Įkraunama...
Įkraunama...

Malta VII, aptarinėjame toliau...

QUOTE(Aruna @ 2016 04 11, 12:53)
Bet turbūt dar plius degalai ? smile.gif Vairuotojai tikrai tvarkingi ten. Tačiau mes į automobilines kelionės ir taip prisivažinėjam iki negaliu biggrin.gif , o čia visa infrastuktūra labai palanki kelionėms autobusu, tai kodėl ne? Juolab, kad tada vienam nereikia dirbt vairuotoju ir galima visur laisvai žvalgytis:D
Pyragėliai geruliai, bet ir atmosfera labai šarminga smile.gif  drinks_cheers.gif


na taip + degalai, bet kiek ten tų degalų, aš tokį atstumą kaip ten pervažiuot visą salą kasdien į darbą važiuoju biggrin.gif
Mano aplamai situacija kita, valanda laukti autobuso tai vadinasi valandą klausytis zyzimo keturiais balsais ir laiks nuo laiko įsiterpiančio boso: "kokia nesąmonė"
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 04 11, 14:16)

Mano aplamai situacija kita, valanda laukti autobuso tai vadinasi valandą klausytis zyzimo keturiais balsais ir laiks nuo laiko įsiterpiančio boso: "kokia nesąmonė"

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2016 04 11, 13:15)
Aruna puikiai viską surašėt 4u.gif
mes , kaip ir keistuolė nuomavomės auto, taip mums buvo patogiau ir nereikėjo būt priklausomiems nuo autobusų grafikų. Beto su mašina privažiuodavom iki labai gražių vietų biggrin.gif Kuras- 1,38 eur/ltr


mes už 1,28 pylėm, bet aš net pusės bako neišvažinėjau
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 04 11, 14:16)
na taip + degalai, bet kiek ten tų degalų, aš tokį atstumą kaip ten pervažiuot visą salą kasdien į darbą važiuoju  biggrin.gif
Mano aplamai situacija kita, valanda laukti autobuso tai vadinasi valandą klausytis zyzimo keturiais balsais ir laiks nuo laiko įsiterpiančio boso: "kokia nesąmonė"

Kiekvienam savo. Mums buvo gerai taip, jums kitaip smile.gif

Atsakyti
A keliaujant i Malta, reikalingas pasas? Ar užtektų ir kortelės....
Atsakyti
QUOTE(ausrine777 @ 2016 04 11, 15:20)
A keliaujant i Malta, reikalingas pasas? Ar užtektų ir kortelės....


užtenka kortelės
Atsakyti
Labas visoms, sakykit, ar busim labai isproteje, jei rugpjucio viduryje leksime i Malta? ar ne per karsta? tiesiog kitu metu neiseina gauti atostogu... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2016 04 10, 18:09)
Labai labai lauksiu atsiliepimų apie šį viešbutį ir apie visą kelionę  bigsmile.gif


Dėl viešbučio - realiai atitinka 3 žvaigždutes.
Kaip ir minėjau, prabangos neieškojom, pagrinde visas atostogas blaškėmės po salą, tai viešbutis buvo reikalingas ne all inclusive smile.gif
Pagrindiniai pliusai: šalia keltas į Gozo, Comino salas, geri pusryčiai, erdvus kambarys, susisiekimas autobusu irgi geras su visa sala.
Minusai: dulkės kambaryje, nugyventas "pramoginis inventorius" (vaikų kambarys ir t.t.)

Ne ta vieta, jeigu norite prabangiai gulėti prie baseino per atostogas.
Papildyta:
QUOTE(Darnėja @ 2016 04 18, 21:26)
Labas visoms, sakykit, ar busim labai isproteje, jei rugpjucio viduryje leksime i Malta? ar ne per karsta? tiesiog kitu metu neiseina gauti atostogu... sad.gif


Bijau, kad visas atostogas tektų slėptis pavėsyje ir kęsti karštį.
Mes grįžome tik vakar ir tai jau buvo pora karštų dienų, kai nesinorėjo lysti į lauką.
Atsakyti
Sveikos jau pasimeciau tarp info gausos smile.gif geguzes gale keliausim i malta, gyvensime sliemoj. Ar tokiu laiku dar reikia striukes/svarkelio?
Koks artimiausias smeletas papludimys salia Sliemos?
Gal kas tiksliai susidurete su keliavimu nuo sliemos iki zveju miestelio ir papajaus kaimelio? Keliausime autobusais.
Kur isigyti savaitinius autobuso bilietus?
Atsakyti
QUOTE(Darnėja @ 2016 04 18, 22:26)
Labas visoms, sakykit, ar busim labai isproteje, jei rugpjucio viduryje leksime i Malta? ar ne per karsta? tiesiog kitu metu neiseina gauti atostogu... sad.gif

Nematau skirtumo ar i Malta ar Malaga ar Rodas.Karsta visur.Gelbeja baseinas,jura ir masinoj kondicionierius. mirksiukas.gif Buvom Maltoj rugpjucio gale,vidurdieni grizdavom prie baseino,rytais vazinejom po sala,aplankem daug ka.Vanduo juroj superinis.Vaisiu pilna.Man buvo super.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2016 04 19, 13:15)
Sveikos jau pasimeciau tarp info gausos smile.gif geguzes gale keliausim i malta, gyvensime sliemoj. Ar tokiu laiku dar reikia striukes/svarkelio?
Koks artimiausias smeletas papludimys salia Sliemos?
Gal kas tiksliai susidurete su keliavimu nuo sliemos iki zveju miestelio ir papajaus kaimelio? Keliausime autobusais.
Kur isigyti savaitinius autobuso bilietus?

Praeitais metais buvome gegužės antroje pusėje,tai vakarais tikrai reikėjo siltesnio megztuko ar plonos striukes
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2016 04 19, 22:14)
Praeitais metais buvome gegužės antroje pusėje,tai vakarais tikrai reikėjo siltesnio megztuko ar plonos striukes

O dienos buvo pakankamai siltos maudynems?
Atsakyti