Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

QUOTE(Džazmin @ 2017 01 04, 14:52)
Supratau smile.gif Ačiū smile.gif

Aš va dabar pradėjau darytis mašrutus, ir radau tokia info kad Kalipsės ola uždaryta. Tai čia ji jau visam laikui uždaryta, ar tik ne sezono metu? Gal kas iš gyvenančių ten gali atsakyt? smile.gif) Nes labai norėčiau aplankyt  ax.gif


uždaryta, užgriuvus, nesaugu ten ir užtverta. Tačiau kitoje pusėje paplūdimio yra kita uola ar urvas į paplūdimį , kur vaizdas nerealus. Mano vaikai sakė, kad čia jiems pats smagiausias prisiminimas iš kelionės po Maltą, nes ten toje angoje toks skersvėjis, kad atlaiko žmogų. Tikrai verta įtraukti į maršrutą!!!
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2017 01 23, 11:54)
uždaryta, užgriuvus, nesaugu ten ir užtverta. Tačiau kitoje pusėje paplūdimio yra kita uola ar urvas į paplūdimį , kur vaizdas nerealus. Mano vaikai sakė, kad čia jiems pats smagiausias prisiminimas iš kelionės po Maltą, nes ten toje angoje toks skersvėjis, kad atlaiko žmogų. Tikrai verta įtraukti į maršrutą!!!



Lengva atrast tą uolą?
Atsakyti
Sveiki, gal kas zino kokie realiai orai buna Kovo antroje puseje? Nes prognoze rodo vienaip, zinau kad vietoje visai kitaip. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Anushka_1312 @ 2017 01 25, 21:47)
Sveiki, gal kas zino kokie realiai orai buna Kovo antroje puseje? Nes prognoze rodo vienaip, zinau kad vietoje visai kitaip. Aciu


bet tai gi skirtingais metais ir skirtinga temperatūra būna, tai nieks jums tiksliai nepasakys

ir atkreipkit dėmesį, kad vėjai labai dideli, tai realiai vėsiau
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2017 01 25, 21:57)
bet tai gi skirtingais metais ir skirtinga temperatūra būna, tai nieks jums tiksliai nepasakys

ir atkreipkit dėmesį, kad vėjai labai dideli, tai realiai vėsiau


Aciu, Keistuole 4u.gif
Bet idomu bent koks orientiras? bent 20 laipsniu buna? Ir vejas ar saltas?
Atsakyti
QUOTE(Anushka_1312 @ 2017 01 25, 21:59)
Aciu, Keistuole 4u.gif
Bet idomu bent koks orientiras? bent 20 laipsniu buna? Ir vejas ar saltas?


aš buvau balandžio pradžioj, tai vaikai mieliau dėdavosi ilgas kelnes, o ne šortus ir bliuzonus irgi visad imdavo.
Vėjas nešaltas, bet vis tiek vėjas ir jis tikrai stiprus.
Karšta buvo vieną dieną, kai buvom Gozo saloj,bet būtent ten nebuvo vėjo ir matyt šiaip karščiausia diena papuolė
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2017 01 25, 22:17)
aš buvau balandžio pradžioj, tai vaikai mieliau dėdavosi ilgas kelnes, o ne šortus ir bliuzonus irgi visad imdavo.
Vėjas nešaltas, bet vis tiek vėjas ir jis tikrai stiprus.
Karšta buvo vieną dieną, kai buvom Gozo saloj,bet būtent ten nebuvo vėjo ir matyt šiaip karščiausia diena papuolė


4u.gif 4u.gif 4u.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2017 01 25, 22:57)
bet tai gi skirtingais metais ir skirtinga temperatūra būna, tai nieks jums tiksliai nepasakys



drinks_cheers.gif Del to ir stengiuosi nekomentuoti oru smile.gif

Tarkim Vasario 16-taja esam sutikineje papludimyje ir buvo tikrai silta, o kitais metais tokia mintis net nekiltu, juk metai metams nelygus ax.gif

Beje, pastebejau jog 'neiprastai salta' arba 'neiprastai silta' ziema buna kas antrus metus. Si sakyciau saltoji biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Anushka_1312 @ 2017 01 25, 23:47)
Sveiki, gal kas zino kokie realiai orai buna Kovo antroje puseje? Nes prognoze rodo vienaip, zinau kad vietoje visai kitaip. Aciu



Aš žiūrėjau statistiką , tai 2016 rodė gale kovo 20-26 . Manau orai tokiu laiku bus laimės dalykas. Mes irgi lėksim kovo gale- gal pasiseks pasišildyti
Atsakyti
O gal galetumet kazka pakomentuoti apie esamus orus, ar salta labai? Uz savaites keliaujam, idomu kokias striukes batus detis ar zieminius ar pavasarinius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vigai @ 2017 01 26, 11:47)
Aš žiūrėjau statistiką , tai 2016 rodė gale kovo 20-26 . Manau orai tokiu laiku bus laimės dalykas. Mes irgi lėksim kovo gale- gal pasiseks pasišildyti


Bet 2016-tuju ir ziema buvo nepaprastai svelni, nepalyginti su 2015-tuju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vanilėja @ 2017 01 26, 11:53)
O gal galetumet kazka pakomentuoti apie esamus orus, ar salta labai? Uz savaites keliaujam, idomu kokias striukes batus detis ar zieminius ar pavasarinius 4u.gif


Na Zieminiu batu tai tikrai nereikia
Pasiimkit kazka nuo vejo (striukyte)
Atsakyti
QUOTE(vanilėja @ 2017 01 26, 10:53)
O gal galetumet kazka pakomentuoti apie esamus orus, ar salta labai? Uz savaites keliaujam, idomu kokias striukes batus detis ar zieminius ar pavasarinius 4u.gif


Aš dabar esu Maltoj. Žieminių batų nereikia, bet kaip džiaugiuos, kad atvažiavau su ilgais rudeniniais.... Dieną ir sportbačius išsitraukiu. Ir gailiuos, kad neturiu ilgesnės, šiltesnės striukės. Kažkaip labai drėgna, vėjuota, lietučio yra. Laipsnių šią savaitę apie 15-17 manau. Porą dienų nulijo, bet ne visą dieną, trumpalaikio buvo lietaus. Bet vakare mielai ir pirštines užsidedu ir kapišoną smile.gif Na bet aš tokia iš tų, kur dažnai šalta. Kai saulutė užšviečia dienos metu, tai ir su džemperiu lauke sėdėjau kavinėj ir buvo smagu. Vietiniai sako, kad ši tikrai šalta žiema palyginus. Tai tiek smile.gif
Atsakyti