Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 02, 22:21)
Aš galiu būti šaltas sezonas? Niekaip, du požymiai iš trijų šilti  smile.gif

Lemia tik odos reakcija į spalvą, ir niekas daugiau. Pagal kažkokius požymius manau galima spręst tik apie ryškiai išreikštus tipus. Ir tai vis vien bus būrimas kavos tirščiais.
O toje foto su lengvai lašišiniu audiniu man matosi kažkas labai ne taip. Bet kai nėra su kuo lyginti, kas yra ne taip, lieka neaišku.
Atsakyti
pavasariams, gal ką sudomins 4u.gif

http://www.moteris.l...2#ixzz3WBCO8TtH
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 02, 22:37)
Lemia tik odos reakcija į spalvą, ir niekas daugiau. Pagal kažkokius požymius manau galima spręst tik apie ryškiai išreikštus tipus. Ir tai vis vien bus būrimas kavos tirščiais.
O toje foto su lengvai lašišiniu audiniu man matosi kažkas labai ne taip. Bet kai nėra su kuo lyginti, kas yra ne taip, lieka neaišku.

Remdamasi kas yra spalva manau negali būt jokios paslaptingos odos reakcijos į spalvą. Na undertonas toks paslaptingas, bet jis vis vien spalvos sudedamoji dalis, tik ne taip matosi. Be to va kompas inc išmetė pavasarį, nors odos reakcija teigiama į rudens šilumą, antroje vietoje į neutralią aktyvią raudoną. Be to galiu pasakyt, kad visi pavasariai kažkaip foto dažnai šąla, gal dėl jų odos plonumo, gal dėl pavasarinių spalvų (jos irgi dažnai sunkiai perduodamos, tarkim kiek fotkinau salotinę - ji arba gaudavosi mėlynesnė arba kažkokia išvis softinė).
Erszebeth ypač iškreiptai foto gaunas... gal BSp svarstytinas variantas, nes man kažkaip per daug murzina tos rudeninės spalvos, ir sidabras man ant jos gražiai (tiesa sprendžiu iš foto kur dėjo ant rankos papuošalus). Bet lieka tik šitie du variantai, ibo kiti atkrenta... vasara ji pro jokius vartus, kaip ir žiema (ji gi seniau buvo juodaplaukė, garderobas žieminis, tai matės, kad šo to ni to), o rudens spalvos murzina, jau irgi be klaustukų.
Atsakyti
Tai juo labiau, gi jau žiūrėjom į Erszebeth spalvas, nešalta jinai. Niekaip nešalta, nei per kur. Man regis, diskutuoti galima tik apie tai, kuris pavasaris... Nors man pagal foto vis tiek warmas smile.gif Iš foto man jos undertonas toksai, kaip SM fonas, arba kaip būna vakarinė saulė. Bet laitu pavadint gerą žmogų man liežuvis neapsiverčia, ir šiaip, manau, warmas biggrin.gif Mano močiutė warm buvo ir tokių vat spalvų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 09:41
QUOTE(Mute @ 2015 04 03, 08:27)

pagal tai kaip jie čia sumetė viską... ir kiek "paaiškino" nežinantis nieko ir nesupras, o žinančiam labai jau atrodo kiek vaikiškai, per mažai tiksliai ir net gal klaidinančiai. tarkim sumetė tas žalias krūvon, kaip vienos rūšies spalvą, kai jos ten ir šiltos, ir šaltos, ir kitos dulkėtos... o paskui aiškina kad reik derint su priešinga spalva rate... tipo su raudona? kalbos kad raudona ir rausva tas pats - nulis...

žiūriu Esprit kažko pavasarinio turi, o jų yra kur Klaipėdoje?
Atsakyti
Lindexo labai netiksliai spalvos atvaizduotos, turiu pasakyt, arba jie tų šalikėlių turi visokių, tik ne visose pardėse tokių yra. Aš vakar mačiau tuos žalius, sakyčiau, jie ryškiai žali, vos ne kaip tada prek dėjo. O čia kažkokia vasarinė spalva...

vakar dar paieškojau, tai radau taip:
http://www.lindex.co...tyleId=64980301

Tai čia iškrypimas, deda kažkokią oranžinę, ir rašo, kad light coral biggrin.gif Aš pirkau tą koralinę, ir ji koralinė, o ne oranžinė. Tokia persikavota, gal arčiau lašišos. Arba tada gal mano buvo strong coral, o to light nebuvo išvis? Bet ne, va čia ta pati spalva, tai ir pas juos light coral. http://www.lindex.co...tyleId=66942111 Bet kokiu atveju, ten dar buvo šalta ružava, tokia tipo fuksija, bet neryški, gal tarp fuksijos ir alyvinės. Jos čia išvis nenupaišyta...

