Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2015 04 02, 19:08)
Mute, o tu turi tokių ružų fuksinių?  bigsmile.gif

Mane šiandien draugės tiesiog privertė nusipirkt fuksinį šalį kaip tas kur kairėj viršutinis, prie ružų pavaizduotas.

iki ružų dar nedaėjau, testavau kokie kremai, pudros ir lūpdažiai tinka ax.gif
su ružų ir šešėliais man sunkiausia ax.gif
vat su tais ružais tai kai pasižiūriu kokias spalvas siūlo, tai man automatiškai toks vaizdelis akyse, kad atrodysiu va taip su tavo šviesia oda ir fuksiniais ružais doh.gif biggrin.gif
user posted image

Reikia prisiruošta kada kokius nors išmėgint, o kol kas naudoju bronzinės pudros rutuliukus kad čiut paryškint.

Atsakyti
QUOTE(inc @ 2015 04 02, 18:08)
Mute, o tu turi tokių ružų fuksinių?  bigsmile.gif


Aš tik tokius ir turiu... kitokių dar neradau tinkamų... todėl ir galvojau kad esu šaltas tipas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 02, 16:03)
Aš tai pastebėjau kad vis naudoju žalioms akims skirtas spalvas, tai gaunas kad visgi žalios mano akys?

o tai kokios spalvos tavo akys yra?
prisiminiau kad jaunystej dažydavaus su tokiom spalvom, kur žalioms akims skirta, tik be tos violetinės, visai neblogai atrodė ir patikdavo. Ir dar tokia smėlinę naudojau bei pilką spalvas, nors su pilka tai dabar klaustukas. Mano akys žalios
user posted image
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2015 04 02, 20:50)
Aš tik tokius ir turiu... kitokių dar neradau tinkamų... todėl ir galvojau kad esu šaltas tipas biggrin.gif

na BS turi taigi kažkiek to šaltumo, juk ir rašo kad su žiemos įtaka. Jei toks ružas tinka, tai turbūt oda šaltesnė, o akys ir plaukai šilti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 02, 19:11)
Aš tikrai neimu svetimų palečių, net matavimo kabinose, būna, išsitraukiu telefoną ir atsidariusi jame WS paletę lyginu, ar panašu... O vis tiek burbat, kad ne mano spalvos.

Ir ant mūsų visada visi burbės, nes tų mūsų spalvų rast - nu kur jų rast???

Tarpe kitko, Lindexe užvežė koralinės, bent keli koraliniai šalikėliai, vienas arbūzinis, taipogi maikutės yra. Ir žieminių spalvų mačiau. Tokie marliniai, po 7 eurus su centais, nes akcija... Pavasarių žiniai biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2015 04 02, 19:47)
Realiai aš nelabai suprantu tų WS spalvų kompe, kaip ir kitų pavasarinių, jas kažkaip užčiuopt ar ką reik g.gif . Bet kai jau užčiuopi nėr sunku atitaikyt, nereik jokių ten telefonų.

Blogai kad pavasariams visur siūlo nerealiai ryškius variantus, kuriuos manau ir taip lengva atsirinkt. Nu o kažko, ko akys nebijo dėl kontrasto - nededa. Mane tas žiauriai nervuoja.


Dedu foto WS vyrioko su WS spalvos švarkais (beja kalbant apie žilus, skirtingi tipai žyla skirtingai, "sako" BFAS turi ir žilų plaukų variantų biggrin.gif ):

O man vis tiek nelabai užsičiuopia. Parduotuvėse tas jų apšvietimas toks, kad aš su viskuo baisiai atrodau biggrin.gif

Aha, o kai aš buvau pavasaris, o tu vasarai, tai nenervavo biggrin.gif Dėjai man tokius ir žvengei, šiknė biggrin.gif Visiems taip bus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Atvažiuos baltarusė ir visus supavasarins!!! Galėsim reorganizuotis į grybautojus.... Grybų ieškotojus biggrin.gif

Koks fainas diedas! Kas jisai toks? biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 02, 21:13)
Ir ant mūsų visada visi burbės, nes tų mūsų spalvų rast - nu kur jų rast???

