Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

QUOTE(Rebutia @ 2017 03 08, 14:24)
Kaip gerai, kad pirmadieni ten apsilankeme, o ne savaites pabaigoje, kaip is pradziu planavom....




O kaip oras , kad net gamtos stebuklai neatlaiko ?
Atsakyti
QUOTE(vigai @ 2017 03 08, 17:13)
O kaip oras , kad net gamtos stebuklai neatlaiko ?


Paskutines dvi dienas labai nefaina.. vejas kosia, is koju vercia, ypac arciau vandens. Laukiam kada nurims, kad galetume su malonumu apziureti sala smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaitegeliu92 @ 2017 03 06, 15:29)
į Gozo salą plaukite (keltu) kuo anksčiau, nepatingėkit atsikelti, jau apie 9 ryto pilna perkėla. Moki pinigėlius už tuos autobusus visai dienai ir išlipdamas-įlipdamas nespėji visko apžiūrėti, temsta ankstokai. Juose visom kalbom yra ausinukai, kai važiuoji pasakoja, įspėja, kur gali lipti ką nors apžiūrėti. Kada kitas atvažiuos ir galėsi tęsti važiavimą, visur iškabinta stotelėse.Azure window - objektas, kur viena kavinukė, brangu, galima pasiimti lengvai užkąsti ir atsigerti su savim, maudynėms neverta kažko imti, ten tik nardytojams puiku, avalynės reikia tvirtos, storesniais padais, nes pavirsius visur nelygus, raupletas-duobėtas, akmenuotas.Žydra lagūna - maudynių rojus, bet lipimas į vandenį šlaitais - tai maudymosi batai l. tiktų. Nežinojom,viską padarėm atbulai, bent rankšluosčius pasiėmėm.

Ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2017 03 08, 13:19)
Planuojantiems marsrutus apsilankymui Gozo - Azzure Lango siandien ryte nebeliko
verysad.gif  verysad.gif  cray.gif



tai liūdna pasidarė cray.gif iš karto atsidariau darytas nuotraukas iš kelionės. Iš visųpusių buvom nufotofrafavę verysad.gif
tuščia taip dabar...
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2017 03 10, 08:31)
tai liūdna pasidarė  cray.gif iš karto atsidariau darytas nuotraukas iš kelionės. Iš visųpusių buvom nufotofrafavę verysad.gif
tuščia taip dabar...
vartotojo įkelta nuotrauka


drinks_cheers.gif
Atsakyti

Sveikos,  kovo pabaigoje skrendame į Maltą. Rezervavau Maritim Antonine Hotel& Spa.


http://www.booking.c...8db22ece03f66X1

Gal kam nors teko jame apsistoti? 

Atsakyti
Grįžome iš Maltos, bet supratome, kad taip ir nesupratome kaip ten vyksta eismas žiedu biggrin.gif Nes posūkių išsukdami jie nerodo.... kai žiedas mažas, tai aišku ir be posūkių išgyvenama, bet kai dvi juostos ir pasimesdavome....
Atsakyti

Grįžome iš Maltos, bet supratome, kad taip ir nesupratome kaip ten vyksta eismas žiedu biggrin.gifNes posūkių išsukdami jie nerodo.... kai žiedas mažas, tai aišku ir be posūkių išgyvenama, bet kai dvi juostos ir pasimesdavome....

Papasakokit kaip sekėsi? Kaip orai?

Atsakyti
QUOTE(MarijaMagdelena @ 2017 03 14, 00:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rebutia" data-cid="71503602" data-time="1489441692"><div><p>Grįžome iš Maltos, bet supratome, kad taip ir nesupratome kaip ten vyksta eismas žiedu vartotojo įkelta nuotraukaNes posūkių išsukdami jie nerodo.... kai žiedas mažas, tai aišku ir be posūkių išgyvenama, bet kai dvi juostos ir pasimesdavome....</p></div></blockquote><p>Papasakokit kaip sekėsi? Kaip orai?</p>


Orai nebuvo pasakiški smile.gif Bet žinojom, kad ne vasara ten, taip kad nebuvo lyg ir kuo stebėtis smile.gif Dvi dienas siautė baisingas vėjas, kuris ir Azure nuputė nuo vaizdo smile.gif Kitas dienas lyg ir šiltoka buvo, bet be megztuko niekaip, nes kaip bebūtų vėjas, kad ir mažas, bet vėjas... o vėjo aš nelabai mėgstu smile.gif
Ar pati sala patiko? Nežinau kaip atsakyti. Antrą kartą aš ten negrįžčiau.
Nuvažiuoji į Valetą, įspūdis wow smile.gif kokią valandą pasivaikštai ir nebelieka to wow. Kai grįžome antrą kartą ten (nes reikėjo), nebebuvo wow. Tiesiog. Viskas kartojasi, vienoda. Mdina. Pirmos trys gatvės - wow... Toliau - viskas vienoda ir tas pats.
Bažnyčios man patinka. Bet Maltoj taip nebuvo. Iš toli gražu, iš arti ne. Sužavėjo tik Saint John's Co-Cathedral ir Mosta Rotunda.
Toliau visi miesteliai maždaug vienodi. Nuo didesnio kalno yapč pradėjo "erzinti" tai balsvai geltona spalva biggrin.gif Kur pažvegsi, ten vienoda biggrin.gif Aišku išskyrus Marsaxlokk. Šis miestelis gražus smile.gif tiksliau pakrantė smile.gif
Tiesą sakant Azure man paliko mažesnį įspūdį nei Blue Grotto.
Šioje kelionėje nusprendėme, kad gamtos stebuklai, gamtos grožis mus labiau žavi nei miestai smile.gif O gamtos mums šiek tiek pritrūko smile.gif
Galbūt iš Maltos aš tikėjausi daugiau, todėl buvo gražu, lyg ir gerai, bet grįžt nenorėčiau smile.gif

