Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2015 04 03, 12:13)

Ot... aš ir galvoju, ko čia žilt pradėjau taip ne laiku, kiek pamenu anei tėtis, anei mama tokiuose metuose dar nežilo.


ta nuoroda gera tik tuom , kad jei patinka modelis, bet nesi tikras dėl spalvos, tai žinai kur gali nueit pasitikrint. Bent jau žinai kur ieškot, o ne blaškytis po visas pardes - gal ką rasiu
o aš tai dar net į SM nebuvau kojos įkėlus, kai žilt pradėjau, taip tada čia gaunas... iš anksto tipo, avansu ? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 10:40)
Tai juo labiau, gi jau žiūrėjom į Erszebeth spalvas, nešalta jinai. Niekaip nešalta, nei per kur.

O Jums neatrodo, kad mes per siaurai žiūrim? Nes dabar gaunasi "akmenys negali
kristi iš dangaus" ir "mašina mąstyti negali, mašina privalo važiuoti"? T.y. įlendam į kažkokius savo sugalvotus rėmus ir tvirtinam, kad va štai šitaip būti niekaip negali. T.y. Munsell rate kiekvienas tegali užimti kažkokias iš anksto griežtai nurodytas pozicijas ir jo spalvingumas na niekaip negali pasislinkt nei kairėn, nei dešinėn, nei arčiau ar toliau nuo pagrindinio strypo? Bet juk spalvos individualios, ir kiekvienas gali turėt savo tašką, kuris tegu ir keliais milimetrais skirsis nuo gretimos pozicijos, bet skirsis.
user posted image

user posted image

Pradedu suprasti, kodėl kai kas sako, jog skirstymas pagal spalvinius tipus yra blogis. Blogis gaunasi, kai mes pririšam spalvinį tipą prie savo įsivaizduojamų koordinačių ir sakom, kad kitaip būt negali.

user posted image

Ar taip jau labai skiriasi pavasario ir žiemos paletės? Value tas pats, chrome tas pats, hue - jei žiūrint pagal Munsell, tai turbūt reiktų laikyt, kad tai yra per aštuntadalį ar dar mažiau rato?
Ir kas bus, kai slinksim hue į vieną ar į kitą pusę, nekeičiant kitų parametrų? Koks tai bus spalvinis tipas? Ir koks skirtumas, kaip mes jį vadinsim?

QUOTE(bytte @ 2015 04 03, 10:32)
Be to va kompas inc išmetė pavasarį, nors odos reakcija teigiama į rudens šilumą, antroje vietoje į neutralią aktyvią raudoną.

Ir pakeitė Inc spalvinio tipo pavadinimą, iš esmės nelabai pakeisdamas spalvų gamą? T.y. tiesiog pasakė "panele, štai tame paveikslėlyje pasislinkit truputėlį aukščiau ir šiek tiek į šalį - ir visos spalvos Jums bus super"
user posted image

Beje, tos raudonos kiek žinau BFAS sistemoje nurodo švarų spalvinį tipą.





Atsakyti
Ot tai ačiū, prek galutinai subalamūtino biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Taip tai tas ratas turėtų būti ne taškais suskirstytas, o sekcijomis į 12 gabalų padalintas... Ir kiekvienoj sekcijoj gali būtų visokių pasienio zonų...

Šiaip tai aišku, kad tie 12 tipų negali būti stopūdova nekintanti tiesa, negi dabar visus pasaulio žmones imsi ir į 12 tipų suskirstysi. Čia gal sakyčiau toks kaip ir ramentas - tipo, jei tu šiltas, imk šiltas spalvas, jei šaltas - tai šaltas, jei kontrastingas, tai geriau tiks kontrastas rūbuose, negu kad kokiam nekontrastingam piliečiui...

Nu tas tipo gerai. Ir aišku, galima su tuo sutikti.

