Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

QUOTE(keistuole @ 2016 11 15, 15:54)
išvis kiek pamenu Maltoj kažkaip daug nemokamų parkingų pasitaikė, tik vietiniai ale prižiūrėtojai kažką renka, nori duodi, nori ne

Mūms po mėnesio LT atėjo bauda už viršytą laiką parkavimo Valetoje. ax.gif
Bet tik už nuomą mašinos,esi nuo nieko nepriklausomas,važiuoji kur nori. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 15 lapkričio 2016 - 17:30
QUOTE(IngridaB @ 2016 11 15, 18:29)
Mūms po mėnesio LT atėjo bauda už viršytą laiką parkavimo Valetoje. ax.gif



Valetoje ribojamas yra ne parkavimo laikas, o pats buvimas joje su automobiliu tam tikroje zonoje 4u.gif
Galite ratais vazineti ir vistiek 'uzsidirbti' bauda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2016 11 15, 17:29)
Mūms po mėnesio LT atėjo bauda už viršytą laiką parkavimo Valetoje. ax.gif
Bet tik už nuomą mašinos,esi nuo nieko nepriklausomas,važiuoji kur nori. mirksiukas.gif


bet jei viršijote, tai kaip ir normalu, kad gavote baudą. Aš ir LT už parkavimą gaunu baudas.
Bet mano supratimu mokamas parkavimas nėra bėda, svarbu, kad būtų kur parkuotis.
O čia ir buvo diskusija apie tai, kad gali būti bėda su parkavimu.

Beje prie Valetos mes pasistatėme kiek tolėliau, ne tose mokamose aikštelėse ir parkavimas buvo nemokamas ir jokių baudų neatkeliavo
Mums apie parkavimo subtilybes labai nuodugniai paaiškino nuomojantis mašiną ir apie visas galimas baudas.
Ir šiaip aš užsienį stengiuosi nepažeidinėti eismo taisyklių, kad paskui nebūtų problemų
Atsakyti
Vairuoju daug ir man labai patinka, bet vairuoti Maltoje- tikras issukis. Vienas dalykas, kad vairas desineje, kitas- kad su taisyklemis vietiniai pasipyke, trecias dalykas- vairuodamas neiprastom salygom- prarandi malonuma matyti aplinkui, nes turi dairytis kur ir kaip vaziuoji. Visuomeninis gerai- nepatyreme jokiu nepatogumu juom naudojantis. Maltoje viena diena naudojomes ten gyvenacio lietuviuko paslaugomis- jis mus paveziojo, tai ir apie parkavima pasakojo. Taip- nori duodi, nori ne, taciau nedaves - rizikuoji masina rasti apibraizyta ar dar kazkaip pakenkta smile.gif Tad susidelioji SAU prioritetus ir ziuri kaip patogiau ir optimaliau spresti transporto klausima. Mes vaziavom pamatyti, tai nusprendem, kad neverta, kad kazkas aukotusi ir dirbtu vairuotoju. Tad matem ir megavomes kelione- visi smile.gif

Gero laiko Maltoje.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 11 16, 08:52)
bet jei viršijote, tai kaip ir normalu, kad gavote baudą. Aš ir LT už parkavimą gaunu baudas.
Bet mano supratimu mokamas parkavimas nėra bėda, svarbu, kad būtų kur parkuotis.
O čia ir buvo diskusija apie tai, kad gali būti bėda su parkavimu.

Beje prie Valetos mes pasistatėme kiek tolėliau, ne tose mokamose aikštelėse ir parkavimas buvo nemokamas ir jokių baudų neatkeliavo
Mums apie parkavimo subtilybes labai nuodugniai paaiškino nuomojantis mašiną ir apie visas galimas baudas.
Ir šiaip aš užsienį stengiuosi nepažeidinėti eismo taisyklių, kad paskui nebūtų problemų

