal kas aiškiau pasidarytų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 03 balandžio 2015 - 20:11
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 20:07)
Pagal BFAS - Contrasting yra value. T.y. pagrindinė ašis.

Nepatingėkit padaryt foto su fuksija ir lašiša? Gal kas aiškiau pasidarytų.


Bijau, kad tiksliai tokių spalvų neturėsiu. Lašišinė būtų ryški, bet kiek švelnesnė oranžinė, o tie ciklamenai-fuksijos taip varijuoja, kad vieni yra pavasariniai, kiti žieminiai, treti vasariniai, ir sunku atskirti, kur kuris. Galbūt pavasarinis ant manęs atrodytų gerai, bet aš pasimatuosiu žieminį, galvodama, kad tai pavasarinis?

Ir labai prašau rašyti man "tu" smile.gif Kažkaip nejauku dėl to formalaus kreipinio. Čia yra vieta, kur renkasi bendramintės, vienijamos bendro intereso, tai tam tikra prasme draugės, kad ir virtualios. "Tu" reiškia ne tik familiarumą ar nemandagumą, bet ir artimumą bei draugišką bendravimą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 03 balandžio 2015 - 20:17
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 21:12)
Bijau, kad tiksliai tokių spalvų neturėsiu. Lašišinė būtų ryški, bet kiek švelnesnė oranžinė, o tie ciklamenai-fuksijos taip varijuoja, kad vieni yra pavasariniai, kiti žieminiai, treti vasariniai, ir sunku atskirti, kur kuris. Galbūt pavasarinis ant manęs atrodytų gerai, bet aš pasimatuosiu žieminį, galvodama, kad tai pavasarinis?

jei nemėginsit, tai ir nežinosit smile.gif
Siūlyčiau orientuotis į tuos paveikslėlius su testinėmis spalvomis.

blush2.gif Nebemoku sakyt "tu" mažai pažįstamam asmeniui blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 03 balandžio 2015 - 20:33