Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

aš dedu tas foto, kur jau atrinktos kaip realistiškos, ką noriu pasakyti mano plaukai būtent taip gali atrodyt kaip foto ir geltoni saulėje ir pilki be saulės, nuo apšvietimo priklauso.
Radau foto per savaitės laiko skirtumą su tais pačiais trumpais plaukais ant saulės - vėl geltoni!

gal nebedėsiu foto, patikėsit ir taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 16:11)
O aš užtat mačius diedą su tamsiais plaukai, bet visiškai ryža barzda biggrin.gif Tragiškas vaizdelis biggrin.gif Net kilo minčių, kad gal nusidažęs, bet tai ko tada barzdos nedažė? biggrin.gif

Plaukų spalva įvairiose kūno vietose skiriasi. Katia minėjo, kad netgi skirtingose galvos vietose žiūrint plaukų šaknų spalvą, spalva skiriasi. O jau ant kūno... lotuliukas.gif

QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 16:11)
Ir dar žinai kas, dabar pagalvojau. Gerai pamenu, kad buvau su odine striuke, reiškia, buvo ar tai pavasaris, ar tai ruduo. Ar tik nebuvo ruduo, ir ar nebuvau įdegus, ką? Tada kontrastas galėtų būti dar mažesnis, iš to ir laitas.

Šiaip tai laitas - jei dvi arba trys spalvos pirmoje grupėje ir viena gali būt antroje. Na tokia visai šviesi būtybė turėtų būt.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 16:45)
Plaukų spalva įvairiose kūno vietose skiriasi. Katia minėjo, kad netgi skirtingose galvos vietose žiūrint plaukų šaknų spalvą, spalva skiriasi. O jau ant kūno... lotuliukas.gif
Šiaip tai laitas  - jei dvi arba trys spalvos pirmoje grupėje ir viena gali būt antroje. Na tokia visai šviesi būtybė turėtų būt.

Velnias žino, aš visas krempudras visada perku pačias šviesiausias, ivory. Dar nesu turėjus sau per šviesios krempudros, tik per tamsių. Nes kai kurios kontoros leidžia tokias šviesiausias, kokios man yra jau iškart per tamsios. Derinant prie kaklo...

Tai vadinasi, labai tamsi oda nėr.
Plaukai buvo tokio pat šviesumo.
Vat taip ir išėjo...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 03, 09:58)
Palaukim kol pražils... ir pažiūrėsim pas ją žilė ar šilta, su gelsvu atspalviu ar ne biggrin.gif


Sunkus klausimas, mano mama virš 70 m. dar visai nepražilus, pensininkės podrūžkės įtaria, kad slepia nuo jų tuos gerus dažus, kurie taip puikiai dažo biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 10:07)
Nebent tik iš streso pražils, kad niekas jai netinka biggrin.gif Čia mums visoms tai gresia, beje biggrin.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Hiver @ 2015 04 03, 11:02)

Jeigu manes atmintis nepaveda, tai mes ta dryzuota ryza isrinkom kaip gera ir tinkancia tuo metu kai svarstem ar siltas ar saltas tipas esi. Ji ne kaip pavasarines orientyras ejo, o kaip siltu tipu atstove. smile.gif  Tuo metu matavaisi daug ten visokiu, ir kakaviniu tame tarpe, tai va tas variantas parode kad i siltas reikia orientuotis. Ar as gerai prisimenu? 4u.gif



Taip iš esmės, pamačius tą ryžą buvo įtarta, kad esu ne vasara biggrin.gif Nors tą taupe-camel testą atlikau su kitomis spalvomis. Jis parodė, kad iš dviejų blogybių geriau camel. O gal taupe ne tą atspalvį pataikiau lotuliukas.gif
Papildyta:
Beje, niekada nebuvau pagalvojusi, kad galima kontrastą patikrint iškirpus foto dalis ir uždėjus ant liniuotės. Paėmiau odos lopiniuką ir akį. Tai ką, gaunasi ribinis atvejis tarp vidutinio ir didelio kontrasto - suprask, kaip nori, arba rinkis, kaip labiau patinka. Turbūt iš čia ir visa maišalynė, esu ant ribos ir netinka niekas.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 16:15)
Velnias žino, aš visas krempudras visada perku pačias šviesiausias, ivory. Dar nesu turėjus sau per šviesios krempudros, tik per tamsių. Nes kai kurios kontoros leidžia tokias šviesiausias, kokios man yra jau iškart per tamsios. Derinant prie kaklo...



Kol dažiausi krempudrom tai sunku man buvo šviesių rast, kalbant apie kokius 7m atgal ir maždaug drogo asortimente. Buvo viena tobula krempudra, bet jau man žiauriai brangi. Užtat dabar su mineraline tai nėra bėdų, visada būna dar 1-2 atspalviai šviesesni už mano ir dar visų undertonų, kokių tik nori.
pvz iš čia imčiau trečią eilutę nuo viršaus, nes pirmos dvi labai jau gotiškai atrodo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 19:09)
Beje, niekada nebuvau pagalvojusi, kad galima kontrastą patikrint iškirpus foto dalis ir uždėjus ant liniuotės. Paėmiau odos lopiniuką ir akį. Tai ką, gaunasi ribinis atvejis tarp vidutinio ir didelio kontrasto - suprask, kaip nori, arba rinkis, kaip labiau patinka. Turbūt iš čia ir visa maišalynė, esu ant ribos ir netinka niekas.

Oda šviesi, akys greičiau medium. Dar natūralių plaukų reikia, ir ne šiaip plaukų, o spalvos prie šaknų smile.gif

Kas skaito rusiškai - radau "beveik instrukciją", kaip sureguliuoti monitoriaus spalvas.
http://www.realcolor.ru/test.htm
Gal ir visai neblogai?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 18:21)
Oda šviesi, akys greičiau medium. Dar natūralių plaukų reikia, ir ne šiaip plaukų, o spalvos prie šaknų smile.gif



Plaukai bus tarpinis variantas tarp odos ir akių, kažkuri medium pilka. Už akis šviesesnė. Mano plaukai prieš šaknų praktiškai nesiskiria nuo bendros plaukų spalvos. Tik sruogos kažkiek pablunka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 03 balandžio 2015 - 18:28
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 19:24)
Plaukai bus tarpinis variantas tarp odos ir akių, kažkuri medium pilka. Už akis šviesesnė. Mano plaukai prieš šaknų praktiškai nesiskiria nuo bendros plaukų spalvos. Tik sruogos kažkiek pablunka.

Tada kontrastingumas arba true, arba contrasting - čia žiūrint kur akis padėsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 18:33)
Tada kontrastingumas arba true, arba contrasting - čia žiūrint kur akis padėsim smile.gif


Jaunystėj galėjo būti contrasting, plius oda dar šviesesnė buvo, bet ir dabar panašu, kad šviesiau nėra kur. Bet dabar gal ir true kontrastas (suvokiu, kad ta kontrasto apibrėžtis nereiškia šiltumo - true/warm spring, kitaip sakant). Bet tas "ant ribos" visgi išlieka. Kiek čia man buvo priekaištų dėl ne taip pasirinktų spalvų - nuolat kartojama, kad per murzinos. Išeina, kad jeigu man kaip ir tiktų WS spalvos, jos turi būti švaresnės, nei paprastai WS. Nežinau, kaip tai įmanoma, čia turbūt gautųsi kažkokia labai reta paletė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 19:17)
Kol dažiausi krempudrom tai sunku man buvo šviesių rast, kalbant apie kokius 7m atgal ir maždaug drogo asortimente. Buvo viena tobula krempudra, bet jau man žiauriai brangi. Užtat dabar su mineraline tai nėra bėdų, visada būna dar 1-2 atspalviai šviesesni už mano ir dar visų undertonų, kokių tik nori.
pvz iš čia imčiau trečią eilutę nuo viršaus, nes pirmos dvi labai jau gotiškai atrodo biggrin.gif
user posted image

O klausyk, kaip ta mineralinė? Ko nebandžius, to nebandžius. Kaip ją - taip ant veido tiesiai ir tepi, ant kremo? O kaip maskuoja?

QUOTE(prek @ 2015 04 03, 19:33)
Tada kontrastingumas arba true, arba contrasting - čia žiūrint kur akis padėsim smile.gif

O jau čia dabar ko??? Du bruožai šviesiam - laitas!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 18:50)

O jau čia dabar ko??? Du bruožai šviesiam - laitas!!! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Prieš 20 metų laisvai būčiau galėjusi, nes plaukai būtų buvę irgi iš light grupės, kad ir ribinio su medium, bet bent jau diskutuot būtų buvę įmanoma biggrin.gif Dabar 100 proc. medium plaukai, oda light, o akys - fig suprasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 03, 19:59)
Prieš 20 metų laisvai būčiau galėjusi, nes plaukai būtų buvę irgi iš light grupės, kad ir ribinio su medium, bet bent jau diskutuot būtų buvę įmanoma  biggrin.gif Dabar 100 proc. medium plaukai, oda light, o akys - fig suprasi smile.gif

O sako, kad tipas nesikeičia mastau.gif Va, kame įdomumas mastau.gif
Atsakyti