Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

QUOTE(rimal @ 2016 06 14, 15:06)
Sveiki,
Planuojam i Malta lapkricio 5-19 dienomis. Ar nebus per salta ir ar labai lietinga? Skrisim su 3 vaikuciais 9,3 ir 11 men mergaitem. Ar yra vaikam kokiu atrakciju?



Dar kartą - ši sala skirta pažintinėms kelionėms, o ne poilsiui su vaikais. Jei norite atrasti daug daug įdomių dalykų ir tam pasiruošę, tai Jums. Bet jei norite tingaus poilsio prie jūros, tai deja, tai Jums netiks.
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2016 07 06, 13:52)
Dar kartą - ši sala skirta pažintinėms kelionėms, o ne poilsiui su vaikais. Jei norite atrasti daug daug įdomių dalykų ir tam pasiruošę, tai Jums. Bet jei norite tingaus poilsio prie jūros, tai deja, tai Jums netiks.


na kodėl jūs taip kategoriškai, aš buvau su 4 vaikais, visi patenkinti: ir susipažinę ir pailsėję
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 07 06, 21:54)
na kodėl jūs taip kategoriškai, aš buvau su 4 vaikais, visi patenkinti: ir susipažinę ir pailsėję


Sveiki! planuoju ir aš su dviem vaikais į Maltą. Gal pasidalintumėte informacija - kur pramogavote? kur valgėte?
Apsistosime St.Julians
Atsakyti
Gal kas buvote Euroclub viesbutyje 4u.gif Bendrai tai l nerimauju del savo anglu kalbos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(azi @ 2016 07 12, 16:29)
Sveiki! planuoju ir aš su dviem vaikais į Maltą. Gal pasidalintumėte informacija - kur pramogavote? kur valgėte?
Apsistosime St.Julians

Labas,
Mes irgi planuojam atostogas Maltoje su dviem vaikais St. Julians. Gal Jūs jau grįžote ir mums patarsite tais klausimais, kurie Jus domino. smile30x30.png
Atsakyti
Gal kas buvote Maltje vasario arba kovo mėn.? Ar nebūna lietinga?
Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2016 09 18, 17:40)
Gal kas buvote Maltje vasario arba kovo mėn.? Ar nebūna lietinga?


Gali buti 4u.gif Ne taip kad visa diena piltu, bet lyti gali. Visgi Vasaris - Kovas pati ziema cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2016 09 18, 17:40)
Gal kas buvote Maltje vasario arba kovo mėn.? Ar nebūna lietinga?

Šiemet buvom nuo vasario 27 iki kovo 6 buvo puikis oras, vieną vakarą pakrapnojo ir viskas.temperatūra apie 20 laipsnių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2016 09 18, 17:40)
Gal kas buvote Maltje vasario arba kovo mėn.? Ar nebūna lietinga?

Buvom kova- puikiausias oras smile.gif Pavasari kartais buna lietaus, bet jis labai greitai praeina
Atsakyti
Labai ačiū 4u.gif Kadangi tikslas nėra gulėti ir degintis, tai trumpas lietutis nesutrukdys atostogauti tuomet smile.gif
Atsakyti
Laba. Planuojam ir mes aplankyti Malta. Tik iskilo toks klausimas, gal ir kvailokas, bet kurioj pusej vairas?Ir ar imonoma issinomuoti masina, kad butu kairej pusej? Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuklamba @ 2016 11 09, 12:03)
Laba. Planuojam ir mes aplankyti Malta. Tik iskilo toks klausimas, gal ir kvailokas, bet kurioj pusej vairas?Ir ar imonoma issinomuoti masina, kad butu kairej pusej? Aciu uz atsakymus 4u.gif


priešingoj nei pas mus smile.gif

o dėl kairės pusės, tai manau sunkus atvejis.
Nuomokitės su automatine pavara ir bus gan paprasta.
Atstumai ten nedideli
Atsakyti