Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

Ok, ačiū 4u.gif Taip ir padarysiu smile.gif

O gal žinot kur galėčiau rasti kelionių vadovų apie malta? Buvau pegase, tai jie nieko apie Malta neturi. O internete randu tik angliškai.

O gal kas parduodat savo jau perskaitytą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džazmin @ 2016 12 12, 14:05)
Ok, ačiū  4u.gif  Taip ir padarysiu smile.gif

O gal žinot kur galėčiau rasti kelionių vadovų apie malta? Buvau pegase, tai jie nieko apie Malta neturi. O internete randu tik angliškai.

O gal kas parduodat savo jau perskaitytą? smile.gif



Lietuviškai apie Maltą nėra išleisto kelionių vadovo 4u.gif Yra kažkiek lietuviškai informacijos atskiruose tinklapiuose. Aš angliškai informacijos ieškaus. Jei su rusų kalba jums lengviau bandykit rusiškai kelionių gidų pdf pasiieškoti.
Atsakyti
Skaitinėjau ankstesnes temas - užkliuvo akis už posto su gyvate (negyva), dar kažkokią nuorodą atsidariau apie paplūdimius, ten vėl pažymėta, kad yra tikimybė susitikti. O realiai kaip? smile.gif ar norint jas sutikti reikia gerokai paieškoti. Suprantu, kad vidury miesto nesiparkuoja jos, bet gal užklydus kur toliau į gamtą...
Gal ten gyvenantys labiau gali apšviesti šia tema? KUr geriau kojos nekelti biggrin.gif
Atsakyti
O as tiek domejaus ta matla, bet apie gyvates nieko negirdejau, matyt bus praslyde pro akis. Butu tikrai labai idomu suzinot kaip ten su jom, ar nuodingos? unsure.gif
Atsakyti
O as tiek domejaus ta matla, bet apie gyvates nieko negirdejau, matyt bus praslyde pro akis. Butu tikrai labai idomu suzinot kaip ten su jom, ar nuodingos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džazmin @ 2016 12 29, 20:10)
O as tiek domejaus ta matla, bet apie gyvates nieko negirdejau, matyt bus praslyde pro akis. Butu tikrai labai idomu suzinot kaip ten su jom, ar nuodingos?  unsure.gif


Buvau spalį Maltoj,nei gyvačių anei kitokių bjaurasčių nepasitaikė,o keliavome pėsčiomis išties nemažai 😉
Atsakyti
QUOTE(Džazmin @ 2016 12 29, 20:10)
O as tiek domejaus ta matla, bet apie gyvates nieko negirdejau, matyt bus praslyde pro akis. Butu tikrai labai idomu suzinot kaip ten su jom, ar nuodingos?  unsure.gif

Du kartus buvom Maltoj.Zabalinejom po visokias pievas.Jokiu gyvaciu nematem.Kad principialiai ten nera kur tiek daug vaikcioti kad laukine gamta butu aplinkui.Ten istisai sala israizgyta keliais ir visa plokscia.Ko ten tom autostradom vaiksciot?
Atsakyti
Supratau smile.gif Ačiū smile.gif

Aš va dabar pradėjau darytis mašrutus, ir radau tokia info kad Kalipsės ola uždaryta. Tai čia ji jau visam laikui uždaryta, ar tik ne sezono metu? Gal kas iš gyvenančių ten gali atsakyt? smile.gif) Nes labai norėčiau aplankyt ax.gif
Atsakyti
Laba, gal kas zinot kiek buna laipsniu balandzio viduri? Galvojam su seima keliaut 15 balandzio savaitei laiko, bet noretus ir ant smeliuko pasidegint 😎 Tik ar tai imanoma balandzio viduri?
Atsakyti
QUOTE(Zavinga22 @ 2017 01 21, 00:25)
Laba, gal kas zinot kiek buna laipsniu balandzio viduri? Galvojam su seima keliaut 15 balandzio savaitei laiko, bet noretus ir ant smeliuko pasidegint 😎 Tik ar tai imanoma  balandzio viduri?

tikrai imanoma, mes kova deginomes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2017 01 21, 15:34)
tikrai imanoma, mes kova deginomes smile.gif


o mums taip nenusisekė, buvo šilta, bet ne tiek, kad degintis, įlindo aišku vaikai į jūrą, bet labai greit atgal. Buvom balandžio mėn.
Pvz Kipre analogišku metu buvo šilčiau.
Maltoj žiaurūs vėjai.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2017 01 21, 23:22)
o mums taip nenusisekė, buvo šilta, bet ne tiek, kad degintis, įlindo aišku vaikai į jūrą, bet labai greit atgal. Buvom balandžio mėn.
Pvz Kipre analogišku metu buvo šilčiau.
Maltoj žiaurūs vėjai.

Jūra aišku dar nešilta. Nors, jei pas mus 15-16 normalu, tai ir ten tokia vandens temperatūra buvo. smile.gif O vėjai- taip- šito gero ten sočiai smile.gif
Atsakyti