Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 31, 21:57)
Turiu ir profesionalo darytų foto su šiuo šaliku, bet ten irgi akys, lūpos padažytos. Nenupilkina jis, kaip tik iš tų atvejų, kai viskas ok - taip pat nei pageltonina, nei paraudonina. Nors dabar pagalvojau, gal truputį paraudonina? Bet ne tiek, kad atrodytų kažkaip ne taip. Nufotkinsiu prie progos, greičiausiai savaitgalį.
Papildyta:
Oi, iki tiek nesismulkinu, apie bendrą vaizdą.

Bendras vaizdas tikrai murzinas. Išdidinau, ir prisegiau pavasario spalvas.
user posted image
Turėtų būt viena spalva, o čia kiek?

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 03 31, 22:10)
Tada man nykus įtarimas, kad jie visiems - o gal tik true ir light? - neutralias spalvas siūlo tas pačias.
Nes braituose ir laituose matau porą skirtumėlių (tos dvi ryškios mėlynos, ta šviesi salotinė), bet accents ir basics - visos tos pačios spalvos pas mane buvo. Tiksliau, spalvų buvo daugiau, bet čia esančios buvo visos.

Visai gali būt. Juk tai dress kodui skirtos spalvos, jos niekaip nebus ar ypatingai šiltos, ar dar kažkuo išsiskiriančios. Tiesiog jos tam spalviniam tipui įmanomos, neužmuša - štai ir gerai.
Čia vyriška - true garnet summer. Man tai fantastiškos spalvos smile.gif
http://pic.oscdn.net/pic/2285349/l

Dar Osinkoje radau: bazinės ir šviesios spalvos prof. paletėje tam pačiam sezonui gali kartotis - taip ir prof. paletės aprašyme yra nurodyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 31 kovo 2015 - 21:23
Prek, o ar čia tikrai pavasario spalvos? Man jos kažkokios šaltokos. Pas mane arba žalesnės, arba violetinesnės, tokių nėr... Nebent ta tamsioji. Pataisiau: ai, ir dar antra pagal tamsumą biggrin.gif

O faktūra tai vis viena pas rūbą yra, kur tu gausi rūbą išvis be faktūros?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 31 kovo 2015 - 21:22
QUOTE(Noa @ 2015 03 31, 22:21)
Prek, o ar čia tikrai pavasario spalvos? Man jos kažkokios šaltokos. Pas mane arba žalesnės, arba violetinesnės, tokių nėr... Nebent ta tamsioji. Pataisiau: ai, ir dar antra pagal tamsumą biggrin.gif

Tos dvi - tikrai pavasario. Palyginimui - true azure summer
http://pic.oscdn.net/pic/2314955/l

O tos pavasarių palečių savininkės pažiūrėjus gana vėsios. Taip link vasaros, nesakytum, kad itin pavasarinės.
QUOTE(Noa @ 2015 03 31, 22:21)
O faktūra tai vis viena pas rūbą yra, kur tu gausi rūbą išvis be faktūros?

Bet kad čia faktūra marga, murzina - aiškiai išsiskiria juodas siūlas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 31 kovo 2015 - 21:30
QUOTE(akoya_lt @ 2015 03 31, 21:28)
O kitiems tipams tokios nėra? Nors jau buvo su pavadinimais, bet gal kas kitaip bus wink.gif



radau tik tokia DA
iš čia http://gr84colours.c...son/deep-autumn
user posted image
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 31, 22:26)
Bet kad čia faktūra marga, murzina - aiškiai išsiskiria juodas siūlas.


O tu paeik dar toliau! biggrin.gif Vis tiek kažkada susilies! O akių spalva turi teisę būti mūtna ir pas pavasarius biggrin.gif

Nes taip tai aš galvoju - jei ir šaliką uždrausi, tai ką tada jai nešiot? Tas netinka, anas netinka, o tai kas tinka?