Ką galiu pasakyti, vietinės penkių staliukų kavinės mane žavėjo, man jos patiko ir buvo malonu smile.gif Triušienos ragavome Mgarr United Restaurant, porcijos MILŽINIŠKOS. Mes ėmėme triušieną su putpelėmis. Nė pusės porcijos neįveikę jautėmės persivalgę biggrin.gif tad liko ir vakarienei smile.gif Kaina apie 15 eurų, bet porcijos dydis tikrai to vertas smile.gif

Kas dar... Maltos akvariumas. Jei ten neapsilankysite - nieko neprarasite smile.gif Įspūdžio gero nepaliko smile.gif Bet vėl gi, galbūt aš tikėjausi kažko geriau smile.gif Matyt kai tikieisi, taip ir būna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rebutia: 14 kovo 2017 - 01:08
QUOTE(Rebutia @ 2017 03 14, 01:50)
Orai nebuvo pasakiški Bet žinojom, kad ne vasara ten, taip kad nebuvo lyg ir kuo stebėtis smile.gif Dvi dienas siautė baisingas vėjas, kuris ir Azure nuputė nuo vaizdo smile.gif Kitas dienas lyg ir šiltoka buvo, bet be megztuko niekaip, nes kaip bebūtų vėjas, kad ir mažas, bet vėjas... o vėjo aš nelabai mėgstu
Ar pati sala patiko? Nežinau kaip atsakyti. Antrą kartą aš ten negrįžčiau.
Nuvažiuoji į Valetą, įspūdis wow smile.gif kokią valandą pasivaikštai ir nebelieka to wow. Kai grįžome antrą kartą ten (nes reikėjo), nebebuvo wow. Tiesiog. Viskas kartojasi, vienoda. Mdina. Pirmos trys gatvės - wow... Toliau - viskas vienoda ir tas pats.
Bažnyčios man patinka. Bet Maltoj taip nebuvo. Iš toli gražu, iš arti ne. Sužavėjo tik Saint John's Co-Cathedral ir Mosta Rotunda.
Toliau visi miesteliai maždaug vienodi. Nuo didesnio kalno yapč pradėjo "erzinti" tai balsvai geltona spalva biggrin.gif Kur pažvegsi, ten vienoda biggrin.gif Aišku išskyrus Marsaxlokk. Šis miestelis gražus smile.gif tiksliau pakrantė smile.gif
Tiesą sakant Azure man paliko mažesnį įspūdį nei Blue Grotto.
Šioje kelionėje nusprendėme, kad gamtos stebuklai, gamtos grožis mus labiau žavi nei miestai smile.gif O gamtos mums šiek tiek pritrūko
Galbūt iš Maltos aš tikėjausi daugiau, todėl buvo gražu, lyg ir gerai, bet grįžt nenorėčiau smile.gif

Ką galiu pasakyti, vietinės penkių staliukų kavinės mane žavėjo, man jos patiko ir buvo malonu  Triušienos ragavome Mgarr United Restaurant, porcijos MILŽINIŠKOS. Mes ėmėme triušieną su putpelėmis. Nė pusės porcijos neįveikę jautėmės persivalgę biggrin.gif tad liko ir vakarienei smile.gif Kaina apie 15 eurų, bet porcijos dydis tikrai to vertas smile.gif

Kas dar... Maltos akvariumas. Jei ten neapsilankysite - nieko neprarasite smile.gif Įspūdžio gero nepaliko smile.gif Bet vėl gi, galbūt aš tikėjausi kažko geriau smile.gif Matyt kai tikieisi, taip ir būna biggrin.gif


Kaip tikslu!!! Geriau ne neparasysi. Aciu uz ispudi.. Galvojau, kad tik man vienai toks jis likes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2017 01 23, 15:44)
Lengva atrast tą uolą?

taip, tikrai nesunku.
Atsakyti
ar Maltai uztenka 3 dienu apziurejimui, nes skrydis butu 25, gryzimas 29 d. Aciu 4u.gif
Atsakyti