Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 12:45)
Antakiai matosi, kad tokie yra biggrin.gif

Antakiai tamsūs? Plaukai matyt šviesūs? Tik kiek iš tiesų šviesūs?
O akis tai matau gana tamsias? Ar čia tik foto taip gavosi?
Iš kur laitas su tokiomis akimis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 14:00)
Antakiai tamsūs? Plaukai matyt šviesūs? Tik kiek iš tiesų šviesūs?
O akis tai matau gana tamsias? Ar čia tik foto taip gavosi?
Iš kur laitas su tokiomis akimis? g.gif


ot geras... isgrūs tuoj pat Noa iš lightų, bus jai linzes spalvotas nešiot lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip žiūriu Noa už mane man atrodo ryškesnė, kontrastingesnė, net įvertinus, kad antakiai dažyti.
Bet nesuprantu man atrodo aš tamsesnėm spalvom dažau, bet jie nebūna tokie ryškūs g.gif
Arba gal kai plaukai šviesinti tai atrodo didesnis kontrastas tarp plaukų ir antakių.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 13:00)
Antakiai tamsūs? Plaukai matyt šviesūs? Tik kiek iš tiesų šviesūs?
O akis tai matau gana tamsias? Ar čia tik foto taip gavosi?
Iš kur laitas su tokiomis akimis? g.gif


Mano plaukai yra šviesūs. Jie nuo dažymo kiek nugeltę, bet realiai šviesinimo nėra daug, kaip tik dėl to nuolat šviesinant jie man nenušiaudėja ir nenukrenta smile.gif Tikra spalva būtų kaip pas Kryginą. Šiaip jau ir antakiai panašiai biggrin.gif Jie dažyti, bet spalva light brown, tai pas tamsų žmogų tai aplamai ne spalva biggrin.gif Ir šešėliais, aukščiau minėtais. Bet natūralūs mano antakiai tamsesni ir pilkesni už plaukus.

Va mano foto 20ties metų senumo, antakiai nedažyti, tik išpešioti, o plaukai lygiai taip, kaip dabar - jau dažyti ir šaknys ataugę biggrin.gif Čia jau tas patamsėjęs atspalvis, kuriuo skundžiausi biggrin.gif Ir atkreipkit dėmesį, net pas kūdikį antakiai šiokie tokie yra biggrin.gif

user posted image

O akys tai ką. Akys va:
http://www.gerilesia...sions-1047.html
biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Mute @ 2015 04 03, 13:04)
ot geras... isgrūs tuoj pat Noa iš lightų, bus jai linzes spalvotas nešiot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O kažin, ar smarkiai persistumia mano tipažas nuo tų linzių? biggrin.gif Ir link kur - spalva aqua. Gal link tavęs? biggrin.gif

QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 13:43)
Kaip žiūriu Noa už mane man atrodo ryškesnė, kontrastingesnė, net įvertinus, kad antakiai dažyti.
Bet nesuprantu man atrodo aš tamsesnėm spalvom dažau, bet jie nebūna tokie ryškūs g.gif
Arba gal kai plaukai šviesinti tai atrodo didesnis kontrastas tarp plaukų ir antakių.

Nu taip. Špaklius daro stebuklus - atsiranda veido bruožai lotuliukas.gif
Šiaip čia gal dar foto tokia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 12:59
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 13:55)
Va mano foto 20ties metų senumo, antakiai nedažyti, tik išpešioti, o plaukai lygiai taip, kaip dabar  - jau dažyti ir šaknys ataugę biggrin.gif Čia jau tas patamsėjęs atspalvis, kuriuo skundžiausi biggrin.gif Ir atkreipkit dėmesį, net pas kūdikį antakiai šiokie tokie yra biggrin.gif

pagal tokią foto sunku spręst, bet dėl laito aš vis tik būčiau linkusi abejot.
Šitoje senoje foto irgi lęšiai?