O atvirai pasakius, anoj sistemoj jau daugiau mažiau aišku. O dabar man vėl viskas susivėlė biggrin.gif Nu kas čia velnią aišku, jei nė vienos teisingai nenustatėm biggrin.gif
Va, Dilukai sako, kad aky turi rudą ratuką - kur blin buvo tas ratukas ant foto? Nieko nesimatė ten, jokių ratukų, akys buvo mėlynos šaltos biggrin.gif

O Erszebeth akys turėtų būti šiltos, jos ir yra šiltos ant foto, ne pilkos kokios, bet jokių ratukų, kur pas ją ratukai? Kodėl nėra? schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 31 kovo 2015 - 21:48
Sveikos,.

na, dėl diskusijos, dėl ko rengiamės, tai aš irgi prie tos nuomonės, kad dėl kitų. Va, palikit mane negyvenamoj saloj - tai man bus dzin kokiom spalvom, svarbu šilta ir sausa smile.gif Tikiu, kad yra tokių moterų, kurios ir namie vaikšto aukštakulniais ir priklijuotom blakstienom. Kad pačios sau gražios būtų.



QUOTE(Noa @ 2015 03 31, 21:46)

Tik tu netapatink su savim biggrin.gif Ryškiam žmogui elegantiškai priderinta ryški spalva visai gerai, būna žmonių, kurie stabiliai tokias mėgsta ir gražiai atrodo, paprastai visokie biskutuką prie meno, bet dirbantys nemeniškoj srity. Tarkim, buhalterė, vaikystėje lankiusi dailės mokyklą smile.gif

Bet vat nekuriems ryškios spalvos - tiesiog įspėjamasis signalas, kad aplinkiniai turėtų slėptis biggrin.gif

čia apie mane bišk. biggrin.gif Mėgdavau ryškias spalvas. tikslsliau - dažniausiai būdavau visa juoda + koks vienas drabužis ryyyškus ryyyškus, kelnės kokios, ar golfas (golfai madoj būdavo). Nors ir dabar mielai taip kaip nors apsirengčiau, tik jau figūra neleidžia meniškai darkytis.
Papildyta:
o klausykit, ta Katia, ir kiti nustatinėtojai, liepia eit statytis spalvinio tipo nedažytais plaukais. Kaip jie nustatytų iš 80 proc žilų plaukų?
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2015 04 01, 08:50)
o klausykit, ta Katia, ir kiti nustatinėtojai, liepia eit statytis spalvinio tipo nedažytais plaukais. Kaip jie nustatytų iš 80 proc žilų plaukų?

20 proc tai lieka natūralių? smile.gif Spalvos kryptis išlieka...
Va jei testuotų visai baltus... Čia jau įdomu - pagal ką. Tada turbūt lieka antakiai? Nors jie dažniausia neatitinka plaukų spalvos.
Atsakyti
Noa, del auksiniu seseliu 4u.gif as renkuosi toki varianta kaip bytte idetas antrasis paveikslelis, arba isvis per pati judancio voko viduriuka, ir dedu pirma juos, paskui "apreminu" is sonu kitomis spalvomis ir geriau kad jos butu matines ar bent jau satinines. Bandziau ieskot swatchu su Dilukai rodytos paletes auksine, bet neradau. As pati, budama saltas tipas (kol kas dar lyg juo esu biggrin.gif ) sekmingai naudoju auksine is savo Naked paletes:
user posted image
user posted image
Tik ja derinu su neutraliomis arba saltomis spalvomis, vidiniam kampuciui naudoju kokia gaivia sviesia satinine grietineles baltumo su rausvu atspalviu, o isoriniam kampui ir raukslei ka nors is rudu, su pilku ar violetiniu atspalviu. Geriausia kad butu daugmaz toks santykis 30 proc aukso, likusieji santurios matines/pusiau matines neutralios/saltokos spalvos.
Prisimenat minejau kad pora spalvu is jos nelabai naudojamos, tai dabar galiu pasakyti, naudoju VISAS bigsmile.gif Su laiku prisitaikiau, ir tiesa sakant neisivaizdavau kad ant mano akiu taip gerai gali atrodyti chaki rudi atspalviai. blush2.gif smile.gif