Tarpe kitko, Lindexe užvežė koralinės, bent keli koraliniai šalikėliai, vienas arbūzinis, taipogi maikutės yra. Ir žieminių spalvų mačiau. Tokie marliniai, po 7 eurus su centais, nes akcija... Pavasarių žiniai biggrin.gif

Nu taip, pavasariams Lindexe unsure.gif Agi...nenervuok... arba Lindexa i Klp atbogink su visais tais maikonais biggrin.gif
a tas Kuzia visai nieko, tikrai tinka pavasariams , gera spalva lotuliukas.gif
BS pilkos
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mute: 02 balandžio 2015 - 19:43
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 02, 19:11)
Gal galėtum įdėti paveikslėlius, kokias konkrečiai spalvas siūlai matuoti? Nes pagal pavadinimą galima visai ne tą, ką reikia, pamatuoti - milimetras ar centimetras į šoną, ir jau iškreiptas rezultatas...

http://images16.fotk.../skarels-vi.jpg
Ciklamenas - iš šitų, pirmos foto vidurinis.
Aišku būtų gerai ir raudonas padėliot, bet kaip rasti panašias? Manau be šansų.
Lašiša - kažkas tai tokio
http://www.gotovim.r...relrulet/01.jpg
Arba iš to pirmo paveikslėlio trečios foto vidurinė. Ciklamenas aktyvus, lašiša irgi turėtų būt aktyvi.
Tai labai kraštutiniai variantai šilumos ir šalčio požiūriu, kažkuris vienas turėtų "užmušinėt" daugiau, nei kitas.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 02, 19:59)
http://images16.fotk.../skarels-vi.jpg
Ciklamenas - iš šitų, pirmos foto vidurinis.
Aišku būtų gerai ir raudonas padėliot, bet kaip rasti panašias? Manau be šansų.
Lašiša - kažkas tai tokio
http://www.gotovim.r...relrulet/01.jpg
Arba iš to pirmo paveikslėlio trečios foto vidurinė. Ciklamenas aktyvus, lašiša irgi turėtų būt aktyvi.
Tai labai kraštutiniai variantai šilumos ir šalčio požiūriu, kažkuris vienas turėtų "užmušinėt" daugiau, nei kitas.


Oi, taigi aišku, kad lašiša geriau bus biggrin.gif Tas ciklamenas baisiai šaltas.

Zaroj visokių pilkų yra. Šitas variantas toks pageltęs atrodo, gal pavasarinis galėtų būti?

Tobulas neutralus spalvų derinys. Bet ir vėl - kažin, kaip pavasariams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 02 balandžio 2015 - 20:16
QUOTE(Noa @ 2015 04 02, 20:13)
Koks fainas diedas! Kas jisai toks? biggrin.gif

Pierre Richard...

Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 02, 22:13)
Oi, taigi aišku, kad lašiša geriau bus  biggrin.gif Tas ciklamenas baisiai šaltas.

Zaroj visokių pilkų yra. Šitas variantas toks pageltęs atrodo, gal pavasarinis galėtų būti?

Tobulas neutralus spalvų derinys. Bet ir vėl - kažin, kaip pavasariams?


aš nešioju pilka, ir panašią į šitą ir tamsią, visai gera spalva, bet užsidedu kažka tai ryškesnio.
Ir man neatrodo pageltes, bent taip mano kompas rodo.
O va tas kitas tai nežinau, kažko nelabai pavasarinis atrodo, labiau toks žemėtas g.gif

va derinukai su pilku, pasirink blankesnę spalvą vietoj geltonos ir turetu tikt manau
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 04 02, 21:13)
Oi, taigi aišku, kad lašiša geriau bus  biggrin.gif Tas ciklamenas baisiai šaltas.

Vat aš nebūčiau tuo taip garantuota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2015 04 02, 21:23)
Pierre Richard...

blink.gif Nieko sau, neatpažinau. Turtingas bus lotuliukas.gif Bet jaunas jis buvo toks baisus, o į senatvę kaip pagerėjo! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 04 02, 20:52)
Vat aš nebūčiau tuo taip garantuota smile.gif


Aš galiu būti šaltas sezonas? Niekaip, du požymiai iš trijų šilti smile.gif
Atsakyti