Gerai,jei geros anglų kalbos žinios.Kai nuvažiuoja du pensininkai ir du jau netoli pensijos,tai problemos man atrodo su visuomeniniu transportu būtų iš viso prastai. ax.gif Sūnai nupirko kelionę perlinių vestuvių metinių proga,tėvai nusipirko patys ir važiavome keturiese. ax.gif Mūms problemos jau buvo paiimant mašiną,skambinome sūnui ir davėme telefoną dėl draudimo kalbėtis mergaitei. ax.gif Bet viskas buvo vistiek nuostabu.
Geros kelionės tikrai,svarbu įspūdžiai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2016 11 16, 19:40)
Gerai,jei geros anglų kalbos žinios.Kai nuvažiuoja du pensininkai ir du jau netoli pensijos,tai problemos man atrodo su visuomeniniu transportu būtų iš viso prastai. ax.gif Sūnai nupirko kelionę perlinių vestuvių metinių proga,tėvai nusipirko patys ir važiavome keturiese. ax.gif Mūms problemos jau buvo paiimant mašiną,skambinome sūnui ir davėme telefoną dėl draudimo kalbėtis mergaitei. ax.gif Bet viskas buvo vistiek nuostabu.
Geros kelionės tikrai,svarbu įspūdžiai. wub.gif

Maltoj labai geranoriski. Jeigu parodys zemelapi, tai vairuotojas ir pats sukus, kada islipti.

Siaip jau Maltoj visuomeninis tikrai labai gera dalykas, nes vaziuoja visur, kur reikia. Susisiekimas ten puikus. O del vietiniu vairavimo, tai ten tiesiog kitaip galioja taisykles. Jeigu jums i sona ivaziuos is salutinio, tai tikrai nereiks, kad jus ir esat teisus biggrin.gif
Atsakyti
Bet kai norisi ir patingėti, radus gražią vietą, neskubėti, ir pamatyti, o atostogos tik savaitę, tada ir pasimeti biggrin.gif Mašina ar visuomeninis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2016 11 16, 09:33)
Valetoje ribojamas yra ne parkavimo laikas, o pats buvimas joje su automobiliu tam tikroje zonoje  4u.gif
Galite ratais vazineti ir vistiek 'uzsidirbti' bauda  mirksiukas.gif


Papildysiu, cia apart parkavimo laiko ribojimo, kas budinga visoje saloje (jei ne tos aptartos viesosios aiksteles) 4u.gif
Atsakyti

Susiruoseme ir mes i Malta, kadangi vienas vaikas dar netures 2 metu, galvojam imti vezimeli, norejau paklausti ar nera ten labai sudetinga judeti su vezimu, ar i autobusa galima laisvai su juo ilipti ir ar Gozo saloj imanoma su juo pravaziuoti? Aciu uz atsakyma :4u:

Atsakyti
[quote=vanilėja,2016 11 17, 16:16]
<p>Susiruoseme ir mes i Malta, kadangi vienas vaikas dar netures 2 metu, galvojam imti vezimeli, norejau paklausti ar nera ten labai sudetinga judeti su vezimu, ar i autobusa galima laisvai su juo ilipti ir ar Gozo saloj imanoma su juo pravaziuoti? Aciu uz atsakyma 4u.gif
</p>
[/quote

Su autobusais bedu neturetu buti, yra tam skirtos vietos ir patys autobusai nauji, 'pazemejantys' , jei reikia, taciau su saligatviais gali buti beda, ypac Gozo
Atsakyti
Sveiki.
Gal kas buvote Blue Sea St George'S Park viesbutyje? Ar ten taip baisu kaip raso atsiliepimuose? Nuotraukose pakankamai neblogai atrodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linapet: 20 lapkričio 2016 - 19:29
QUOTE(Linapet @ 2016 11 20, 19:28)
Sveiki.
Gal kas buvote Blue Sea St George'S Park viesbutyje? Ar ten taip baisu kaip raso atsiliepimuose? Nuotraukose pakankamai neblogai atrodo...



Labas. Kiek skaičiaus atsiliepimų, skundžiasi žmonės, kad šalia jo įsikūrę naktiniai klubai. Tai jei norit ramiau praleist laiką gal nelabai tinkama vieta apsistoti 4u.gif
Atsakyti