I kilusia diskusija nelabai noriu veltis nes tokios temos man nelabai idomios. blush2.gif Tiek pastebejau, kad visa diskusija prasidejo nuo Erszebeth pasisakymo "Bet su tokia juk tik į kiemą ir į pliažą galima eiti" i kuri Mute ir sureagavo, ir tai naturalu. smile.gif Kiekvienas zmogus kuris su malonumu devi ryskias spalvas, ne tik i pliaza ir ne tik i kiema, sioj vietoj sureaguotu. Ar pasisakytu temoje, klausimas, nuo zmogaus charakterio tipo priklauso. O siaip, is principo nelabai matau prasmes tokiom temom diskutuot, nes bendra tiesa vargu ar galima surast... O to nepavykus padaryti gaunasi gincas. As nemanyciau kad verta savo nuomone gristi zeminant kito. Daugmaz, "as manau taip ir taip, ir manau teisingai, ne taip kaip tie, kurie taip nemano". biggrin.gif Nes visada atsiras oponentine puse kuria tai skaudins... Mano tokia patirtis. Ir manau tai kur kas maziau brandu nei suaugusios moters polinkis kaip nors issaukianciai rengtis. 4u.gif

O del lektuvo katastrofos man dar ir dabar labai liudna. verysad.gif
Atsakyti
Bet kai 20 procentų natūralių, tai aš irgi neįsivaizduoju, kaip tą spalvą nustatyt. Jie gi būna pavieniai, o prie vieno plauko pridėjus paletę, tai neįžvelgsi šiltumo - šaltumo. Gal jinai paimtų pincetą, pasipešiotų tų natūralių plaukų saują, ir tada testuotų biggrin.gif

Bet jie būna tokie irgi prieš žilimą nebe visai geri, paprastai jie papilkėja kažkaip. Tai vat tas blondinių pogimdyminis papilkėjimas ir yra pasiruošimas žilimui, kaip aš supratau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2015 04 01, 13:34)
I kilusia diskusija nelabai noriu veltis nes tokios temos man nelabai idomios. blush2.gif Tiek pastebejau, kad visa diskusija prasidejo nuo Erszebeth pasisakymo "Bet su tokia juk tik į kiemą ir į pliažą galima eiti" i kuri Mute ir sureagavo, ir tai naturalu. smile.gif  Kiekvienas zmogus kuris su malonumu devi ryskias spalvas, ne tik i pliaza ir ne tik i kiema, sioj vietoj sureaguotu. Ar pasisakytu temoje, klausimas, nuo zmogaus charakterio tipo priklauso. O siaip, is principo nelabai matau prasmes tokiom temom diskutuot, nes bendra tiesa vargu ar galima surast... O to nepavykus padaryti gaunasi gincas. As nemanyciau kad verta savo nuomone gristi zeminant kito. Daugmaz, "as manau taip ir taip, ir manau teisingai, ne taip kaip tie, kurie taip nemano".  biggrin.gif  Nes visada atsiras oponentine puse kuria tai skaudins...

Koks čia šūdą žeminimas, čia žmonių spalviniai skirtumai biggrin.gif Tokia spalva, su kokia Mute eis ir atrodys lengvai pasipuošus, Erszebeth arba man arba Dilukai atrodys tokio ryškumo, kad visi išvydę apsiašaros.
Čia rimtas bajeris, ant braitų niekas neatrodo per ryškiai. O jau kaip ant laitų visokių atrodo! Ryškumas neišpasakytas. Man tikrai su daugeliu tų pavasariui tinkamų spalvų - tik į pliažą. Na kad ir tipo jos tinka, vasaroms kokioms išvis niekur netinka, o pavasariams tinka, bet tinka tik į pliažą. Arba mažais kiekiais. O Mutei gal ir ne, nes jos išvaizda kitokia, jei ji išveža pačias stipriausias spalvas, tai jai gerai, o kiek tokių? Bet Erszebeth gi apie save kalbėjo.