Bet kai pradedi tatai tempt prie praktikos, t. y. konkrečios bobos ir konkrečių parduotuvių siūlomų rūbų, gaunasi tas, kas gavosi biggrin.gif

Manau, tas, kuris sugalvojo kosmetiką, buvo stipriai nedurnas, ir čia yra išeitis iš durnos padėties. Kažkiek netinka palto atspalvis? Ogi te tau špakliaus, ir prisiderink tu prie to palto biggrin.gif Nesimato akių, rūbai tave užgožia? Va tau tušas, pieštukas ir šešėliai, ir niekas tavęs neužgoš. Veidas nebe kaip laukų gėlės? Va tau krempudra, ir būk nors rugiagėlė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 10:49
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 11:47)
Manau, tas, kuris sugalvojo kosmetiką, buvo stipriai nedurnas, ir čia yra išeitis iš durnos padėties. Kažkiek netinka palto atspalvis? Ogi te tau špakliaus, ir prisiderink tu prie to palto biggrin.gif Nesimato akių, rūbai tave užgožia? Va tau tušas, pieštukas ir šešėliai, ir niekas tavęs neužgoš.

lotuliukas.gif Pamiršot paminėt peruką ir tamsius akinius arba lęšius - nes asmeniškai manęs vien kosmetika tikrai neišgelbės. Na perukas gal dar ne taip būtinas, bet akis pakeist - privaloma. Antraip bus vaikščiojantis košmaras. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 01, 13:21)
Tarp kitko, Urban Decay naked palečių spalvos kažkokios keistai universalios. Jos tikrai visiems vartojamos, kažkokia mistika.

Hiver, o ką ta lėktuvo katastrofa? Tu ten ką nors pažinojai? unsure.gif

Aha, as irgi pastebejau. smile.gif Gal ten koks shimeris prisitaikantis? biggrin.gif O matines matyt ties siltumo saltumo riba, nenueina nei pernelyg i ryzas nei perdaug i pilkas, uztai gal taip. smile.gif

Ne, nepazinojau. Tiesiog... zmoniu gaila.

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 01, 21:10)
Klausiau apie rožiniai-oranžinę kreminę

Nesakyciau kad labai tinka, bet ir negadina 4u.gif O ta zydra beje, ne taip ir gerai mano akim ziurint. Ji tau lyg ir per svari, per sintetine kazkokia. Kazin ar ji tikrai true, ar nebus is light ar bright paletes? g.gif

user posted image


QUOTE(Dilukai @ 2015 04 02, 13:08)
Iš visų paminėtų spalvų man asmeniškai su avižinės košės spalva praktiškai prašaut neįmanoma. Bet ta spalva turi būt pagal pavadinimą, o ne pagal googlę, tokia kaip dubenėlyje atrodo košė biggrin.gif
Kaip jau prasidedai grybai, chaki, beige, camel... tada prasideda problemos.

Pavasariams gal tiktu orientuotis i grikiu ar kvieciu kose biggrin.gif
user posted image
user posted image

QUOTE(bytte @ 2015 04 02, 13:36)
O aš suku galvą kokius šešėlius man imt...
Nu ir nerandu aš jokių tamsių rudų tinkamų, kažkaip nenormaliai atrodau, nu netinka man tikrai... anei tos šiltos, anei tos šaltos... tai ką daryt?
Suvedus BSp makeup meta visokius labai jau tokius... aštuntam dešimtmečiui būdingus makiažus arba šviesius... o su vienom šviesiom optinės iliuzijos nesukursi gi... tai vat nebežinau kaip dažytis unsure.gif

O i kokia mazdaug kaina orientuojiesi? 4u.gif Ar tik vienos rudos reikia ar kad keliu spalvu palete butu?
As pati eksperimantus pradejau nuo essence. Ju tos 4 spalvu paletes visai neblogos sakyciau.

Tegul jie sau meta ka nori, teoriskai galima visokiu groziu siulyt, o realiai vistiek reikia ziuret pagal save ko mums reikia. smile.gif Sviesos ir seselio derinys makiaze dalykas universalus ir be jo voku modeliavime neissiversi, cia jau spalvinis tipas neturi itakos manau, nebent atspalviu pasirinkime.