Beje, natūrali plaukų spalva man atrodo labai įdomi (ta, kurią matau senoje foto). Aš ją Jūsų vietoje ne šviesinčiau, o ryškinčiau, suaktyvinčiau. Ne į blond, o būtent į tą nenusakomą spalvą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 03 balandžio 2015 - 13:26
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 14:17)
pagal tokią foto sunku spręst, bet dėl laito aš vis tik būčiau linkusi abejot.
Šitoje senoje foto irgi lęšiai?

biggrin.gif Tai tu dėl mano laito neabejok, ibo visuomenė suabejos tavo kompetencija biggrin.gif Čia yra špaklius ir apšvietimas tikrai. Akių forma tiesiog tokia, jos pas mane giliai ir visada šešėly išeina biggrin.gif
Ne, senoj foto ne tik kad be linzių, bet ir be akinių, ir nifiga nematau biggrin.gif

Bet va bėda, kad mano foto ir šiaip jau yra labai mažai, o be špakliaus jų aplamai nėra. Aš špaklių labai mėgstu, man nusišpakliuot - kaip dantis išsivalyt biggrin.gif Kad ir nedaug, bet turi būt, ir taškas biggrin.gif

Nu va čia iš ten pat kita foto, gal kiek geresnė:
user posted image

Papildyta:
Oi, va gi ką radau, akis ir visai nedažytas antakis, nei dažais, nei šešėliais! Bet čia dar toks bjaurus perpešiotas, dabar aš juos atsiželdinau biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 14:17)
Beje, natūrali plaukų spalva man atrodo labai įdomi (ta, kurią matau senoje foto). Aš ją Jūsų vietoje ne šviesinčiau, o ryškinčiau, suaktyvinčiau. Ne į blond, o būtent į tą nenusakomą spalvą.

Tai iš esmės aš tą ir darau. Tačiau jei nori pasiekti tokią nenusakomą riešutinę kažkokią spalvą, reikia prieš tai bent kiek pašviesint. O paskui dažai nusiplauna, o šviesinimas lieka, ką ant foto ir matom. Žinau žinau, užsirašysiu pas kirpėją biggrin.gif
Papildyta:
Ir ko ne laitspringas? man tai viskas čia gerai biggrin.gif Svetimą tokią bobą pamačius, taip ir sakyčiau. Į šiltumą, bet šiluma netrykšta; jokio ryžumo požymio (baltos odos, strazdanų), veido bruožai - špakliaus pagalba; numetus 20 kg ir aprengus šviesiau, būtų panašesnė į žmogų. Visi punktai atitinka biggrin.gif
Papildyta:



Visi pažiūrėjo? Galiu mest lauk? biggrin.gif Akį tai paliksiu, aš ją jau gal 4tą kartą dedu biggrin.gif Nenoriu čia palikti įkalčių, tegu visi galvoja, kad aš plonesnė biggrin.gif
Papildyta:

Ir dar turiu pasakyti, kad tai debilumas - visiškai neturiu savo pačios foto. Reiktų vyro ir vaikų - tai galiu čia pat sukelt po 30 kiekvieno, skirtingose pozose, skirtingu metu ir skirtingam apšvietime. O savo - žiūriu jau kokias keliones, kur savaitę makaluojiesi, o tavo foto viena ir ta pati su tamsiais akiniais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 13:54
kai tokio gražumo moteris tai ir light spring'as gali juodai apsirengt ir vis dar atrodyt žmogum tongue.gif biggrin.gif


tuoj pamėginsiu savo akį šalia įdėt, visai įdomu žinok biggrin.gif ir nedažytą perpešiotą antakį, kurį jau atsiauginau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 14:49)
biggrin.gif Tai tu dėl mano laito neabejok, ibo visuomenė suabejos tavo kompetencija biggrin.gif Čia yra špaklius ir apšvietimas tikrai. Akių forma tiesiog tokia, jos pas mane giliai ir visada šešėly išeina biggrin.gif

Suabejojau, ar mes apie tą patį kalbam? smile.gif Aš tai nematau lait kontrastingumo pagal BFAS paletę. O dėl mano "spalvinės kompetencijos" - mat ją velniai, "ja ne volšebnik, ja tol'ko učus'j" lotuliukas.gif
Žiūrėkit:
user posted image
Pagal išorinį ratuką - kraštą - spalva gaunasi greičiau dark, nei medium? Nežinau, kaip tiksliai matuoja BFAS, bet pagal Zyla tai tamsiausia galima spalva? Ne tokia ji sakyčiau ir šviesi?

