Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukai 2012

Tai gal neserga, nes ir siaip LT sumazejo susirgimu .. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2015 03 31, 12:12)
Tai gal neserga, nes ir siaip LT sumazejo susirgimu .. ax.gif

Kadangi ji sirgo dar kai tu susirgimu ir nebuvo daug tai pvz spali-gruodi 4-5 d darze dvi savaites namie, o aplinkiniu vaikai vis dar serga tai manau kazkas visgi padejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2015 03 31, 12:12)
Tai gal neserga, nes ir siaip LT sumazejo susirgimu .. ax.gif

darzelyje banga serganciu sakyciau,kaimynu vaikai irgi sloguoti..
Atsakyti
QUOTE(ingrai @ 2015 03 31, 18:13)
darzelyje banga serganciu sakyciau,kaimynu vaikai irgi sloguoti..

Pas mus atvirksciai.. g.gif
Atsakyti
Laba diena!

Gavom lydeką... Ką su ja veikt? Farširuot nemoku ir nenoriu, girdėjau, kad tai sausa žuvis. Gal kas žinot stebuklingą būdą jai paruošti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atati @ 2015 04 02, 15:12)
Laba diena!

Gavom lydeką... Ką su ja veikt? Farširuot nemoku ir nenoriu, girdėjau, kad  tai sausa žuvis. Gal kas žinot stebuklingą būdą jai paruošti? 4u.gif

Sveika,
Man tai skanu ja patroskinti su darzovemis.o siaip jei sviezia,tai visaip ji skani. Sausoka zuvis,bet man skani smile.gif Pasikepk jos gabaliukus voliotus miltuose,su svogunu padaziuku labai skanu smile.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

man lydeka irgi skaniausia gabaliukais miltuose voliota ir iškepta, o ant viršaus labai daug pusžiedžiais pjaustytų keptų ir pomidorų padaže patroškintų svogūnų biggrin.gif
Atsakyti
Ericute, ewute, ačiū, taip ir darysiu!
Atsakyti
Gražių Velykų! 4u.gif smile.gif

Sveikos 4u.gif

Įtariu,kad A sukandžiota visgi,apgijo,ale pasidrasko vis dar ir vėl gyja iš nauja,bent naujų nėr kol kas. Ir vyro koja taip pat. Nesuprantu,iš kur namie blusos/blakės ar dar koks biesas,kur jos gali gyvent ir ką daryt g.gif doh.gif

Darže pas mus daug serga,skarlatinos karantinas. A kol kas laikosi,tfu tfu tfu pustrečio mėn.nė dienos nepraleido dėl ligų,jau klausinėja kada atostogos bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2015 04 04, 13:42)
Gražių Velykų! 4u.gif smile.gif

Sveikos 4u.gif

Įtariu,kad A sukandžiota visgi,apgijo,ale pasidrasko vis dar ir vėl gyja iš nauja,bent naujų nėr kol kas. Ir vyro koja taip pat. Nesuprantu,iš kur namie blusos/blakės ar dar koks biesas,kur jos gali gyvent ir ką daryt g.gif doh.gif

Darže pas mus daug serga,skarlatinos karantinas. A kol kas laikosi,tfu tfu tfu pustrečio mėn.nė dienos nepraleido dėl ligų,jau klausinėja kada atostogos bus smile.gif

Greiciausiai blakes. Ziurekit ciuzinius, uz grindjuosciu. Pas mane Londone buvo, tai ciuzinio siulese gyveno ir po kilimine danga.
Atsakyti
Sveikos ,
su sventemis Jus ir Jusu seimas 4u.gif
Gal kuri nors turite parsisiuntus tokia striukyte ? kazin kaip kokybe.as aisku nieko rimto nesitikiu,tik idomu ar nuo lietaus bent tinka biggrin.gif
Atsakyti
Visai graži bigsmile.gif Atsiliepimai geri, tik mažinta, rašo.
Atsakyti