QUOTE(Noa @ 2015 04 02, 14:19)

Man iš šešėlių tokiu atveju geriausia yra Urban decay naked paletės. Jų yra dafiga. Aš turiu basics, nes ten tik viena spalva vos vos blizga, o kitos matinės. Bet dabar tie basics yra du, galima pasižiūrėti, kuris mielesnis. Bet jų kažkokios labai neblogos spalvos, ir aš net nežinau, kodėl. Vat kažkaip sugeba žmonės. Jos tokios kažkokios išvis jokios, kaip - blin, nu, kaip šešėlis biggrin.gif Šešėlio spalvos šešėliai, he he biggrin.gif

Jeigu dazytis daugiausia matinem spalvom tai tikrai drinks_cheers.gif verta griebt ir nesukt galvos:
Cia radau abi palygintas:
user posted image
user posted image

As pati tai vien tik matinem nemegstu dazytis, pastebejau kad tada mano akys atrodo labiau apsiblaususios, pavargusios, nei tada kai paderinu su bent kiek blizgesio turinciom. Tuomet zvilgsnis igauna daugiau gyvumo, gaivumo tokio. smile.gif Tik tos zvilgancios geriausia kai buna vidiniam kamputyje ir iskilusioje judancio voko dalyje, i raukslele stengiuos nedeti. Ir po antakiu nemegstu sviesiu blizgiu det. Yra kas megsta, man tai nesideda jos ten, geriau kokia matine dramblio kaulo.


QUOTE(inc @ 2015 04 02, 17:08)
Mane šiandien draugės tiesiog privertė nusipirkt fuksinį šalį kaip tas kur kairėj viršutinis, prie ružų pavaizduotas.

Nu ir kaip tau jis ant taves, ar patenkinta kaip atrodo? ax.gif Idomu butu kada pamatyt. smile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 02, 18:11)
O tai kaip neverkti, jeigu net ryžas, ir tas atėmėt?


Jeigu manes atmintis nepaveda, tai mes ta dryzuota ryza isrinkom kaip gera ir tinkancia tuo metu kai svarstem ar siltas ar saltas tipas esi. Ji ne kaip pavasarines orientyras ejo, o kaip siltu tipu atstove. smile.gif Tuo metu matavaisi daug ten visokiu, ir kakaviniu tame tarpe, tai va tas variantas parode kad i siltas reikia orientuotis. Ar as gerai prisimenu? 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Mute @ 2015 04 02, 18:50)
iki ružų dar nedaėjau, testavau kokie kremai, pudros ir lūpdažiai tinka ax.gif
su ružų ir šešėliais man sunkiausia ax.gif
vat su tais ružais tai  kai pasižiūriu kokias spalvas siūlo, tai man automatiškai toks vaizdelis akyse, kad atrodysiu va taip su tavo šviesia oda ir fuksiniais ružais  doh.gif  biggrin.gif
http://www.imakeupti...01643344858.jpg

Reikia prisiruošta kada kokius nors išmėgint, o kol kas naudoju bronzinės pudros rutuliukus kad čiut paryškint.

Pirmai pradziai geriausia bandyt kazka is tokiu kaip atrodo naturaliai iraude nuosavi skruostai. Nes jei niekada nenaudojus skaistalu tai tikrai gali buti biski per ekstremalus suolis. biggrin.gif Arba imt kazka is tu vadinamu universaliu visiems tinkanciu atspalviu tokiu kaip garsusis Nars Orgasm.
user posted image
user posted image

Is Artdeco viena spalva panasi yra, jei turi galimybe patestuot ant saves, galesiu parasyt numeriuka smile.gif

QUOTE(Noa @ 2015 04 02, 19:13)
Aha, o kai aš buvau pavasaris, o tu vasarai, tai nenervavo biggrin.gif Dėjai man tokius ir žvengei, šiknė biggrin.gif Visiems taip bus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Atvažiuos baltarusė ir visus supavasarins!!! Galėsim reorganizuotis į grybautojus.... Grybų ieškotojus biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
iš tų naked basics jeigu kas seniau būtų liepęs rinktis, tai nesvarstydama nr 2 būčiau pasirinkusi, o dabar žiūrėčiau ir ilgaiii svarstyčiau g.gif lotuliukas.gif

grikių ir kviečių nenoriu, labai gerai avižos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 03 balandžio 2015 - 11:22
Oi, kaip ta antros paletės frisk man atrodo būtų antakiams gerai! Mano antakiams, labai tamsiems ir išraiškingiems lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir šešėliams, ji man būtų už pilką, nes su tikra pilka aš atrodau kaip vaikas, pasivogęs mamos kosmetiką ir prisiterliojęs biggrin.gif Lygiai kaip ir su per ryžais, kurie stovi sau, o likęs feisas - sau.

