Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Iš visų paminėtų spalvų man asmeniškai su avižinės košės spalva praktiškai prašaut neįmanoma. Bet ta spalva turi būt pagal pavadinimą, o ne pagal googlę, tokia kaip dubenėlyje atrodo košė biggrin.gif
Kaip jau prasidedai grybai, chaki, beige, camel... tada prasideda problemos.

Avižinių kelis daiktus turiu nusipirkus ir save laikydama vasara, man jie tokie prie visko, dera su praktiškai visom spalvom (ne per tamsiom)

Šiltos pilkos dar nemačiau man gražios, arba neužtikau tiesiog dar nieko gražaus šiltai pilko smile.gif
Atsakyti
Aš tai užtikau gražaus pilko - kai mano katinas Kuzys buvo nugeltonavęs nuo netinkamo maisto biggrin.gif Be to, jis ir šiaip yra šiltas biggrin.gif
Va, Kuzio spalva, kai jis paėda specific, labai būtų tinkama pavasariams. Bet kur tai gaut, specific gi neėsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 02, 15:11)
Aš tai užtikau gražaus pilko - kai mano katinas Kuzys buvo nugeltonavęs nuo netinkamo maisto biggrin.gif Be to, jis ir šiaip yra šiltas biggrin.gif
Va, Kuzio spalva, kai jis paėda specific, labai būtų tinkama pavasariams. Bet kur tai gaut, specific gi neėsi biggrin.gif

na na... ir kokia ta Kuzios spalva po specific ? bigsmile.gif pirma reikia pamatyt, po to sukt galvą kur rast biggrin.gif
Atsakyti
... tikrai būna kad pasitaiko pavasariams pilkos gražios.

O aš suku galvą kokius šešėlius man imt... gavos kad čia paskutiniu metu vis tenka išsipaišyt dienai... nu ir reik tamsios spalvos, ibo pasirodo, kol nesidažiau (va dar dėl ko mėgstu nesidažyt... daug ko nepastebi) vienos akies vokas užkrito... reik optiškai kelt blush2.gif Nu ir nerandu aš jokių tamsių rudų tinkamų, kažkaip nenormaliai atrodau, nu netinka man tikrai... anei tos šiltos, anei tos šaltos... tai ką daryt?
Suvedus BSp makeup meta visokius labai jau tokius... aštuntam dešimtmečiui būdingus makiažus arba šviesius... o su vienom šviesiom optinės iliuzijos nesukursi gi... tai vat nebežinau kaip dažytis unsure.gif
Atsakyti
čia daug spalvų makiažui BSp
Atsakyti
iki šešėkių akims dar nepriėjau, žiūrinėju, žiūrinėju bet vis neprisiruošiu prasitestuot.
tik kažkaip manau, kad ne vien pagal spalvinį tipą reiktų žiūrėt spalvą, bet ir pagal akių spalvą g.gif

user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
Aš tai pastebėjau kad vis naudoju žalioms akims skirtas spalvas, tai gaunas kad visgi žalios mano akys?
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 04 02, 14:26)
na na... ir kokia ta Kuzios spalva po specific ? bigsmile.gif  pirma reikia pamatyt, po to sukt galvą kur rast biggrin.gif

Nu tokia, žinai, kaip grybas gal ir bus biggrin.gif Mėlyna vasarinė pilka plius lašas kažkokios oranžinės biggrin.gif
Gi mėlynas katinas turi būti tokios spalvos, kaip nespalvota nuotrauka. Visai pilkas. O pradeda darytis toks biskutuką su sepija biggrin.gif Tuos, kur visai mėlyni, visokiais melsvinančiais šampūnais paskui plauna prieš parodas biggrin.gif

Va toksai gal pasidaro biggrin.gif Kaip ir lieka vis tiek pilkas, bet jei tai nuotraukai nuimtum spalvas, tai pasidarytų šaltesnis biggrin.gif
user posted image


QUOTE(bytte @ 2015 04 02, 14:36)
O aš suku galvą kokius šešėlius man imt... gavos kad čia paskutiniu metu vis tenka išsipaišyt dienai... nu ir reik tamsios spalvos, ibo pasirodo, kol nesidažiau (va dar dėl ko mėgstu nesidažyt... daug ko nepastebi) vienos akies vokas užkrito... reik optiškai kelt blush2.gif Nu ir nerandu aš jokių tamsių rudų tinkamų, kažkaip nenormaliai atrodau, nu netinka man tikrai... anei tos šiltos, anei tos šaltos... tai ką daryt?
Suvedus BSp makeup meta visokius labai jau tokius... aštuntam dešimtmečiui būdingus makiažus arba šviesius... o su vienom šviesiom optinės iliuzijos nesukursi gi... tai vat nebežinau kaip dažytis unsure.gif

