Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 31, 19:46)
Žodžiu, kaip darbdavys aš į tokį žiūrėčiau šiek tiek atsargiai.

Iš esmės taip. Va, tas pats protokolo nepripažįstantis Jobsas. Jis protokolo nepripažino, rengėsi dėl savęs. Bet nieko nešokiravo ir nieko nevaidino, jo rūbai visiškai elementarūs.

Aš, tiesa, nenoriu pasakyti, kad elegantiškai apsirengusi moteris su wizz spalvos marškinukais atrodo blogai - gali atrodyti netgi puikiai. Bet to turi jai pačiai reikėti. Gali ji nori būti pastebima, išsiskirti, taip elgiasi ir jai gerai biggrin.gif Kam reikia, tas atrodo ryškiai, o kam nereikia, va kaip man, arba Jobsui, he he, tas su ryškiom spalvom tiesiog pasijaus kaip durnius su durelėm. Lygiai kaip ryškių spalvų mėgėja su juodu golfu jausis kaip bomžienė.

Ir to išsiskyrimo būdų gi irgi yra daug. Viena ima klasikinius modelius, bet ryškias spalvas, kita ima juodą mikrosuknelę, ir ją vis viena vis mato. Spalvos kitos, o rezultatas tas pats... jeigu antrosios kojos gražios, suprantama biggrin.gif

Dėl to tos kalbos, kur "kodėl lietuviai pilki kaip cepelinai", "juodos ir pilkos spalvos - blogis", man atrodo kvailos. Tegu būna nors Hitlerio blogumo blogis, norėsiu ir nešiosiu biggrin.gif Aš niekam neliepiu taip nešioti, tai kodėl man kas nors turi aiškinti, kokias spalvas rinktis biggrin.gif Ar atspalvis tinka light spring, ar ne, tai gali aiškinti, taip, bet kad aplamai kūno, pilkos, rudos blogis - tai čia pfff biggrin.gif Aš vis tiek negaliu kitokių nešiot, tai ką man rengtis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 31 kovo 2015 - 19:01
QUOTE(Mute @ 2015 03 30, 20:59)

Inc, radau BS paletę su spalvų pavadinimais  smile.gif


O kitiems tipams tokios nėra? Nors jau buvo su pavadinimais, bet gal kas kitaip bus wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 30, 21:03)
Tai tik pirmadienį grybas, antradienį grybas, trečiadienį tamsiai mėlyna, ir vėl grybas  biggrin.gif Arba rengtis tai, kas taves pernelyg nepapuošia.

Pirmadienis- grybas grybas grybas! thumbup.gif bigsmile.gif
Antradienis- grybas! thumbup.gif
Trečiadienis- grybas mirksiukas.gif
Ketvirtadienis- ir vėl grybas... blink.gif
Penktadienis- nu ir vėl grybas! unsure.gif verysad.gif
šeštadienis- vis dar grybas... doh.gif
Sekmadienis- tamsiai mėlyna!!! thumbup.gif

Pirmadienis- grybas grybas grybas! thumbup.gif bigsmile.gif

smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 30, 22:03)
Iš tiesų tai naudingiausia spalvinio tipo nustatymo dalis  biggrin.gif Su kuriomis tamsiomis, neutraliomis spalvomis atrodysi puikiai. Aišku, gal kitiems tipams, kur kaip tik neutralių dauguma, didesnė nauda sužinoti savo gražiąsias šventines, kurortines spalvas. Bet, galvojant praktiškai, kiek ten pas žmogų būna švenčių, kiek atostogų? Kokia vasara kasdienybėje gali be problemų gražiai atrodyti, o pavasariui ką? Va, net ir ryžos netinka. Tai tik pirmadienį grybas, antradienį grybas, trečiadienį tamsiai mėlyna, ir vėl grybas  biggrin.gif Arba rengtis tai, kas taves pernelyg nepapuošia.

O jei pamėginti kitaip?
http://pic.oscdn.net/pic/2682717/l
http://pic.oscdn.net/pic/2842966/l
(čia būtent ir yra profesionali paletė)
čia true ultramarin spring ir true topaz spring. Spalvinis tipas (nei vienas, nei kitas) nėra labai šiltas, bet gal pradedant nuo bazinių pavasarinių ne visai savo tipo įmanoma susirast savas spalvas?
Papildau - o šita paletė iš viso gana šilta
https://fotki.yandex...w/631915?page=0
Bet nebe profesionali smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 31 kovo 2015 - 19:59
QUOTE(prek @ 2015 03 31, 19:55)
O jei pamėginti kitaip?
http://pic.oscdn.net/pic/2682717/l
http://pic.oscdn.net/pic/2842966/l
(čia būtent ir yra profesionali paletė)
čia true ultramarin spring ir true topaz spring. Spalvinis tipas (nei vienas, nei kitas)nėra labai šiltas, bet gal pradedant nuo bazinių pavasarinių ne visai savo tipo įmanoma susirast savas spalvas?