Jūs kobros! Viena lindeksą parodė, šalikėlį pirkau, kita va paletę, ir man jos reikia, o trečia išvis subalamūtino, ibo judina sistemą iš pamatų biggrin.gif Susidėk čia su tokiom, jokio aiškumo, tik bankrotas vienas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 11:22
ar ne per šviesi antakiams g.gif

grynais pilkais šešėliais ir aš niekad negalėjau dažytis, o daug turėjau jų. Bet šiaip jie tinka pvz vasaroms, ar išvis niekam netinka, nes visi žmonės vie tiek iš esmės yra šilti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 03 balandžio 2015 - 11:24
o man to nuprotėjusios spalvos orgazminiop ružo biggrin.gif

Tik ką nusifotkinau darbe su šalikėliu, bet nerandu išklrovimo laido niekur- būč tuoj įmetus biggrin.gif
O kas dėl pojūčio, tai keistai jaučiuos. Pas mus čia kultūrkėj daug visur veidrodžių, tai einu ir vis pažiūriu- nu tikria nėr , kad būtų blogai rolleyes.gif Tik man asmeniškai dar labiau pjaunasi su mano negerai pasirinkta krempudra. Aš per klaidą gramelį tamsesnę pasiėmiau. Kai man tuo tarpu kaip tik reiktų išlikt kuo šviesesniu veidu - kitaip kažkokia disharmonija įsineša
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 03, 11:53)
lotuliukas.gif Pamiršot paminėt peruką ir tamsius akinius arba lęšius - nes asmeniškai manęs vien kosmetika tikrai neišgelbės. Na perukas gal dar ne taip būtinas, bet akis pakeist - privaloma. Antraip bus vaikščiojantis košmaras. smile.gif



QUOTE(Dilukai @ 2015 04 03, 12:24)
ar ne per šviesi antakiams g.gif

grynais pilkais šešėliais ir aš niekad negalėjau dažytis, o daug turėjau jų. Bet šiaip jie tinka pvz vasaroms, ar išvis niekam netinka, nes visi žmonės vie tiek iš esmės yra šilti? g.gif

O velnias žino, aš dabar tam labai gerai naudoju pirmos paletės naked 2, ir labai man gerai, tik gal kiek šiltoka. O tamsumas jų, regis, panašus. ir tikrai neatrodau be antakių. Va, čia foto chrienova, makijažo subtilybių nesimato, nes vis tik žygis kalnuose, bet antakiai dažyti su tuo pačiu, nes tą tik paletę vežiausi biggrin.gif
Antakiai matosi, kad tokie yra biggrin.gif

user posted image

Ir požiūris į spalvas matosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 03, 13:02)


Pirmai pradziai geriausia bandyt kazka is tokiu kaip atrodo naturaliai iraude nuosavi skruostai. Nes jei niekada nenaudojus skaistalu tai tikrai gali buti biski per ekstremalus suolis. biggrin.gif  Arba imt kazka is tu vadinamu universaliu visiems tinkanciu atspalviu tokiu kaip garsusis Nars Orgasm.
user posted image
user posted image

Is Artdeco viena spalva panasi yra, jei turi galimybe patestuot ant saves, galesiu parasyt numeriuka smile.gif
lotuliukas.gif  thumbup.gif

na ir pavadinimas... Nars orgasm lotuliukas.gif
manau kad mano šviesiai odai turėtų tikt ir šviesūs skaistalai, gal net patys šviesiausi, pudras tokias perku, nes kitaip gaučiaus kaip su burokėliu pasidažius biggrin.gif Parašyk numeriuką, kada į Akrą eisiu, reiks prasitestuot smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 13:45)

Ir požiūris į spalvas matosi lotuliukas.gif

nu tu čia prie aplinkos prisederinus, kad jei ką, tai akmeniu lengviau pavirst būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 04 03, 12:49)
nu tu čia prie aplinkos prisederinus, kad jei ką, tai akmeniu lengviau pavirst būtų  lotuliukas.gif

Kaip Nikulinas Kaukazo belaisvėj biggrin.gif

user posted image
Atsakyti