Aš gi irgi burbu, kai visi man liepia spalvų nebijoti, ir nebūti pilkai it cepelinas pagal Statkevičių, bet kažkaip manęs užrūstinti niekas nebijo, vaikšto šaltais snukiais ir siūlo raudonas kelnes ir žydrą švarką, o prie to dar žalius batus ir geltoną rankinę, kaip kad būčiau koks lego žmogeliukas be viršsvorio, celiulito, 180 ūgio ir dviejų paauglių vaikų! biggrin.gif Vienas tik Armanis Džiordžijus mane supranta, va, kur geras žmogus (jis sakė, kad tikrai plonina tik dvi spalvos - juoda ir tamsiai mėlyna), gaila, jo SM nėra biggrin.gif

Beje, su tuo auksu taip pat. Ant manęs jis atrodė baisiai žiauriai nesveikai ryškus. Tikiu, kad ant Mutės gal atrodytų visai proto ribose, na pasipuošė motera, bet taigi ryškumo prasme braitas ir laitas visai ir ne giminės, o netgi priešingai biggrin.gif
Tai kodėl jį rekomendavo būtent man? dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 04 01, 13:52)
Bet kai 20 procentų natūralių, tai aš irgi neįsivaizduoju, kaip tą spalvą nustatyt. Jie gi būna pavieniai, o prie vieno plauko pridėjus paletę, tai neįžvelgsi šiltumo - šaltumo. Gal jinai paimtų pincetą, pasipešiotų tų natūralių plaukų saują, ir tada testuotų biggrin.gif

Bet jie būna tokie irgi prieš žilimą nebe visai geri, paprastai jie papilkėja kažkaip. Tai vat tas blondinių pogimdyminis papilkėjimas ir yra pasiruošimas žilimui, kaip aš supratau smile.gif

Aš pradėjau žilti maždaug 30. Dabar man toli gražu ne 30 smile.gif Bet spalvą tai nustatė.
O ir žilumas labai skirtingas būna. Maniškis - ypatingai baltas. Kada nors turbūt plaukų nebedažysiu - kai kitos mano spalvos irgi nuslops smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 01, 13:34)
Prisimenat minejau kad pora spalvu is jos nelabai naudojamos, tai dabar galiu pasakyti, naudoju VISAS bigsmile.gif Su laiku prisitaikiau, ir tiesa sakant neisivaizdavau kad ant mano akiu taip gerai gali atrodyti chaki rudi atspalviai. blush2.gif  smile.gif

Tarp kitko, Urban Decay naked palečių spalvos kažkokios keistai universalios. Jos tikrai visiems vartojamos, kažkokia mistika.

Hiver, o ką ta lėktuvo katastrofa? Tu ten ką nors pažinojai? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 01 balandžio 2015 - 13:22
QUOTE(prek @ 2015 03 31, 21:26)

Bet kad čia faktūra marga, murzina - aiškiai išsiskiria juodas siūlas.


Per mikroskopą pažiūrėjus dar ne taip išsiskirtų. Bet tokiu atveju į "švarias" akis pažiūrėjus irgi išsiskirtų. Mes turbūt kalbam, kaip spalvos ATRODO žmogiško suvokimo lygmenyje, o ne priartinus, išdidinus. Kas sutiktas gatvėje žiūrės į šaliką per mikroskopą?

QUOTE(Noa @ 2015 03 31, 21:47)
Nes taip tai aš galvoju - jei ir šaliką uždrausi, tai ką tada jai nešiot? Tas netinka, anas netinka, o tai kas tinka?


Bent jau pasakytų - šitas, žinai, prasčiau atrodo, nei anas, kurį rodei. Tada būtų galima įvertinti, palyginti. O dabar - ryža blogai, teal blogai. Ar apie nors kurią spalvą ant manęs buvo pasakyta, kad gerai? Grybas tai juk pasidažius, be to, gal šiek tiek apšviesta. Tai gal tiesiog aš pati blogai? Ne pupytė, iš viso ne jauna, gerokai su metais - greičiausiai niekas ant manęs neatrodys tobulai gražu. Bet mes kalbam apie variantą, kuris tau tinka geriausiai iš galimų. To mes čia ir diskutuojam. Tobulybė toms, kurios susirūpino tinkančiomis spalvomis, jau ėjus praėjus. Užtat tai ir aktualu. Tik bėda, kad ne visi komentuojantys tai suvokia.
Atsakyti