Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

na bent aš nemačius šateno su baltapūkiais antakiais ir blakstienomis. Viskame atsispindi bendras žmogaus šviesumas/tamsumas, nesvarbu, kad bfas blakstienų netikrina.

Na gal būna išimtiniai atvejai natūr blondinės juodais antakiais g.gif bet aš gyvai nemačius tokių. Jeigu natūr blondinė tai visa apyšviesė, jeigu šatenė tai ne tik su blakstienom, bet dar ir su ūsais gali būt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 03 balandžio 2015 - 14:33
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 15:17)
Blin. Betgi vienodos tos mūsų akys. Nu gaaaal pas mane daugiau į mėlynumą, o pas tave į pilkumą... Bet jei katrą dieną apsikeistume, niekas ir nepastebėtų unsure.gif

Bet Dilukai pagal kontrastingumą true. Ne laitas. Ir pagal koordinates panašu, kad tarp koordinačių tamsiausios yra akys?
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 15:17)
Ne, tu ką, juokauji, palik, man labai patinka biggrin.gif Jei mane kas visai pritemptų prie darko, man patiktų dar labiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O jei mėginti taip - apsisiausti gana šviesiu skuduru, kuris patenka į laitą, be kosmetikos visiškai, aišku ir be lęšių, plaukai Jūsų vis vien dabar į pirmą grupę taikys - ir pažiūrėt, kas gaunasi? Ar nebus taip, kad šviesiame fone smygsos du ryškūs spygliai - akys?

Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 15:32)
Na gal būna išimtiniai atvejai natūr blondinės juodais antakiais g.gif bet aš gyvai nemačius tokių. Jeigu natūr blondinė tai visa apyšviesė, jeigu šatenė tai ne tik su blakstienom, bet dar ir su ūsais gali būt biggrin.gif

Viena iš ponių, kur testavosi - šviesiaplaukė (gal ne visiškai blondinė, bet tikrai šviesi) su juodut juodutėliais antakiais ir blakstienomis. True exuberant spring.
Jos mergytė - auksiniais antakiais ir juodutėlėmis blakstienomis.
Manau genai sukrinta labai įvairiai. Todėl ir sako, kad ir akys, ir oda, ir plaukai visų spalvinių tipų gali būt visokie.
Atsakyti
geras, nemačius tokių variantų tikrai, čia aš apie blakstienas antakius bigsmile.gif

vidurinė kortelė akys
tik aišku foto baltos balansas nesutvarkytas, viskas kiek šviesiau, ten baltas lapas po apačia
user posted image
Papildyta:
prek ar tu čia daug savo draugių Katiai nusiuntei, ar tu Katios draugė? Viską jinai žino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 15:29)
Skaityčiau ir skaityčiau lotuliukas.gif

Bet tai dabar žėkit. Išeina, linzėmis savo tamsiausią spalvą galima koreguoti?

Iš principo kaip suprantu kontrastingumą galima kažkiek koreguot - spėju kad liekant toje pačioje kontrasto grupėje. Kad Jūs iš viso be kontrasto - man tai kažkaip neįsipaišo į tai, ką matau. Aš esu mačiusi žmonių be kontrasto - šviesūs plaukai, šviesi oda, ir akies rainelė šviesi. Tokie - lyg apšviesta foto būtų. Bet su Jūsų akimis man niekaip laitas nesigauna. Nebūtų ratuko, būtų tik akies viduriukas - tokiu atveju gal ir laitas. Bet dabar... Į kontrastinį tipą aišku nepataikot (o ir nereikia), bet į true tai mano požiūriu laisvai?
Gal dėl to Jums ir buvo taip blogai su ta išmesta palete?

O tamsiai rengtis nereikia. Ir formomis bodėtis irgi nereikia. Reikia tik apgalvot, kaip jas tinkamai įformint. Į tinkamas linijas ir tinkamas spalvas wink.gif
Nes tas įsitikinimas, kad juoda plonina... Sakyčiau anaiptol ne visad. Imkit žmogų kaip spalvinį bloką. Įsivaizduokit - juda gatve juoda žmogaus ūgio plyta. Nelabai gražu, ania? O dabar sumažinam plytos aukštį galvos aukščiu - nes galva šviesi ir jos juodos plytos fone nebesimato - ką gaunam? Ogi plyta tai pastorėja - nes pritrūksta aukščio, automatiškai optiškai didėja plotis. Apkarpom plytą, įdomiausioje vietoje dedam akcentą - ką gaunam? Juk atkreipiam dėmesį į tą įdomiausią vietą ir patraukiam dėmesį nuo vietų, kurios ne tokios tobulos. Bet jei neapkarpysim - neduosim formos - tai ir dėmesio atitraukt negalėsim.
Mane mokė taip: jei nori žinot, kaip atrodai iš šono, apvesk pieštuku savo kontūrus ant sienos ar veidrodžio ir dabar pažiūrėk iš šono - ar tokio pločio ir nori atrodyt? Jei taip - viskas OK, bet jei manai, kad per platu - tą kontūrą reikia keisti smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 15:32)
na bent aš nemačius šateno su baltapūkiais antakiais ir blakstienomis. Viskame atsispindi bendras žmogaus šviesumas/tamsumas, nesvarbu, kad bfas blakstienų netikrina.

Na gal būna išimtiniai atvejai natūr blondinės juodais antakiais g.gif bet aš gyvai nemačius tokių. Jeigu natūr blondinė tai visa apyšviesė, jeigu šatenė tai ne tik su blakstienom, bet dar ir su ūsais gali būt biggrin.gif


O aš užtat mačius diedą su tamsiais plaukai, bet visiškai ryža barzda biggrin.gif Tragiškas vaizdelis biggrin.gif Net kilo minčių, kad gal nusidažęs, bet tai ko tada barzdos nedažė? biggrin.gif

Aš buvau tokia, mane mokykloj kaltindavo, kad antakius dažau. Bet sakau, tie juodi antakiai - tik prie mano plaukų. Atsistojus prie kokios italės tai net ir dabar prie špakliaus aš atrodau kaip su kokia šikna vietoj veido - nei antakių, nei blakstienų, vieni žabtai, iš kurių garsas eina lotuliukas.gif

QUOTE(prek @ 2015 04 03, 15:44)
O jei mėginti taip - apsisiausti gana šviesiu skuduru, kuris patenka į laitą, be kosmetikos visiškai, aišku ir be lęšių, plaukai Jūsų vis vien dabar į pirmą grupę taikys - ir pažiūrėt, kas gaunasi? Ar nebus taip, kad šviesiame fone smygsos du ryškūs spygliai - akys?

Sunku praktiškai, nes be linzių aš nieko nematysiu lotuliukas.gif

Bet šiaip galas žino. Tos mano akys yra mįslingos, apart to, kad naglos biggrin.gif Ta konsultantė su jomis labiausiai ir vargo. Nes vidurys jų yra gana šviesus, o tie kraštų nutamsėjimai - jau ryškesni, ir dar spalvos dvi, tai paimk ir sužiūrėk tu, kad gudrus, ar ten šviesiau, ar tamsiau, ar daugiau žalios, ar daugiau mėlynos biggrin.gif

Finale jos suėjo kelios ir mėgino ne artinti tą akį ir į ją gilintis, nes tas joms kėlė neviltį, bet priešingai - man spoksoti akis išvertus į veidrodį, o jos man už nugaros stovėjo ir kaip tik atgal traukėsi, kad matytų bendrą akių vaizdą biggrin.gif

Aplamai bendroj sumoj tos koordinatės atrodė panašiai kaip Dilukai, akys buvo tamsiausios, bet ne per labai. Jei išėjau light, tai gal buvo kiek šviesesnės už Dilukai akis, bet nestipriai. Ir gal kiek mėlynesnės. Bet ta būtent vieta pas mane yra diskutuotina... Ir šiaip nesu aš pats šviesiausias laitas iš visų laitų biggrin.gif

Ir dar žinai kas, dabar pagalvojau. Gerai pamenu, kad buvau su odine striuke, reiškia, buvo ar tai pavasaris, ar tai ruduo. Ar tik nebuvo ruduo, ir ar nebuvau įdegus, ką? Tada kontrastas galėtų būti dar mažesnis, iš to ir laitas.