Ba va ir vėl įdėtos tos raudonai rudai ryžos. Nežinau, gal ta lygiai lygiai tokia pat, kaip paletėse, spalva man ir gerai atrodytų, bet tik milimetras į šoną - ir ni to. Su camel irgi abejotina draugystė. Tos tamsiai mėlynos - gerai. Meslvai žalios - irgi, nors baisoka, ar ne per murzinos. Iš esmės man ir reikia tokių - kur yra geltonumo odai bei mėlynumo akims.

Šitas šalikas idealiai gražiai tinka, jame yra viskas, ko man reikia.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 31, 20:46)
Kaip keistai diskusija užsisuko  biggrin.gif Aš viso labo tenorėjau pasakyti, kad Mute, sakydama, jog savo spalvinio tipo spalvomis rengiasi dėl savęs, iš esmės vis tiek rengiasi dėl kitų akių - dėl to, kaip ji, jos manymu, atrodo kitiems.

O dėl tolesnės diskusijos - aš pati tikrai į darbą kostiumėliais nevaikštau, mano profesija apskritai didžiąja dalimi kūrybinė, atmosfera laisva, niekas nieko neverčia. Bet vis tiek nemanau, kad labai ryškios, vaikiškos spalvos tinka ne laisvalaikiu ir ne šventei. Ir tas poreikis "save išreikšti" per drabužius, protestuoti, pasakyti kažką socialiai svarbaus - nemanau, kad pats geriausias, nes brandesnis žmogus tam reikalui turi kitų, veiksmingesnių priemonių. Aš pati kažkadaise, kai dar dirbau akademinį darbą, paskaitas skaitydavau pasipuošusi dygliuota apyranke ir kaustytu kniedėmis diržu. Taip, tai buvo savotiškas protestas, noras reabilituoti tetų ir dėdžių nurašytą kaip nieko svarbaus visuomenėje nesugebančią nuveikti "degradų" subkultūrą. Parodyti, kad TOKIE būna net dėstytojais!! Bet dabar truputį juokinga, kad taip dariau. Tai, kas slypi po tomis spalvomis, po to stiliaus drabužiais, kur kas veiksmingiau ir geriau išreikšti adekvatesniais būdais. Saviraiškai erdvės turiu marias - man nebūtina savo kūno išstatyti kaip kažkokios stilistinės ar spalvinės provokacijos, kad pasakyčiau tai, ką noriu pasakyti. Darbuotojas su išskustais smilkiniais ir žvaigždutėmis atrodo žavingai - tačiau, jeigu jo asmenybei, būnant nebe paaugliu, vis dar reikia šitaip "išsirėkti", su ja gali būti ir kažkas ne visai gerai. Aišku, kitas variantas - galbūt ta asmenybė iš tiesų tokia plati ir gili bei spalvinga, kad nebetelpa savo kūno viduje ir kunkuliuodama veržiasi per kraštus. Arba jis nori, kad apie jį taip manytų. Žodžiu, kaip darbdavys aš į tokį žiūrėčiau šiek tiek atsargiai.


savo spalvinio tipo spalvom visų pirma rengiuosi dėl savęs, žiūriu ar aš pati sau patinku, kaip jaučiuosi, ir tai visai ne protestas, išsakymas kažko labai svarbaus , kaip kad nori pasakyt. Man tos spalvos patinka ir patinka ne šviesios , o ryškios. Čia lygiai taip pat, kaip kad Noa gerai ir puikiai jaučiasi su tamsesnėm spalvom, nes jai jos patinka. Rengimasis dėl kitų palieka antrame plane, vieniems patinka tos spalvos, kitiems ne, bet nekreipiu į tai dėmesio, nes kitaip turėčiau mėgiamom ryškiom spalvom džiaugtis tik namie, kur niekas nemato smile.gif Bet kodėl aš taip turėčiau daryt?
šita diskusija ir kilo dėl to, kodėl su ryškiom spalvom galima tik namie ir pliaže, nes jei su jom pasirodysi žmonėse, viešumoje, tai kiti palaikys nušokusia nuo proto, protestuojančia ar dar kokia tai. Paaiškinkit, kodėl dėl ryškių spalvų kabinama tokia etiketė?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 31, 21:07)
Šitas šalikas idealiai gražiai tinka, jame yra viskas, ko man reikia.

user posted image

Šalikas mano požiūriu rudeninis. Nebūtų besikryžminančio audimo "spalva - juoda" - gal ir būtų pavasarinis. O dabar gi konkrečiai murzinas, sunkus sad.gif
O tikti gali todėl, kad mėlyna atkartoja akių spalvą, Katia sakė, kad tokiu atveju ir ne visai sava paletė gali neblogai atrodyt.
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 31, 21:07)
Ba va ir vėl įdėtos tos raudonai rudai ryžos. Nežinau, gal ta lygiai lygiai tokia pat, kaip paletėse, spalva man ir gerai atrodytų, bet tik milimetras į šoną - ir ni to. Su camel irgi abejotina draugystė. Tos tamsiai mėlynos - gerai. Meslvai žalios - irgi, nors baisoka, ar ne per murzinos. Iš esmės man ir reikia tokių - kur yra geltonumo odai bei mėlynumo akims.

