Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

blush2.gif
QUOTE(korespond @ 2015 04 15, 12:34)
Ačiū už pagyras  bigsmile.gif Norėčiau ir fotoreportažą padaryti, bet nedrįstu  g.gif , o ir laiko tam reikia. Pasidalinsiu ir daugiau nuotraukų  4u.gif

Astra777, na iš išties, sutinku, kad pavasarį ten gražiau nei rudenį, bet kiekvienas sezonas su savais trūkumais,  mums buvo per šalta maudytis  verysad.gif , tik pabraidžiojom, nors sūnus netyčia buvo įkritęs, gerai, kad ne su visais drabužiais  lotuliukas.gif  blink.gif .


drinks_cheers.gif taip, rudenį mums spalio pradžioje buvo per karšta, iš jūros dukrytę sunku ištraukti buvo biggrin.gif ... bet jei organizuotis daugiau pažintinę kelionę, tai tikrai pavasarį gražiau ir temperatūra gal dar "pakeliama" mūsų organizmams. ax.gif

dėl fotoreportažo mirksiukas.gif jei išdrįsote įkelti čia nuotraukų, tai manau galite išdrįsti ir daugiau ax.gif 4u.gif ...taip, prisiruošti tik reikia, bet rašyti net smagu. wub.gif Aš stengiausi aprašyti kiekvienų metų kelionę, bet Malta kažkaip ir "guli" nuo rudens, atrodo net sąžinė "graužia", bet niekaip nepavyksta ir prisiruošti blush2.gif Tad lauksiu toliau Jūsų gražių foto ir galbūt reportažo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astra777 @ 2015 04 15, 13:16)
blush2.gif



dėl fotoreportažo mirksiukas.gif  jei išdrįsote įkelti čia nuotraukų, tai manau galite išdrįsti ir daugiau ax.gif  4u.gif ...taip, prisiruošti tik reikia, bet rašyti net smagu. wub.gif Aš stengiausi aprašyti kiekvienų metų kelionę, bet Malta kažkaip ir "guli" nuo rudens, atrodo net sąžinė "graužia", bet niekaip nepavyksta ir prisiruošti blush2.gif Tad lauksiu toliau Jūsų gražių foto ir galbūt reportažo 4u.gif


Dėkui už padrąsinimus 4u.gif Laikas parodys smile.gif
Eisiu pažiūrėti jūsų reportažų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2015 04 15, 13:32)


Korespond, nuostabios nuotraukos wub.gif
Man su telefonu taip nesigauna, nes tik jis po ranka visada buna ax.gif
Taip noretusi seimai ir draugams, gyventantiems kitur, tinkamai perteikti wub.gif
Atsakyti
panterra99 , didelis dėkui 4u.gif

Dar pasidalinsiu keliom nuotraukom, jomis aš noriu tarsi "reabilituoti" Maltą, nes , kaip esu minėjusi, kažkodėl ji tarp keliautojų nepopuliari, tačiau tikrai ne visiems smile.gif

Aš labai mėgstu gėles, todėl pradžiai jos. O jų buvo tikrai daug ir nuostabių wub.gif

user posted image

Šitos tai nesupratau, ar kaip piktžolės, ar laukinės gėlės, nes jų buvo ir pievose, ir klombose

user posted image

Tokių ramunių įvairių atspalvių, auga prie gatvių ir kitur, man jos wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korespond: 15 balandžio 2015 - 15:22
net augalija savaip žavi smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korespond: 15 balandžio 2015 - 15:37
user posted image


Comino

user posted image

Pati pačiausia Gozo vieta wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korespond: 15 balandžio 2015 - 15:45
Tai štai ji, raudonoji gėlelė, gyvena pasirodo Goze smile.gif
user posted image

O šitoji, tikra "kalnų magnolija"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korespond: 15 balandžio 2015 - 19:34
po tokiu vaizdu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif , dar labiau laukiu atostogu ir keliones i Malta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2015 04 14, 08:31)
O kas jums čia keisto? g.gif

Kaip sakiau, iš ten užsisakėm viešbutį, užklausėm dėl mašinos, tai pasiūlė savo pažįstamą vietinį, kuris tuom užsiima, mašina buvo Chevrolet, ėmėm visai savaitei, o kaina kaip mums sakė, mažesnė, nes dar ne sezonas, viso mums kainavo 200 eurų, nes buvo tas variantas su kuru full- empty.  140+60(kuras).


Keistai pasirodė piligrimystės ir autonuomos sasaja, matomai čia labai komercializuoti maldininkai renkasi
g.gif
Nuotraukos fainios
4u.gif

Papildyta:
QUOTE(rita1969 @ 2015 04 14, 09:46)
gal kas važiuoja 06.18, būtų visai protinga koperuotis dėl auto

Busime prieš tamstas, tai galesime kooperuotis nebent patarimais.

Gal kas žinote, kaip yra su autikais, domina visi komentrai,
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2015 04 15, 23:03)
matomai čia labai komercializuoti maldininkai renkasi
g.gif

Nuotraukos fainios
4u.gif



Ne, tiesiog jie teikia paslaugas tiek piligrimams, tiek paprastiems turistams rolleyes.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2015 04 15, 23:03)
Gal kas žinote, kaip yra su autikais, domina visi komentrai,
4u.gif


Kas konkreciai domina del autobusu? Marsrutai, kainos, patogumas? 4u.gif

http://www.publictra...information?l=1
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2015 04 15, 23:03)
Keistai pasirodė piligrimystės ir autonuomos sasaja, matomai čia labai komercializuoti maldininkai renkasi
Gal kas žinote, kaip yra su autikais, domina visi komentrai,
4u.gif

Mes keliavome autobusais, dėl to apgyvendinimą ėmėme tokiam keliavimo būdui strategiškai patogioje vietoje mirksiukas.gif - Bugibboje/Qawra-ten yra autobusų stotis, iš jos patogiau keliauti,kadangi žinai, kad laiku atėjęs visuomet tilpsi į autobusą, nes standant stotelėse kartais gali ir nesustoti vairuotojas. Pirmą kartą bandėme tokį keliavimo būdą ir jis šioje saloje tikrai pasiteisino- grafikų autobusai laikosi, važiuoja greitai, pigu, paprasta orientuotis, su kondicionieriais. 4u.gif Kita autobusų stotis yra tik Valetoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 16 balandžio 2015 - 08:25