Be to, pas mane akys giliai. Ir dažnai jos foto būna šešėlyje, dėl to atrodo tamsesnės. Pliusas, atrodo rūsčiau ir skatina pagarbą. Minusas - sunkiau jas vartyti, kad sulaukti gero efekto. Užtai akių vartymą esu gana menkai įvaldžius, dantų šiepimas man visada veikia geriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 15:13
kad jau dedu, čia mano nedažyti plaukai saulės šviesoje
paskutinė foto, kaip mano plaukai atrodo kai neatrodo tokie žaliai geltoni, t.y. kiti 50% laiko, be saulės arba patalpoje
user posted image
user posted image
user posted image
plaukai pagal foto sutilptų vos ne į odos koordinatę biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Aha, mano plaukai ir oda buvo beveik tokie pat, aš maišiausi, kuri koordinatė yra kieno biggrin.gif
Tada, ko gero, buvo ruduo. Nes pavasarį odinės striukės tampa aktualios tik kokį balandį, kai jau sesija ir nėr kada po tokias vietas valkiotis. O aš buvau tada atsipūtus, jokio streso nepamenu...
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 15:49)
prek ar tu čia daug savo draugių Katiai nusiuntei, ar tu Katios draugė? Viską jinai žino biggrin.gif

Taip gavosi, kad aš Katiai sugadinau visas atostogas ir prisiunčiau interesantų lotuliukas.gif Viskas prasidėjo nuo to, kad aš susidomėjau spalviniais tipais, pradėjau ieškot, kur čia man prasitestavus, ir tada ją susiradau. Paskui jau kai gavau savo paletę, pažįstamos irgi susidomėjo, aš tada Katios paprašiau, kad jei ji planuotų kada Lietuvoje būt, kad parašytų. Štai ir parašė smile.gif Tos trys ponios mano pažįstamos, aš sudalyvavau jų testavime, nes man labai įdomu buvo. Apie kitas iš forumo aš tik žinau, kad prasitestavo, daugiau detalių nei aš klausiau, nei Katia pasakojo smile.gif

Beje, o Jūs mėginot fotografuot sau testavimo procesą? Mes tai darėm foto - grynai asmeniškai, iš smalsumo smile.gif
Atsakyti
inc kažkiek foto padarė, bet dar neatsiuntė smile.gif
bet labai įdomu, bent tą foto su geltonom "trydalinėm" lietpalčių spalvų drapiruotėm pamatyti.



Man šiaip mano plaukų koordinatė atrodė per tamsi, nors ką žinau gal po dažymo žiemos metu ataugę tie trys cm taip ir atrodo g.gif



Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 15:15)
Aha, mano plaukai ir oda buvo beveik tokie pat, aš maišiausi, kuri koordinatė yra kieno biggrin.gif


tai kam tu dažai plaukus būdama tokia šviesi blondinė? smile.gif
Atsakyti
Atvirai pasakius, man Dilukai plaukų koordinatė pagal foto irgi tamsoka. Gal gyvai kitaip atrodė...
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 16:24)
tai kam tu dažai plaukus būdama tokia šviesi blondinė? smile.gif

Taigi sakau, po gimdymo patamsėjo. Net gal ne tiek daug patamsėjo, kiek papilkėjo. Visiškai pasikeitė plaukų spalva, ir ne visų, o ataugančių. Mėnuo po gimdymo - centimetras atauga, kaip kad dažyti atauginėtų biggrin.gif Du mėnesiai - du centimetrai. Netvarkingai atrodo lotuliukas.gif Tai ir pradėjau dažyt užtai, argi gražu vaikščioti su tokiom baisiai ataugusiom šaknim lotuliukas.gif
Atsakyti
dar viena plaukų foto, šviesią, bet debesuotą dieną lauke, su normaliu fotiku ir plaukai trumpai nušnioti
Aš tokią plaukų spalvą matydama ir nusistačiau vasarą, jie chameleonai yra, ką nori tą matai. Nori geltoni nori pilki biggrin.gif
(tik iškirpau iš didelės foto tai kokybė šiaip sau)
user posted image
Atsakyti
Nu vo. Bet čia gal pavasariams tinka biggrin.gif Nes šaknys tai pas visus pilkesnės, o galai paskui nugeltonėja arba ne...
Atsakyti