Man iš šešėlių tokiu atveju geriausia yra Urban decay naked paletės. Jų yra dafiga. Aš turiu basics, nes ten tik viena spalva vos vos blizga, o kitos matinės. Bet dabar tie basics yra du, galima pasižiūrėti, kuris mielesnis. Bet jų kažkokios labai neblogos spalvos, ir aš net nežinau, kodėl. Vat kažkaip sugeba žmonės. Jos tokios kažkokios išvis jokios, kaip - blin, nu, kaip šešėlis biggrin.gif Šešėlio spalvos šešėliai, he he biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 03 31, 21:31)


Aha, ačiū smile.gif Tokią turiu, nereali jinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 04 02, 13:54)
iki šešėkių akims dar nepriėjau, žiūrinėju, žiūrinėju bet vis neprisiruošiu prasitestuot.
tik kažkaip manau, kad ne vien pagal spalvinį tipą reiktų žiūrėt spalvą, bet ir pagal akių spalvą g.gif

user posted image



Mute, o tu turi tokių ružų fuksinių? bigsmile.gif

Mane šiandien draugės tiesiog privertė nusipirkt fuksinį šalį kaip tas kur kairėj viršutinis, prie ružų pavaizduotas.
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2015 04 01, 22:23)
Erszebeth cia WS neutralios, gal ką rasi ką turi ir tiks



Matyti jie jau visi, pilkos kaip ir nieko, o smėlinių neišeina atitaikyt...

QUOTE(prek @ 2015 04 01, 22:50)
Kyla man toks įtarimas, kad Erszebeth reikėtų pamėgint viską iš pradžių - nuo ciklameno ir lašišos. Nes toje foto vos ne labiau patinka lūpos, nei audinys.


Gal galėtum įdėti paveikslėlius, kokias konkrečiai spalvas siūlai matuoti? Nes pagal pavadinimą galima visai ne tą, ką reikia, pamatuoti - milimetras ar centimetras į šoną, ir jau iškreiptas rezultatas...

QUOTE(Noa @ 2015 04 02, 11:04)
Man atrodo, kad pavasariams tas visas neutralias spalvas taip sunku prisitaikyt dėl to, kad jos yra iš esmės maišytos, o pavasariui reikia iš esmės švarių.  Va kokiai vasarai tai turėtų būti lengviau - užmeti akį, šiltas ar šaltas, ir imi sau linksmai. O švarios spalvos grybas, ne per murzinas  - tai čia kažkokia mistika iš esmės, milimetrų reikalas, kada jis pasidarys per murzinas, per šaltas, per kažkoks blin.


Šventa teisybė drinks_cheers.gif

QUOTE(bytte @ 2015 04 02, 12:31)
.Juolab Erszebeth ne lightas, pas ją paletė neapsiriboja kramtūškėm, pas ją pati normaliausia paletė kasdienai tarp visų pavasarių, o verkia, lyg light/bright būtų, ir jos paletė tik iš atšvaitams skirtų spalvų būtų.


O tai kaip neverkti, jeigu net ryžas, ir tas atėmėt? Jeigu ir teoriškai egzistuoja ta ideali tobuloji ryža, su kuria manęs neišpeiktumėt, kaip ir kur man ją surasti? Aš tikrai neimu svetimų palečių, net matavimo kabinose, būna, išsitraukiu telefoną ir atsidariusi jame WS paletę lyginu, ar panašu... O vis tiek burbat, kad ne mano spalvos.
Atsakyti
Erszebeth aš stengiuos neburbėt, ibo kažkaip vis prisimenu kai tave pamačiau cool.gif ... vis abejoju kiek ten foto tiesos yra. Net nedėčiau galvos koks tipas... Tiesiog va dėl grybų tai nepeikėm, sakėm jamk - pavasarinės biggrin.gif , ir gražu man labai, akys kai lempos šviečia, nosis neraudonuoja - viskas ok. Realiai aš nelabai suprantu tų WS spalvų kompe, kaip ir kitų pavasarinių, jas kažkaip užčiuopt ar ką reik g.gif . Bet kai jau užčiuopi nėr sunku atitaikyt, nereik jokių ten telefonų. Blogai kad pavasariams visur siūlo nerealiai ryškius variantus, kuriuos manau ir taip lengva atsirinkt. Nu o kažko, ko akys nebijo dėl kontrasto - nededa. Mane tas žiauriai nervuoja.
Dedu foto WS vyrioko su WS spalvos švarkais (beja kalbant apie žilus, skirtingi tipai žyla skirtingai, "sako" BFAS turi ir žilų plaukų variantų biggrin.gif ):
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti