Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukai 2012

QUOTE(Atati @ 2015 04 07, 19:02)
Visai graži bigsmile.gif Atsiliepimai geri, tik mažinta, rašo.

aha matau kad visai nieko. bet nzn ar ji man patinka .dar kita nusizejau
http://www.aliexpres...1845044712.html
sita ir ievai labiau patinka.Bet nervija,kad tai nexto kopija (nekenciu padelku) o antra ji tokio tipo striukyte is HM turi,nes kaip suprantu cia ne nuo lietaus .o man reik lietpaltuko dabar doh.gif ai as pastoviai neapsisprendusi
Atsakyti
Man pirma kažkaip universalesnė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atati @ 2015 04 07, 19:14)
Man pirma kažkaip universalesnė g.gif

Tai va doh.gif bet jauciu bandysiu ja uzsisakyti,jei rasiu dydi tinkanti Ievai
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2015 04 07, 19:53)
Sveikos ,
su sventemis Jus ir Jusu seimas  4u.gif
Gal kuri nors turite parsisiuntus tokia striukyte ?  kazin kaip kokybe.as aisku nieko rimto nesitikiu,tik idomu ar nuo lietaus bent tinka biggrin.gif

As maciau tokiu mm pardavinejo.

QUOTE(ericute @ 2015 04 07, 20:11)
aha matau kad visai nieko. bet nzn ar ji man patinka .dar kita nusizejau
http://www.aliexpres...1845044712.html
sita ir ievai labiau patinka.Bet nervija,kad tai nexto kopija (nekenciu padelku) o antra ji tokio tipo striukyte is HM turi,nes kaip suprantu cia ne nuo lietaus .o man reik lietpaltuko dabar  doh.gif ai as pastoviai neapsisprendusi

o ta lietpaltuka realiai daznai uzdedi? as tai pasimetus, tai tas pries sukneles netinka, tai anas prie ano, nu tom mergaitem tai visiems gyvenimo atvejams visko reik doh.gif

Ar cia tik pas mus namie koks nuovargio sindromas, ar ir pas kitus - nu taip paskutinem dienom be rysio, nera visai energijos, tai kaltinu ora doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2015 04 07, 19:56)
As maciau tokiu mm pardavinejo.
o ta lietpaltuka realiai daznai uzdedi? as tai pasimetus, tai tas pries sukneles netinka, tai anas prie ano, nu tom mergaitem tai visiems gyvenimo atvejams visko reik  doh.gif

Ar cia tik pas mus namie koks nuovargio sindromas, ar ir pas kitus - nu taip paskutinem dienom be rysio, nera visai energijos, tai kaltinu ora  doh.gif

Tai pastebejau,kad Mm puse kinieciu sukniu prideta. O lietpalti daznai dedu. Ir kaime reikalingas ir baidarem,prie juros ir t.t o siaip dar turi plona striuke,ieskau dZinsinio svarkelio ir toki pukuota dzempa prie dzinsu radau. Tas su elza,tai jau manoji baisiai nori smile.gif
Pas mane tai abu serga. Vakar Rokas ponpietu atsikele su temp,o sindien Ieva su temp parejo is darzo. Rokui pulinga angina tai zodziu...
Pazejau dabar MM tai abi striukes radau. Nu bet pvz tos fakines Next tai gyvenime nepirkciau,nes zinociau ar tikra ar ne. Ontas lietpaltykas neblogai ziurisi visai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ericute: 07 balandžio 2015 - 21:16
QUOTE(ericute @ 2015 04 07, 19:53)
Sveikos ,
su sventemis Jus ir Jusu seimas  4u.gif
Gal kuri nors turite parsisiuntus tokia striukyte ?  kazin kaip kokybe.as aisku nieko rimto nesitikiu,tik idomu ar nuo lietaus bent tinka biggrin.gif

Sitas labai siuntesi pernai lietuves ir gyre, sake geros.
Mes siandien vaikams basutes pirkom, norejau Simonai, kad butu su uzdaru uzkulniu, ar kaip ten vadinasi.. Bet sake tokios iki 25 dydzio tik dazniausiai buna unsure.gif Issirinko mazoji pati biggrin.gif Salia sedejo mergaite, pamate, ir ji su asarom tu paciu uzsireikalavo biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2015 04 07, 22:11)

Sveikit, tokie orai be rysio, tai ir puola ligos.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 04 07, 22:23)
Sitas labai siuntesi pernai lietuves ir gyre, sake geros.
Mes siandien vaikams basutes pirkom, norejau Simonai, kad butu su uzdaru uzkulniu, ar kaip ten vadinasi.. Bet sake tokios iki 25 dydzio tik dazniausiai buna unsure.gif Issirinko mazoji pati biggrin.gif Salia sedejo mergaite, pamate, ir ji su asarom tu paciu uzsireikalavo biggrin.gif

user posted image

Labai grazios basutes! Mums irgi reikia, tik noriu, kad priekis irgi su lipuckom butu.
As tai Julija i darzeli nuveziau, pati sedziu namie sergu..persalau truputeli.
Atsakyti
Sveikos!
maniskes ir namie abi,sirguliuoja, gerai kad orai pagerejo,tai nors i kiema galima islysti..
basutes reik paziuret anos vasaros, kazkaip koja neatrodo padidejus labai...
lietpaltuka is sportsdirect turiu,ana sezona toks didokas buvo,dabar ziuriu kaip tik. labai fainas.
Atsakyti
Sveikos, uzmigot? wink.gif
Shalimar kaip pas jus oras? kokiu vaisiu galima tiketis geguzes pradzioj? laukiu laukiu,taip tikiuos atitrukt ir pailset wink.gif
Atsakyti
Sveikos

maniskiai ir sirguliuoja bet jau i pabaiga tai nors tiek gerai.

QUOTE(ingrai @ 2015 04 13, 08:34)
Sveikos, uzmigot? wink.gif
Shalimar kaip pas jus oras? kokiu vaisiu galima tiketis geguzes pradzioj? laukiu laukiu,taip tikiuos atitrukt ir pailset wink.gif

vaziuoja atostogu bigsmile.gif ?
Atsakyti
Paskutiniai rubeliai uz itin patrauklia kaina. Uzsukit ir gal ka issirinksit, viskas nauja ir viskas vietoje.
https://www.facebook...b=photos_stream
Atsakyti