Spalvos ryžos, bet ne murzinos. Būtų murzinos - būtų aiškiai rudeninės. Pavasario spalvos nėra sudėtingos, ne taip, kaip rudens - maišytos.
Papildyta:
QUOTE(Mute @ 2015 03 31, 21:07)
Paaiškinkit, kodėl dėl ryškių spalvų kabinama tokia etiketė?

Kaip nešiojanti ryškias spalvas, pamėginsiu pasisakyt smile.gif
Ryškios spalvos turi tikti. O tinka tikrai toli gražu ne visiems. Imant pagal BFAS skirstymą, tamsios/ryškios spalvos tinka Vivid ir Contrasting tipams. Ar daug tokių Lietuvoje? smile.gif Negana to, pasirinkus svetimą spalvinį tipą - net jei kontrastas ir tinkamas - galima sužibėti baisumu. Pavasarinėse spalvose ryškumas irgi ne visur yra. Be to - teplu. Kokia išvada peršasi? Geriau imt garantuotą juodą, kuri "tiks" prie visko. O kas elgiasi kitaip - tai čia jau matyt kažkokie originalai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 31 kovo 2015 - 20:33
QUOTE(prek @ 2015 03 31, 20:30)
Šalikas mano požiūriu rudeninis. Nebūtų besikryžminančio audimo "spalva - juoda" - gal ir būtų pavasarinis. O dabar gi konkrečiai murzinas, sunkus sad.gif
O tikti gali todėl, kad mėlyna atkartoja akių spalvą, Katia sakė, kad tokiu atveju ir ne visai sava paletė gali neblogai atrodyt.



Būtent, jis iš karto stipriai surezonuoja su akimis. Nors jos visai neturi žalumo, su šituo šaliku atrodo lyg teal. Šiaip ta žaliai mėlyna spalva šalike yra švari. O ta geltona, austa su juodu, iš toliau atrodo lyg nubarstyti blizgučiai, tai gal efektas ir ne visai rudeninis. Kažkaip prie manęs ta žalia į priekį lenda. Čia sena foto, dar plaukai tik pradedami atauginti, bet matosi šaliko žaismas su akimis.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 31, 21:42)
Būtent, jis iš karto stipriai surezonuoja su akimis. Nors jos visai neturi žalumo, su šituo šaliku atrodo lyg teal. Šiaip ta žaliai mėlyna spalva šalike yra švari. O ta geltona, austa su juodu, iš toliau atrodo lyg nubarstyti blizgučiai, tai gal efektas ir ne visai rudeninis. Kažkaip prie manęs ta žalia į priekį lenda. Čia sena foto, dar plaukai tik pradedami atauginti, bet matosi šaliko žaismas su akimis.

user posted image


Bet pagal tokią foto nieko neįmanoma spręsti - ji smarkiai apšviesta. Galbūt tos spalvos Jūsų veidą neįmanomai nupilkina, tik akys ir belieka - kas pasakys kaip iš tikrųjų yra?

Padarykit kurią nors saulėtą dieną kelias teisingas foto? Fotografuojama nuo šviesos, gerai apšviestoje nesaulėtoje vietoje, be kosmetikos, fonas ir drabužiai neutralūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 31 kovo 2015 - 20:48
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 31, 21:07)
Ba va ir vėl įdėtos tos raudonai rudai ryžos. Nežinau, gal ta lygiai lygiai tokia pat, kaip paletėse, spalva man ir gerai atrodytų, bet tik milimetras į šoną - ir ni to. Su camel irgi abejotina draugystė. Tos tamsiai mėlynos - gerai. Meslvai žalios - irgi, nors baisoka, ar ne per murzinos. Iš esmės man ir reikia tokių - kur yra geltonumo odai bei mėlynumo akims.

Tai jau faktas, tos spalvos pačios pretenzingiausios. Prek, kieno čia paletė, mano labai buvo panaši, net medžiagos tokios?

Tik žinai kas keista? Kad čia tiek mažai spalvų. Pas mane basics buvo panašiai, bet tų ryškių - gerokai daugiau! Tų gelsvų, melsvų, ružavų... dar buvo akių, plaukų, odos spalvos ir metalikai... O čia tik po kelias...



QUOTE(Mute @ 2015 03 31, 21:07)
Paaiškinkit, kodėl dėl ryškių spalvų kabinama tokia etiketė?