p.s. atsiprašau, kad akį taip išdarkiau blush2.gif . Jei ką, sakykit, išimsiu



Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 13:53)

mano akis su antakiu nedažytu, blakstienos nedažytos, bet atrodo lyg būtų tušas nepilnai nusivalęs, trečioj foto prie blakstienų šaknų matosi jų šviesumas smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
mano bruožai pagal tą skalę buvo 2 medium, 1light, bet aš neatsimenu kurie buvo kurie g.gif
Papildyta:
Belenkaip reikėjo stengtis atsimerkt ir antakius kelt, kad kažkaip tą užkritusią akį nufotkint, antroj foto natūrali beveik voko padėtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 14:56)
kai tokio gražumo moteris tai ir light spring'as gali juodai apsirengt ir vis dar atrodyt žmogum tongue.gif  biggrin.gif
tuoj pamėginsiu savo akį šalia įdėt, visai įdomu žinok biggrin.gif ir nedažytą perpešiotą antakį, kurį jau atsiauginau lotuliukas.gif

Ojetus vajetus, ypač subinės sritis grožiu stačiai trykšta biggrin.gif

Blin. Betgi vienodos tos mūsų akys. Nu gaaaal pas mane daugiau į mėlynumą, o pas tave į pilkumą... Bet jei katrą dieną apsikeistume, niekas ir nepastebėtų unsure.gif
Tai kaip ten jos mums galėjo atrodyt šaltos, ką? unsure.gif lotuliukas.gif
Tik mano gal kiek naglesnės lotuliukas.gif


QUOTE(prek @ 2015 04 03, 14:59)
p.s. atsiprašau, kad akį taip išdarkiau blush2.gif . Jei ką, sakykit, išimsiu

Ne, tu ką, juokauji, palik, man labai patinka biggrin.gif Jei mane kas visai pritemptų prie darko, man patiktų dar labiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 14:19
naglesnės lotuliukas.gif na šiaip tiesos yra, mane - rimtą žmogų visi už kūdikį laiko biggrin.gif

Šiaip tavo tokios mėlynesnės aqua, mano pilkai melsvos ir saulutė tavo ryškesnė.
Pas mane foto žiūriu net į žalumą neša saulutė, realiai tai nėr lyg to žalumo.
Papildyta:
bet ar matai ant kiek antakis tavo tamsesnis biggrin.gif

ir tu mat "light", o aš "true" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 14:59)
Pagal išorinį ratuką - kraštą - spalva gaunasi greičiau dark, nei medium? Nežinau, kaip tiksliai matuoja BFAS, bet pagal Zyla tai tamsiausia galima spalva? Ne tokia ji sakyčiau ir šviesi?


Skaityčiau ir skaityčiau lotuliukas.gif

Bet tai dabar žėkit. Išeina, linzėmis savo tamsiausią spalvą galima koreguoti?

Anksčiau aš nešiojau spalvotas linzes, kurios yra visos spalvotos, tokios:
user posted image

Jos, aišku, labai tamsumo nekeičia, tik prideda kažkiek spalvos. Žalių ant mano akių nesimatė, turkio matėsi mažiau, o mėlyna labiau ir, regis, kiek tamsino.

Bet tas, kurias nešiojau, baigė gaminti, ir dabar perku tokias:
user posted image

Beje, ant jų parašyta raidė F biggrin.gif Niekas neįžiūri, bet ji ten yra biggrin.gif

Bet čia jau yra nupaišyta kažkokia rainelės imitacija. Ir mano geltonas ratukas lieka visai nejudintas, nes ten, kur jis, linzė nespalvota. O va kraštai pakankamai ryškiai nutamsinti. Tai gal tada ta mano spalva pagal Zylą jau ir išvis pasidaro tamsi, ką? biggrin.gif

Būtų patogu biggrin.gif Užsinori laitas juodos, makt į linzes...
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 15:23)
bet ar matai ant kiek antakis tavo tamsesnis biggrin.gif

ir tu mat "light", o aš "true" biggrin.gif

Antakiai nelemia. Gali būt nors kaip Brežnevas, jei makaulė želia šviesiai, akys šviesios ir oda šviesi, tai būsi laitas ir ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 14:26