Kai grįžau namo su nauju šaliku, pastebėjo vienintelis žmogus - mano mažas. Tas bus detektyvas, kai užaugs, jis mato viską - žino ir kur mama šalikus perka, ir kokias tvėas cigaretes rūko, ir kokį brolis kompo laidą nusipirko, ir kokios jo parkerio rašalo kapsulės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 09:57
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 10:40)
Tai juo labiau, gi jau žiūrėjom į Erszebeth spalvas, nešalta jinai. Niekaip nešalta, nei per kur. Man regis, diskutuoti galima tik apie tai, kuris pavasaris... Nors man pagal foto vis tiek warmas smile.gif Iš foto man jos undertonas toksai, kaip SM fonas, arba kaip būna vakarinė saulė. Bet laitu pavadint gerą žmogų man liežuvis neapsiverčia, ir šiaip, manau, warmas biggrin.gif Mano močiutė warm buvo ir tokių vat spalvų smile.gif

Palaukim kol pražils... ir pažiūrėsim pas ją žilė ar šilta, su gelsvu atspalviu ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 03, 10:58)
Palaukim kol pražils... ir pažiūrėsim pas ją žilė ar šilta, su gelsvu atspalviu ar ne biggrin.gif

Aha. O kur garantija? Ana jaunai atrodo, vdrug išvis nepražils biggrin.gif Mano uošviui virš 70, o jis vis dar nepražilęs... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 10:55)
Lindexo labai netiksliai spalvos atvaizduotos, turiu pasakyt, arba jie tų šalikėlių turi  visokių, tik ne visose pardėse tokių yra.

Dėl to ir bijau netu ką pirkt... kad man tai būtų kapeikos, tai žinai... paskui dar gal parduosi... na ir nuostolis nepastebimas, o man viskas brangu... nors įtariu čia toks skaičiavimas iš skūpumo sau, ibo kai dukrai perku viskas pigiau atrodo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 11:00)
Aha. O kur garantija? Ana jaunai atrodo, vdrug išvis nepražils biggrin.gif Mano uošviui virš 70, o jis vis dar nepražilęs... biggrin.gif

Nu tai kas čia tėra, trys desietkos temoje prabėgs nepastebėtai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 03, 11:02)
Dėl to ir bijau netu ką pirkt... kad man tai būtų kapeikos, tai žinai... paskui dar gal parduosi... na ir nuostolis nepastebimas, o man viskas brangu... nors įtariu čia toks skaičiavimas iš skūpumo sau, ibo kai dukrai perku viskas pigiau atrodo g.gif

Nu žinai, litais - apie 35 litus. Tiesa, dabar akcija, tai gal apie 28. Bet jei išmest kaip į balą, tai vis tiek gaila. Čia toks dalykas, kurį prisidėt reikia, ne kokie trauzai, kur bet kuriuo atveju sunešiosi...
O kokybė, manau, ne auksinė, ne 100 metų. Jie tokie marliniai. Prieis katinas Lotas, pridės leteną, ir jau bus siūlai prapašyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 03, 11:04)
Nu tai kas čia tėra, trys desietkos temoje prabėgs nepastebėtai biggrin.gif

Nebent tik iš streso pražils, kad niekas jai netinka biggrin.gif Čia mums visoms tai gresia, beje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 10:06
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 11:05)
Nu žinai, litais - apie 35 litus. Tiesa, dabar akcija, tai gal apie 28. Bet jei išmest kaip į balą, tai vis tiek gaila. Čia toks dalykas, kurį prisidėt reikia, ne kokie trauzai, kur bet kuriuo atveju sunešiosi...
O kokybė, manau, ne auksinė, ne 100 metų. Jie tokie marliniai. Prieis katinas Lotas, pridės leteną, ir jau bus siūlai prapašyti biggrin.gif

būtų 3 Lt, būtų negaila... o taip man jau ir 10 Lt išmest gaila, sakau skūpa esu... kartais MB už rankos turi nuvest ir nupirkt, ibo vis svarstau - reikia, nereikia, brangu ar atitinka kokybę... o gal išvis po savaitės nebepatiks.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 04 03, 11:07)
Nebent tik iš streso pražils, kad niekas jai netinka biggrin.gif Čia mums visoms tai gresia, beje biggrin.gif

Ot... aš ir galvoju, ko čia žilt pradėjau taip ne laiku, kiek pamenu anei tėtis, anei mama tokiuose metuose dar nežilo.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 03, 11:11)
būtų 3 Lt, būtų negaila... o taip man jau ir 10 Lt išmest gaila, sakau skūpa esu... kartais MB už rankos turi nuvest ir nupirkt, ibo vis svarstau - reikia, nereikia, brangu ar atitinka kokybę... o gal išvis po savaitės nebepatiks.

Tai labai gera savybė biggrin.gif Nes prisipirkt fignios kiekvienas gabus. O jau aš kokia gabi, tai bože bože... O apsirengti tai kaip nėr ką, taip nėr biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 03, 11:13)
Ot... aš ir galvoju, ko čia žilt pradėjau taip ne laiku, kiek pamenu anei tėtis, anei mama tokiuose metuose dar nežilo.

Tampi blondine, gamta tau aiškiai rodo, kad esi laitas, nes laitai yra blondinės lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2015 - 10:16