Todėl, kad psichikos ligoniai dažnai taip rengiasi biggrin.gif Tikri biggrin.gif Na tie, kur manija, šitasai, bipolinis sutrikimas, seniau - maniakinė depresija. Jie tokie, kai depresija, sėdi kampe ir žiūri į sieną, o kai užeina manija - puola ryškiai rengtis, viską pirkt! Jie tik gal nieko nederina, ta prasme, ne kiekvienas ryškus žmogus - durnius, bet durnių iš spalvų atpažinsi, kad jam manija biggrin.gif Jie tada baisiai pamėgsta visokias ryškias spalvas ir jų derinius biggrin.gif Ne fuksiją su pilka, tarkim, bet fuksiją su salotine biggrin.gif Ir px stilius, gali būt vakarinė suknelė su sportine striuke. Ir jie ne tik rengiasi, jie tada viską daro iššaukiančiai - laksto, peza su belekuo beleką, beveik nemiega, baliavoja su belekuo, išeina degtukų, atsiduria Balbierišky, turėjom tokį šeimos "draugą", ojofana...

Aišku, čia kalba apie negydomus.

Vo, radau biggrin.gif
http://etaplius.lt/p...-sau-ir-kitiems

Tik tu netapatink su savim biggrin.gif Ryškiam žmogui elegantiškai priderinta ryški spalva visai gerai, būna žmonių, kurie stabiliai tokias mėgsta ir gražiai atrodo, paprastai visokie biskutuką prie meno, bet dirbantys nemeniškoj srity. Tarkim, buhalterė, vaikystėje lankiusi dailės mokyklą smile.gif

Bet vat nekuriems ryškios spalvos - tiesiog įspėjamasis signalas, kad aplinkiniai turėtų slėptis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 03 31, 21:46)
Tai jau faktas, tos spalvos pačios pretenzingiausios. Prek, kieno čia paletė, mano labai buvo panaši, net medžiagos tokios?

Tik žinai kas keista? Kad čia tiek mažai spalvų. Pas mane basics buvo panašiai, bet tų ryškių - gerokai daugiau! Tų gelsvų, melsvų, ružavų... dar buvo akių, plaukų, odos spalvos ir metalikai... O čia tik po kelias...

iš eilės:
true ultramarin spring
true topaz spring.

Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 03 31, 21:42)
Šiaip ta žaliai mėlyna spalva šalike yra švari.

Kalbate apie patį siūlą ar apie gatavą audinį?
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2015 03 31, 20:45)
Bet pagal tokią foto nieko neįmanoma spręsti - ji smarkiai apšviesta. Galbūt tos spalvos Jūsų veidą neįmanomai nupilkina, tik akys ir belieka - kas pasakys kaip iš tikrųjų yra?

Padarykit kurią nors saulėtą dieną kelias teisingas foto? Fotografuojama nuo šviesos, gerai apšviestoje nesaulėtoje vietoje, be kosmetikos, fonas ir drabužiai neutralūs.


Turiu ir profesionalo darytų foto su šiuo šaliku, bet ten irgi akys, lūpos padažytos. Nenupilkina jis, kaip tik iš tų atvejų, kai viskas ok - taip pat nei pageltonina, nei paraudonina. Nors dabar pagalvojau, gal truputį paraudonina? Bet ne tiek, kad atrodytų kažkaip ne taip. Nufotkinsiu prie progos, greičiausiai savaitgalį.
Papildyta:
QUOTE(prek @ 2015 03 31, 20:56)
Kalbate apie patį siūlą ar apie gatavą audinį?


Oi, iki tiek nesismulkinu, apie bendrą vaizdą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 31 kovo 2015 - 21:00
QUOTE(prek @ 2015 03 31, 21:56)
iš eilės:
true ultramarin spring
true topaz spring.

Tada man nykus įtarimas, kad jie visiems - o gal tik true ir light? - neutralias spalvas siūlo tas pačias.
Nes braituose ir laituose matau porą skirtumėlių (tos dvi ryškios mėlynos, ta šviesi salotinė), bet accents ir basics - visos tos pačios spalvos pas mane buvo. Tiksliau, spalvų buvo daugiau, bet čia esančios buvo visos.

Arba tikrai pas juos true ir light niekuo nesiskiria. O warm būtų dar koks atskiras.
Papildyta:
Man asmeniškai Erszebeth su tuo šaliku atrodo gražiai. Vis tik pas ją akys yra didelės ir ryškios, ir jei nuo juodos veidas kiek ir papilkėja, tai suteikia tokį "Gavrošo" įvaizdį, bet bendrą vaizdą tos akys išveža ir jokio veido niekas nemato biggrin.gif O tos margos vietos iš toliau atrodo tiesiog smėliavos...
Atsakyti